هم اکنون دیده شد

زیبا و عجیب ترین مزرعه مردمان خاموش

ساخت سازه تاج محل هند از چوب کبریت

برای ساخت همچین اثری باید علاوه بر هنر ذاتی صبر فراوان و پشتکار زیاد داشته باشید. هر چند که ساخت یک سازه شبیه به تاج محل با چوب های کبریت کوچک، کاری است که در مرحله اول غیر ممکن به نظر می رسد. ولی داشتن این صبر و پشتکار باعث شد تا هنرمند هندی به نام شیخ سلیم بها جرات شروع چنین اثری را داشته باشد و آن را نیز به نحو احسن اجرا کند. این اثر جالب با استفاده از 75 هزار عدد کبریت ساخته شده است و یکی از جالب ترین آثاری است که تا بحال در دنیا توسط چوب کبریت خلق شده است.

غذای فضانوردان به روایت تصاویر

غذای فضایی که فضانوردان در طول ماموریت فضایی مصرف می‌کنند به دقت توسط متخصصان پزشکی فضایی انتخاب، و با روش‌های ویژه تهیه و بسته‌بندی می‌شوند. غذای فضانوردان باید روی‌ هم‌ رفته کوچک و سبک بوده و در عین حال نیازهای انرژی و تغذیه‌ای فضانوردان را برآورده سازد تا آنها نیرو و سلامت کافی برای انجام ماموریت خود را داشته باشند. ترکیب غذاهای فضایی در طول تاریخ پنجاه ساله فضانوردی بشر، به سرعت پیشرفت کرده‌اند و روز به روز به غذاهای معمولی که مردم سر میز شام صرف می‌کنند شبیه‌تر شده‌اند. حمل هر کیلو محموله به فضا حدود ۲۰۰ میلیون ریال هزینه دارد. از این رو، هر وعده غذایی که فضانوردان در ایستگاه بین‌المللی فضایی صرف می‌کنند با احتساب وزن غذا، آب و ظروف مورد استفاده هزینه بسیار بالایی دارد.

طاووس هاي سفيد و رنگارنگ

طاووس، گونه از پرندگان است که جنس نر آن پرهاي بسيار زيبايي به‌ويژه در ناحيه دم دارد. دو گونه معروف آن عبارت‌اند از طاووس هندي با نام علمي (Pavo cristatus) و طاووس سبز Pavo muticus.

روایت تصویری

تاریخ : 1397/2/22 تعدادبازدید : 159
زیبا و عجیب ترین مزرعه مردمان خاموش
شهر سوموسلمي در كشور فنلاند واقع شده است. با توجه به كوچك بودن اين شهر، مزرعه اي در داخل آن ساخته شده است كه آن را پرآوزه كرد. نت گردی؛ مزرعه اي زيبا و شگفت انگيز با وجود هزاران مترسك در داخل آن. براي ديدن مناظ زيبا و خيره كننده از اين مزرعه بايد در زمان طلوع خورشيد و يا هنگام وزيدن نسيم ملايم در آنجا حضور داشته و تماشا كنيد.
زیبا و عجیب ترین مزرعه مردمان خاموش زیبا و عجیب ترین مزرعه مردمان خاموش زیبا و عجیب ترین مزرعه مردمان خاموش زیبا و عجیب ترین مزرعه مردمان خاموش زیبا و عجیب ترین مزرعه مردمان خاموش زیبا و عجیب ترین مزرعه مردمان خاموش زیبا و عجیب ترین مزرعه مردمان خاموش
UserName

آخرین آلبوم تصاویر

خلاقیت با استفاده از طناب‌های کنفی خلاقیت با استفاده از طناب‌های کنفی
امروزه با توجه به شرایط موجود، جهان به سمت استفاده از مواد بازیافتی و به اصطلاح دوستدار طبیعت می‌رود. طناب کنفی، از جمله این مواد است که از سالیان پیش وجود داشته است. در ابتدا این طناب از نوارهای پیچشی از پوست لیمو ساخته می‌شده و به سرعت به استفاده از الیاف گیاهی، انگور، موهای حیوانات و چرم برای ایجاد طناب پیش رفته است.

