تعداد مطالب : 3839
تعداد نظرات : 784
زمان آخرین مطلب : 3236روز قبل
زندگی خوردن و خوابیدن نیست 
انتظار و هوس و دیدن و نادیدن نیست.
زندگی چون گل سرخی است 
پر از خار و پر از برگ و پر از عطر لطیف.
یادمان باشد اگر گل چیدیم 
عطر و برگ و گل و خار همه همسایه دیوار به دیوار همند.
72(دکتر علی شریعتی)72
چهارشنبه 13/2/1391 - 23:12

با احمق معاشرت و مصاحبت مكن ، كه كارهای احمقانه اش را برایت زیبا جلوه میدهد و دوست دارد تو نیز مثل او باشی.
اگر سخنی از دهان كسی خارج شد تا آنجا كه احتمال درستی و نیكی آن میرود، حمل بر فساد مكن.305
لبه تیز زبانت را بر ضد كسی كه سخن بر زبانت نهاده به كار مگیر 
تدارك و جبران آنچه در اثر سكوت از دست داده ای آسانتر است از جبران آنچه در اثر سخنت از دست رفته 

 

چهارشنبه 13/2/1391 - 23:10
*به یادت بسپار که تاریک ترین لحظه شب ،نزدیکترین لحظه به طلوع است.
*وان گاه که ضربه های شیشه ی زندگی را به ریشه هایت حس می کنی ،به خاطر بیار زیبایی شهاب ها از شکستن قلب ستاره هاست.
*فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست بیاوری و بدست بیاور انچه را که نمی تونی فراموش کنی.
*رنگین کمان برای کسی است که تا اخرش زیر باران بایستد.
*دستانم بوی گل می داد،مرا به جرم چیدن گل گرفتند،اما هیچ کس فکر نکرد که شاید گلی را کاشته باشم.
*توی اب لجن هرچه گل بریزی بوی خوش نمی گیره ،اما گل نیلوفر توی اب لجن رشد کرده.
*دریا باش نه سنگ !چرا که سنگی اگر به سمت دریا پرتاب شود ،این سنگ است که در عمق دریا غرق می شود ،ولی دریا اسیبی نمی بیند.
*سختی ها فانی اند و سر سختان باقی .*فرصت هارا غنیمت شمریم نه غنیمت ها را شمارش ،بیایید طراح حل مساله باشیم نه طراح مسائل،بیایید دیگران را یارباشیم نه بار ،بیایید رنگین کمان بعداز باران باشیم نه خرابی های بعد از باران.
*هیچوقت مغرور نشو ....برگا وقتی می ریزن که فکر می کنن طلا شدن.
*انکس که اعتماد می کند خیانت می بیند وانکس که اعتماد نمی کند خود خیانتکار است.
*انسان هم می تونه دایره باشه هم یه خط راست ،تا ابد دورخودت بچرخی یا تا بی نهایت ادامه بدی.
*سخت مثل انسان:به سنگ ها کسی گفت :انسان باشید،سنگ ها گفتند که ماهنوز به قدر کافی سخت نشده ایم.
*ادما مثل کتابن.از روی بعضی ها باید مشق نوشت ...ازروی بعضی ها باید جریمه نوشت ...بعضی ها رو بایدچند بار خوندتا معنی شونو بفهمیم و بعضی ها رو باید نخونده دور ریخت.
چهارشنبه 13/2/1391 - 23:8
 
سلام به دوستان  عزیزم
 
روز معلم رو به تمام معلمان ایران بخصوص معلمین عزیز خودم تبریک میگم 
چهارشنبه 13/2/1391 - 23:5

دیوید دین اسمیت، ۵۱ ساله هفته پیش خودش را به یک اداره پلیس در ایالت میشیگان معرفی کرد و اعتراف کرد که بیش از ۳۰۰۰ زن و مرد را در چند سال گذشته مبتلا به ویروس ایدز کرده است.

مردی که ۳۰۰۰ زن و مرد را به ویروس HIV آلوده کرد
کاراگاهی که مسئول پرونده اوست می‌گوید:او فردی جامعه ستیز است که با این روش عقده‌های خود را گشوده است. فانتزی ذهنی او این است که زنان را خفه کند و با جسد آنها رابطه جنسی برقرار کند.

