• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
    جستجو :
جلد پانزدهم - صفحه 1 -  پيام به ملت ايران به مناسبت انفجار حزب جمهوري اسلامي "شهادت 72 تن "
پيام
زمان : 9 تير 1360 / 27 شعبان 1401
مكان : تهران ، جماران
موضوع : شهادت 72 تن از ياران امام و امت
مناسبت : فاجعه انفجار دفتر مركزي حزب جمهوري اسلامي توسط منافقين
مخاطب : ملت ايران - خانواده هاي معظم شهداي هفتم تير
صفحه : 1
بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا اليه راجعون
ملتي كه براي اقامه عدل اسلامي و اجراي احكام قرآن مجيد و كوتاه كردن دست جنايتكاران ابرقدرت و زيستن با استقلال و آزادي قيام نموده است ، خود را براي شهادت و شهيد دادن آماده نموده است و به خود باكي راه نمي دهد كه دست جنايت ابرقدرتها از آستين مشتي جنايتكار حرفه اي بيرون آيد و بهترين فرزندان راستين او را به شهادت رساند. مگر شهادت ارثي نيست كه از مواليان ما كه حيات را عقيده و جهادمي دانستند و در راه مكتب پرافتخار اسلام با خون خود و جوانان عزيز خود از آن پاسداري مي كردند به ملت شهيدپرور ما رسيده است ؟ مگر عزت و شرف و ارزشهاي انساني ، گوهرهاي گرانبهايي نيستند كه اسلاف صالح اين مكتب ، عمر خود و ياران خودرا در راه حراست و نگهباني از آن وقف نمودند؟
مگر ما پيروان پاكان سرباخته در راه هدف نيستيم كه از شهادت عزيزان خود به دل ترديدي راه دهيم ؟ مگر دشمن قدرت آن دارد كه با جنايت خود مكارم و ارزشهاي انساني شهيدان عزيز ما را از آنان سلب كند؟ مگر دشمنهاي فضيلت مي توانند جز اين خرقه خاكي را از دوستان خدا و عاشقان حقيقت بگيرند؟ بگذار اين ددمنشان كه جز به "من " و "ما"هاي خود نمي انديشند و ياكلون كما تاكل الانعام (1) عاشقان راه حق را از بندطبيعت رهانده و به فضاي آزاد جوار معشوق برسانند.
1- بخشي از آيه 12 سوره محمد: "همانند حيوانات مي خورند "و مي درند"".
صفحه : 2
ننگتان باد اي تفاله هاي شيطان ، و عارتان باد اي خودفروختگان به جنايتكاران بين المللي كه در سوراخها خزيده و در مقابل ملتي كه در برابر ابرقدرتها برخاسته است ، به خرابكاريهاي جاهلانه پرداخته ايد. عيب بزرگ شما و هوادارانتان آن است كه نه ازاسلام و قدرت معنوي آن و نه از ملت مسلمان و انگيزه فداكاري او اطلاعي داريد. شماملتي را كه براي سقوط رژيم پليد پهلوي و رها شدن از اسارت شيطان بزرگ دهها جوان عزيز خود را فدا كرد و با شجاعت بيمانند ايستاد و خم به ابرو نياورد، نشناخته ايد. شماملتي را كه معلولانشان در تختهاي بيمارستانها آرزوي شهادت مي كنند و ياران را به شهادت دعوت مي كنند، نشناخته ايد. شما كوردلان با آنكه ديده ايد با شهادت رساندن شخصيتهاي بزرگ صفوف فداكاران در راه اسلام فشرده تر و عزم آنان مصمم ترمي شود، مي خواهيد با به شهادت رساندن عزيزان ما اين ملت فداكار را از صحنه بيرون كنيد. شما تا توانسته ايد به فرزندان اسلام چون شهيد بهشتي و شهداي عزيز مجلس وكابينه با حربه ناسزا و تهمتهاي ناجوانمردانه حمله كرديد كه آنها را از ملت جدا كنيد، واكنون كه آن حربه از كار افتاد و كوس رسوايي همه تان بر سر بازارها زده شد، درسوراخها خزيده و دست به جناياتي ابلهانه زده ايد كه به خيال خام خود ملت شهيدپرور وفداكار را با اين اعمال وحشيانه بترسانيد، و نمي دانيد كه در قاموس شهادت واژه وحشت نيست . اكنون اسلام به اين شهيدان و شهيدپروران افتخار مي كند و با سرافرازي همه مردم را دعوت به پايداري مي نمايد، و ما مصمم هستيم كه روزي رخش ببينيم و اين جان كه ازاوست تسليم وي كنيم .
