هم اکنون دیده شد

گل‌های زیبا، اما قاتل و بدجنس

10 نقطه‌ عجیب دنیا که به اندازه‌ مثلث برمودا اسرار آمیزند (عکس)

تصاويري شگفت انگيز از بزرگترين غار دنيا

يکي از بزرگترين غارهاي دنيا به نام «هانگ سون دونگ» در ويتنام وجود دارد. اين پديده در زير جنگلهاي باراني در مرز ميان ويتنام و لائوس غاري خيره کننده به طول بيش از 4 کيلومتر و در برخي نقاط با ارتفاع بيش از 180 متر امتداد يافته است. غار داراي يک جنگل داخلي است و به حدي وسيع است که براي وارد شدن به آن بايد از يک مسير عمودي به ارتفاع يک آسمان‌خراش 40 طبقه پايين رفت. در اين راستا، شما كاربران عزيز گزارشي تصويري از مناظر ديدني اين غار را مشاهده خواهيد نمود. نماي ورودي غار كه براي ورود به آن بايد از مسيري به وسعت يک آسمانخراش 40 طبقه پايين رفت.

ساخت سازه تاج محل هند از چوب کبریت

برای ساخت همچین اثری باید علاوه بر هنر ذاتی صبر فراوان و پشتکار زیاد داشته باشید. هر چند که ساخت یک سازه شبیه به تاج محل با چوب های کبریت کوچک، کاری است که در مرحله اول غیر ممکن به نظر می رسد. ولی داشتن این صبر و پشتکار باعث شد تا هنرمند هندی به نام شیخ سلیم بها جرات شروع چنین اثری را داشته باشد و آن را نیز به نحو احسن اجرا کند. این اثر جالب با استفاده از 75 هزار عدد کبریت ساخته شده است و یکی از جالب ترین آثاری است که تا بحال در دنیا توسط چوب کبریت خلق شده است.

روایت تصویری

تاریخ : 1396/10/18 تعدادبازدید : 152
گل‌های زیبا، اما قاتل و بدجنس
گل‌ها راه حل طبیعت برای کشیدن حشرات به سمت گیاهان و کمک به باروری و تکثیر آنها هستند و به عنوان یک کاربرد جانبی، انسان‌ از آنها برای زیباسازی استفاده می‌کنند. حدود ۳۵۰۰۰۰ نوع گیاه گلدار وجود دارد و بیشتر آن‌ها روح بی گناهی دارند. اما تعدادی از آن‌ها قاتلان بی رحمی هستند که از کارشان احساس پشیمانی نمی‌کنند.
گل‌های زیبا، اما قاتل و بدجنس گل‌های زیبا، اما قاتل و بدجنس گل‌های زیبا، اما قاتل و بدجنس گل‌های زیبا، اما قاتل و بدجنس گل‌های زیبا، اما قاتل و بدجنس گل‌های زیبا، اما قاتل و بدجنس گل‌های زیبا، اما قاتل و بدجنس
UserName

آخرین آلبوم تصاویر

خلاقیت با استفاده از طناب‌های کنفی خلاقیت با استفاده از طناب‌های کنفی
امروزه با توجه به شرایط موجود، جهان به سمت استفاده از مواد بازیافتی و به اصطلاح دوستدار طبیعت می‌رود. طناب کنفی، از جمله این مواد است که از سالیان پیش وجود داشته است. در ابتدا این طناب از نوارهای پیچشی از پوست لیمو ساخته می‌شده و به سرعت به استفاده از الیاف گیاهی، انگور، موهای حیوانات و چرم برای ایجاد طناب پیش رفته است.

