تعداد مطالب : 13
تعداد نظرات : 16
زمان آخرین مطلب : 3121روز قبل
سلام به همگیخوبین که ان شااللهخوب ، الحمدللهدوباره یک تاخیر جزیی داشتم که در مقابل تاخیرهای قبلیم هیچه پس مسلما منو می بخشین.دلیل تاخیرم هم یعنی محور اصلی تاخیرم(!) کنکور لعنتی بود. متاسفم از به کار بردن این لفظ بد.استرس قبل از اعلام نتیجه و تشنجات بعد از اعلام نتیجه کلی فکر منو به خودش مشغول کرده بود و به عبارت دیگر زندگی روزمره ی منو فلج کرده بود. بعدشم که سرزنش اطرافیان و توضیح دادن بهشون که چرا من تو کنکور قبول نشدم و دلیل اصلیش چی بود و باید دلیلی می گفتم که بلا استثنا همه رو قانع کنه. من می گفتم رییس فدراسیون فوتبال که آدم بزرگیم هست نتونست بره نرفتن ایران به جام جهانی همه رو با دلیل های قانع کننده راضی کنه، اون وقت شما از من حقیر بی چیز می خواین قانع تون کنم که چرا کنکور قبول نشدم؟؟؟؟ خوب قبول نشدم، سازمان سنجش از قیافم خوشش نیومد، نپسندیدن منو، دلیلی از این محکم ترو قانع کننده تر می خاین؟؟؟ شما بگین دلیل بهتر از اینم هست؟؟؟ نه به جون خودم، نیست. خلاصه اینکه بالاخره هیچ کدوم هم راضی نشدن و به سرزنش هاشون ادامه دادن و ادامه خواهند داد. ولی من دلیل کنکور قبول نشدنم رو برای خودم تشریح کردم و ذره شکافی کردم و رفتم تو دل هسته ( البته نه از اون ذره شکافی های خطرناک(!)) و کمی تصمیم های بزرگ گرفتم که امسال تلاشمو بکنم که دیگه بلایی که امسال به سر خودم آوردم تکرار نشه. ان شاالله.خوب دلیل اصلی اومدنم تبریک گفتن عید فطر بود. ما همه روی دوشنبه بره عید حساب کرده بودیم ولی غافلگیرمون کردن و گفتن که یکشنبه عیده. خلاصه عیدتون مبارک و انشاالله نماز روزه هاتون همگی قبول باشه. امیدوارم دل های پاکتون تو این ماه قشنگ و مخربون به خدای پاکی ها نزدیکتر شده باشه. در رویارویی با خدای خوبی ها ما رو هم یادتون نره التماس دعای خاص دارم ازتون. فهلادوستون دارمدوستون داریمقرررررررررررررررربون همتونن.ا.ب.غ.ه 
يکشنبه 29/6/1388 - 2:24
سلامظهر شما بخیر و نماز روزه هاتون قبولمن نابغه هستم و با برنامه ی خودمون در خدمتتون هستم و همین طوری الکی الکی هم هستم.خوب اینا که شوخی های بی مزه ی اول مطلب بود که واجب بود گفته بشن تا که بتونیم یواش یواش بریم سر اصل مطلب.و اما اصل مطلب.چند شب پیش تعدادی از شعرا و فرهنگیان به دیدار رهبر عزیز رفته بودن که شاعر عزیزی به نام آقای سعید بیابانکی چند بیت از شعر طنز خودشونو خوندن که من متن کهمل این شعر براتون می ذارم.لذت برید:شكر ایزد فن‌آوری داریم
صنعت ذره‌پروری داریم

از كرامات تیم ملی‌مان
افتخارات كشوری داریم

با نود حال می‌كنیم فقط
بس كه ایراد داوری داریم

وزنه‌برداری است ورزش ما
چون فقط نان بربری داریم

می‌توانیم صادرات كنیم
بس كه جوك‌های آذری داریم

گشت ارشاد اگر افاقه نكرد
صد و ده و كلانتری داریم

خواهران از چه زود می‌رنجید
ما كه قصد برادری داریم

ما برای اثبات اصل حجاب
خط تولید روسری داریم

این طرف روزنامه‌های زیاد
آن طرف دادگستری داریم!

