روایت تصویری

تاریخ : 1391/3/2 تعدادبازدید : 2024
مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهدای گمنام
مرتضی شرقی 26 ساله، دانشجوی مهندسی برق و مهناز مطلوب‌مقدم 20 ساله دانشجوی رشته علوم اجتماعی، زوج دانشجوی از دانشگاه تهران هستند.
مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام مراسم ازدواج یک زوج دانشجو در جوار مزار شهداء گمنام
UserName

آخرین آلبوم تصاویر

جاذبه های گردشگری «بامیان» به روایت تصویر جاذبه های گردشگری «بامیان» به روایت تصویر
مقامات محلی بامیان اعلام کردند که در طول سال جاری، درآمد این ولایت در تناسب به یک و نیم دهۀ گذشته از ناحیۀ صنعت گردشگری به بالا ترین سطح رسیده و امسال ۵۰۰ میلیون افغانی درآمد داشته است. بامیان، با داشتن صدها آبدۀ تاریخی و مناظر منحصر به فرد طبیعی، یکی از ولایات امن و پر جاذبۀ افغانستان برای گردشگران داخلی و خارجی محسوب می‌شود.

جاذبه‌های گردشگری استان بوشهر به روایت تصویر جاذبه‌های گردشگری استان بوشهر به روایت تصویر
سواحل زیبا، نخلستان‌های سرسبز، گنبدهای نمکی، باف تاریخی بوشهر، بندر تاریخی سیراف، موزه رئیس‌علی دلواری، نیروگاه اتمی بوشهر، کاخ بردک سیاه، بازارهای تجاری، گور دختر، کاروانسرای مشیرالملک، قلعه خورموج و منطقه تاریخی توز بخش‌هایی از نقاط دیدنی استان بوشهر هستند. به گزارش خبرنگار مهر، استان بوشهر دارای جاذبه‌های متعددی است که در اینجا به بیان برخی از این جاذبه‌ها می‌پردازیم. سواحل زیبای استان بوشهر: سواحل ماسه‌ای استان بوشهر را می‌توان به عنوان یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری این استان نام برد که این استان در مجموع بیش از 700 کیلومتر ساحل دارد که اغلب این سواحل برای استفاده عموم مردم آزاد است.

جاذبه‎های گردشگری باغ‌‌شهر سیستان و بلوچستان به‌روایت تصویر‌ جاذبه‎های گردشگری باغ‌‌شهر سیستان و بلوچستان به‌روایت تصویر‌
خش جالق شهرستان سروان با جاذبه‌های متنوع طبیعی و گردشگری یکی از نقاط بکر گردشگر پذیر سیستان و بلوچستان است و قرار است به‌عنوان باغ شهر به ثبت ملی برسد.

خلاقیت با تخم مرغ خلاقیت با تخم مرغ
در این بخش، خلاقیت و تزیین و رنگ آمیزی جالب تخم مرغ ها به شکلهای مختلف را می توانید ملاحظه کرده و از این نمونه ها برای رنگ آمیزی تخم مرغ و یا ساخت کاردستی با تخم مرغ ایده بگیرید. برای رنگ آمیزی نیاز به رنگ (آکرلیک بدلیل ضدآب بودن) و یک قلموی پهن رنگ آمیزی و یا پنبه دارید. و برای درست کردن کاردستی نیاز به کاغذ رنگی و چشم عروسکی(در صورت نیاز) و چسب مایع، رُبان و ... دارید. میتوانید از مدل های زیر ایده گرفته و همراه کودک خود تخم مرغ هایی با طرح های جالب، و حتی برای تزیین سفره ی هفت سین خود درست کنید.

جادوی شاخه های خشک تزئینی در دکوراسیون منزل جادوی شاخه های خشک تزئینی در دکوراسیون منزل
از شاخه های خشکیده به سادگی می توانید برای فضایی مانند نشیمن و یا غذاخوری خود استفاده نمایید، کافی است قابی تهیه کنید و آن ها را خلاقانه قاب بگیرید و در دکوراسیون داخلی فضای خود از آن استفاده نمایید.

خلاقیت با شاخه درخت برای زیباتر شدن خانه ها خلاقیت با شاخه درخت برای زیباتر شدن خانه ها
درختها با سر سبزیشان منبع عظیمی از هستی در کره خاکی می باشند و هنگامی که دیگر این خاصیت را ندارند، می توانند به عنوان دکوری در گوشه و کنار منزلمان جای خوش کنند. شاخه های پر مهر درختان چه سبز باشند و چه خشک زیبایی چشمگیری دارند که کمی، فقط کمی خلاقیت می تواند از آنها کلی وسیله ناب بسازد. با ما در ادامه این مطلب خلاقیت با شاخه درخت را مشاهده کنید و ایده بگیرید.