دقیقا مشخص نیست که در چه زمانی آقای اسمیت به ویروس ایدز مبتلا شده است اما به طور واضح مشخص است که در سالهای اخیر او با تعداد زیادی رابطه بقرار کرده است. هرچند تاکنون تنها دو مورد ثابت شده از کسانی که از رابطه با او دچار بیماری ایدز شده اند ، یافت شده.

نام هیچکدام از این دو زن به طور رسمی‌منتشر نشده اما یکی از آن دو زن به خبرگزاری‌ها گفته به دلیل نجات و یا مطلع سازی دیگر زنان خود را معرفی کرده است.این زن همچنین افزود وقتی که متوجه شدم که تست ایدز من مثبت است بلافاصله اطمینان داشتم که این بیماری از اسمیت به من منتقل شده، این دو نفر در سال ۲۰۰۸ از طریق سرویسYahoo! Personal با هم آشنا شده بودند.

منبع: روزنگار

دوشنبه 26/10/1390 - 16:41

فارس: روزنامه آمریکایی “وال استریت ژورنال” در گزارشی نوشت: مقامات دولت آمریکا نگران اقدام نظامی اسرائیل علیه ایران هستند.

نگرانی کاخ سفید از حمله اسرائیل به ایران
این روزنامه آمریکایی در ادامه تأکید کرد: آمریکا مخالف اقدام نظامی علیه ایران است و با وجود اعتراض مکرر واشنگتن به نظر می رسد اسرائیل در حال آماده شدن برای حمله به ایران است.

وال استریت ژورنال در ادامه مدعی شد: نگرانی آمریکا از این حمله تا حدی است که در حال برنامه‌ریزی برای حفاظت بیشتر از نیروهای خود در منطقه است تا در صورت حمله اسرائیل از گزند تبعات این حمله در امان بمانند.

این گزارش در شرایطی منتشر می شود که رژیم صهیونیستی بدون حمایت آمریکا قادر به انجام هیچ یک از تهاجمات و جنگ طلبی های خود در منطقه نبوده و نخواهد بود. در هر دو مورد جنگ ۳۳ روزه با حزب الله لبنان و همچنین جنگ ۲۲ روزه غزه نیروهای این رژیم به پشتوانه حمایت آمریکا سعی در تحقق اهداف جنگ طلبانه خود داشتند که البته ناکام ماندند.

علاوه بر این، در حال حاضر نیز توانمندی ها و قابلیت های جمهوری اسلامی ایران حتی به اذعان بسیاری از مقامات عالیرتبه آمریکایی به حدی است که رژیم صهیونیستی حتی قادر به فکر کردن به موضوع اقدام نظامی علیه ایران بدون هیچ پشتوانه و حمایت از سوی کشورهای غربی به ویژه آمریکا نخواهد افتاد. روز گذشته مجله آتلانتیک آمریکا مصاحبه ای را با “جرج میچل” فرستاده ویژه و سابق “باراک اوباما” به خاورمیانه که بارها و بارها با سران رژیم صهیونیستی دیدار کرده و کاملا از مواضع و دیدگاه های آنها مطلع است، منتشر کرد. میچل در این مصاحبه تأکید کرده بود: قابلیت های موشکی ایران حتی بدون در نظر گرفتن قدرت هسته ای این کشور به حدی است که هر گونه اقدام نظامی علیه این کشور به راحتی به نابودی اسرائیل منجر خواهد شد چرا که برد موشک های پیشرفته ایران به حدی است که از داخل خاک ایران به اسرائیل خواهد رسید.

روزنامه وال استریت ژورنال در گزارشی که در آغازین ساعات امروز شنبه در وب‌سایت آن منتشر شده، از «پیام‌های محرمانه» شخص رئیس جمهور آمریکا، وزیر دفاع و «دیگر مقامات عالی» آمریکا به رهبران رژیم صهیونیستی خبر داده است.

بنا به نوشته وال استریت ژورنال، “مقامات عالیرتبه آمریکا در این پیام‌های محرمانه به رهبران اسرائیل هشدار داده‌اند که حمله به ایران عواقب خطرناکی در پی خواهد داشت.

در گزارش وال استریت ژورنال آمده است: آمریکا در پیام‌های محرمانه خود به اسرائیل از مقامات تل آویو خواسته است صبر پیشه کنند تا تحریم‌ها بر جمهوری اسلامی بیش از پیش اثر بگذارد؛ تحریم‌هایی که به عقیده مقامات آمریکایی در ماه‌های اخیر جمهوری اسلامی را بسیار در تنگنا گذاشته‌اند.

