تعداد مطالب : 9
تعداد نظرات : 1
زمان آخرین مطلب : 108روز قبل

امروز مرجعیت در مباحث مهم ورود پیدا کرده و به عنوان مثال، تحریمی که آیت الله العظمی مکارم شیرازی برای FATF داشتند در تراز تحریم تنباکو و کاپیتولاسیون بوده است.

آیت الله رفعتی، صبح امروز در نشستی خبری با أصحاب رسانه استان قم که در محل این خبرگزاری برگزار شد، اظهار داشت: حوزه های علمیه در تابستان همانند دیگر مراکز علمی و دانشگاهی نیست که به طور کلی تعطیل باشد؛ بلکه در این فصل نیز فعالیت علمی، آموزشی، تبلیغی و ... داشته و طلاب و فضلا مشغول به فعالیت می باشند.

وی ابراز داشت: فعالیت های تابستانی امسال حوزه و حوزویان نسبت به سنوات گذشته، رشد چشمگیری داشته است؛ به طوری که در تابستان امسال قریب به 17 هزار طلبه و استاد مشغول به فعالیت علمی و تحصیلی هستند.

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه خاطرنشان ساخت: فعالیت علمی، فرهنگی، تبلیغی و ... از جمله فعالیت های حوزویان در تابستان است و جامعه باید بداند که روحانیت و حوزه تعطیل نیست.

* رشد 125 درصدی حوزه در اردوهای علمی تابستانی

آیت الله عباس رفعتی با بیان اینکه امسال شاهد رشد 125 درصدی در اردوهای علمی تابستانی حوزه بوده ایم، تصریح کرد: در سال گذشته دو هزار و پنج طلبه در اردوهای تابستانی حوزه شرکت داشته اند؛ اما امسال 5 هزار و 503 نفر حضور داشته که رشدی بی سابقه بوده است.

وی بیان داشت: همچنین 550 نفر از اساتید نیز در 17 استان در دوره های دانش افزایی شرکت داشته و 530 داوطلب تدریس در مدارس علمیه نیز ثبت نام کردندکه در دوره های کوتاه مدت حضور پیدا کنند.

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه اظهار داشت: اساتید تمام وقت و نیمه وقت موظفند یک سوم موظفی کاری خود در دوره های آموزشی تابستان حضور پیدا کنند که بر این اساس، قریب به 700 استاد به این دوره ها اضافه شده اند.

* برگزاری 84 دوره تابستانه از سوی معاونت تهذیب حوزه

استاد رفعتی ابراز داشت: از دیگر فعالیت های علمی و آموزشی حوزه که در تابستان امسال در حال انجام است، از سوی معاونت تهذیب بوده که قریب به 84 دوره تابستانه توسط این معاونت در حال برگزاری است که در مجموع 648 طلبه در دوره های تابستانی معاونت تهذیب حضور دارند.

وی خاطرنشان ساخت: «دوره های آشنایی با نظام فکری شهید مطهری»، «دوره های معارف قرآن»، «دوره های مهارت های زندگی» و ... از جمله دوره هایی است که از سوی معاونت تهذیب در مشهد و اردبیل در حال برگزاری است.

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه تصریح کرد: معاونت تبلیغ حوزه های علمیه نیز دارای فعالیت های علمی و آموزشی است که در این راستا برنامه های دانش افزایی برای طلاب و مبلغین داشته و بر اساس آمار، در مجموع، دو هزار و 819 نفر در این دوره ها حضور پیدا کرده اند که نقد مسیحیت، نقد وهابیت، نقد زرتشت، فرق و ادیان، تصوف و ... از جمله این دوره ها می باشد.

آیت الله رفعتی بیان داشت: آموزش روش تدریس برای 68 نفر، آموزش مبلغان مدارس امین برای 320 نفر، آموزش طرح تربیتی مدارس آموزش و پرورش برای 190 نفر، آموزش های بدو تبلیغ برای 661 نفر و ... بخشی از برنامه های معاونت تبلیغ حوزه در تابستان است.

وی اظهار داشت: فعالیت های ارتقاء مهارت های زبان آموزی طلاب از دیگر فعالیت های تابستانی حوزه است؛ چراکه یکی از رسالت های حوزه های علمیه فعالیت بین المللی و جهانی است که در این راستا قریب به پنج کارگاه در داخل و خارج از کشور در حال برگزاری می باشد.

