روایت تصویری

تاریخ : 1397/3/19 تعدادبازدید : 65
این روزها تنها فصل رنگارنگ شدن درختان نیست، سبزیجات و میوه‌های پاییزی نیز تحت تأثیر این افسون جادویی طبیعت قرار گرفته و بازارهای ارائه دهنده‌ی محصولات کشاورزی؛ در این ایام شاهد تنوع محصولات رنگارنگی هستند که علاوه بر طعم و مزه‌ی دلپذیر، زیبا و دلفریبند. انواع مرکبات، هویج، فلفل و کدو تنبل که در طیف رنگی باشکوهی، خریداران را به سمت خود جذب می‌کنند.
رنگین کمان پاییزی رنگین کمان پاییزی رنگین کمان پاییزی رنگین کمان پاییزی رنگین کمان پاییزی
UserName

آخرین آلبوم تصاویر

هنرمند ایتالیایی و واقعیت غم انگیز زندگی مدرن! هنرمند ایتالیایی و واقعیت غم انگیز زندگی مدرن!
هنر فقط چشم نوازی نیست. بلکه هنر انتقال مفاهیم و ایده ها است. یک هنرمند ایتالیایی به نام (مارکو ملگراتی) برای چند دهه ی مختلف تصاویر جالبی را خلق کرده و واقعیت غم انگیز زندگی انسان مدرن را به نمایش گذاشته است.

اسراری از اعماق اقیانوس اسراری از اعماق اقیانوس
اقیانوس‌ها قرن‌هاست به عنوان یکی از مهمترین راه‌های حمل و نقل بار و مسافر و گاهی به عنوان میدان جنگی برای انسان مطرح بوده تا اعماق آب‌ها به قبرستان کشتی‌های غرق شده تبدیل شود، همراه زومیت باشید با تصاویری از آنچه در اعماق تاریک دریاها خوابیده است.

شگفتی‌های طبیعت در قاب تصویر شگفتی‌های طبیعت در قاب تصویر
هنگام وقوع این دست از حوادث، محل زندگی، مهم‌ترین اصل در تعیین میزان خسارت وارد شده به افراد می‌باشد. یک طوفان معمولی، امواج خروشان دریا و حتی ریزش بهمن اگر از نقطه‌ای مناسب مورد رصد قرار گیرند، مناظری نفس‌گیر، تکان دهنده و شاید زیبا را در معرض دید قرار دهند. هر چند باید اذعان کرد روی این کره‌ی خاکی، سرزمین‌هایی هم هستند که بلایایی همچون سیل، طوفان، گردباد، فوران‌های آتشفشانی و سوپرسِل‌های عظیم، بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ساکنان آنها است.

نگاهی به مبهوت کننده‌ ترین چشم اندازهای جهان نگاهی به مبهوت کننده‌ ترین چشم اندازهای جهان
تیمی متشکل از عکاسان حرفه‌ای به گوشه و کنار جهان و نقاط دیدنی و معروف آن سفر کرده و مجموعه تصاویری دیدنی تهیه کرده‌اند که از زاویه‌ای متفاوت ثبت شده‌اند. 9 عکاس و سه کارشناس تکنولوژی گرد هم جمع شده و مأموریت عکاسی شگفت انگیز خود را از سال 2006 آغاز کردند. آنها در ابتدا فهرستی از 100 نقطه‌ی دیدنی جهان را تهیه کرده و سپس سفر آسمانی خود را با اشتیاق فراوان شروع کردند. در ابتدا این فهرست نقشه‌ی راه آنان بود، هر چند که اکنون آنها از 230 لوکیشن مختلف عکسبرداری کرده و این فهرست جالب توجه را وسعت بخشیدند. هماهنگ کننده‌ی این پروژه سرگئی سیمینوف (Sergey semenov) و گروه حرفه‌ایش، کار خود را با چشم اندازهای کروی (Spherical panoramas) از روی زمین آغاز کرده و رفته رفته با استفاده از هواپیما و هلیکوپتر، دامنه‌ی کار خود را به آسمان‌ها کشاندند. آنها این مأموریت شگفت انگیز را در شماری از معروف‌ترین شهرهای جهان با خط افق‌های تماشایی همچون نیویورک، بارسلون و پاریس شروع کرده و از مجموعه‌ای از بهترین چشم اندازهای طبیعی همچون آتشفشان و آبشارها عکاسی کردند. در قدم بعدی گروه امیدوار است به کشورهایی همچون پرتغال، ژاپن، اندونزی و بریتانیا سفر کرده و آنها را نیز به فهرست رو به گسترش خود بیفزاید و از مناظر تماشایی و جالب توجه این کشورها نیز تصاویری دیدنی و به یادماندنی جمع آوری کند. در ادامه به تماشای شماری از تصاویر تهیه شده توسط این گروه عکاسی خواهیم نشست. با مراجعه به سایت Airpano نیز می‌توانید علاوه بر مشاهده‌ی دیگر عکس‌های تماشایی تهیه شده، هر منظره را از زاویه‌ای متفاوت تماشا کنید. 1. دوبی، شهری با آسمانخراش‌های سربه‌فلک کشیده که جهانیان را تحت تاثیر قرار داده و هر روز شگفتی جدیدی می‌آفریند. باید اعتراف کرد که این چشم انداز تماشایی که از فراز این شهر و توسط Airpano گرفته شده است، زیبایی و عظمت این شهر تازه متولد شده را به خوبی در نور صبحگاهی نمایان می‌کند.