کشورهای غربی و در رأس آنها آمریکا به بهانه متوقف کردن برنامه هسته ای کاملا صلح آمیز ایران هر از چند گاهی دور جدیدی از تحریم های یکجانبه را علیه جمهوری اسلامی ایران تصویب می کنند و این در شرایطی است که آمار و ارقام منتشر شده نشان می دهد که این تحریم ها نه تنها تأثیر منفی بر اقتصاد و پیشرفت جامعه ایران نداشته بلکه به خودکفایی بیش از پیش ایران در بسیاری از زمینه ها انجامیده است.

روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال با اشاره به مخالفت شدید مقامات آمریکا با هر گونه اقدام نظامی علیه ایران نوشت: “باراک اوباما” رئیس جمهوری آمریکا در راستای تلاش برای ممانعت از حمله اسرائیل به ایران با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، گفت‌وگوی تلفنی داشته و رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا نیز قرار است هفته آینده در همین رابطه با مقامات نظامی اسرائیل در تل‌آویو دیدار کند.

گزارش وال استریت ژورنال در این رابطه در شرایطی منتشر شده است که روز گذشته روزنامه نیویورک تایمز مدعی شد، رئیس جمهور آمریکا در نامه‌ای به رهبر ایران، نگرانی و هراس خود را از تهدید ایران مبنی بر انسداد تنگه هرمز آشکار ساخته است.

دوشنبه 26/10/1390 - 16:40

کلیسای نامرئی واقع در بلژیک بصورتی طراحی شده است که فقط از یک زاویه مخصوص بصورت کلیسا نمایان خواهد شد. در بقیه زوایا تقریبا چیزی از کلیسا مشخص نیست. در بقیه زوایا تقریبا چیزی از کلیسا مشخص نیست.

تصاویری از یک کلیسای نامرئی،عجیب ترین کلیسای جهان!تصاویری از یک کلیسای نامرئی،عجیب ترین کلیسای جهان!تصاویری از یک کلیسای نامرئی،عجیب ترین کلیسای جهان!تصاویری از یک کلیسای نامرئی،عجیب ترین کلیسای جهان!

دوشنبه 26/10/1390 - 16:38

شفاف: نام علی مطهری، علی عباسپور تهرانی و حمیدرضا کاتوزیان در میان۸۵۸ نامزدی است که از سوی وزارت کشور برای بررسی صلاحین نهایی به شورای نگهبان ارسال شده است.

وزارت کشور بالاخره مطهری را تائید کرد

پیش از این هیات اجرایی انتخابات تهران، افراد مذکور را به دلیل نداشتن التزام به اسلام یا ولایت فقیه رد صلاحیت کرده بود.

دوشنبه 26/10/1390 - 16:37
مهر: در جلسه اخیر کارگروه مسکن مصوب شده است که سقف تسهیلات ساخت مسکن از ۳۰ میلیون تومان به ۴۰ میلیون تومان افزایش پیدا کند.
احتمال افزایش وام ساخت مسکن
البته این مصوبه باید از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شود و تا قبل از آن، قابلیت اجرایی ندارد اما در حال حاضر از سوی کارگروه مسکن تصویب شده است.

این تسهیلات نیاز به سپرده گذاری از سوی متقاضی دارد. برهمین اساس، این تسهیلات عمدتا برای انبوه سازان است که می توانند با سپرده گذاری پس از یک دوره تسهیلات خود را دریافت کنند البته مدت زمان سپرده گذاری هم از یکسال به ۹ ماه کاهش یافت.

فعلا این مصوبه در مراحل اولیه است و پس از تائید ریاست جمهوری به بانک‌ها ابلاغ می شود، البته افزایش تسهیلات ساخت مسکن به پروژه های مسکن مهر مربوط نمی‌شود.

دوشنبه 26/10/1390 - 16:37
عکس های کنسرت سیروان خسروی ، www.irannaz.com
عکس های کنسرت سیروان خسروی ، www.irannaz.com
عکس های کنسرت سیروان خسروی ، www.irannaz.com
عکس های کنسرت سیروان خسروی ، www.irannaz.com
عکس های کنسرت سیروان خسروی ، www.irannaz.com
دوشنبه 26/10/1390 - 16:24
مورد توجه ترین های هفته اخیر
فعالترین ها در ماه گذشته
(0)فعالان 24 ساعت گذشته