رفتار دوستانه ی گوریل های باغ وحش ویرونگا رفتار دوستانه ی گوریل های باغ وحش ویرونگا
سه گوریل یتیم در باغ وحش ویرونگا کنگو با رفتارهای عجیب خود توجه و حیرت بسیاری از گردشگران را برانگیختند. یکی از گوریل ها از گردن نگهبان باغ وحش بالا می رفت و گوریل دیگری او را در آغوش گرفته بود. این سه گوریل با نام های ندیز, ندکاسی و ماتاپیچی نتوانستند عاطفه و احساس خود را نسبت به نگهبانشان که اندریه نام دارد پنهان کنند. آنها در باغ وحش با هم گردش می کنند, دست هم را می گیرند و رابطه ی گرم و دوستانه ای با هم دارند. عکاس آقای جیمز جیفورد ۴۱ ساله می گوید: وقتی این عشق و علاقه را بین گوریل ها و نگهبانشان‌ دیدم شگفت زده شدم, و این عکس ها را گرفتم. وقتی زمان خواب فرا می رسد یکی از گوریل ها روی گردن نگهبان می پرد تا او را به جای خوابش ببرد.

تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب
عکس‌هایی که از طلوع یا غروب آفتاب گرفته می‌شود به دلیل انعکاس و درخشندگی‌هایی که در خورشید وجود دارد به یکی از زیباترین و جذاب‌ترین عکس‌ها تبدیل می‌شود. با ابتدایی‌ترین دوربین‌ها نیز می‌توان تصویرهای زیبایی از طلوع صبحگاهی آفتاب یا رنگارنگ شدن ابرها در هنگام طلوع و غروب آفتاب گرفت. در ادامه این بخش تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم

خلق دنیای خیالی یک پدر با فتوشاپ عکس های پسرش خلق دنیای خیالی یک پدر با فتوشاپ عکس های پسرش
نام من آدریان ساملینگ است. من یک عکاس، هنرمند دیجیتال، طراح گرافیک و ایده پرداز و گسترش دهنده ی وب از هلند هستم. از سال ۱۹۹۰ میلادی زندگی خود را با فعالیّت در صنعت تبلیغات می گذرانم. در حقیقت من برای تعداد زیادی از شرکت های داخلی و خارجی، آژانس ها و دولت ها کار می کنم. جدا از احساسی که برای آفرینش و خلق هنری دارم، تعامل با مشتری ها و مراجعه کنندگان را دوست دارم و فکر می کنم در این زمینه خوب عمل میکنم. به شدت بر کار گروهی و تیم محور باور دارم و فکر میکنم یک کار گروهی نمودی از بهبود عملکرد و دستاوردهای یک شرکت می باشد. در اوایل کارم بیشتر بر روی گرافیک و طراحی وب متمرکز بودم، اما اینک بیشتر روی عکاسی و هنر دیجیتال کار میکنم و برایم جذابیت بیشتری دارد. این که چه طور در بوم نقاشی از رنگ روغن و قلم مو استفاده میشود، همان راه را در عکس های دیجیتالی خودم در پیش میگیرم و در لپ تاپ با استفاده از فتوشاپ همان کار را انجام می دهم. هنرمند عکاس آدریان ساملینگ با ترکیب عکس، فتوشاپ و مهارت های آکادمیک و کارشناسی خود عکس های سوررئال را با محوریّت پسرش خلق میکند. آدریان سالها در زمینه فاین آرت کار میکرد، اما در نهایت تصمیم گرفت تا در زمینه هنر دیجیتال فعالیت کند و چه کسی بهتر از پسرش که می توانست برای او نقش یک الهه را بازی کند؟! برای مثال در تصاویر آدریان و پسرش را در صحنه های باورنکردنی مانند پرواز روی بال هواپیما، کرگدن سواری و اسکیت روی آسمانخراش ها می بینیم.

مجسمه های موزه ی لوور در لباس های مُد روز مجسمه های موزه ی لوور در لباس های مُد روز
یک هنرمند فرانسوی به نام "لئو کایلارد" یک پروژه به نام Hipsters In Stone را راه انداخته است. این پروژه تلفیقی از هنر، تکنولوژی و تاریخ است. روش کار پوشاندن لباس های معاصر و جدید به تن مجسمه های سنگی موزه ی لوور پاریس می باشد. به بعضی از این مجسمه ها واقعا لباس پوشانده اند و برخی دیگر را با استفاده از فتوشاپ به این شکل و شمایل درآورده اند. در این گزارش هنرنمایی لئو را خواهید دید.