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه ابراز داشت: برگزاری نشست های تخصصی دانش افزایی در 17 استان با حضور 600 فراگیر و طلبه و برگزاری یک ترم آموزشی در کشور کنیا از فعالیت های علمی سطح بین الملل حوزه های علمیه است.

* حوزه و روحانیت در تابستان تعطیل نیست

آیت الله رفعتی خاطرنشان ساخت: امروز روحانیت و حوزه های علمیه مورد هجمه ناجوانمردانه قرار داشته و بیان می کنند که حوزه در تابستان در حال چه کاری است که آمار و ارقام مذکور نشان می دهد که حوزه تعطیل نیست و طلاب مشغول به فعالیت های تحصیلی و تبلیغی می باشند.

* نگاهی بر مصوبات اخیر حوزه های علمیه

وی در بخش دیگر سخنان خود به چند مصوبه اخیر حوزه اشاره کرد و گفت: در روزهای اخیر چند مصوبه در حوزه های علمیه به تصویب رسیده که می تواند به بالندگی و ارتقاء علمی حوزه های علمیه کمک کند که نخستین مصوبه، طرح تقویم تحصیلی حوزه های علمیه بوده که جدیدا بازنگری شده و در آن به تصویب رسیده که روزهای تحصیلی در مدارس علمیه با حذف روزهای جمعه و تعطیلات رمضان، محرم، صفر و ...، 190 روز پیش بینی شده است.

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه تصریح کرد: باید به این نکته اشاره کنیم که حوزه های علمیه مخصوصا حوزه علمیه قم در ایام تبلیغی بنای بر تعطیلی داشته تا طلاب بتوانند در میان مردم حضور داشته و به تبلیغ بپردازند و تعطیلی های حوزه در ماه های مبارک رمضان، محرم، صفر و ... به معنای تعطیلی حوزه نیست.

 رفعتی بیان داشت: مصوبه جدید دیگر حوزه که می تواند رشد علمی برای حوزه های علمیه ایجاد کند، تصویب «درختواره رشته های تخصصی دانش های حوزوی» بوده که بر اساس آن هر مؤسسه آموزشی یا مرکز تخصصی باید بر اساس آن به راه اندازی رشته بپردازد.

وی با بیان این مطلب که بر روی این درختواره کار کارشناسی انجام شده است، اظهار داشت: حدود 200 رشته در این درختواره آورده شده است که رشد چهار برابری برای رشته های تحصیلی حوزه های علمیه است.

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه ابراز داشت: فقه و اصول، قرآن، حدیث، اخلاق، تربیت و مشاوره اسلامی، منطق، فلسفه، تفسیر و علوم قرآن، عرفان، کلام، ادیان، تبلیغ و ارتباطات، فرهنگ و هنر، زبان و ادبیات عرب، حقوق و قضا و ... برخی از عناوین کلی دانش های حوزوی است که هر کدام در زیرمجموعه خود رشته ها و گرایش های مختلفی دارند.

*نافرمانی اجتماعی جزو سیاست ها و راهبردهای دشمنان نظام است

آیت الله رفعتی با اشاره به برخی ناهنجاری های اجتماعی امروز جامعه، خاطرنشان ساخت: نافرمانی اجتماعی جزو سیاست ها و راهبردهای دشمنان نظام و اسلام بوده و وظیفه امر به معروف و نهی از منکر بر عهده همگان می باشد؛ متأسفانه با عدم حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر، نافرمانان، فضای بازتری در اختیار داشته و آمرین و ناهیان، ظرفیت امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه نمی بینند.

وی با بیان این مطلب که اگر بخواهیم دنبال مقصر بگردیم، باید بگوییم که همه مقصریم، ادامه داد: امروز تا مشکل اقتصادی در کشور به وجود می آید، بودجه های فرهنگی را قطع می کنند و دستگاه های فرهنگی نمی توانند برنامه های مصوب خود را داشته باشند.