رفتار دوستانه ی گوریل های باغ وحش ویرونگا رفتار دوستانه ی گوریل های باغ وحش ویرونگا
سه گوریل یتیم در باغ وحش ویرونگا کنگو با رفتارهای عجیب خود توجه و حیرت بسیاری از گردشگران را برانگیختند. یکی از گوریل ها از گردن نگهبان باغ وحش بالا می رفت و گوریل دیگری او را در آغوش گرفته بود. این سه گوریل با نام های ندیز, ندکاسی و ماتاپیچی نتوانستند عاطفه و احساس خود را نسبت به نگهبانشان که اندریه نام دارد پنهان کنند. آنها در باغ وحش با هم گردش می کنند, دست هم را می گیرند و رابطه ی گرم و دوستانه ای با هم دارند. عکاس آقای جیمز جیفورد ۴۱ ساله می گوید: وقتی این عشق و علاقه را بین گوریل ها و نگهبانشان‌ دیدم شگفت زده شدم, و این عکس ها را گرفتم. وقتی زمان خواب فرا می رسد یکی از گوریل ها روی گردن نگهبان می پرد تا او را به جای خوابش ببرد.

تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب
عکس‌هایی که از طلوع یا غروب آفتاب گرفته می‌شود به دلیل انعکاس و درخشندگی‌هایی که در خورشید وجود دارد به یکی از زیباترین و جذاب‌ترین عکس‌ها تبدیل می‌شود. با ابتدایی‌ترین دوربین‌ها نیز می‌توان تصویرهای زیبایی از طلوع صبحگاهی آفتاب یا رنگارنگ شدن ابرها در هنگام طلوع و غروب آفتاب گرفت. در ادامه این بخش تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم

خلق دنیای خیالی یک پدر با فتوشاپ عکس های پسرش خلق دنیای خیالی یک پدر با فتوشاپ عکس های پسرش
نام من آدریان ساملینگ است. من یک عکاس، هنرمند دیجیتال، طراح گرافیک و ایده پرداز و گسترش دهنده ی وب از هلند هستم. از سال ۱۹۹۰ میلادی زندگی خود را با فعالیّت در صنعت تبلیغات می گذرانم. در حقیقت من برای تعداد زیادی از شرکت های داخلی و خارجی، آژانس ها و دولت ها کار می کنم. جدا از احساسی که برای آفرینش و خلق هنری دارم، تعامل با مشتری ها و مراجعه کنندگان را دوست دارم و فکر می کنم در این زمینه خوب عمل میکنم. به شدت بر کار گروهی و تیم محور باور دارم و فکر میکنم یک کار گروهی نمودی از بهبود عملکرد و دستاوردهای یک شرکت می باشد. در اوایل کارم بیشتر بر روی گرافیک و طراحی وب متمرکز بودم، اما اینک بیشتر روی عکاسی و هنر دیجیتال کار میکنم و برایم جذابیت بیشتری دارد. این که چه طور در بوم نقاشی از رنگ روغن و قلم مو استفاده میشود، همان راه را در عکس های دیجیتالی خودم در پیش میگیرم و در لپ تاپ با استفاده از فتوشاپ همان کار را انجام می دهم. هنرمند عکاس آدریان ساملینگ با ترکیب عکس، فتوشاپ و مهارت های آکادمیک و کارشناسی خود عکس های سوررئال را با محوریّت پسرش خلق میکند. آدریان سالها در زمینه فاین آرت کار میکرد، اما در نهایت تصمیم گرفت تا در زمینه هنر دیجیتال فعالیت کند و چه کسی بهتر از پسرش که می توانست برای او نقش یک الهه را بازی کند؟! برای مثال در تصاویر آدریان و پسرش را در صحنه های باورنکردنی مانند پرواز روی بال هواپیما، کرگدن سواری و اسکیت روی آسمانخراش ها می بینیم.

