تعداد مطالب : 15
تعداد نظرات : 24
زمان آخرین مطلب : 2827روز قبل

بیا من وتو یک جا بریم که دست هیچ کس به ما نرسه بیریم

                                                                        (قربانت عزرایل)

شنبه 18/1/1386 - 10:5

صد بار بدی کردم و دیدم ستم ش را

خوبی چه بدی داشت که یک بار نکردم

 نظر یادتان نره عزیزان

جمعه 17/1/1386 - 14:3

 اینترنت رایگان برای همه ی ایران فقط با  1000تومان 3 ساعته خبر خوبی بود مگه نه

 

 

ناراحت که نشدید

جمعه 17/1/1386 - 11:23

به نظر شما کدام تیم به دسته دو سقوط میکنه!!!

نظرتان(اسم تیم ها) را درقسمت نظرها را بنویسید 

پنج شنبه 16/1/1386 - 16:42

به نظر شما قهرمان لیگ برتر چه تیم ی؟

نظرتان(اسم تیم) را درقسمت نظرها را بنویسید 
پنج شنبه 16/1/1386 - 16:37

چه تیمی امسال قهرمان اروپا است؟

لطفا اسم آن تیم را درقسمت نظرها بنویسید

پنج شنبه 16/1/1386 - 16:32

به نظر شما چت کردن خوبه یا بد؟؟؟

نظر یادتان نره عزیزان

 

پنج شنبه 16/1/1386 - 16:23

اسلام دومین دین در کشور دانمارک است

فعالیتهای روزانه دفتر انجمن جهانی مسلمانان: دفتر این انجمن هر روز شاهد حضور مردم مسلمان به آن بوده که مسلمانان برای استفاده از سخنان و بیانات مبلغان در امور دعوت و ارشاد به آنجا مراجعه کرده اند، در این میان سخنان مسلمانان شنیده شده و نیازهای انسانی و علمی آنها مرتبط با دین اسلام مورد توجه قرار گرفته و به آنها توصیه های لازم و مناسب ارائه شده است .

معرفی اسلام: این دفتر دیدارهای خاصی برای دانش آموزان مدارس، دانشجویان دانشگاهها و برای کسانی که تمایل به شناخت دین اسلام داشتند را با حضور استادان، مبلغان و اندیشمندان برگزار کرد و آنها با معلمان و استادان خود به مسجد انجمن رفته و سخرانیهای آنها را درباره مبانی و تعالیم اسلام و تشویق بر احترام به دیگران گوش دادند.

خطابه های جمعه: خطبه های نماز جمعه، کلاسهای درس روزانه و هفتگی این دفتر بر تحکیم مبانی و اصول اسلام، عقاید اسلامی صحیح در قلب نسلهای جدید مسلمانان و تلاش برای جلوگیری از پدیده ارعاب و خشونت تأکید داشت.

مشارکت دفتر انجمن در برگزاری همایشها و سمینارها: این دفتر در فعالیت همایشها و سمینارهایی که بخشهای مختلف حکومت تنظیم می کرد مشارکت کرده و سخنرانیها و مقاله هایی متناسب با این همایشها و در راستای معرفی اسلام و تأکید بر مبانی اسلام ارائه داد. بزرگترین این مشارکتها در آموزشگاهها و مدارس خاص و یا در خانه سالمندان با نظارت بر تلاشهای خیریه و انسانی برگزار شد، آنها مشارکتهایی نیز در کلیساهای محلی داشتند.

این دفتر در ادامه، گزارشهای نیز از وقایع مثبت مسلمانان ارائه داده است:

- افزایش تعداد مسلمانان در دهه اخیر در دانمارک، سوئد و نروژ تا جائیکه دین اسلام در این کشورها دین دوم پس از مسیحیت به شمار می رود.

- رشد و بیداری شوراهای جوانان و ایجاد گروههایی از نسل دوم اقلیت مسلمان که به مبانی اسلام و تعالیم آن تمسک جسته و به دعوت به سوی آن اقدام می کردند.

- افزایش توجه علما و اندیشمندان شرق و غرب به این کشور و افزایش استقبال از اسلام.

- آمادگی از سوی شخصیتهای برجسته و تأثیرگذار در تصمیمات دولت برای گردهمایی با مسلمانان و گفتگو با آنها و شنیدن درخواستهای آنها و افزایش مشارکت سیاسی مسلمانان در دانمارک.