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه تصریح کرد: چشم انداز 20 ساله حوزه برای سال 1414 است که پیش بینی شده از امروز تا آن زمان حوزه دارای 300 هزار طلبه و روحانی باشد که جزو برنامه های راهبردی حوزه است.

آیت الله رفعتی در پاسخ به این سؤال که «حوزه چه تعاملی با نظام خواهد داشت؟»، بیان کرد: امروز تعامل حوزه و نظام در تصمیم گیری های مدیریت حوزه های علمیه برنامه ریزی شده و به عنوان مثال تعیین شده که چند نفر باید در نهادهای قضایی به تحصیل بپردازند تا بتوانند کمکی برای نظام باشند.

وی اظهار داشت: امروز از نهادهای گوناگون آمار گرفته شده تا بدانیم که نهادهای متخلف چند نیروی روحانی نیاز دارند تا حوزه بتواند به تربیت آنان بپردازد.

* بیش از 200 کارویژه برای روحانیت تعریف شده است

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه ابراز داشت: امروز بیش از 200 کارویژه برای روحانیت تعریف شده تا حوزه بتواند در این زمینه ها ورود کرده و بر اساس آن به تربیت طلاب بپردازد.

حوزه مستقل است

آیت الله رفعتی خاطرنشان ساخت: حوزه مستقل است و تمامی مراجع عظام تقلید و مقام معظم رهبری تأکید بر این موضوع داشته و دارند که حوزه باید مستقل باشد؛ اما استقلال به این معنا نیست که هیچ حمایتی از نظام نداشته باشد؛ بلکه به این معناست که باید حمایت کارآمد داشت؛ به این نحو که حمایت علمی از نظام داشته و به هدایت آن بپردازد.

* تحریم FATF از سوی آیت الله العظمی مکارم در تراز تحریم تنباکو بوده است

وی تصریح کرد: امروز مرجعیت در مباحث مهم ورود پیدا کرده و به عنوان مثال، تحریمی که آیت الله العظمی مکارم شیرازی برای FATF داشتند در تراز تحریم تنباکو و کاپیتولاسیون بوده است که خوشبختانه از دستور کار مجلس خارج شده است.

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه در پاسخ به این سؤال که واکنش حوزه نسبت به نابسامانی های اقتصادی امروز کشور چیست؟، بیان داشت: رهبر انقلاب بارها تذکر دادند که باید اقتصاد مقاومتی در این نظام شکل بگیرد و متأسفانه به این موضوع کم توجهی شد و وضعیت اقتصادی امروز مطلوب نیست و مردم نیز معترض بوده و اعتراضات مردمی را به حق شاهد هستیم.

حضرت استاد رفعتی اظهار داشت: امروز حوزه و روحانیت همدرد با مردم است؛ به ویژه توده هایی از مردم که اقشار آسیب پذیر و طبقات محروم جامعه بوده و در شرایط سخت اقتصادی با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.

* انتظار حوزه از مسئولان قوای سه گانه نظام

وی ابراز داشت: مطالبه جدی حوزه و روحانیت از مسئولان قوای سه گانه نظام این است که در این جنگ اقتصادی به صورت فعال حضور داشته و قوه قضائیه باید با مفسدان اقتصادی برخورد قاطع داشته باشد؛ برخورد ضعیف با اخلالگران اقتصاد، ارز، سکه و ... سبب جری تر شدن آنان شده و با یک پرواز به خارج از کشور رفته و اموال را با خود می برند.

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه خاطرنشان ساخت: امروز ارز و سکه به کالای تجاری در کشور تبدیل شده است؛ در حالی که ارز و سکه کالای تجاری نیست؛ لذا برخورد قوه قضائیه با مسببان این نابسامانی از مطالبات حوزه است.

آیت الله رفعتی تصریح کرد: دستگاه اجرایی اگر اقتصاد مقاومتی را در این جنگ اقتصادی دنبال نکرده و به دنبال اقتصاد برجامی باشد، سبب می شود که آشفته بازار را در وضعیت اقتصادی ببینیم که مطلوب کسی نبوده؛ جز تعداد معدود و درصد اندکی که از اخلال در این بازار، سود خود را می برند.