مجسمه های موزه ی لوور در لباس های مُد روز مجسمه های موزه ی لوور در لباس های مُد روز
یک هنرمند فرانسوی به نام "لئو کایلارد" یک پروژه به نام Hipsters In Stone را راه انداخته است. این پروژه تلفیقی از هنر، تکنولوژی و تاریخ است. روش کار پوشاندن لباس های معاصر و جدید به تن مجسمه های سنگی موزه ی لوور پاریس می باشد. به بعضی از این مجسمه ها واقعا لباس پوشانده اند و برخی دیگر را با استفاده از فتوشاپ به این شکل و شمایل درآورده اند. در این گزارش هنرنمایی لئو را خواهید دید.

خلق حیوانات ترسناک ترکیبی با فتوشاپ خلق حیوانات ترسناک ترکیبی با فتوشاپ
هنرمند کلاژ دیجیتال به نام (آرن اُلاو گوروین فردریکسن) از فتوشاپ برای خلق موجودات ترکیبی عجیب و اغلب ترسناک استفاده می کند. او قسمت هایی از بدن حیوانات را روی هم می گذارد و با فتوشاپ تغییراتی را به وجود می آورد. ابتدا این پروژه فقط یک سرگرمی بود که از سال ۲۰۱۲ میلادی شروع شد و کم کم شکل یک پروژه ی جدی را گرفت. استقبال کاربران و مخاطبان این هنرمند کلاژ در استمرار این پروژه نقش پر رنگی داشت. او پس از خلق حیوانات ترکیبی نام های ترکیبی هم روی آنها می گذارد و دنیای ویژه ی خود را خلق می کند. فتوشاپ برای تعدیل عکس ها و انتخاب پس زمینه و باور پذیر کردن عکس ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این گزارش نمونه هایی از این تصاویر را خواهید دید.

قهوه عربی با زعفران؛ نوشیدنی محبوب و معروف قهوه عربی با زعفران؛ نوشیدنی محبوب و معروف
پذیرایی با قهوه یکی از آداب و رسوم عرب ها برای گرامیداشت روزهای جشن و مناسبت های شادی است. در این گزارش روش تهیه ی قهوه ی عربی با زعفران را آماده کرده ایم. نوشیدن این قهوه می تواند در هر زمانی تجربه ی شگفت انگیزی باشد.

کار خلاقانه ای که میشه با تایرها انجام داد کار خلاقانه ای که میشه با تایرها انجام داد
کاردستی های بازیافتی خیلی هیجان انگیز هستند، خلق کردن یک وسیله کاربردی از چیزی که قبلا بی استفاده بوده حس قشنگی رو به ما انتقال میده. اینجا ایده هایی برای کاردستی با تایرها گذاشتیم. همون تایرهایی که همه دورمیندازن، شما میتونید باهاشون کلی کار خلاقانه انجام بدید و حتی از اون ها به عنوان وسایل خونه ی رنگی رنگی هم استفاده کنید

ایده ی رنگی برای استفاده خلاقانه از جعبه های چوبی ایده ی رنگی برای استفاده خلاقانه از جعبه های چوبی
جعبه های چوبی که معمولا برای میوه ها استفاده میشه رو حتما دیدین اما تا حالا فکر کردین که از همین جعبه ها در دکوراسیون خونه تون استفاده کنید؟ البته با یه مقدار تغییر و نو آوری! این عکس ها رو ببینید، یه عالمه ایده میده تا متوجه بشید خلاقیت میتونه حتی از همین جعبه ها که تا امروز به چشم زباله نگاه میکردید هم وسایل به درد بخور و رنگی بسازه :)

ایده برای رنگی سازی جاشمعی ها ایده برای رنگی سازی جاشمعی ها
اگر در خونه وسیله ای دارید که خیلی براتون تکراری شده و یا قصد دور انداختن و عوض کردنش رو دارید، رنگی رنگی پیشنهاد میکنه این بار یه کم با دقت تر نگاهش کنید، ببینید روشی هست که بتونید اون رو تغییر بدید؟ یک روش ساده و خیلی هیجان انگیز رنگ کردن وسایل خونه هست، از میز تا جاشمعی و هر چیزی که فکرش رو بکنید رو میتونید با رنگ کردن تغییر بدید. اینجا ایده هایی برای رنگی سازی جاشمعی ها گذاشتیم.