خلق حیوانات ترسناک ترکیبی با فتوشاپ خلق حیوانات ترسناک ترکیبی با فتوشاپ
هنرمند کلاژ دیجیتال به نام (آرن اُلاو گوروین فردریکسن) از فتوشاپ برای خلق موجودات ترکیبی عجیب و اغلب ترسناک استفاده می کند. او قسمت هایی از بدن حیوانات را روی هم می گذارد و با فتوشاپ تغییراتی را به وجود می آورد. ابتدا این پروژه فقط یک سرگرمی بود که از سال ۲۰۱۲ میلادی شروع شد و کم کم شکل یک پروژه ی جدی را گرفت. استقبال کاربران و مخاطبان این هنرمند کلاژ در استمرار این پروژه نقش پر رنگی داشت. او پس از خلق حیوانات ترکیبی نام های ترکیبی هم روی آنها می گذارد و دنیای ویژه ی خود را خلق می کند. فتوشاپ برای تعدیل عکس ها و انتخاب پس زمینه و باور پذیر کردن عکس ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این گزارش نمونه هایی از این تصاویر را خواهید دید.

قهوه عربی با زعفران؛ نوشیدنی محبوب و معروف قهوه عربی با زعفران؛ نوشیدنی محبوب و معروف
پذیرایی با قهوه یکی از آداب و رسوم عرب ها برای گرامیداشت روزهای جشن و مناسبت های شادی است. در این گزارش روش تهیه ی قهوه ی عربی با زعفران را آماده کرده ایم. نوشیدن این قهوه می تواند در هر زمانی تجربه ی شگفت انگیزی باشد.

کار خلاقانه ای که میشه با تایرها انجام داد کار خلاقانه ای که میشه با تایرها انجام داد
کاردستی های بازیافتی خیلی هیجان انگیز هستند، خلق کردن یک وسیله کاربردی از چیزی که قبلا بی استفاده بوده حس قشنگی رو به ما انتقال میده. اینجا ایده هایی برای کاردستی با تایرها گذاشتیم. همون تایرهایی که همه دورمیندازن، شما میتونید باهاشون کلی کار خلاقانه انجام بدید و حتی از اون ها به عنوان وسایل خونه ی رنگی رنگی هم استفاده کنید

ایده ی رنگی برای استفاده خلاقانه از جعبه های چوبی ایده ی رنگی برای استفاده خلاقانه از جعبه های چوبی
جعبه های چوبی که معمولا برای میوه ها استفاده میشه رو حتما دیدین اما تا حالا فکر کردین که از همین جعبه ها در دکوراسیون خونه تون استفاده کنید؟ البته با یه مقدار تغییر و نو آوری! این عکس ها رو ببینید، یه عالمه ایده میده تا متوجه بشید خلاقیت میتونه حتی از همین جعبه ها که تا امروز به چشم زباله نگاه میکردید هم وسایل به درد بخور و رنگی بسازه :)

ایده برای رنگی سازی جاشمعی ها ایده برای رنگی سازی جاشمعی ها
اگر در خونه وسیله ای دارید که خیلی براتون تکراری شده و یا قصد دور انداختن و عوض کردنش رو دارید، رنگی رنگی پیشنهاد میکنه این بار یه کم با دقت تر نگاهش کنید، ببینید روشی هست که بتونید اون رو تغییر بدید؟ یک روش ساده و خیلی هیجان انگیز رنگ کردن وسایل خونه هست، از میز تا جاشمعی و هر چیزی که فکرش رو بکنید رو میتونید با رنگ کردن تغییر بدید. اینجا ایده هایی برای رنگی سازی جاشمعی ها گذاشتیم.

