روایت تصویری

تاریخ : 1396/9/12 تعدادبازدید : 90
قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات
با گسترش دنیای دیجیتال و ثبت تصاویر در گوشی‌ها و تبلت‌ها، دیگر کمتر شاهد وجود آلبوم‌هایی هستیم که بتوان خاطرات را با آن یادآوری کرد. شاید بتوان گفت، طعم شیرین ورق زدن آلبوم‌های قدیمی با هیچ کدام از تصاویر دیجیتالی ثبت شده در تبلت و موبایل برابری نمی‌کند. امروزه در بازار، قاب‌ عکس‌هایی با طرح‌ها و رنگ‎های گوناگون وجود دارد که اگر شما از میان انبوهی از عکس‌های دیجیتالی خود بخواهید چند تا از آن‌ها را چاب کرده، قاب کنید و به دیوار اتاق خود بیاویزید، از آنها استفاده کنید. اما اگر می‌خواهید برای قاب عکس‌های خود، ایده‌ای ساده و خلاقانه داشته باشید، دست به کار شوید و با استفاده از جعبه‌های مقوایی، کاغذ رنگی، نخ کاموا، پوست تخم مرغ رنگ شده، سنگ‌های رنگی و ... و هرآنچه که به زیباتر شدن قاب عکس شما کمک کند، خاطرات خود را در قابی دست‌ساز با سلیقه‌ی خود، قاب بگیرید. در ادامه برای شما ایده‌هایی از این دست داریم، با ما همراه باشید.
قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات قاب عکس‌ها مقوایی، ایده‌ای خلاقانه برای ثبت خاطرات
UserName

آخرین آلبوم تصاویر

خلاقیت با تخم مرغ خلاقیت با تخم مرغ
در این بخش، خلاقیت و تزیین و رنگ آمیزی جالب تخم مرغ ها به شکلهای مختلف را می توانید ملاحظه کرده و از این نمونه ها برای رنگ آمیزی تخم مرغ و یا ساخت کاردستی با تخم مرغ ایده بگیرید. برای رنگ آمیزی نیاز به رنگ (آکرلیک بدلیل ضدآب بودن) و یک قلموی پهن رنگ آمیزی و یا پنبه دارید. و برای درست کردن کاردستی نیاز به کاغذ رنگی و چشم عروسکی(در صورت نیاز) و چسب مایع، رُبان و ... دارید. میتوانید از مدل های زیر ایده گرفته و همراه کودک خود تخم مرغ هایی با طرح های جالب، و حتی برای تزیین سفره ی هفت سین خود درست کنید.

جادوی شاخه های خشک تزئینی در دکوراسیون منزل جادوی شاخه های خشک تزئینی در دکوراسیون منزل
از شاخه های خشکیده به سادگی می توانید برای فضایی مانند نشیمن و یا غذاخوری خود استفاده نمایید، کافی است قابی تهیه کنید و آن ها را خلاقانه قاب بگیرید و در دکوراسیون داخلی فضای خود از آن استفاده نمایید.

خلاقیت با شاخه درخت برای زیباتر شدن خانه ها خلاقیت با شاخه درخت برای زیباتر شدن خانه ها
درختها با سر سبزیشان منبع عظیمی از هستی در کره خاکی می باشند و هنگامی که دیگر این خاصیت را ندارند، می توانند به عنوان دکوری در گوشه و کنار منزلمان جای خوش کنند. شاخه های پر مهر درختان چه سبز باشند و چه خشک زیبایی چشمگیری دارند که کمی، فقط کمی خلاقیت می تواند از آنها کلی وسیله ناب بسازد. با ما در ادامه این مطلب خلاقیت با شاخه درخت را مشاهده کنید و ایده بگیرید.

خلاقیت با تنه درخت با ایده های بکر و جذاب خلاقیت با تنه درخت با ایده های بکر و جذاب
روش های متنوعی برای خلاقیت با تنه درخت وجود دارد، شما می توانید با ابتکار خود و به کار گیری تنه های درخت تزیینی های بیشماری را در منزل تهیه نمایید. از این رو مجموعه ای از بهترین نمونه های خلاقیت با استفاده از تنه درخت را تهیه کرده ایم که برای شما همراهان همیشگی قرار می دهیم، امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