پربازدیدها

ساخت کاردستی‌های زیبا با صدف و گوش‌ماهی ساخت کاردستی‌های زیبا با صدف و گوش‌ماهی
اگر از سفر نوروزی خود به مناطق ساحلی، تعدادی صدف و گوش‌ماهی به یادگار آورده‌اید و نمی‌دانید با آنها چه کنید، ما برای شما ایده‌هایی داریم. با کمی خلاقیت و ذوق و سلیقه، می‌توان با کمک صدف و گوش‌ماهی‌ها، کاردستی‌های خلاقانه‌ای ساخت. با ما همراه باشید.

ایده خوشگل سازی با شیشه مربا و شمع ایده خوشگل سازی با شیشه مربا و شمع
شیشه مربا و سس مایونز و ترشی رو دور نریزید . با این ها و چند شمع ساده می تونید خونه تون رو تزیین کنید. البته به عنوان هدیه های دست ساز هم می تونید روشون حساب کنید. هدف ما از ین مطلب اینه که : – از شیشه های خالی در جهت خوشگل سازی فضای زندگیمون استفاده کنیم. – پروژه های هنری ساده انجام بدیم – خونه مون فضای شاد و خلاق داشته باشه.

مهاجرت شگفت‌انگیز حیوانات تانزانیا مهاجرت شگفت‌انگیز حیوانات تانزانیا
تانزانیا یکی از بهترین مکان‌های دیدنی حیات وحش و طبیعت زیبا در طول هزاران سال است. سرزمینی با وسعت ۹۴۷.۳۰۳ کیلومتر مربع دارای معروف‌ترین پارک‎های ملی و ذخایر طبیعی در جهان با چشم‌اندازهای متنوع و جمعیت متراکم از حیات وحش مانند پارک ملی سرنگتی و دهانه گورونگورو. یکی از معروف‌ترین پدیده‌های طبیعت تانزانیا مهاجرت عظیم حیوانات آن است؛ بزرگ‌ترین مهاجرت زمینی که بیش از دو میلیون حیوان برای تغییر زیستگاه خود دست به حرکت و مهاجرت دسته‌جمعی می‌زنند. گله‌ها در جستجوی چمن تازه در مسیری منظم مهاجرت می‌کنند که این حرکت در یک چرخه ثابت بین تانزانیا و کنیا رخ می‌دهد.

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده و دور ریختنی تزیین اتاق خواب با وسایل ساده و دور ریختنی
همه ما تمایل داریم از وسایل تزیینی و دکوری زیبا در قسمت های مختلف منزل استفاده کنیم و این موضوع می تواند زمانی لذت بخش تر باشد که با کمک وسایل بی استفاده بتوانیم وسایل و دکوری های تزیینی بسازیم و آن ها را در فضای اتاق خواب و اتاق نشیمن و … قرار دهیم. تزیین اتاق خواب با وسایل ساده و تزیین منزل با وسایل ساده از انواع روش های کم خرج و به صرفه هستند و علاوه بر این شما می توانید با ساخت وسایل دکوری و تزیینی در قسمت های مختلف منزل خود هنرنمایی کنید. در ادامه ایده هایی برای تزیین اتاق خواب با وسایل ساده و دور ریز را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که امیدواریم با کمک این ایده های خلاقانه بتوانید اتاق خواب خود را به زیباترین شکل ممکن تزیین کنید.

مدل‌های متنوع نرده و حفاظ آهنی بالکن و تراس مدل‌های متنوع نرده و حفاظ آهنی بالکن و تراس
داشتن حفاظ و نرده برای تراس و بالکن، امری لازم و ضروری است. امروزه مدل‌های متنوعی برای نرده و حفاظ وجود دارد. امروز برای شما تصاویری از مدل‌های متنوع نرده و حفاظ آهنی بالکن و تراس را قرار داده‌ایم. ب

تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب
عکس‌هایی که از طلوع یا غروب آفتاب گرفته می‌شود به دلیل انعکاس و درخشندگی‌هایی که در خورشید وجود دارد به یکی از زیباترین و جذاب‌ترین عکس‌ها تبدیل می‌شود. با ابتدایی‌ترین دوربین‌ها نیز می‌توان تصویرهای زیبایی از طلوع صبحگاهی آفتاب یا رنگارنگ شدن ابرها در هنگام طلوع و غروب آفتاب گرفت. در ادامه این بخش تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم

فراری از جنس چرم فراری از جنس چرم
معمولا اجناس چرمی اجناس بسیار گران قیمت و با کیفیت هستند و هر جا که چرم طبیعی بکار میرود نشان از کیفیت و گرانی آن جنس دارد. در این آلبوم اتومبیل فراری که با چرم روکش شده و حس بسیار خوبی به انسان میدهد را مشاهده می نمایید. .

روشویی های مدرن و زیبا را در اینجا ببینید روشویی های مدرن و زیبا را در اینجا ببینید
روشویی را می توان در اندازه های مختلف، اشکال و طرح های گوناگون از پلاستیک فشرده، شیشه، سرامیک، سنگ مرمر، چوب و فولاد ضدزنگ ساخت و آن را با صدف، سنگ های تزئینی کوچک و ... آراست. این روشویی ها معمولا گزینه خوبی برای تزئین کلاسیک سرویس های بهداشتی هستند. در اینجا برای شما تصویر تعدادی از روشویی های زیبا و مدرن را آورده ایم. با ما همراه باشید.

کاردستی‌هایی خلاقانه با چوب بستنی کاردستی‌هایی خلاقانه با چوب بستنی
امروز برای شما ایده‌هایی از ساخت کاردستی‌های زیبا و خلاقانه با کمک چوب بستنی قرار داده‌ایم. بی شک شما نیز با هنر و خلاقیت خود، می‌توانید ایده‌های بهتری خلق کنید.

ایده برای حلقه های عروسی ساده و خلاقانه ایده برای حلقه های عروسی ساده و خلاقانه
حلقه های عروسی یکی از موندگارترین بخش ها در خرید عروسی هستن، پس چه بهتر چیزی رو انتخاب کنید که واقعا دوستش دارید و باب سلیقه تون هست نه چیزی که مد این روزها باشه. چون یه آدم رنگی به جای پیروی از مد سبک خاص خودش رو میسازه :) به همین دلیل امروز ایده هایی برای حلقه های عروسی ساده و خلاقانه گذاشتیم.

اتوبوس های گل آلود اتوبوسرانی در هفته دفاع مقدس اتوبوس های گل آلود اتوبوسرانی در هفته دفاع مقدس

ماهی های واقعی شبیه به نقاشی های آبستره ماهی های واقعی شبیه به نقاشی های آبستره
من پس از ساعت ها غواصی و عکاسی در زیر آب، همچنان مات و مبهوت رنگ ها، اشکال، ظرافت ها و پیچیدگی هایی هستم که در دنیای زیر آب پیدا کردم. این تصاویر ماکرو از دنیای اطراف به ما نشان می دهند که زندگی ماهی ها و سایر موجودات دریایی تا چه حد مانند هر نقاشی آبستره ای، زیبا و تماشایی است.

ایده برای خوشگلسازی خونه با منگوله های رنگی ایده برای خوشگلسازی خونه با منگوله های رنگی
منگوله های رنگی رو میشه با نخ یا کاموا درست کرد و یه عالمه کار خلاقانه باهاشون انجام داد، مثلا لباس ها رو قشنگ کرد، در دکوراسیون خونه استفاده کرد و … اینجا رنگی رنگی براتون ایده هایی گذاشته که میتونید ازشون برای خوشگل تر کردن خونه یا اتاق استفاده کنید. راستی میدونستید قرار گرفتن در فضایی که وسایل خلاقانه در اون هستن میتونه خلاقیت شما رو بالا ببره؟ این منگوله های رنگی یه ایده خوب برای خلاقانه کردذن فضای اتاق یا خونه شما هستن.