پربازدیدها

کار خلاقانه ای که میشه با تایرها انجام داد کار خلاقانه ای که میشه با تایرها انجام داد
کاردستی های بازیافتی خیلی هیجان انگیز هستند، خلق کردن یک وسیله کاربردی از چیزی که قبلا بی استفاده بوده حس قشنگی رو به ما انتقال میده. اینجا ایده هایی برای کاردستی با تایرها گذاشتیم. همون تایرهایی که همه دورمیندازن، شما میتونید باهاشون کلی کار خلاقانه انجام بدید و حتی از اون ها به عنوان وسایل خونه ی رنگی رنگی هم استفاده کنید

عجیب ترین جزیره های دنیا (عکس) عجیب ترین جزیره های دنیا (عکس)
مدتها قبل، یک کشتی باری یونانی چرخش یک شیء بزرگ در فاصله 1000 متر جلوتر از خود را شاهد بود. آنها فکر می‌کردند که آن یک هیولا بزرگ است و کاملا ترسیده بودند. پس از نزدیک شدن متوجه یک جزیره شدند که با سرعت بسیار سریع در حال چرخش است. در سریعترین حالت این جزیره در هر دقیقه یک دور می‌زند و در آرام ترین حالت هر 12 دقیقه یک دور می‌زند. چرا یک جزیره در اقیانوس باید خود را بچرخاند؟! محققین هنوز پاسخی برای آن پیدا نکرده اند.

کاردستی که میشه با موضوع اسب تک شاخ ساخت کاردستی که میشه با موضوع اسب تک شاخ ساخت
کارهایی که دست ها رو درگیر خودشون میکنن، مثل ساختن کاردستی، بافتنی، اوریگامی و .. میتونن نقش خیلی مفیدی در کاهش استرس داشته باشن. رنگی رنگی براتون یه عالمه ایده برای ساختن کاردستی با موضوع اسب تک شاخ جمع آوری کرده. پس شروع کنید و با این کاردستی ها آرامش تون رو بیشتر کنید.

عکس های خارق العاده از طبیعت کره جنوبی عکس های خارق العاده از طبیعت کره جنوبی
تصاویری از طبیعت بهاری کشور کره جنوبی که توسط عکاسی به نام «ریو جائه یونگ» گرفته شده است.

خلاقیت با استفاده از طناب‌های کنفی خلاقیت با استفاده از طناب‌های کنفی
امروزه با توجه به شرایط موجود، جهان به سمت استفاده از مواد بازیافتی و به اصطلاح دوستدار طبیعت می‌رود. طناب کنفی، از جمله این مواد است که از سالیان پیش وجود داشته است. در ابتدا این طناب از نوارهای پیچشی از پوست لیمو ساخته می‌شده و به سرعت به استفاده از الیاف گیاهی، انگور، موهای حیوانات و چرم برای ایجاد طناب پیش رفته است.

تصاویر دیدنی از جنگلی رویایی در ویستمن انگلیس تصاویر دیدنی از جنگلی رویایی در ویستمن انگلیس
تصاویر دیدنی از جنگلی رویایی در ویستمن انگلیسReviewed by Admin on Aug 22Rating: در ادامه این مطلب تصاویر دیدنی از جنگلی رویایی در ویستمن انگلیس را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. جنگل های ویستمن در انگلیس یکی از مناطق توریستی و گردشگری این کشور می باشد. ویستمن (Wistman) نام یک جنگل بلوط زیبا و معروف در منطقه دارتمور (Dartmoor) واقع در جنوب غربی انگلیس است. که بلوطستان در ارتفاع بالا قرار گرفته و همین امر، در کنار هوای خاص منطقه، باعث شده تنه و شاخه درختان، سنگ‌ها و تقریباً هر چیزی که در آن وجود دارد، زیر لایه‌ای از خزه پوشیده شود. در برخی جاها این پوشش خزه‌ای، توده‌های بزرگی ایجاد کرده است. تحقیقات صورت گرفته نشان می‌دهد که کهنسال‌ترین درخت منطقه حدود 400 سال عمر دارد. در 100 سال گذشته مساحت این زمین جنگلی دو برابر شده است.