خلاقیت با تنه درخت با ایده های بکر و جذاب خلاقیت با تنه درخت با ایده های بکر و جذاب
روش های متنوعی برای خلاقیت با تنه درخت وجود دارد، شما می توانید با ابتکار خود و به کار گیری تنه های درخت تزیینی های بیشماری را در منزل تهیه نمایید. از این رو مجموعه ای از بهترین نمونه های خلاقیت با استفاده از تنه درخت را تهیه کرده ایم که برای شما همراهان همیشگی قرار می دهیم، امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

روایت تصویری از وضعیت اسفناک گردشگری مصر روایت تصویری از وضعیت اسفناک گردشگری مصر
مب‌گذاری، ناآرامی‌های سیاسی و سقوط هواپیما از جمله عواملی هستند که صنعت گردشگری پررونق کشور تاریخی مصر را با بحرانی بی‌سابقه روبه‌رو کرده است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جاذبه‌های گردشگری متروک و خلوت و هتل‌های خالی ماحصل ناآرامی‌های چند سال اخیر در کشور مصر است که بیش از هرچیز دیگر گریبان صنعت گردشگری این کشور را گرفته است، کشوری که یکی از وابسته‌ترین اقتصادها را به گردشگری دارد. صنعت گردشگری مصر از سال 2011 و با اعتراض‌های ضد دولتی در این کشور نزول قابل ملاحظه‌ای پیدا کرد و مصری‌ها که پیش از آن سالانه پذیرای 15 میلیون گردشگر بودند، در سال 2014 میلادی 9.9 میلیون نفر گردشگر خارجی داشتند. بمب‌گذاری تروریستی یک فروند هواپیمای روسی و سقوط آن در صحرای سینا نه تنها موجب شد روس‌ها که مهمترین منبع جذب گردشگر مصر بودند تمایلی به حضور مجدد در این کشور نداشته باشند، بلکه موجب شد خطوط هواپیمایی بریتانیا نیز پروازهای خود را تا سال آینده به مقصد مصر به حالت تعلیق درآورد. گردشگران روس و انگلیسی حدود 70 درصد از مجموع گردشگران ورودی به مصر را تشکیل می‌دهند و در صورتی که این روند نزولی ادامه یابد، اقتصاد وابسته به گردشگری مصر ضربه بزرگی خواهد خورد. صنعت گردشگری بیش از 11 درصد از تولید ناخالص ملی این کشور را به خود اختصاص می‌دهد، گفت سالانه 3 میلیون گردشگر روس و یک میلیون گردشگر انگلیسی وارد خاک مصر می‌شوند. نشریه دیلی میل در گزارشی تصویری به وضعیت نابسامان صنعت گردشگری در شهر بندری شرم‌الشیخ یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری کشور مصر پرداخته است، تصاویری که حاکی از سواحل خالی از گردشگر، هتل‌های نیمه تمام و بحران در کشور مصر است.

مدل نقاشی های ترکیبی زیبا و طنز با اشیاء مدل نقاشی های ترکیبی زیبا و طنز با اشیاء
مدل نقاشی های ترکیبی زیبا و طنز با اشیاء

نقاشی های سه بعدی حیرت انگیز برابر با اصل نقاشی های سه بعدی حیرت انگیز برابر با اصل
این هنرمند حرفه ای در روسیه متولد شد و در آلمان بزرگ شد و در اقامت دارد. اما در حال حاضر وی با سفرهای خود به کشور های مختلف نمایشگاه هایی از آثار بی نظیرش را بر پا می کند. استفان با بکار گیری طیف وسیعی از قلموهای رنگ برای آنچه که به عنوان تصاویر 3D خلق می کند را با نام “چشم فریب ” نقاشی می کند. او برای ایجاد توهم خارق العاده و فریب بیننده حدود سه ساعت برای کشیدن هر یک از این شاهکارها وقت صرف می کند.

پربازدیدها

ایده های رنگی برای استفاده از انگور ایده های رنگی برای استفاده از انگور
یکی از خوشمزه ترین وهیجان انگیز ترین میوه های دنیا انگوره. ما یه عالمه ایده برای انگور خوردن داریم

با درنا های کاغذیمون چکار کنیم؟ با درنا های کاغذیمون چکار کنیم؟
یکی از قشنگترین کاردستی هایی که میشه با استفاده از هنر اوریگامی درست کرد، درنای کاغذیه. درست کردن این پرنده های قشنگ انقدر لذت بخشه که وقتی اولیش رو درست میکنین، بعدش دیگه براتون سخته که کاغذ رنگی ها رو کنار بذارید و دلتون میخواد که تا ساعت ها به درست کردن درناهاتون ادامه بدین. میخواهیم در مجموعه عکس های رنگی امروز، چند تا ایده خوب برای استفاده از درناهای رنگی رنگی بهتون بدیم تا با استفاده ازشون خونتون رو خوشگل تر کنین

انگری برد‌ز (پرندگان خشمگین) واقعی را اینجا ببینید انگری برد‌ز (پرندگان خشمگین) واقعی را اینجا ببینید
«سارینن» عکاس طبیعت فنلاندی است که از حیوانات مختلف در طبیعت فنلاند عکاسی کرده است، اما عکس‌های او از پرندگان همیشه فوق العاده هستند. بسیاری از پرندگانی که در این عکس‌ها می‌بینید، شبیه نمونه‌های زنده و واقعی شخصیت‌های بازی انگری بردز (پرندگان خشمگین) هستند. آن‌ها اخمو، بامزه و دوست داشتی هستند. آنقدر عصبانی و بامزه که نمی‌توان دوستشان نداشت. سارینن طبیعت را دوست دارد و حتی در دمای منفی ۲۰ درجه زمستان ساعات زیادی را در جنگل و کنار حیوانات وحشی می‌گذراند. او با صبوری منتظر آن‌ها می‌ماند و سپس با دوربینش آن‌ها را تماشا می‌کند. او امیدوار است این عکس‌ها لحظات شادی را برای کسانی که نگاهشان می‌کنند، فراهم کند. علاوه بر این، الهام بخش افراد باشد تا بیشتر به طبیعت توجه کنند.