وقتی زیبایی می‌میرد، جادو برمی‌خیزد وقتی زیبایی می‌میرد، جادو برمی‌خیزد
سوار بر قطاری از قلب جنگل‌های دور که بر مسیری از ریل‌های فراموش شده می‌راند، به دیگر نقاط این سیاره سفر می‌کنیم. هنوز هم بسیاری از مکان‌های متروکه را می‌توان یافت که حتی در اعماق دنیای تلخ خود، همچنان قادرند به خوبی شما را شگفت زده، مجذوب و حتی هراسان کنند. قصد داریم باز هم به سراغ آنها برویم.

تصاویری تماشایی از عصر طلایی پهپادها تصاویری تماشایی از عصر طلایی پهپادها
وزی قلمرو آسمان‌ها تنها در اختیار پرندگان بود، موجوداتی که به لطف برخورداری از نعمتی همچون پر پرواز، فاتحانه آسمان‌ها را درهم نوردیده و دستاوردهای ما را از بالا نظاره می‌کردند. اکنون دیر زمانی است که پای بشر نیز به آسمان‌ها باز شده و لذت تماشای مناظر از زاویه‌ای دیگر را به خوبی چشیده است. اما هم اکنون حتی لازم نیست که انسان به آسمان‌ها سفر کرده و از بالا به شهرها و بناهای ساخت خود بنگرد. به لطف حضور فناوری‌های مدرن و امروزی، روی زمین می‌ایستیم، اما از آسمان به شهرمان می‌نگریم، دست کم این قابلیتی است که پهپادها به ارمغان آورده‌اند. عصر طلایی هواپیماهای بدون سرنشین در عکسبرداری از مناظر و چشم اندازها

یک دوربین قدیمی، یک مادر تنها و دنیایی جادویی یک دوربین قدیمی، یک مادر تنها و دنیایی جادویی
یک مادر با استفاده از یک دوربین کانن قدیمی، تصاویری به یادماندنی و زیبا را به ثبت رسانده که شاید باور خلق‌شان با چنین دوربینی کمی دور از ذهن باشد. او به مجموعه تصاویر ثبت شده‌ی خود، عنوانی جالب نیز داده است. همراه ما باشید تا بیشتر با او و کارهایش آشنا شویم.

دستاورد سفری یک ساله به ایسلند دستاورد سفری یک ساله به ایسلند
ایسلند، کشوری است که بیش از هر چیز به دلیل طبیعت بکر و دست نخورده‌اش مورد توجه عکاسان قرار گرفته است. کشوری که با چشم‌اندازهای رام‌نشده و شگفت انگیزش، بیننده را مسحور خود می‌کند. این بار با مسافری همراه می‌شویم که برای نخستین بار به این کشور سفر کرده و آن را بسیار متفاوت از تصوراتش یافته است.

نشانه‌گذارهای جالب و خلاقانه کتاب نشانه‌گذارهای جالب و خلاقانه کتاب
اگر اهل مطالعه‌ی کتاب باشید، بی‌شک یکی از دغدغه‌های شما داشتن یک نشانه برای گم نکردن صفحه‌ای از کتاب که در حال مطالعه‌ی آن هستید، می‌باشد. در ادامه تصاویری از نشانه‌گذارهای جالب کتاب را برای شما قرار داده‌ایم که به ویژه برای کودکان بسیار جذاب هستند. این نشانه‌گذارها با کمک کاغذ رنگی و یا پارچه‌ی نمدی درست شده‌اند. با ما همراه باشید.