جای شعر درست و درمان هم
تا بخواهی دری وری داریم

حرف‌هامان طلاست سی سال است
قصد احداث زرگری داریم

ما در ایام سال هفده بار
آزمون سراسری داریم

اجنبی هیچكاك اگر دارد
ما جواد شمقدری داریم

تا بدانند با بهانه طنز
از همه قصد دلبری داریم

هم كمال تشكر از دولت
هم وزیر ترابری داریمدوستون دارمدوستون داریمقرررررررربون همتون ن.ا.ب.غ.ه
دوشنبه 16/6/1388 - 16:9
سلام خوبین؟ منم خوبم الحمدلله.ممنون از استقبال شما. اصلاً انتظار ( شایدم انتضار) تئاشتم از طرف کسی تحویل گرفته بشم. چه برسه به اینکه تبیان هم برگشتنمو تبریک بگه. از همه ممنون.نمیدونستم بچه های جدید تبیان اینقدر خوب و مهربونن. گفتم که میترسیدم دوباره از خودم رونمایی کنم ولی الآن متوجه شدم که تبیان آدمی نست که هر کسیو راه بده. منم دارم تمام سعم رو میکنم که نشه یهو برم دیگه نیام تا سال 89. به یاری و کمک شما دوستان جدید و دوستان قدیم بتونیم مفید واقع بشیم(لفظ قلم حرف زدما)خوب فهلاً مرخص شمدوستون دارمدوستون داریمقررررررررررررربون همتونن.ا.ب.غ.ه 
يکشنبه 15/6/1388 - 12:57

سلاااااااااااام

من بازم برگشتم.

اول از همه این ماه مبارک که امسالم واقعا مبارکه رو به همه تبریک می گم. ان شاالله همه نماز روزه هاتون قبول.

منو به خاطر این غیبت های طولانی ببخشید. البته همه ی این غیبت های طولانی تقصیر من نیست. نصفش تقصیره تبیانه که شناسه ی کاربری منو گم کرد.

خلاصه سرتونو درد نیارم.

امروز که اومدم تو مطالب اعضا دیدم ماشاالله اینقدر آدمای جدید جدید اومدن تو تبیان مطلب میدن که من ترسیدم مطلب بدم گفتم گم می شم بین این همه آدم.

خلاصه من اومدم فعلا یه سلامی عرض کنم که بعدا به صورت حسابی خدمت برسم.

دوستون دارم

دوستون داریم

قررررررربون همتون

ن.ا.ب.غ.ه

چهارشنبه 11/6/1388 - 19:19

سلام صبح بخیر

الآن که من مطلب میدم اول صبحه ها اگه تبیان اینو آخر شب ثبت کرد نگین این بچه هه خل شده آخر شب میگه صبح بخیر.

خب بگذریم.شماها خوبین؟ من که خیلی خوبم. به خاطر چند چیز مختلط ( یا مخطلت یا مختلت یا شایدم مخطلط) اوه ببخشید منظورم چند چیز مختلف بود.

یکیش قهرمانی بچه های  تیم جوانان بسکتباله. سال پیش تیم بزرگسالمون هم همین عنوان رو به همراه آیدین کسب کرد...امیدوارم اون اتفاق وحشتناکی که بره آیدین افتاد بره هیچ کدوم از ورزشکارای ما مخصوصاً بسکتبالیستامون نیفته.

یکی دیگش تساوی تیم ملی ( معلومه که فوتبالو میگم) با عربستانه. هر چند من انطذار(شرمنده ولی جداً نمی دونم انتظارو چجوری مینویسن) برد داشتم ولی خب همین که نباختیم خودش کلیه( این کلیه نیستا کلیست). به امید صعود به جام جهانی و سلامتی جواتی خودمون که نذاشت ما ببازیم. ما قبلاً یکی داشتیم اینجا اسمش جواتی بود ولی دیگه نداریمش. اینو به خاطر اون گفتم. متوجه هستین که؟

یکی دیگشم اینکه اون روز نتیجه آزمون دانشگاه آزاد اومد. در کامل(منظورم کمال بود) ناباوری با اینکه من پیش دانشگاهیو نخونده بودم دیدم قبول شدم.برام دعا کنید سال دیگه سراسری هم یه رشته ی خوب قبول شم.

خوب. فهلاً همین. بعداً بازم میام پیشتون.

دوستون داریم

قرررررررررررررررررربون همتون

ن.ا.ب.غ.ه

پیوست: بهداً جریان این  آخر مطلبامو بره کسایی که نمیدونن میگم

دوشنبه 18/6/1387 - 7:41

سلام چتورین؟ ببخشید چطورین؟

بعد از حدوداً یک سال دوباره مطلب دادم. همه ی اعضایی که دیدم جدید بودن. فقط یه قدیمی بود اونم رامین الهامی.

