تبلیغات
باشگاه کاربران
میزان ماندگاری ویروس کرونا روی سطوح مختلف
یکی از سوالات مهم که در ذهن افراد ایجاد می‌شود این است که طول عمر ویروس کرونا بر روی سطوح مختلف چقدر است؟
۶ نکته برای کنترل آلرژی فصلی در پاییز
فصل پاییز شروع شد تا به خوبی خودنمایی کند و زیبایی‌های خود را به رخ بکشد، اما با یک تفاوت که در کنار تمام زیبایی‌هایش ممکن است خطرناک هم باشد. زیرا ما شاهد شیوع ویروس کرونا در کنار آلرژی‌های مختلف فصلی هم خواهیم بود.
مرکز یادگیری
چگونه استرس کودکان از آموزش آنلاین را کاهش دهیم؟
نحوه حضور در مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آموزش برخی دروس از طریق فضای مجازی یکی از عوامل استرس در برخی دانش‌آموزان است اما والدین می‌توانند با رعایت برخی نکات به فرزندشان کمک کنند تا با استرس‌های سال تحصیلی جدید کنار بیایند.
بازگشت به مدرسه در سایه کرونا
لذت بازگشت به مدرسه چیزی جز در آغوش کشیدن دوستان و هم‌شاگردی‌ها و جست‌وخیز کردن با آن‌ها نیست. اما این ویروس موذی اصلی‌ترین لذت‌ها را از همه ما سلب کرده است. بنابراین لازم است که فرزندتان را نسبت به مراقبت از دیگران حساس کنید.
گروه دین
آشنایی با شهدای ناشناس کربلا
درباره تعداد شهدا، در منابع اختلاف است؛ در بیشترِ منابع تاریخی، تعداد یاران امام حسین(ع) در روز عاشورا، ۷۲ تن ذکر شده است که بنابر قول مشهور ۱۷ نفر از بنی‌هاشم، و بقیه از دیگر قبایل بوده‌اند.
گروه زندگی
خودت را بساز
بچه‌ها آن نمی‌شوند که ما می‌خواهیم!
مادرها موجودات مقدسی هستند. سخت ‌مقدس. مادرها قلب بچه‌ها را آینه‌کاری می‌کنند و دست خودشان نیست اگر در این‌ میان، نقش خودشان هزارباره در این‌ آینه‌ها تکرار می‌شود ..
گروه فرهنگ
گروه جامعه
مستند کودتای خزنده BBC به روایت کاربران توئیتر
بعد از عمليات خيبر فرماندهان و پاسداران به فرماندهى سپاه اعتراض دارند. فرمانده سپاه همگى آنان را در جلسه‌اى دعوت مى‌كند و به سخنان آنان گوش مى‌كند و حتی مى‌گويد اعتراض و نظرتان را به فرماندهى عالى برسانيد. چگونه مى‌توان از برگزارى چنين جلسه‌اى و يا حتى بركنارى برخى فرماندهان به كودتاى خزنده تعبير كرد؟
تبلیغات
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
8787073854
افراد آنلاین
2703