قوهای مهاجر در سرخ رود مازندران قوهای مهاجر در سرخ رود مازندران
هر ساله با شروع فصل سرما هزاران قوی فریادکش، سیبری را به مقصد سرخ رود مازندران ترک می کنند. این قوها تا پایان زمستان در سرخ رود زندگی می کنند و به سیبری باز می گردند.به علت صدای بلند این حیوان، نامش را قوی فریادکش می گویند.

پربازدیدها

عکس هایی از کشور ایسلند عکس هایی از کشور ایسلند
ایسلند کشوریست در شمال غرب اروپا در میان اقیانوس اطلس شمالی و بلافاصله جنوب مدارقطبی. حدود هزار و دویست ساله که محل سکونت یک ملت مهاجره از کشورهای نروژ و ایرلند و حدود 1100 سال از این مدت، تنها راه ادامه زندگی مردم در این کشور کشاورزی بوده و بس، در این بخش آ تعدادی عکس از این کشوز زیبا را برای شما به نمایش گذاشته ایم

آینه‌های کابینت‌دار، نظم‌دهنده‌ی سرویس بهداشتی آینه‌های کابینت‌دار، نظم‌دهنده‌ی سرویس بهداشتی
در چیدمان داخلی، هر فضایی، نظم خاص خود را می‌طلبد اما در این میان، معمولا سرویس‌های بهداشتی کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند. آینه‌های کابینت‌دار، گزینه‌ی مناسبی برای نظم دادن به سرویس‌های بهداشتی هستند. این آینه‌ها علاوه بر این‌که جلوه‌ی خاصی به فضای پیرامون خود می‌بخشند، می‌توانند به عنوان نگه دارنده انواع عطر و ادکلن، صابون و لوازم آرایشی کاربرد داشته باشند.

تصاویری از جنگل کلاردشت تصاویری از جنگل کلاردشت
کلاردشت در استان مازندران قرار دارد دشتی که بر فراز کوهها واقع شده و به دلیل زیبایی طبیعی و بی‌نظیر و آب و هوای بسیار مطبوع آن, درفصل تابستان پذیرای هزاران گردشگر داخلی و خارجی است. یکی از زیبایی های آن جنگل های انبوه و سرسبز می باشد. در ادامه تصاویری می بینید از جنگل کلاردشت که در بعضی از قسمتها بخاطر درخت های بسیار بزرگ نور کمی در محیط بود و هوای صاف و آفتابی در وسط روز بظاهر ابری و تاریک شده بود و بر سطح زمین همانند فصل پاییز برگهای زیادی در همه جا دیده میشد

دوستی های زیبا و عجیب بین حیوانات دوستی های زیبا و عجیب بین حیوانات
تحقیقات متعدد نشان داده که حیوانات گونه‌های مختلف می‌توانند با هم پیوند دوستی برقرار کنند و دوستیشان تا آخر عمر دوام بیاورند. در واقع برخی حیوانات حتی از انسان‌ها هم روابط قوی تری برقرار می‌کنند. ما هم با این تحقیقات موافقیم و عکس‌هایی برای اثبات دوستی‌های بسیار عجیب و بعید برایتان جمع آوری کرده ایم.

تصاویری از درختان عجیب تصاویری از درختان عجیب
درختان نقش مهمی را در چشم انداز طبیعی و موجودات زنده دارند.درختان میتونند غذا و سرپناه وحفاظت را برای موجودات زنده فراهم کنند. با این حال تمام درختان کارایی یکسانی دارند اما بعضی از آنها غیر معمول و شگفت انگیز هستند در این بخش عکس هایی از درختای عجیب غریب رو در اختیار شما قرار دادیم

تصویر حیواناتی که میخواهند عکاس شوند تصویر حیواناتی که میخواهند عکاس شوند
شاید در دنیای واقعی ارتباط دوستانه بین آدمها و حیوانها کمی مشکل به نظر برسه، اما این ارتباط که بسیار غیر منتظرانه است بین عکاسان و حیوانات اتفاق افتاده! به طوری که بعضی از حیوانات میخواهند به عکاسان کمک کنند و بعضی دیگر خود در مقابل و پشت دوربین قرار میگیرند، در این صفحه تصاویری جالب از این نوع برخوردها را برای شما عزیزان آورده ایم