ماه رمضون داره میاد همه هم یه حس و حال دیگه ای دارن. نمی دونم این ماه چه ویژگی داره که ایقدر این ماه رو از ماههای دیگه متمایز می کنه. فکر کنم همون که می گن این ماه ماه مهمانی و ضیافت خداست باعث شده تا این ماه پر برکت ترین ماه خدا بشه. امیدوارم این ماه برا همه پر از خیر و برکت باشه و به لطف این ماه خدا همه ی گناهامونو ببخشه.

سعی می کنم دوباره مطلب بدم. دوست دارم با بچه های جدید بیشتر آشنا بشم.

یادم رفت اینا رو بگم:

مثه همیشه

دوستون دارم

دوستون داریم

قرررررررررررررررررررررررررررررررررربون همتون

ن.ا.ب.غ.ه 

 

يکشنبه 10/6/1387 - 12:9

سلام

نماز روزه هاتون قبول.

اومدم یه یادآوری کنم و برم.

یه روز دیگه اول مهره و باید خودتونو آماده کنین.البته دانش آموزا.

نیست خودتون یادتون نبود گفتم یهو یادتون نره.

اینو به حساب یه بهونه بذارین برا یه دیدار دوباره.

مثه همیشه

دوستون دارم

دوستون داریم

قررررررررررررررررربون همتون

ن.ا.ب.غ.ه

شنبه 31/6/1386 - 0:53

سلام

"امروز دلگیر ترین روز در تمام عمر من خواهد بود.زیرا باید با بهترین دوستم خداحافظی کنم. در حالی که نگران او هستم و نمی دانم سرنوشت چگونه برای او رقم خواهد خورد."

امشب ساعت1:30 بامداد به وقت تهران فروش جهانی کتاب 7 هری پاتر به نام هری پاتر و قدسیان مرگبار شروع می شود.

این آخرین کتاب از سری کتابهای خریی پاتر خواهد بود و به گفته خانم رولینگ نویسنده ی کتابها دیگر هیچ کتابی از این سری نگارش نخواهد شد.

"کسانی مثل ما که از تولد هری پاتر با خانم رولینگ همراه بودیم خداحافظی با او همان قدر برای ما سخت است که برای جی کی رولینگ.ما با هری پاتر بزرگ شدیم و دل کندن از او برای ما بسیار سخت خواهد بود.

بزرگترین آزروی ما این است که هری پاتر در این کتاب زنده بماند تا حداقل این ذهنیت را داشته باشیم که شاید دوباره در باره ی او بشنویم."

دوستون دارم

دوستون داریم

قرررررررررربون همتون

هری پاتر

جمعه 29/4/1386 - 16:9

سلام

"دیروز هم باز ملی پوشان ما افتخار آفریدند.

ملی پوشان تیم ملی فوتبال ایران در بازی با مالزی بازی را 2-0 بردند.

از اون طرف هم چین با ناباوری بازی را0-3 به ازبکستان واگذار کردند و حذف شدند.

حذف چین و صعود ازبکستان یکی از شگفتی های بازی های دیروز بود.

همچنین تیم ملی عربستان هم با نتیجه پر گل 0-4 بحرین را در هم کوبید."

هاها اخبار ورزشی گفتنم خیلی خوب شده ها.

از بس گوش می کنم به امید اینکه یه روز خبر گوی خوبی بشم.

"به ادامه ی اخبار گوش دهید:

به امید قهرمانی تیم ملی کشورمان همه ی شما را به خدای بزرگ می سپارم.خداوند یار و یاورتان."

دوستون دارم

دوستون داریم

قررررررررربون همتون

ن.ا.ب.غ.ه

پنج شنبه 28/4/1386 - 15:40

سلام

دیروز با بردی که تیم  والیبال ما مقابل ایتالیا داشت نشون داد از برزیل که قهرمان شد هیچی کمتر نداره.با اینکه تیم ایران سوم شد توی جهان ولی این مقام برای ما به اندازه ی قهرمانی ارزش داره.هممون خیلی خوشحالیم و از تمام بازیکنان تیم والیبال جوانانمون هم تشکر می کنیم که این شادی را شب اول ماه رجب به ما تقدیم کردند.

پس بهتره این پیروزی با ارزش رو یه عیدی از طرف اون دو تا سیدی که توی تیم بازی می کنند تلقی کنیم. البته این همه ی بچه های تیم بودند که کار به این بزرگی رو انجام دادند.

اینجا باید یه خسته نباشید جانانه هم به سرمربی خوبمون آقای کارخانه بگیم. چون اگه تلاشهای ایشون هم نبود ما اصلا به نیمه نهایی هم نمی رسیدیم.

خیلی نوشتما!پس فهلاً

دوستون دارم

دوستون داریم

قررررررررررررربون همتون

ن.ا.ب.غ.ه

دوشنبه 25/4/1386 - 16:42