به گزارش مهر، بر اساس آمار نیمه رسمی این کشور در سال 2000 به صورت تقریبی می توان گفت در میان جمیعت 3/5 میلیون نفری دانمارک، 160 هزار مسلمان زندگی می کنند که به طور تقریبی کمتر از 3 درصد جمیعت این کشور را تشکیل داده اند.

اغلب جمعیت دانمارک را مسیحیت تشکیل داده اند که اکثریت این مسحیان دارای مذهب پروتستان هستند. آزادی دینی در دانمارک جزئی از قانون اساسی این کشور محسوب می شود. 19 جامعه مختلف دینی مسلمانان در دانمارک از جایگاه انجمنهای دینی برخوردارند و می توانند از مزایای مالیاتی استفاده کنند. این در شرایطی است که برخلاف اکثر کشورهای غربی، جدایی دین و دولت در کشور دانمارک معنای چندانی ندارد و مزایای اقتصادی و فرهنگی این کشور به کلیسای دولتی دانمارک می رسد و با هیچکدام از اقلیتهای دینی به اشتراک گذاشته نمی شود.

نظر یادتان نره عزیزان

پنج شنبه 16/1/1386 - 11:7

هیدینک، کاپلو، ریکارد جانشین احتمالی خوزه مورینیو

چنانچه فرض را بر این بگیریم که خوزه مورینیو تابستان از چلسی جدا می شود باید دید رومن آبراموویچ مالک روس باشگاه چلسی چه کسی را جانشین مربی پرتغالی خود خواهد کرد.

در حال حاضر چندین نامزد برای تصدی سمت مربیگری تیم چلسی وجود دارد. البته مربی بعدی آبی ها کار دشواری پیش رو خواهد داشت چرا که مورینیو طی سه سال گذشته موفقیت های بسیاری را برای این تیم به ارمغان آورده و سطح انتظارات از این تیم بالا رفته است.

 برپایه این گزارش، گاس هیدینک مربی حال حاضر تیم ملی روسیه یکی از نامزدهای اصلی مربیگری چلسی به شمار می آید. روس بودن آبراموویچ می تواند زمینه ای شود تا فدراسیون فوتبال روسیه در خصوص اجازه دادن به مربی هلندی خود برای حضور در استمفوردبریج سرسختی چندانی نشان ندهد.

 فرانک ریکارد سرمربی حال حاضر بارسا هم یکی از نامزدهای هدایت این تیم انگلیسی است. او اصلی ترین دشمن مورینیو طی سال های اخیر به حساب می آید. فابیو کاپلو، دیدیه دشان، کارلو آنچلوتی، روبرتو مانچینی هم از بخت حضور در استمفورذدبریج برخوردارند. با این حال باید منتظر ماند و دید آیا مورینیو از چلسی می رود و اگر این اتفاق روی دهد کدام مربی بر صندلی داغ چلسی تکیه می زند.

نظر یادتان نره

چهارشنبه 15/1/1386 - 22:41

 

تیمی از ایران دعوت نشده است

مسئولان برگزاری مسابقات فوتسال جام بین قاره ای در پرتغال تیمی از کشورمان را برای حضور در این رقابت ها دعوت نکرده اند

این تیم ها در 2 گروه 4 تیمی به رقابت می پردازند که در گروه A تیم های بومرنگ اینترویو اسپانیا، کارلوس باربوسا برزیل، ناگویا اوشنز ژاپن، اس ال بنفیکا پرتغال حضور دارند و گروه B نیز متشکل از تیم های مالوی جاراگوئا برزیل، ورلد یونایتد آمریکا، تویوتا آنگولا و اسپورتینگ سی پی پرتغال است.

با اینکه تیم های نه چندان مطرح از آفریقا و آسیا در این رقابت ها حضور دارند اما نماینده ای از فوتسال ایران که بهترین تیم قاره آسیاست به این رقابت ها دعوت نشده است.

عباس ترابیان رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال ازعدم تمایل مسئولان برگزاری مسابقات فوتسال جام بین قاره ای در دعوت از نمایندگان فوتسال کشورمان به رقابت ها یاد شده ابراز بی اطلاعی کرد.

نظر یادتان نره

چهارشنبه 15/1/1386 - 22:37