ملت ايران در اين فاجعه بزرگ 72 تن بيگناه به عدد شهداي كربلا از دست داد. ملت ايران سرافراز است كه مرداني را به جامعه تقديم مي كند كه خود را وقف خدمت به اسلام و مسلمين كرده بودند و دشمنان خلق گروهي را شهيد نمودند كه براي مشورت درمصالح كشور گرد هم آمده بودند. ملت عزيز، اين كوردلان مدعي مجاهدت براي خلق ، (2) گروهي را از خلق گرفتند كه از خدمتگزاران فعال و صديق خلق بودند. گيرم كه
2- اشاره به سازمان تروريستي منافقين ، كه نام خود را سازمان مجاهدين خلق نهاده اند.
صفحه : 3
شما با شهيد بهشتي كه مظلوم زيست و مظلوم مرد و خار در چشم دشمنان اسلام وخصوص شما بود دشمني سرسختانه داشتيد، با بيش از هفتاد نفر بيگناه كه بسياري شان ازبهترين خدمتگزاران خلق و مخالف سرسخت با دشمنان كشور و ملت بودند چه دشمني داشتيد؟ جز آنكه شما با اسم خلق از دشمنان خلق و راه صاف كنان چپاولگران شرق وغرب مي باشيد. ما گر چه دوستان و عزيزان وفاداري را از دست داديم كه هر يك براي ملت ستمديده استوانه بسيار قوي و پشتوانه ارزشمند بودند، ما گر چه برادران بسيارمتعهدي را از دست داديم كه اشدا علي الكفار رحما بينهم (3) بودند و براي ملت مظلوم ونهادهاي انقلابي سدي استوار و شجره اي ثمربخش به شمار مي رفتند، لكن سيل خروشان خلق و امواج شكننده ملت با اتحاد و اتكال به خداي بزرگ هر كمبودي راجبران خواهد كرد. ملت ايران با اعتماد به قدرت لايزال قادر متعال همچون دريايي مواج به پيش مي رود و در مقابل ابرقدرتها و تفاله هاي آنان با صفي مرصوص (4) ايستاده است ،و شما درماندگان عاجز را كه در سوراخها خزيده ايد و نفسهاي آخر را مي كشيد به جهنم مي فرستد و خداوند بزرگ پشت و پناه اين كشور و ملت است .
اينجانب بار ديگر اين ضايعه عظيم را به حضور بقيه الله - ارواحنا له الفدا - و ملتهاي مظلوم جهان و ملت رزمنده ايران تبريك و تسليت عرض مي كنم . من با بازماندگان شريف و عزيز اين شهدا در غم و سوگ شريك و رحمت واسعه خداوند رحمان را براي اين مظلومان و صبر و شكيبايي را براي بازماندگان محترم آنان از درگاه خداوند متعال خواستارم . رحمت خدا و درود بي پايان ملت بر شهداي انقلاب از 15 خرداد 42 تا7 تيرماه 60، و سلام و تحيت بر مظلومان جهان و مظلومان ايران در طول تاريخ .
روح الله الموسوي الخميني
3- بخشي از آيه 29 سوره فتح : "محمد رسول الله و الذين معه اشدا علي الكفار رحما بينهم " محمد "ص " فرستاده خداست و كساني كه با اويند، بر كفار سخت مي گيرند و به خويشتن مهربانند".
4- استوار و مستحكم .