مهاجرت شگفت‌انگیز حیوانات تانزانیا مهاجرت شگفت‌انگیز حیوانات تانزانیا
تانزانیا یکی از بهترین مکان‌های دیدنی حیات وحش و طبیعت زیبا در طول هزاران سال است. سرزمینی با وسعت ۹۴۷.۳۰۳ کیلومتر مربع دارای معروف‌ترین پارک‎های ملی و ذخایر طبیعی در جهان با چشم‌اندازهای متنوع و جمعیت متراکم از حیات وحش مانند پارک ملی سرنگتی و دهانه گورونگورو. یکی از معروف‌ترین پدیده‌های طبیعت تانزانیا مهاجرت عظیم حیوانات آن است؛ بزرگ‌ترین مهاجرت زمینی که بیش از دو میلیون حیوان برای تغییر زیستگاه خود دست به حرکت و مهاجرت دسته‌جمعی می‌زنند. گله‌ها در جستجوی چمن تازه در مسیری منظم مهاجرت می‌کنند که این حرکت در یک چرخه ثابت بین تانزانیا و کنیا رخ می‌دهد.

قهوه عربی با زعفران؛ نوشیدنی محبوب و معروف قهوه عربی با زعفران؛ نوشیدنی محبوب و معروف
پذیرایی با قهوه یکی از آداب و رسوم عرب ها برای گرامیداشت روزهای جشن و مناسبت های شادی است. در این گزارش روش تهیه ی قهوه ی عربی با زعفران را آماده کرده ایم. نوشیدن این قهوه می تواند در هر زمانی تجربه ی شگفت انگیزی باشد.

تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب
عکس‌هایی که از طلوع یا غروب آفتاب گرفته می‌شود به دلیل انعکاس و درخشندگی‌هایی که در خورشید وجود دارد به یکی از زیباترین و جذاب‌ترین عکس‌ها تبدیل می‌شود. با ابتدایی‌ترین دوربین‌ها نیز می‌توان تصویرهای زیبایی از طلوع صبحگاهی آفتاب یا رنگارنگ شدن ابرها در هنگام طلوع و غروب آفتاب گرفت. در ادامه این بخش تصاویر زیبا و رویایی از طلوع آفتاب را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم

ساخت کاردستی‌های زیبا با صدف و گوش‌ماهی ساخت کاردستی‌های زیبا با صدف و گوش‌ماهی
اگر از سفر نوروزی خود به مناطق ساحلی، تعدادی صدف و گوش‌ماهی به یادگار آورده‌اید و نمی‌دانید با آنها چه کنید، ما برای شما ایده‌هایی داریم. با کمی خلاقیت و ذوق و سلیقه، می‌توان با کمک صدف و گوش‌ماهی‌ها، کاردستی‌های خلاقانه‌ای ساخت. با ما همراه باشید.

ایده خوشگل سازی با شیشه مربا و شمع ایده خوشگل سازی با شیشه مربا و شمع
شیشه مربا و سس مایونز و ترشی رو دور نریزید . با این ها و چند شمع ساده می تونید خونه تون رو تزیین کنید. البته به عنوان هدیه های دست ساز هم می تونید روشون حساب کنید. هدف ما از ین مطلب اینه که : – از شیشه های خالی در جهت خوشگل سازی فضای زندگیمون استفاده کنیم. – پروژه های هنری ساده انجام بدیم – خونه مون فضای شاد و خلاق داشته باشه.

فراری از جنس چرم فراری از جنس چرم
معمولا اجناس چرمی اجناس بسیار گران قیمت و با کیفیت هستند و هر جا که چرم طبیعی بکار میرود نشان از کیفیت و گرانی آن جنس دارد. در این آلبوم اتومبیل فراری که با چرم روکش شده و حس بسیار خوبی به انسان میدهد را مشاهده می نمایید. .

مجسمه های شیشه ای زیبا از حیوانات مجسمه های شیشه ای زیبا از حیوانات
هنرمند و شیشه گر Nikita Drachuk این مجسمه های زیبا را خلق کرده است. او با استفاده از شیشه سمفونی و با به کار گیری روشی به نام lampworking میبله های شیشه ای رنگی را ذوب کرده و با دمیدن در آنها این اشکال رنگی و زیبا را پدید آورده است.

