تعداد مطالب : 28
تعداد نظرات : 6
زمان آخرین مطلب : 3068روز قبل
پارسا پیروز فر در باد محمد رضا فروتن
باور کردن اینکه هر دوی آنها از اتومبیل پراید برای رفت و آمد استفاده می کنند سخت است پارسا پیروزفر و محمدرضا فروتن دو بازیگر جوان و مجرب کشورمان چند سالی است که اتومبیل شان را عوض نکرده اند . اما قرار است که بزودی فروتن با یک پراید تیونینگ شده در سطح شهر تهران تردد کند .
محمد رضا شریفی نیا برای رسیدن به این همه پروژه و راه انداختن آنها، قطعاً یک اتومبیل کافی نیست از این رو شریفی نیا هم زانتیا دارد و هم سیناد که در موارد اضطراری از آن استفاده می نماید.
شیلا خداداد بازیگر جوان کشورمان مثل دیگر خانم های ایرانی از ماتیز استفاده می کند خودروی کوچک و راحت درون شهری می باشد . لازم به ذکر است که رانندگی شیلا خداداد نسبتاً خوب است .
آناهیتا همتی زانتیا سوار است بله زانتیا اصلاً تعجب نکنید !!! آناهیتا همتی علاقه خاصی به تعویض اتومبیل هایش را دارد اتومبیل قبلی وی پژو 405 بود .
مریلا زارعی تعصب بر روی خودروی ملی
مریلا زارعی که چند صباحیست در خیابان ها با اتومبیل سمند دیده می شود کاملاً غیرت و تعصب ایران خود را با سوار شدن بر این خودرو این گونه نشان داد .
لیلا حاتمی و علی مصفا دو زوجی که به پیاده روی علاقه خاصی دارند که به دلیل این علاقه آنها در خیابان زیاد به چشم می خورند. اتومبیل این زوج هنرمند یک پژو 405 می باشد.
الناز شاکر دوست ، وی اوایل ماتیز داشت اما یک سالی می شود که پاترول خریداری کرده است. اخیراً نیز شنیده می شود که وی اتومبیلش را برای فروش گذاشته است .
مرد هزار چهره، عشق به پژو 405 دارد
پرویز پرستویی که به اعتقاد خیلی ها بهترین بازیگر تاریخ سینمای ایران می باشد به پژو 405 علاقه خاصی دارد. ماشین قبلی وی پژو 405 بود ولی مدتی است که پرشیا سوار می باشد پرستویی اصلاً سرعت را دوست ندارد و به همین دلیل در رانندگی احتیاط لازم را به عمل می آورد
پنج شنبه 15/6/1386 - 12:6

برنامه اي که ويندوز را به طور اتوماتيک نصب مي کند بدون اينکه از شما سئوالي بپرسد.
براي استفاده از آن مراحل زير را طي کنيد:
1- در سي دي ويندوز
xp به مسير زير مراجعه نماييد :
Support\tools\
2- فايل
deploy.cab را بر روي يكي از درايوهاي هارد كپي نماييد. سپس آنرا باز كرده (از طريق برنامه zip magic يا winzip يا در خود ويندوز xp اگر بر روي فايل كليك كنيد باز ميشود ) و فايل setupmgr.exe را از درون اين فايل cab كپي كرده و درون يك درايو از هارد كپي كنيد. 3- بر روي setupmgr.exe كليك كنيد. پنجره اي باز ميشود. آنرا next كنيد. سپس گزينه زير را انتخاب كرده و next كنيد :
Create a new answer file
4- مطمئن شويد كه گزينه
windows unattended installation علامت زده شده باشد سپس next كنيد. 5- در اين صفحه نوع ويندوز خود را انتخاب نماييد در اينجا ويندوز xp پروفشيونال را انتخاب ميكنيم. سپس next ميكنيم. 6- گزينه Fully automated را علامت بزنيد و next كنيد. 7- در اينجا صفحه Distribution Folder نمايش داده ميشود. در اين صفحه به شما اجازه داده ميشود كه تعيين نماييد كه آيا ويزارد يك پوشه توزيعي را بر روي كامپيوترتان بسازد يا پوشه توزيعي را بر روي درايو شبكه اي كه شامل سورس فايلهاي ويندوز ميباشد ايجاد نمايد.
گزينه زير را انتخاب كرده سپس
next ميكنيم :
No, this answer file will be used to install from a CD
8- در اين صفحه گزينه مربوط به
I Accept … را علامت زده و next ميكنيم. 9- حال شما صفحه اي را مشاهده ميكنيد كه با كمي دقت متوجه ميشويد گزينه هايي درون اين صفحه وجود دارند كه شما در حين نصب ويندوز با آن برخورد ميكنيد. شروع به تكميل گزينه ها به دلخواه خود كنيد. 10- بعد از اتمام كار گزينه finish را بفشاريد. در اين قسمت مسيري براي ذخيره تنظيماتي كه انجام داده ايد در قالب يك فايل پرسيده ميشود. شما ميبايستي نام فايل را كه به صورت UNATTEND.TXT انتخاب شده به WINNT.SIF تغيير دهيد و يك نسخه بر روي يك فلاپي ذخيره نماييد. 11- از منوي FILE گزينه EXIT را انتخاب نماييد. 12- اكنون شما فايل اصلي را ساخته ايد. فايل براي انجام عمليات نصب آماده ميباشد اما ممكن است قبل از شروع عمليات مايل باشيد كه نگاهي به محتويات فايل بيندازيد. (ممكن است بخواهيد پارامترهاي اضافه تري را نيز به فايل بيفزاييد. در صورت امكان با بخش HELP برنامه SETUP MANAGER مشورتهاي لازم را انجام دهيد.) براي اين كار فايل ساخته شده را در برنامه NOTEPAD باز نماييد. شما ميتوانيد خطوط ديگري را نيز برحسب نياز براي فعاليتهاي ديگر مثل تعيين پارتيشن نصب ديسك سخت يا تبديل سيستم فايل به NTFS معين نماييد. جزئيات مربوط به چگونگي انجام اين كارها را ميتوانيد در داخل فايلهاي كمكي موجود در داخل Deploy.CAB مشاهده نماييد. اگر در داخل فايل هرگونه تغييري را اعمال كرديد ، فايل را ذخيره كرده و آنرا ببنديد 13- فايل را بر روي فلاپي ديسك كپي نمايد. سپس كامپيوتر را از طريق سي دي راه اندازي كرده و فلاپي را در داخل درايو فلاپي قرار دهيد. ويندوز به صورت خودكار تنظيمات معين شده را مورد استفاده قرار ميدهد.