* مردم اگر ببینند مسئولان برای آنان کار می کنند، تحمل می کنند

وی بیان داشت: مسئولان باید دلسوز مردم بوده و برای آنان کار کنند؛ مردم اگر ببینند مسئولان در حال کار برای آنان هستند، مشکلات را تحمل کرده و همراه با مسئولان خواهند شد.

* اولویت امروز کشور تخصیص ارز به گردشگران خارجی نیست

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه با تأکید بر اینکه امروز اولویت های کشور باید تغییر کند، اظهار داشت: امروز اولویت کشور، واردکردن گوشی موبایل نیست؛ امروز اولویت کشور تخصیص ارز به مسافران گردشگری به کشورهای خارجی نیست؛ امروز باید به درد مردم رسید و بر اساس نیاز آنان اولویت ها را تعیین کرد.

آیت الله رفعتی در ابتدای این نشست خبری گفت: خبرگزاری حوزه از خبرگزاری های فعال و پویاست و به مناسبت روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، این نشست خبری را در این خبرگزاری قرار داده ایم.

 

سه شنبه 9/5/1397 - 13:30

مقام معظم رهبری دام ظله العالی:

🔰یک نفری برای من نقل میکرد، میگفت رفته بودیم یونان؛ ما را به مراکز گردشگری گوناگون می‌بردند و آنها را به ما نشان میدادند؛ از جمله به نقطه‌ای بردند، گفتند اینجا همان‌جائی است که سپاهیان ایرانی آمدند اینجا، از ما شکست خوردند. مردم را به یک بیابان خالی میبرند و نشان میدهند که اینجا  آنجائی است که ایرانیها در آن دوره لشکرکشی کردند و در اینجا شکست خوردند.

یک فضای خالی را نشان میدهند، یک مدّعای تاریخی را با یک فضای خالی اثبات میکنند. خب، اینجا نزدیکی کازرون -آنطوری که شنیدم- مجسمه‌ی والرین است، امپراتور روم، که زانو زده در مقابل پادشاه ایران. خیلی خب، اینجا را بروید نشان بدهید؛ این به آن در! این همه  نقاط مثبتی که میتواند گذشته‌ی ما را نشان بدهد.
اطلاعات بیشتر به اسطوره سازان مراجعه کنید
http://ostoorehsazan.ir

نظر مقام معظم رهبری درباره تخت جمشید

شنبه 6/5/1397 - 15:49


موسسه جهانی ولایت تحت اشراف حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی که در سال گذشته موفق به کسب اولین مجوز رسمی به عنوان یک شبکه ماهواره ای غیردولتی از شورای عالی انقلاب فرهنگی شد. شاهد تغییر اساسی با واگذاری مسئولیت اجرایی شبکه جهانی ولایت توسط  آیت الله حسینی قزوینی که 8 سال مسئولیت ریاست این شبکه را بعهده داشتند شد.

 آیت الله حسینی قزوینی در نامه به محضر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی نوشت:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 محضر مبارک مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی مدظله الوارف
 با عرض سلام و آرزوی سلامتی و دوام توفیقات حضرتعالی؛ آن مرجع بزرگوار به خوبی استحضار دارید که این جانب نزدیک به هشت سال، همه ی تلاش خود را صرف تاسیس، راه اندازی و مدیریت مجموعه شبکه های ولایت کرده و مال، سلامتی، آبرو و زندگیم را فدای این مسیر نورانی و خدمت به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام نموده ام. مسیری که پیمودنش، رسانه ی جهانی ولایت را از صفر به وضعیت بالنده کنونی رسانده و به لطف خداوند متعال، موفقیت های چشمگیری را در عرصه ی نشر معارف اهل بیت علیهم السلام و پاسخگویی به شبهات مخالفین و معاندین، به ویژه وهابیت تکفیری، رقم زده؛ به طوری که امروز جایگاه ویژه ی بین المللی شبکه، بر کسی پوشیده نیست و بحق می توان گفت: در دوران گسترش رسانه های استعماری و دشمنان تشیع، شبکه ی ولایت به زبان گویای شیعه مبدل شده است.