روایت تصویری از وضعیت اسفناک گردشگری مصر روایت تصویری از وضعیت اسفناک گردشگری مصر
مب‌گذاری، ناآرامی‌های سیاسی و سقوط هواپیما از جمله عواملی هستند که صنعت گردشگری پررونق کشور تاریخی مصر را با بحرانی بی‌سابقه روبه‌رو کرده است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جاذبه‌های گردشگری متروک و خلوت و هتل‌های خالی ماحصل ناآرامی‌های چند سال اخیر در کشور مصر است که بیش از هرچیز دیگر گریبان صنعت گردشگری این کشور را گرفته است، کشوری که یکی از وابسته‌ترین اقتصادها را به گردشگری دارد. صنعت گردشگری مصر از سال 2011 و با اعتراض‌های ضد دولتی در این کشور نزول قابل ملاحظه‌ای پیدا کرد و مصری‌ها که پیش از آن سالانه پذیرای 15 میلیون گردشگر بودند، در سال 2014 میلادی 9.9 میلیون نفر گردشگر خارجی داشتند. بمب‌گذاری تروریستی یک فروند هواپیمای روسی و سقوط آن در صحرای سینا نه تنها موجب شد روس‌ها که مهمترین منبع جذب گردشگر مصر بودند تمایلی به حضور مجدد در این کشور نداشته باشند، بلکه موجب شد خطوط هواپیمایی بریتانیا نیز پروازهای خود را تا سال آینده به مقصد مصر به حالت تعلیق درآورد. گردشگران روس و انگلیسی حدود 70 درصد از مجموع گردشگران ورودی به مصر را تشکیل می‌دهند و در صورتی که این روند نزولی ادامه یابد، اقتصاد وابسته به گردشگری مصر ضربه بزرگی خواهد خورد. صنعت گردشگری بیش از 11 درصد از تولید ناخالص ملی این کشور را به خود اختصاص می‌دهد، گفت سالانه 3 میلیون گردشگر روس و یک میلیون گردشگر انگلیسی وارد خاک مصر می‌شوند. نشریه دیلی میل در گزارشی تصویری به وضعیت نابسامان صنعت گردشگری در شهر بندری شرم‌الشیخ یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری کشور مصر پرداخته است، تصاویری که حاکی از سواحل خالی از گردشگر، هتل‌های نیمه تمام و بحران در کشور مصر است.

مدل نقاشی های ترکیبی زیبا و طنز با اشیاء مدل نقاشی های ترکیبی زیبا و طنز با اشیاء
مدل نقاشی های ترکیبی زیبا و طنز با اشیاء

نقاشی های سه بعدی حیرت انگیز برابر با اصل نقاشی های سه بعدی حیرت انگیز برابر با اصل
این هنرمند حرفه ای در روسیه متولد شد و در آلمان بزرگ شد و در اقامت دارد. اما در حال حاضر وی با سفرهای خود به کشور های مختلف نمایشگاه هایی از آثار بی نظیرش را بر پا می کند. استفان با بکار گیری طیف وسیعی از قلموهای رنگ برای آنچه که به عنوان تصاویر 3D خلق می کند را با نام “چشم فریب ” نقاشی می کند. او برای ایجاد توهم خارق العاده و فریب بیننده حدود سه ساعت برای کشیدن هر یک از این شاهکارها وقت صرف می کند.

363 روز نقاشی های شگفت انگیز روی تی بَگ 363 روز نقاشی های شگفت انگیز روی تی بَگ
ایده و ابتکارهای نقاشی کشیدن هیچگاه تمامی ندارد. هر هنرمندی یک وسیله ای را برای بوم نقاشی های شگفت انگیز خود انتخاب می کند تا کنون هنرمندانی داشته ایم که نقاشی های خود را روی زمین کشاورزی، شیشه های کثیف، تنه درخت، شکم خانم های باردار، و …. نشان داده اند. در این بخش نیز هنرمندی چای کیسه ای را بوم نقاشی خود کرده است. هنرمند و طراح گرافیک Ruby Silvious پروژه جدید خود را با نام ” 363 روز چای ” آغاز کرد. به گزارش نت گردی، او تصمیم گرفت که هر روز از کاغذ نازک چای های کیسه ای که مصرف می کند به عنوان بوم نقاشی استفاده کند و 363 روز به این کار خود ادامه دهد. این کار به او کمک می کند تا خود را برای استفاده از مواد بازیافتی در هنر به چالش بکشد و می تواند هر روز احساس خود را بر روی این چای های کیسه ای در قالب نقاشی هایی کوچک بیان کند.