مخلوقات عجیب و ترسناک اعماق دریا مخلوقات عجیب و ترسناک اعماق دریا
یک ماهیگیر روس به نام «رومن فدورتسوف» (Roman Fedortsov) اقدام به انتشار تصاویری عجیب از موجودات عجیب و ترسناک ساکن اعماق دریا در حساب توئیتری خود کرده است و این عجایب خلقت را با دیگران به اشتراک می‌گذارد، مخلوقاتی که شاید کمتر کسی تا به حال آن‌ها را به چشم دیده باشد.

پربحث ترین عناوین

تغییرات دفتر رهبری طی 14 سال تغییرات دفتر رهبری طی 14 سال
دو تصویر زیر یکی مربوط به دیدار نخست وزیر عراق با رهبر انقلاب در تاریخ (۱۳۹۲/۰۹/۱۴) و دیگری مربوط یه ديدار نلسون ماندلا رئيس جمهور سابق آفريقاى جنوبى با رهبر انقلاب در تاریخ (۱۳۷۸/۰۷/۲۵) می باشد که تنها تغییر در مبلمان دفتر رهبر معظم انقلاب رنگ شدن و عوض کردن روکش آن میباشد.

خانه ای زیبا از جنس طبیعت خانه ای زیبا از جنس طبیعت
اگر به دره های اطراف شهر Mill Valley در کالیفرنیا سفر کنید، در میان طبیعتی بکر خانه ای زیبا خواهید دید. این خانه در سال 2012 توسط معماری به نام Feldman ساخته شده است. در این خانه استدیو های هنری و فضایی برای یوگا هم ساخته شده است.

زندگی سرخپوستان امریکا از نگاه آلفردو رودریگز زندگی سرخپوستان امریکا از نگاه آلفردو رودریگز

صندلی های زیبا با طراحی شیک و مدرن صندلی های زیبا با طراحی شیک و مدرن

تصاویری شگفت انگیز از بزرگترین غار دنیا تصاویری شگفت انگیز از بزرگترین غار دنیا

تصاویری دیدنی از برج شیطان تصاویری دیدنی از برج شیطان

باغ وحشی که در آن می توان به حیوانات نزدیک شد باغ وحشی که در آن می توان به حیوانات نزدیک شد

نقاشی در آسمان نقاشی در آسمان
در اين تصاوير زيبا و بی نظرير پرواز دسته جمعی پرندگان را مي‌بينيم که گويی در آسمان خطوطی مثل نقاشی می‌کشند، اين پرواز دسته جمعی در آسمان رودآیلند يکی از ايالات آمريکا صورت گرفته است.

گزارش تصویری: بهار درکشورهای مختلف دنیا، آلمان گزارش تصویری: بهار درکشورهای مختلف دنیا، آلمان

بالا رفتن از 762 متر کوه راست بدون اسباب و اساس بالا رفتن از 762 متر کوه راست بدون اسباب و اساس
کوهنوردی حرفه ای به نام الکس هانولد، بدون استفاده از هیچ گونه اسباب و اساسی، از دیواره عمودی کوهی 762 متری به نام قله ال تورو در مکزیک به بازی-گوشی و سرخوشی بالا رفته است و در این راه فقط از کفش کوهنوردی و پودر گچ بهره برده است!

یادی از آیت الله فاضل لنکرانی یادی از آیت الله فاضل لنکرانی

ایستگاهی زیبا برای استراحت ایستگاهی زیبا برای استراحت
در یکی از خیابان های مدرن سئول ، ایستگاه چوبی بسیار زیبایی برای استراحت رهگذران خسته ساخته شده است.این ایستگاه نمایی زیبا و چوبی دارد و داخلش راه رو هایی جذاب و دلنشین برای رفع خستگی ساخته شده است.

نسل جدیدی در تولید راکتهای عظیم فضایی نسل جدیدی در تولید راکتهای عظیم فضایی

منزل امام خمینی(ره) در شهر نجف-عراق منزل امام خمینی(ره) در شهر نجف-عراق
دولت شاهنشاهی ایران در 13 مهر 1344 به دلایل داخلی و خارجی از جمله تظاهرات دانشجویان مسلمان، فشارهای مجامع مذهبی و معضلات امنیتی در ایران و ترکیه، امام خمینی(ره) را از ترکیه به عراق و سپس شهر نجف تبعید نمود.

x