اما از آن جا که در حال حاضر، شبکه جهانی ولایت به بلوغ شایسته ی خود رسیده و از طرفی این جانب در طول این مدت، از بسیاری از فعالیت های علمی باز مانده و همچنین تعداد زیادی از تالیفاتم آماده ی چاپ و نشر شده و نیاز به بازبینی نهایی این جانب دارد، با کسب اجازه از محضر شریفتان، از مدیریت مجموعه شبکه های ولایت استعفا می دهم و از حضرتعالی درخواست می نمایم که مدیری آگاه، متدین، دلسوز و متخصصی به امور رسانه را انتخاب فرمایید تا بتواند این کشتی نجات بخش را، در دریای متلاطم دنیای شبهه زده و دین ستیز کنونی، بنحو احسن اداره نماید. در پایان از همه ی حمایت های مادی و معنوی آن مرجع بزرگوار از شبکه جهانی ولایت، تشکر نموده و به استحضار می رساند تا حد امکان در خدمت مرجعیت محترم شیعه، در هر سنگری که صلاح بدانند، هستم؛ چرا که باور دارم، در عصر غیبت، حفظ شئون مرجعیت و خدمت به آن جایگاه، از اهم واجبات است. 
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

ارادتمند - سید محمد حسینی قزوینی

 

8 آبان ماه حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با واگزاری مسئولیت اجرایی شبکه جهانی ولایت توسط آیت الله حسینی قزوینی موافقت کردند و معظم له ایشان را به سمت مشاور رسانه ای خود در موسسه جهانی ولایت و حفظ استمرار حضور در هیئت امناء این موسسه منصوب کردند.

 حال هیئت امناء موسسه جهانی ولایت مسئولیت انتخاب رییس جدید این شبکه را بر عهد دارد.

گفتنی است شبکه جهانی ولایت شبکه‌ی مستقل تلویزیونی غیردولتی و غیرانتفاعی تحت اشراف مرجع عالیقدر جهان تشیع حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی مدظله العالی است که در سال 1389 هـ.ش بهمنظور نشر معارف مکتب اهل بیت (علیهم السلام) و دفاع از مبانی نظری اندیشه های متعالی اسلام ناب، با روش های عقلانی و منطقی پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی، راه اندازی شده است.

منبع خبر: سایت اسطوره سازان

دوشنبه 13/9/1396 - 15:15

وبلاگ پربازدید عکس خبری و ماندگار
این وبلاگ با بیش از یک و نیم میلیون بازدید. روزانه بیش از 1000 بازدید دارد. در حالی که یکسال است هم بروز نشده است. همچنان یکی از وبلاگ های جذاب برای بازدید می باشد.


http://aks.simablog.ir

خاطرات دوران بروز رسانی عکس خبری و ماندگار از خاطرات شیرین و نوستالوژیک این حقیر است. که این روزها بیشتر در قالب اسطوره سازان ostoorehsazan.ir  فعالیت ها معطوف شده است.

دوشنبه 10/7/1396 - 14:25

صفحه رسمی موسسه سینمایی اسطوره سازان در شبکه اجتماعی تبیان راه اندازی شد. منتظر همراهی و حضورتون هستیم

http://net.tebyan.net/pages/ostoorehsazan

موسسه فرهنگی سینمایی اسطوره سازان براساس دغدغه ی قهرمان، الگو و اسطوره سازی و پاسخ به کمبود منابع تصویری از قهرمانان، الگوها و اسطوره های دینی مورد نیاز نسل جوان و جامعه امروزی، با رویکرد تولید آثار تلویزیونی و سینمایی در ساختارهای داستانی، مستند، آموزشی، انیمیشن و سریال های تلویزیونی فعال است.

http://ostoorehsazan.ir

دوشنبه 10/7/1396 - 13:22

سایت شبکه جهانی ولایت از www.velayattv.com به www.velayat.tv به دلیل اختصار و هماهنگی بین دو سایت شبکه جهانی ولایت و شبکه جهانی الولایه (www.alwilayah.tv) تغییر آدرس داد.

لازم به توضیح است سایت شبکه جهانی ولایت همچنان با آدرس های قبلی: www.velayattv.com و www.velayattv.in و www.velayattv.info نیز در دسترس است.