عکس هایی از طبیعت زیبای ایران عکس هایی از طبیعت زیبای ایران
همانطور که می دانید طبیعت ایران بسیار دیدنی و بکر است به طوری که هر ساله سیل عطیمی از گردشگران از اقصی نقاط جهان برای دیدن طبیعت و جاذبه های گردشگری آن به ایران سفر می کنند. ما در این مقاله عکس زیبایی از طبیعت ایران را برای شما عزیزان منتشر می کنیم

عکاس لهستانی و مجموعه تصاویری تماشایی از مناظر گوناگون عکاس لهستانی و مجموعه تصاویری تماشایی از مناظر گوناگون
عکاسی حرفه‌ای از کشور لهستان، با مجموعه‌ای از تصاویری تماشایی که چشم‌اندازهایی دیدنی را در بر می‌گیرد، بیننده را با خود به سفری به گوشه و کنار جهان می‌برد. این بار ما نیز همراه با او، به کشورهای مختلف جهان سفر می‌کنیم.

نشانه‌گذارهای جالب و خلاقانه کتاب نشانه‌گذارهای جالب و خلاقانه کتاب
اگر اهل مطالعه‌ی کتاب باشید، بی‌شک یکی از دغدغه‌های شما داشتن یک نشانه برای گم نکردن صفحه‌ای از کتاب که در حال مطالعه‌ی آن هستید، می‌باشد. در ادامه تصاویری از نشانه‌گذارهای جالب کتاب را برای شما قرار داده‌ایم که به ویژه برای کودکان بسیار جذاب هستند. این نشانه‌گذارها با کمک کاغذ رنگی و یا پارچه‌ی نمدی درست شده‌اند. با ما همراه باشید.

عکس‌ های دیده نشده از اروپا پس از جنگ جهانی دوم عکس‌ های دیده نشده از اروپا پس از جنگ جهانی دوم
عکاس مشهور لهستانی، دیوید سیمور معروف به چیم، در سال ۱۹۴۷ بعد از جنگ جهانی دوم، تصاویری به ثبت رساند. این تصاویر رنگی، به تازگی اسکن شده و پیش از این هرگز دیده نشده است، این عکس‌ها از مسیری که نیروهای متفقین در طول جنگ برای حرکت به سمت برلین استفاده می‌کردند، گرفته شده است.

تصاویری از کشور سوئد تصاویری از کشور سوئد
سوئد کشوری است در شمال اروپا در شبه‌ جزیره اسکاندیناوی. از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه‌ است. پایتخت و بزرگ‌ ترین شهر این کشور شهر استکهلم است.در این بخش تعدادی عکس از کشور سوئد را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

عکس هایی شگفت انگیز از نقاشی های بر روی ساختمان عکس هایی شگفت انگیز از نقاشی های بر روی ساختمان
نقاشی کشیدن روی ساختمان یکی از جالبترین و زیباترین کارهایی که می تونه به زیباتر شدن نمای ساختمان کمک بسیاری کنه.اما بعضی از این نقاشی ها انقدر جذاب هستن که باعث میشه اونایی که از جلوش رد میشن بایستن و مدت ها به نقاشی نگاه کنن. در این بخش ما تعدادی از این ساختمان های نقاشی شده را برای شما آوردیم که امیدواریم خوشتون بیاد.

عکس هایی از بچه شیرها عکس هایی از بچه شیرها
شیر یکی از حیوانات وحشی و در عین حال زیبا است. دیدن تصاویری از بچه شیرها بسیار دیدنی و هیجان انگیز است.در این مقاله عکس های زیبایی از بچه شیرها را برای شما عزیزان منتشر می کنیم

سال عکاسی از یک پنجره سال عکاسی از یک پنجره
آلپر یسیلتاس (Alper Yesiltas)، عکاس و وکیل از استانبول کشور ترکیه به مدت ۱۲ سال از پنجره‌ای عکاسی کرده که در مجاورت خانه او بوده است. این پروژه سال گذشته متوقف شد زیرا صاحب ملک، ساختمان را تخریب کرد، اما تصاویر واقعا خلاقانه هستند. پنجره از یک راهرو در بلوک آپارتمانی باز شده بود که در مجاورت اتاق یسیلتاس قرار داشت. وی عکاسی از این پنجره را در سال ۲۰۰۵ شروع کرد و تا زمان تخریب ساختمان در تاریخ ۱ می ۲۰۱۷ به این‌کار ادامه داد. پرده توری، عنصری پویا را برای عکس‌ها فراهم می‌کند، به طوری که با وزیدن باد در روزهای مختلف چهره متفاوتی از عکس‌ها دیده می‌شود. عکاسی از پنجره در شرایط مختلف آب و هوایی انجام شده است.

