تعداد مطالب : 4
تعداد نظرات : 0
زمان آخرین مطلب : 1163روز قبل

امروزه تقریبا هر شغل و زمینه کاری به طراحی سایت و داشتن یه وب سایت نیاز دارند. ولی ما در این پست در مورد طراحی وب سایت و سئو در استان ها بحث می کنیم.
بسیاری از مشاغل محدود به یک استان خاص هستند و در سطح کشور خدمت رسانی نمی کنند به همین دلیل تمرکز خود را روی استان خود قرار می دهند.


به این مثال توجه کنید.
برای مثال شما موسسه طراحی سایت هستید و می خواهید با عبارت هایی نظیر طراحی سایت در کرج - طراحی سایت کرج - طراحی وب سایت در کرج و یا حتی سئو در کرج در رتبه های اول گوگل قرار گیرید. خب بدیهی است که شما باید روی این کلمات تمرکز بیشتری داشته باشید و خود را از حالت جامع به حالت محدود شده تبدیل کنید.
خب برای این کار شما باید ابتدا عنوان های سایت خود را در سطح کرج محدود کنید. برای مثال عبارت طراحی سایت کرج را به عنوان title خود در نظر بگیرید. علاوه بر این باید چگالی کلمات در طراحی سایت کاملا به نفع این عبارات تنظیم شود.

همچنین شما می خواهید با عبارت مشابه از زیرمجموعه های طراحی سایت مانند طراحی وب سایت در کرج نیز در موتورهای جستجو ارتقا پیدا کنید.
پس با استفاده از - عنوان های سایت را از هم جدا کنید.

منطقی فکر کنید!
شما باید مخاطب سایت خود را بشناسید و ببینید بیشترین مراجعه کننده از کدام مناطق است . اگر کاربری وارد سایت شما شود ولی شغل شما به گونه ای باشد که فقط محدود به منطقه ی خاصی هستید و خارج از استان نمی توانید خدمات رسانی کنید این ورودی از گوگل برای شما بی فایده خواهد بود. برای مثال سایت شما در حوزه ی آموزش حضوری طراحی سایت فعالیت دارد و محل آموزشگاه در کرج می باشد. عبارت آموزش طراحی سایت در کرج توسط کاربران جستجو می شود. اگر این کاربر در استان شما باشد تیر شما به هدف خورده و مشتری جذب می شود. ولی اگر این بازدید کننده از استان اصفهان باشد مطمنن برای کلاس های شما ثبت نام نمی کند چون امکان حضور ندارد. پس مجبورید فقط به استان خود محدود باشید و عنوان و تمرکز خود را بر عبارت آموزش طراحی سایت کرج قرار دهید. عبارتهای متناظر مانند آموزش طراحی وب در کرج را نیز فراموش نکنید.

توجه داشته باشید رعایت چگالی در طراحی سایت و سئو سئو تاثیر بسیار مهمی خواهد گذاشت.

چهارشنبه 27/2/1396 - 1:9

راه های مختلفی برای تست سرعت سایت بعد از طراحی سایت وجود دارد. این کار توسط وب سایت های معتبر صورت می گیرد که به آنها اشاره می کنیم. در این مقاله به بررسی این روش ها می پردازیم.

- سایت gtmetrix
این سایت با بررسی آدرس سایت شما ، سرعت بارگذاری سایت شما را از صد امتیاز دهی می کند و در گریدهای مختلف دسته بندی می کند. بدون شک گرید A بهترین سرعت در طراحی سایت را نشان می دهد. همچنین این سایت راههایی را نیز به شما معرفی می کند تا بتوانید سرعت سایت را افزایش دهید. البته حتما باید توجه داشته باشید که بعضی از این موارد حساس هستند و در اعمال آنها دقت کنید. سعی کنید مواردی را که از نظر اهمیت high هستند را اولویت قرار دهید. بسیاری از طراحان وب ها عاشق این سایت هستند و تمام تلاش خود را می کنند تا امتیاز صد را از این سایت دریافت کنند.

سایت google pagespeed insights :

این سایت با معیارهای گوگل سرعت بارگذاری و طراحی سایت را آنالیز می کند. پیشنهادات آن را اعمال کنید و منتظر افزایش سایت خود باشید.

سایت pingdom

این سایت هم شباهت زیادی به gtmetrix دارد و با سرورهای کشورهای مختلف به بررسی می پردازد.

Yslow

یاهو اینبار دست به کار شده و سرعت سایت شما را چک می کند.

به عقیده بسیاری از کارشناسان سرعت سایت تاثیر زیادی بر سیو خواهد گذاشت پس از آن غافل نشوید.

اما در هر صورت شما به دنبال راههایی اساسی برای حجم و سرعت سایت باشید و در ابتدا با بهینه کردن تصاویر خود از نظر حجم و اندازه تاثیر زیادی بر این ماجرا ایفا کنید.