گفتنی است سایت جدید شبکه جهانی ولایت در قالب" پرتال جامع ولایت" شامل مجموعه سایت های شبکه ولایت فارسی، عربی، انگلیسی، اردو، سایت رصد، سایت ولایت یاوران بزودی همزمان با سالگرد شبکه جهانی ولایت سالروز ولایت امام علی (ع) در 2 اردیبهشت ماه 95 رونمایی خواهد شد.

سه شنبه 11/12/1394 - 12:20

 

 

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای  @khamenei_ir

آیت الله العظمی مکارم شیرازی   @makarem_ir 

آیت الله جوادی آملی  @mehrostad

تنظیم و نشر آثار آیت‌الله بهجت ره  @bahjat_ir

خطر تکفیر؛ کنگره خطر جریان های تکفیری @takfircongress

شبکه جهانی ولایت     @velayattv   

قناه الولایه الفضائیه    @alwilayahtv

شبکه جهانی هدهد  @hodhodfarsitv

سیدحسن نصرالله     @nasrollahir 

ثقلین؛ آیت الله صدیقی  @ThaqalainSite

ساقی کوثر @saghiyekosar110

استاد میرباقری  @ostadmirbaqeri

اربعین  @arbaeen_ir

مسجد مقدس جمکران  @jamkaran_ir 

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر عج @valiasr255

تبیان: @TebyanOnline

خبرگزاری مهر  @mehragency

خبرگزاری حوزه  @Hawzahnews

 خبرگزاری رسا  @RasaNewsagency
 جام  @jamnews

افسران  @Afsaran_ir

 لینک مطلب در شبکه اجتماعی تبیانhttp://net.tebyan.net/@4803/posts.html/1439990

دوشنبه 19/11/1394 - 18:10

 وبلاگ فیلم محمد رسول الله (ص) مجیدمجیدی، یکی از پربازدیدترین صفحات وب مربوط به فیلم محمد صل الله علیه و آله است این وبلاگ با نزدیک به 500/0000 بازدید از پروژه های دلی و دوره دانشجویی و خیلی موسسین اسطوره سازان است.

http://filmmohammad.simablog.ir

در جستجوی " فیلم محمد رسول الله " در گوگل بعد ویکی پدیا این وبلاگ در صدر لیست جستجو قرار دارد.
سه شنبه 8/11/1392 - 18:55

 چرا روابط عمومی؟  

«روابط عمومی شامل مجموعه اقداماتی است که باعث تغییر نگرش ها و ایجاد ذهنیت مثبت نسبت به یک مجموعه می شود»

روابط عمومی ها هر چند سابقه ای دیرینه در ارگان ها و شرکت ها دارند،اما امروزه بدلیل فناوری های جدید در جامعه اطلاعاتی و توسعه ارتباطات دیجیتال از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است، بگونه ای که روابط عمومی بتنهایی « هنر هشتم » لقب گرفته است.

 در تعریفی دیگراز روابط عمومی که توسط دکتر محمد حسین افخمی در «اولین سمینار بازاریابی، تبلیغات وروابط عمومی»ارائه شد: روابط عمومی تلاشی طرح ریزی شده به منظور درک متقابل بین سازمان و عامه و برای در ک بیشتر و رسیدن به تفاهم و حسن رابطه معرفی شد.اما من بیشتر تعریف استادم دکتر بلوریان تهرانی از روابط عمومی که در بالا آمد را می پسندم .تعریفی که کار روابط عمومی را تغییر نگرش ها و ایجاد نگرش مثبت می داند.

 اصولا روابط عمومی اولین رسانه و ابزاری است که به خدمت یک سازمان در دوره معرفی  می آید وآخرین رسانه است که در مواقع از کار افتادن دیگر ابزارها و شگردها کارآیی دارد.بگونه ای که کارشناسان روابط عمومی و تبلیغات معتقدند: وقتی که در حوزه ای تبلیغات جواب لازم را نمی دهد باید استراتژی استراتژی روابط عمومی باشد و در اینجا فقط روابط عمومی کارآیی دارد.خواستیم در این انجمن با هم از وظایف و رسالت های روابط عمومی و تبلیغات سخن بگوییم

و اینکه چرا روابط عمومی ؟

چرا تبلیغات؟                      

                                             انجمن روابط عمومی و تبلیغات تبیان           

       

شنبه 7/6/1388 - 9:51
x