چهارشنبه 31/5/1386 - 13:10

برنامه‌هایی مثل Regedit و Msconfig را می‌توان از طريق كادر محاوره ای Run و بدون نوشتن مسیر آن‌ها اجرا كرد. اما برای اجرای سایر برنامه‌ها، به این شکل، باید یك كلید به رجیستری اضافه كنیم. مسیر زیر را دنبال كنید:


HKEY-LOCAL-MACHINE \

Software \ Microsoft \ Windows \

CurrentVersion \ Policies \ App Paths


حالا یك كلید كه نام آن همان نام فایل اجرایی است، اضافه كنید. برای مثال Myprog.exe . مقدار آن‌را برابر آدرس كامل برنامه قرار دهید، در مثال ما C:\Program Files\Myprog\Myprog.exe . همچنین می‌بایست یك String Value ایجاد كنید كه آدرس آن فقط قسمتی از محل مورد نظر شماست كه در مثال ما این آدرس می‌باشد: C:\Program Files\MyProg
نكته: نسخه‌ی پشتیبان از رجیستری يادتون نره!

چهارشنبه 31/5/1386 - 13:8

در ویندوز xp هنگامی که یک cd درون cd-rom قرار می دهیم یا یک دستگاه   USB به کامپیوتر متصل میکنیم یک پنجره autorun باز می شود و از ما می پرسد  که چه کاری می خواهید انجام دهید. برای غیر فعال کردن تمام اینautorun  ها در قسمت run از منوی شروع برنامه regedit‌ را اجرا ميکنیم و به مسیر زیر مي رويم :

HKEY-LOCAL-MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Exolorer

مقداری به نام NoDriveTypeAutoRun را مي يابيم. (اگر وجود ندارد با راست کلیک کردن در سمت راست یک مقدار از نوع  DWORD با همین نام مي سازيم) و مقدار آن را به 255 تغییر مي دهیم. برای اعمال تغییرات ممکن است مجبور شویم ویندوز خود را دوباره راه اندازی کنیم.