دنیای حیوانات با عکس های دیدنی دنیای حیوانات با عکس های دیدنی
تصاویری بسیار دیدنی و شگفت انگیز از دنیای حیات وحش حیوانات را در این بخش می بییند.

چگونه پارکت را تمیز کنیم؟ چگونه پارکت را تمیز کنیم؟
برای آشنایی با انواع مختلف پارکت از قبیل Engineered و Solid در این مجموعه، گزارش زیر را بخوانید پارکت هایEngineered یا چند لایه نوعی از کفپوش که با چسباندن چند لایه چوب طبیعی با فشار به یکدیگر تشکیل می شوند. این در حالی است که پارکت های Solid از چوب یک تکه تشکیل شده اند. پارکت های چندلایه در مقابل تاب برداشتن و پیچ خوردگی مقاوم تر از پارکت هایSolid است، ولی پارکت هایSolid را برای هر چند بار می توان ساب زد، ولی پارکت های چندلایه تا سه بار ساب زده می شود

پربازدیدها

ایده های رنگی برای استفاده از انگور ایده های رنگی برای استفاده از انگور
یکی از خوشمزه ترین وهیجان انگیز ترین میوه های دنیا انگوره. ما یه عالمه ایده برای انگور خوردن داریم

با درنا های کاغذیمون چکار کنیم؟ با درنا های کاغذیمون چکار کنیم؟
یکی از قشنگترین کاردستی هایی که میشه با استفاده از هنر اوریگامی درست کرد، درنای کاغذیه. درست کردن این پرنده های قشنگ انقدر لذت بخشه که وقتی اولیش رو درست میکنین، بعدش دیگه براتون سخته که کاغذ رنگی ها رو کنار بذارید و دلتون میخواد که تا ساعت ها به درست کردن درناهاتون ادامه بدین. میخواهیم در مجموعه عکس های رنگی امروز، چند تا ایده خوب برای استفاده از درناهای رنگی رنگی بهتون بدیم تا با استفاده ازشون خونتون رو خوشگل تر کنین

ایده برای درست کردن پادری های رنگی ایده برای درست کردن پادری های رنگی
انجام دادن کار های هنری کوچیک و ساده با دست، خیلی لذت بخشه و میتونه ذهنمون رو کلی آروم کنه. اینبار که هوس کردین با دستاتون یه اثر هنری خلق کنین، یه سر به این مجموعه از عکس های رنگی بزنید و ببینید که امکان انجام کدوم یکیشون رو دارید و بعد دست به کار شید. ایده های امروز ما در بخش عکس های رنگی به درست کردن قالیچه های کوچیک و پادری های ساده مربوط میشه. البته میتونید بعضی هاشون رو در اندازه های کوچیک درست کنید و برای تمیز موندن میزتون یه زیر لیوانی درست کنید

انگری برد‌ز (پرندگان خشمگین) واقعی را اینجا ببینید انگری برد‌ز (پرندگان خشمگین) واقعی را اینجا ببینید
«سارینن» عکاس طبیعت فنلاندی است که از حیوانات مختلف در طبیعت فنلاند عکاسی کرده است، اما عکس‌های او از پرندگان همیشه فوق العاده هستند. بسیاری از پرندگانی که در این عکس‌ها می‌بینید، شبیه نمونه‌های زنده و واقعی شخصیت‌های بازی انگری بردز (پرندگان خشمگین) هستند. آن‌ها اخمو، بامزه و دوست داشتی هستند. آنقدر عصبانی و بامزه که نمی‌توان دوستشان نداشت. سارینن طبیعت را دوست دارد و حتی در دمای منفی ۲۰ درجه زمستان ساعات زیادی را در جنگل و کنار حیوانات وحشی می‌گذراند. او با صبوری منتظر آن‌ها می‌ماند و سپس با دوربینش آن‌ها را تماشا می‌کند. او امیدوار است این عکس‌ها لحظات شادی را برای کسانی که نگاهشان می‌کنند، فراهم کند. علاوه بر این، الهام بخش افراد باشد تا بیشتر به طبیعت توجه کنند.

ایده برای چیدمان کتاب ها ایده برای چیدمان کتاب ها
کیه که از داشتن یه کتاب خونه ی خیلی لوکس و مدرن توی خونه اش بدش بیاد؟ اصلا کتابخونه یکی از جذاب ترین قسمت های یه خونه است که آدم دوست داره واسه خوشگلسازی اش از یه عالمه ایده خلاقانه استفاده کنه. به همین خاطر تصمیم گرفتیم چند تا ایده ی بدرد بخور و البته قابل اجرا براتون پیدا کنیم که اگه نیاز به یه کتاب خونه ی جمع و جور و خوشگل داشتین از این ایده ها استفاده کنید.