آموزش ساخت آویز آکواریوم با لامپ آموزش ساخت آویز آکواریوم با لامپ
امروز تصمیم داریم شما را با مراحل ساخت یک آویز آکواریومی با کمک لامپ سوخته، آشنا کنیم. از این آویز می‌توانید در کنار سفره‌ی هفت سین خود، بهره ببرید. با ما همراه باشید.

پربحث ترین عناوین

تغییرات دفتر رهبری طی 14 سال تغییرات دفتر رهبری طی 14 سال
دو تصویر زیر یکی مربوط به دیدار نخست وزیر عراق با رهبر انقلاب در تاریخ (۱۳۹۲/۰۹/۱۴) و دیگری مربوط یه ديدار نلسون ماندلا رئيس جمهور سابق آفريقاى جنوبى با رهبر انقلاب در تاریخ (۱۳۷۸/۰۷/۲۵) می باشد که تنها تغییر در مبلمان دفتر رهبر معظم انقلاب رنگ شدن و عوض کردن روکش آن میباشد.

خانه ای زیبا از جنس طبیعت خانه ای زیبا از جنس طبیعت
اگر به دره های اطراف شهر Mill Valley در کالیفرنیا سفر کنید، در میان طبیعتی بکر خانه ای زیبا خواهید دید. این خانه در سال 2012 توسط معماری به نام Feldman ساخته شده است. در این خانه استدیو های هنری و فضایی برای یوگا هم ساخته شده است.

زندگی سرخپوستان امریکا از نگاه آلفردو رودریگز زندگی سرخپوستان امریکا از نگاه آلفردو رودریگز

صندلی های زیبا با طراحی شیک و مدرن صندلی های زیبا با طراحی شیک و مدرن

تصاویری شگفت انگیز از بزرگترین غار دنیا تصاویری شگفت انگیز از بزرگترین غار دنیا

تصاویری دیدنی از برج شیطان تصاویری دیدنی از برج شیطان

باغ وحشی که در آن می توان به حیوانات نزدیک شد باغ وحشی که در آن می توان به حیوانات نزدیک شد

نقاشی در آسمان نقاشی در آسمان
در اين تصاوير زيبا و بی نظرير پرواز دسته جمعی پرندگان را مي‌بينيم که گويی در آسمان خطوطی مثل نقاشی می‌کشند، اين پرواز دسته جمعی در آسمان رودآیلند يکی از ايالات آمريکا صورت گرفته است.

گزارش تصویری: بهار درکشورهای مختلف دنیا، آلمان گزارش تصویری: بهار درکشورهای مختلف دنیا، آلمان

بالا رفتن از 762 متر کوه راست بدون اسباب و اساس بالا رفتن از 762 متر کوه راست بدون اسباب و اساس
کوهنوردی حرفه ای به نام الکس هانولد، بدون استفاده از هیچ گونه اسباب و اساسی، از دیواره عمودی کوهی 762 متری به نام قله ال تورو در مکزیک به بازی-گوشی و سرخوشی بالا رفته است و در این راه فقط از کفش کوهنوردی و پودر گچ بهره برده است!

یادی از آیت الله فاضل لنکرانی یادی از آیت الله فاضل لنکرانی

ایستگاهی زیبا برای استراحت ایستگاهی زیبا برای استراحت
در یکی از خیابان های مدرن سئول ، ایستگاه چوبی بسیار زیبایی برای استراحت رهگذران خسته ساخته شده است.این ایستگاه نمایی زیبا و چوبی دارد و داخلش راه رو هایی جذاب و دلنشین برای رفع خستگی ساخته شده است.

نسل جدیدی در تولید راکتهای عظیم فضایی نسل جدیدی در تولید راکتهای عظیم فضایی

منزل امام خمینی(ره) در شهر نجف-عراق منزل امام خمینی(ره) در شهر نجف-عراق
دولت شاهنشاهی ایران در 13 مهر 1344 به دلایل داخلی و خارجی از جمله تظاهرات دانشجویان مسلمان، فشارهای مجامع مذهبی و معضلات امنیتی در ایران و ترکیه، امام خمینی(ره) را از ترکیه به عراق و سپس شهر نجف تبعید نمود.

x