دوشنبه 29/5/1386 - 19:7

اینم یه سری ترفند که واقعآ جالبن:

 

 cache:www.mysite.com
  با استفاده از این دستور، سایت مورد نظر ما اگر توسط گوگل ذخیره شده باشه، آخرین ورژن ذخیره شده در سرورهای گوگل رو برای ما نشون میده.البته معمولا ورژن ذخیره شده مربوط به روزهای  گذشته میباشد.با این روش میتوانید ببینید سایت مورد نظر آخرین بار چه زمانی توسط گوگل ذخیره شده.

    link:www.mysite.com
  با این دستور گوگل کلیه سایت هایی که به سایت مورد نظر ما (در اینجا mysite.com) لینک داده اند را لیست میکند.

    related:www.mysite.com
   اگر میخواهید سایت های هم خانواده و شبیه به سایت مورد نظر خود را پیدا کنید از این دستور   استفاده کنید.تا اونجایی که من دیدم این دستور بیشتر برای سایت های معروف جواب میده.

   info:www.mysite.com
  اطلاعاتی در مورد سایت مورد نظر، که گوگل میتواند ارایه کند.

    site:www.mysite.com myword
   با استفاده از این روش کلمه مورد نظر خودمون رو میتونیم در یک سایت جستجو کنیم. به جای myword کلمه یا کلمات مورد نظر و به جای mysite سایتی که میخواهیم در آن جستجو کنیم قرار میدهیم.

   allintitle:word1 word2 word3
   ;در این روش نتایج جستجو محدود میشود به کلماتی که در عنوان (title) سایت ها بکار رفته.در این مثال کلیه سایت هایی که کلمات word1 word2 word3 در قسمت عنوان آنها بکار رفته لیست میشوند.

   intitle:word1 word2 word3
  جستجوی word1 در قسمت عنوان و word2 و word3 در عنوان و متن سایت ها.

   allinurl:word1 word2 word3
گوگل در این روش کلیه سایت هایی که در آدرس آنها (URL) کلمات مورد نظر ما به کار رفته را لیست میکند.

   inurl:word1 word2 word3
جستجوی word1 در آدرس سایت ها و بقیه کلمات در قسمت آدرس و متن سایت ها.

  filetype:myfiletype
اگر به دنبال فایل هستید با این روش میتونید فایل هایی که پسوند خاصی دارند را جستجو کنید.مثلا  filetype:doc به دنبال فایل های doc میگردد

intext:word1 word2
   با این روش گوگل تنها در متن سایت ها به دنبال کلمات میگردد و از سرچ در عنوان و آدرس سایت ها صرف نظر میکند.

دوشنبه 29/5/1386 - 18:56
يكی از ويژگی های dilaup  در xp  نشان ندادن پسورد است يعنی وقتی شما روی ايكون يك dialupكليك میكنيد فقط username  ديده میشود. برای اينكه بتوانيد پسورد را مشاهده كنيد، مراحل زير را در رجيستری اجرا كنيد:
-HKEY_LOCAL_MACHINE-SYSTEM--CurrentControlSet-Services--RasMan--Parameters Modify  در اينجا يك DWORD با اسم DisableSavePassword بسازيد. مقدار 0 در اين DWORD برای SAVE  كردن و مقدار 1 برای SAVE  نشدن پسورد است.

دوشنبه 29/5/1386 - 18:49
در منوی start زیر منوها پس از 400 میلی ثانیه ظاهر میشود که برای کاربرن حرفه ای ممکن است چند ثانیه طول بکشد شما میتوانید این زیر منوها را به سرعت برق ظاهر کنید آن هم با رفتن به سراغ کلید زیر ( البته قبلا از این کار یادم رفت بهتون بگم که باید از منوی start گزینه run را انتخاب کرده و سپس کلمه regedit را در آن وارد و ok را بزنید و حالا شما در رجیستری ویندوز هستید ) کلید زیر را در رجیستری پیدا کنید :
HKEY_CURRENT_USER\CONTROL PANEL\DESKTOP
در این جا فقره ی MENU SHOW DELAY را پیدا کنید مقدار این متغیر طول تاخیر منو را بر حسب میلی ثانیه از 0 تا 999 نشان میدهد که میتوانید با دادن مقدار 1 به آن سرعت آن را بسیار بسیار سریع کنید تا در نیم سوت زیر منوها ظاهر شوند .
يکشنبه 28/5/1386 - 18:58