يکشنبه 24/2/1396 - 16:23

مدیران موفق و کاردان از اهمیت ویژه ی نیروی انسانی در تمامی سازمان ها و کارخانه جات اطلاع دارند و از ابتدایی ترین حقوق نیروهای تحت امر داشتن ایمنی در کار است.
رعایت ایمنی و حفاظتی در محیط کار هر فرد ارتباطی مستقیم با سلامت و بهداشت نیروی کار، رشد و توسعه اقتصادی جوامع دارد که خود موجب پیشرفت هرچه بهتر خواهد شد و مدیریت منابع انسانی نیازمند صیانت از نیروی کار و ایمن سازی محیط کار است.

تیگرا خواهان داشتن فضایی امن برای سازمان شما است و در این راه با ارائه بهترین ها در زمینه فروش کپسول آتش نشانی در تهران و شارژ کپسول آتش نشانی در تهران به همشهریان خود به داشتن فضایی ایمنی کمک می کند.
ایجاد محیط کاری امن از وضایف مهم مدیر سازمان است. محیطی که در آن کارکنان با خیالی آسوده به انجام وظایف خود بپردازند.
ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با امکانات اصفاء حریق آشنا کنیم:
1.    کپسول آتش نشانی: میزان نیاز کپسول برای همگان روشن است. تیگرا با ارائه خدمات تجهیزات آتش نشانی در کرج ، فروش کپسول آتش نشانی در تهران ، فروش کپسول آتش نشانی در کرج (و دیگر استانها) در خدمت شما عزیزان می باشد.
2.    شارژ کپسول آتش نشانی: اگر کپسول شما نیازمند شارژ مجدد می باشد باید به این نکته توجه کنید که با رعایت اصول و استاندارد شارژ شوند تا از بروز اتفاقات غیرقابل جبران جلوگیری شود. که تیگرا در استان های مختلف خدمات: شارژ کپسول آتش نشانی در تهران و همچنین شارژ کپسول آتش نشانی در کرج (و دیگر استانها) در خدمت شما مدیران موفق می باشد.

از چالش هایی که در زمینه امکانات اطفا حریق مطرح است این است که :
این امکانات آماده و فارغ از هرگونه نقص فنی باشند. که تیگرا در این مورد صحت خود را ثابت کرده است و شارژ کپسول آتش نشانی در تهران و همچنین شارژ کپسول آتش نشانی در کرج و در دیگر استانها با رعایت تمام اصول و استاندارد های موجود کپسول هایی بدون نقص به شما ارائه می دهد.
آیا امکانات مورد نیاز به تعداد لزوم وجود دارند یا خیر؟ تیگرا با فروش کپسول آتش نشانی در تهران و همچنین فروش کپسول آتش نشانی در کرج در دیگر استانها با مناسب ترین قیمت در خدمت مشتریان خود می باشد.
آموزش کار با این وسایل نیز بسیار مورد اهمیت است و نیروهای انسانی موجود در سازمان باید تحت آموزش در این مورد قرار بگیرند.

شرکت تیگرا طی سالها کار در این زمینه توانسته با ارائه بهترین کیفیت ایمنی سازمان و کارخانه های شما را تضمین کند. و امیدوار است تا با رعایت ایمنی و اصول استاندارد بتوان از بروز اتفاقات نامطلوب جلوگیری کرد و در صورت بروز کمترین خسارات را در پی داشته باشد.

يکشنبه 24/2/1396 - 16:20

همه با وسایل و تجهیزات آشپزخانه ها آشنایی دارند ولی شاید تجهیزات آشپزخانه صنعتی کمی برای عموم نا آشنا باشد.
به طور کلی به تجهیزات فست فود ، تجهیزات سرو غذا ، تجهیزات پخت غذا و ... که جنبه صنعتی دارند تجهیزات آشپزخانه صنعتی گفته می شود. این وسایل در رستوران ها ، فست فودها ، آشپزخانه های هتل ها و... مورد استفاده قرار می گیرد.  بحث کیفیت شاید مهمترین فاکتور تجهیزات آشپزخانه صنعتی است و به دلیل پخت در حجم وسیع تر و برای افراد بیشتر باید به این فاکتور توجه ویژه داشت.
از طرفی شاید زیبایی و شیک بودن این تجهیزات نیز برای خیلی مشتریان و صاحبان این آشپزخانه ها مهم باشد.
قیمت نیز از فاکتورهای مهم در این راستا عنوان می شود که در این زمینه ایران فر گستر تضمین بهترین ها برای شماست.

ضمانت نامه هم دغدغه خیلی افراد در انتخاب تجهیزات آشپزخانه صنعتی است. از طرفی آشپز ها چون با این ابزار بیشتر از هرکسی در ارتباطن بهترین مرجع برای انتخاب هستند که پیشنهاد می شود در هنگام خرید از تحربیات این افراد بهره بگیرید.

به طور کلی می توان برای بررسی بعضی از این وسایل به چند مورد آن اشاره کرد که در پایین عنوان می شود:

-  تجهیزات انبار

-  تجهیزات آماده سازی

-  تجهیزات پخت غذا

-  تجهیزات فست فودو کافی شاپ

-  تجهیزات سرو غذا


يکشنبه 24/2/1396 - 12:24