این هم عکس هایی از عجیب ترین درختان دنیا این هم عکس هایی از عجیب ترین درختان دنیا
در این مقاله تعدادی عکس از عجیب ترین درختان جهان را گرد آوری کرده ایم که در ادامه می بینید

ساخت عروسک های فانتزی ساخت عروسک های فانتزی
در این سرویس خبری عروسک های فانتزی را مشاهده می کنید که گویا واقعی بودند و می توانیم آنها را با تموم وجود در آغوش بکشیم و نوازش کنیم؛ اما آنها واقعی نیستند و به همین غیر واقعی بودن شان بسنده می کنیم.

جداکننده‌های چندمنظوره، مفید و زیبا جداکننده‌های چندمنظوره، مفید و زیبا
محبوبیت جهانی ایجاد یک فضای باز با کمترین دیوار، روز به روز در حال گسترش است. در چیدمان چنین محیط‌هایی معمولا از پارتیشن‌ها یا دیوارهای جداکننده استفاده می‌شود که با ایجاد کمترین محدودیت، بخشی از فضا را از قسمت‌های دیگر جدا کند. امروزه ظاهر این دیوارهای جداکننده از سادگی خارج شده و کارایی‌های دیگری نیز به آن اضافه شده است. به طور مثال می‌توان از آنها به عنوان شلف، کتابخانه و ... نیز استفاده کرد.

پاریس در هوای ابری پاریس در هوای ابری
در این گزارش چند چشم انداز فوق العاده از شهر پاریس پایتخت فرانسه را در هوای ابری مشاهده کنید.

چشمه ی زیبا و سحر آمیز در برزیل (عکس) چشمه ی زیبا و سحر آمیز در برزیل (عکس)
این چشمه عمقی ۳۶ متری دارد و آب آن آنقدر شفاف است که صخره ها و تنه های درختان قدیمی در کف آن قابل رویت است. هنگامی‌ که خورشید در سمت راست است نور از یک شکاف وارد می‌شود و انعکاسی آبی رنگ ایجاد می کند. دسترسی به این دریاچه به دلیل حفاظت محیطی و اکوسیستم نادر و خاصش بسیار محدود است.

روکش‌های زیبا و متنوع برای میز و صندلی ناهارخوری روکش‌های زیبا و متنوع برای میز و صندلی ناهارخوری
اگر از طرح و رنگ میز و صندلی ناهارخوری خود خسته شده‌اید و هزینه‌ی تعویض آن را ندارید، بهترین راهکار، تهیه‌ی یک روکش زیبا برای میز و صندلی‌هاست. در ادامه نمونه‌های متنوعی از روکش میز و صندلی ناهارخوری را برای شما قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.

هنر سوزن دوزی از جنس متفاوت هنر سوزن دوزی از جنس متفاوت
سوزن‌دوزی یا نخ‌دوزی یا گل‌دوزی یکی از روش‌های دیرینه تزئین جامه است، که خصوصا در میان زنان بلوچ هنری رایج است. در غرب ایران، قطعاتی از منسوجات سوزن‌دوزی شده با نقش‌های پیچیده که تاریخ ساخت آن‌ها به شش هزار سال پیش از میلاد مسیح می‌رسد، پیدا شده است. همچنین در این سرویس خبری تعدادی از سوزن دوزی ها، البته از جنسی متنفاوت را برای شما به نمایش می گذاریم.

گربه های بامزه در حال انجام حرکات یوگا گربه های بامزه در حال انجام حرکات یوگا
در این مطلب ما، براتون یه سری عکس در نظر گرفته از گربه های بانمکی که در حال انجام حرکات یوگا هستند امیدواریم مورد پسندتون قرار بگیره

گردشگری 10 گورستان تسخیر و طلسم شده جهان / تصاویر گردشگری 10 گورستان تسخیر و طلسم شده جهان / تصاویر
مجموعه مقالات گردشگری سایت نت گردی به معرفی بهترین‌های دنیای ترس و هیجان پرداخته و بدون هیچ‌گونه پیشداوری، تنها به بیان مدارک و مستندات موجود در رابطه با این مکان‌ها می‌پردازد. ما صحت و سقم این داستان‌ها را تأیید نکرده و تنها در مقام معرفی، داستان هر کدام را برای شما بازگو می‌کنیم. قضاوت با شماست که این داستان‌ها را بپذیرید یا خیر. شاید از قبل آوازه‌ی گورستان‌هایی که در ادامه به حضورتان معرفی خواهند شد را شنیده باشید. البته موارد ذکر شده در این فهرست تنها مکان‌های تسخیر شده این چنینی نیستند، اما به هر حال آنها از ویژگی و امتیازات مثبتی برای جلب توجه و نظر عاشقان دنیای ترس و ارواح بهره برده‌اند. پس سخن کوتاه کرده و به سراغ این ده گورستان ترسناک و مورد توجه دنیای گردشگری وحشت می‌رویم.