در میان بازیگران ایرانی به ندرت ماشین باز حرفه ای پیدا می شود مثلاً پل نیومن که در سن 80 سالگی هم مشغول تکمیل مجموعه اتومبیل های جور واجورش بود یا حتی جیمز دین که به جنون سرعت مشهور بود و به همین خاطر عاقبت در یکی از اتوبان های کالیفرنیا از مسیر خود منحرف شد، تا در سن 23 سالگی جانش را از دست بدهد، البته این نکته لازم به ذکر است که امکانات و تجهیزات فراوانی که در سینما هالیوود می باشد هیچ گاه نباید با سینمای درون کشورمان مقایسه کرد. برای خیلی از افراد جامعه دانستن در مورد زندگی خصوصی بازیگران حائز اهمیت می باشد و اینکه این بازیگر چگونه و با چه اتومبیلی رفت و آمد می کند. بازیگران سینمای ایران برای آنکه به فکر داشتن اتومبیل های مدل بالا می باشند در نهایت قیمت بازی در یک فیلم را بالا می کشند تا بلکه بتوانند ماشین مورد علاقه و خوش پز خود را خریداری کنند که این امر استرس فراوانی را بین تهیه کنندگان کشورمان وارد نموده است. حال به سراغ چند بازیگر معروف ایران می رویم تا بهتر با وسیله نقلیه این بازیگران آشنا شویم.
محمد رضا گلزار که نامش همیشه بر سر زبان جوان های ایرانی جاری می باشد با داشتن یک BMW x3 سفید رنگ نشان داد که همیشه به پز دادن اهمیت فراوانی می دهد در ضمن وی به غیر از اتومبیل 93 میلیون تومانی خود یک پژو 405 نیز دارد.
بهرام رادان بازیگر جوان و خلاق کشورمان که تا سال قبل رونیز سوار بود چند ماهی است که زیر پای وی نیسان Pickup دیده می شود وی همانند گلزار به هنگام فیلمبرداری وی از اتومبیل شخصی خود بهره می گیرد. اخیراً شایعه فروش این نیسان بر سر زبان ها می باشد .
زن و شوهر عشق ماشین
امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زن و شوهر عشق ماشین می باشند، مرد خانواده با داشتن لندرور برای خارج از شهر و نیلوفر خوش خلق با داشتن یک 206 برای داخل شهر کاملاً از اتومبیل های خود بهره کافی را می گیرند .
مهناز افشار که تا سال قبل با 405 در خیابان های تهران دیده می شد چند ماه قبل اتومبیلش را با یک رونیز سفید رنگ عوض کرد تا شایعه حرفه ای رانندگی کردنش را با اتومبیلی برتر به اثبات برساند .
نیکی کریمی که چندان به اتومبیل علاقه نشان نمی دهد یک 206 که اکثراً مورد علاقه خانم های کشورمان می باشد را برای خود در نظر گرفته است.
حمید گودرزی که هیچ علاقه ای به رانندگی در خیابان های شلوغ تهران را ندارد یک 206 که خیلی کم مورد استفاده قرار می گیرد را در خانه اش نگه داشته است.
حسام نواب صفوی که به الویس پریسلی ایران شهرت دارد علاقه خاصی به پاترول نشان می دهد و به هیچ عنوان حاضر به عوض کردن اتومبیل خود نمی باشد.
مهتاب کرامتی معرفت همراه با رفیق بازی
مهتاب کرامتی که بیشتر اوقات با دوست برنامه هایش سمیرا به این طرف و آن طرف می رود  پژو 206 شخصی دارد.
پژمان بازغی نماینده لیزینگ در آژانس دوستی !!!
پژمان بازغی مدت هاست اتومبیل ب ام و سفید رنگ را دارد که از نوع قدیمی ب ام و می باشد مدت یکسال است که خودروی مزدا را خریداری کرده است وی نماینده شرکت لیزینگ خودرو را نیز دارد.
آتیلا پسیانی تماس با آژانس دوستی !!!
آتیلا پسیانی بازیگر مشهور ایرانی که بیشتر اوقات اتومبیل در اختیار خانواده اش می باشد به همین دلیل وی به جای استفاده از خودروی خود از آژانس استفاده می کند خودروی وی یک پاترول می باشد .
ماهایا پطروسیان که به آرام و مقرراتی بودن در هنگام رانندگی تبهر خاصی دارد تا دو سال قبل با اپل کورسای قرمز رنگ رفت و آمد می کرد وی چند ماهی است پژو 206 خریداری کرده است .    منتطر باشید .......................................

                                                                                         

يکشنبه 28/5/1386 - 13:5
1-تا آنجا که ميتوانيد از استرس دوري کنيد.

2-زير آفتاب زياد نمانيد و از کرمهاي ضد آفتاب استفاده کنيد.

3-سيگار نکشيد چون سيگار خودش پوست را خراب ميکند.

4-آب زياد بنوشيد.

5-خوابتان کافي باشد.

6-  توجه کنيد که پوستتان را خوب تميز کنيد.

7-  سبزيجات و ميوه جات را به وفور استفاده کنيد.
يکشنبه 28/5/1386 - 12:50
آنلاين ماندن يك آيدي براي هميشه

بااينكار شما حتي اگر در اينترنت هم نباشيد در ليست دوستانتان به شكل آنلاين هستيد.براي اين كار از منوي Login گزينه preferencec رو انتخاب ميكنيد ميكنيد و از صفحه باز شده جلوي گزينه Firewall with no peroxies رو انتخاب ميكنيد.
يکشنبه 28/5/1386 - 12:38