پربحث ترین عناوین

تغییرات دفتر رهبری طی 14 سال تغییرات دفتر رهبری طی 14 سال
دو تصویر زیر یکی مربوط به دیدار نخست وزیر عراق با رهبر انقلاب در تاریخ (۱۳۹۲/۰۹/۱۴) و دیگری مربوط یه ديدار نلسون ماندلا رئيس جمهور سابق آفريقاى جنوبى با رهبر انقلاب در تاریخ (۱۳۷۸/۰۷/۲۵) می باشد که تنها تغییر در مبلمان دفتر رهبر معظم انقلاب رنگ شدن و عوض کردن روکش آن میباشد.

خانه ای زیبا از جنس طبیعت خانه ای زیبا از جنس طبیعت
اگر به دره های اطراف شهر Mill Valley در کالیفرنیا سفر کنید، در میان طبیعتی بکر خانه ای زیبا خواهید دید. این خانه در سال 2012 توسط معماری به نام Feldman ساخته شده است. در این خانه استدیو های هنری و فضایی برای یوگا هم ساخته شده است.

زندگی سرخپوستان امریکا از نگاه آلفردو رودریگز زندگی سرخپوستان امریکا از نگاه آلفردو رودریگز

صندلی های زیبا با طراحی شیک و مدرن صندلی های زیبا با طراحی شیک و مدرن

تصاویری شگفت انگیز از بزرگترین غار دنیا تصاویری شگفت انگیز از بزرگترین غار دنیا

باغ وحشی که در آن می توان به حیوانات نزدیک شد باغ وحشی که در آن می توان به حیوانات نزدیک شد

تصاویری دیدنی از برج شیطان تصاویری دیدنی از برج شیطان

نقاشی در آسمان نقاشی در آسمان
در اين تصاوير زيبا و بی نظرير پرواز دسته جمعی پرندگان را مي‌بينيم که گويی در آسمان خطوطی مثل نقاشی می‌کشند، اين پرواز دسته جمعی در آسمان رودآیلند يکی از ايالات آمريکا صورت گرفته است.

گزارش تصویری: بهار درکشورهای مختلف دنیا، آلمان گزارش تصویری: بهار درکشورهای مختلف دنیا، آلمان

بالا رفتن از 762 متر کوه راست بدون اسباب و اساس بالا رفتن از 762 متر کوه راست بدون اسباب و اساس
کوهنوردی حرفه ای به نام الکس هانولد، بدون استفاده از هیچ گونه اسباب و اساسی، از دیواره عمودی کوهی 762 متری به نام قله ال تورو در مکزیک به بازی-گوشی و سرخوشی بالا رفته است و در این راه فقط از کفش کوهنوردی و پودر گچ بهره برده است!

یادی از آیت الله فاضل لنکرانی یادی از آیت الله فاضل لنکرانی

ایستگاهی زیبا برای استراحت ایستگاهی زیبا برای استراحت
در یکی از خیابان های مدرن سئول ، ایستگاه چوبی بسیار زیبایی برای استراحت رهگذران خسته ساخته شده است.این ایستگاه نمایی زیبا و چوبی دارد و داخلش راه رو هایی جذاب و دلنشین برای رفع خستگی ساخته شده است.

نسل جدیدی در تولید راکتهای عظیم فضایی نسل جدیدی در تولید راکتهای عظیم فضایی

منزل امام خمینی(ره) در شهر نجف-عراق منزل امام خمینی(ره) در شهر نجف-عراق
دولت شاهنشاهی ایران در 13 مهر 1344 به دلایل داخلی و خارجی از جمله تظاهرات دانشجویان مسلمان، فشارهای مجامع مذهبی و معضلات امنیتی در ایران و ترکیه، امام خمینی(ره) را از ترکیه به عراق و سپس شهر نجف تبعید نمود.

x