پربحث ترین عناوین

تغییرات دفتر رهبری طی 14 سال تغییرات دفتر رهبری طی 14 سال
دو تصویر زیر یکی مربوط به دیدار نخست وزیر عراق با رهبر انقلاب در تاریخ (۱۳۹۲/۰۹/۱۴) و دیگری مربوط یه ديدار نلسون ماندلا رئيس جمهور سابق آفريقاى جنوبى با رهبر انقلاب در تاریخ (۱۳۷۸/۰۷/۲۵) می باشد که تنها تغییر در مبلمان دفتر رهبر معظم انقلاب رنگ شدن و عوض کردن روکش آن میباشد.

صندلی های زیبا با طراحی شیک و مدرن صندلی های زیبا با طراحی شیک و مدرن

خانه ای زیبا از جنس طبیعت خانه ای زیبا از جنس طبیعت
اگر به دره های اطراف شهر Mill Valley در کالیفرنیا سفر کنید، در میان طبیعتی بکر خانه ای زیبا خواهید دید. این خانه در سال 2012 توسط معماری به نام Feldman ساخته شده است. در این خانه استدیو های هنری و فضایی برای یوگا هم ساخته شده است.

زندگی سرخپوستان امریکا از نگاه آلفردو رودریگز زندگی سرخپوستان امریکا از نگاه آلفردو رودریگز

تصاویری شگفت انگیز از بزرگترین غار دنیا تصاویری شگفت انگیز از بزرگترین غار دنیا

تصاویری دیدنی از برج شیطان تصاویری دیدنی از برج شیطان

باغ وحشی که در آن می توان به حیوانات نزدیک شد باغ وحشی که در آن می توان به حیوانات نزدیک شد

نقاشی در آسمان نقاشی در آسمان
در اين تصاوير زيبا و بی نظرير پرواز دسته جمعی پرندگان را مي‌بينيم که گويی در آسمان خطوطی مثل نقاشی می‌کشند، اين پرواز دسته جمعی در آسمان رودآیلند يکی از ايالات آمريکا صورت گرفته است.

گزارش تصویری: بهار درکشورهای مختلف دنیا، آلمان گزارش تصویری: بهار درکشورهای مختلف دنیا، آلمان

بالا رفتن از 762 متر کوه راست بدون اسباب و اساس بالا رفتن از 762 متر کوه راست بدون اسباب و اساس
کوهنوردی حرفه ای به نام الکس هانولد، بدون استفاده از هیچ گونه اسباب و اساسی، از دیواره عمودی کوهی 762 متری به نام قله ال تورو در مکزیک به بازی-گوشی و سرخوشی بالا رفته است و در این راه فقط از کفش کوهنوردی و پودر گچ بهره برده است!

یادی از آیت الله فاضل لنکرانی یادی از آیت الله فاضل لنکرانی

ایستگاهی زیبا برای استراحت ایستگاهی زیبا برای استراحت
در یکی از خیابان های مدرن سئول ، ایستگاه چوبی بسیار زیبایی برای استراحت رهگذران خسته ساخته شده است.این ایستگاه نمایی زیبا و چوبی دارد و داخلش راه رو هایی جذاب و دلنشین برای رفع خستگی ساخته شده است.

نسل جدیدی در تولید راکتهای عظیم فضایی نسل جدیدی در تولید راکتهای عظیم فضایی

منزل امام خمینی(ره) در شهر نجف-عراق منزل امام خمینی(ره) در شهر نجف-عراق
دولت شاهنشاهی ایران در 13 مهر 1344 به دلایل داخلی و خارجی از جمله تظاهرات دانشجویان مسلمان، فشارهای مجامع مذهبی و معضلات امنیتی در ایران و ترکیه، امام خمینی(ره) را از ترکیه به عراق و سپس شهر نجف تبعید نمود.