ایده برای چیدمان کتاب ها ایده برای چیدمان کتاب ها
کیه که از داشتن یه کتاب خونه ی خیلی لوکس و مدرن توی خونه اش بدش بیاد؟ اصلا کتابخونه یکی از جذاب ترین قسمت های یه خونه است که آدم دوست داره واسه خوشگلسازی اش از یه عالمه ایده خلاقانه استفاده کنه. به همین خاطر تصمیم گرفتیم چند تا ایده ی بدرد بخور و البته قابل اجرا براتون پیدا کنیم که اگه نیاز به یه کتاب خونه ی جمع و جور و خوشگل داشتین از این ایده ها استفاده کنید.

عزت سیاسی در رفتار شهید رجایی عزت سیاسی در رفتار شهید رجایی
محمدعلی رجایی (زاده ۲۵ خرداد ۱۳۱۲ در قزوین - شهادت ۸ شهریور ۱۳۶۰ در تهران) دومین رئیس جمهور ایران بود که در یک بمب‌گذاری ترور شد. وی دارای لیسانس ریاضیات از دانش سرای عالی بوده و پیش از انتخاب به‌عنوان رئیس‌جمهور، به حرفهٔ معلمی و سپس وزیر آموزش و پروش اشتغال داشته‌است. محمدعلی رجایی از تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۶۰ تا ۸ شهریور همان سال یعنی به مدت ۲۸ روز در مقام ریاست جمهوری بود

این هم عکس هایی از عجیب ترین درختان دنیا این هم عکس هایی از عجیب ترین درختان دنیا
در این مقاله تعدادی عکس از عجیب ترین درختان جهان را گرد آوری کرده ایم که در ادامه می بینید

تصاویری فوق‌العاده به روش تیلت-شیفت تصاویری فوق‌العاده به روش تیلت-شیفت
تیلت-شیفت (Tilt-Shift) یکی از افکت‌های جذاب عکاسی محسوب می‌شود که بیننده را مجبور می‌کند به تصویر خیره شود؛ علی‌الخصوص وقتی که عکاس تلاش کرده تا صحنه‌های مینیاتوری غیر واقعی خلق کند.

هنر سوزن دوزی از جنس متفاوت هنر سوزن دوزی از جنس متفاوت
سوزن‌دوزی یا نخ‌دوزی یا گل‌دوزی یکی از روش‌های دیرینه تزئین جامه است، که خصوصا در میان زنان بلوچ هنری رایج است. در غرب ایران، قطعاتی از منسوجات سوزن‌دوزی شده با نقش‌های پیچیده که تاریخ ساخت آن‌ها به شش هزار سال پیش از میلاد مسیح می‌رسد، پیدا شده است. همچنین در این سرویس خبری تعدادی از سوزن دوزی ها، البته از جنسی متنفاوت را برای شما به نمایش می گذاریم.

ساخت عروسک های فانتزی ساخت عروسک های فانتزی
در این سرویس خبری عروسک های فانتزی را مشاهده می کنید که گویا واقعی بودند و می توانیم آنها را با تموم وجود در آغوش بکشیم و نوازش کنیم؛ اما آنها واقعی نیستند و به همین غیر واقعی بودن شان بسنده می کنیم.

جداکننده‌های چندمنظوره، مفید و زیبا جداکننده‌های چندمنظوره، مفید و زیبا
محبوبیت جهانی ایجاد یک فضای باز با کمترین دیوار، روز به روز در حال گسترش است. در چیدمان چنین محیط‌هایی معمولا از پارتیشن‌ها یا دیوارهای جداکننده استفاده می‌شود که با ایجاد کمترین محدودیت، بخشی از فضا را از قسمت‌های دیگر جدا کند. امروزه ظاهر این دیوارهای جداکننده از سادگی خارج شده و کارایی‌های دیگری نیز به آن اضافه شده است. به طور مثال می‌توان از آنها به عنوان شلف، کتابخانه و ... نیز استفاده کرد.

پاریس در هوای ابری پاریس در هوای ابری
در این گزارش چند چشم انداز فوق العاده از شهر پاریس پایتخت فرانسه را در هوای ابری مشاهده کنید.

روکش‌های زیبا و متنوع برای میز و صندلی ناهارخوری روکش‌های زیبا و متنوع برای میز و صندلی ناهارخوری
اگر از طرح و رنگ میز و صندلی ناهارخوری خود خسته شده‌اید و هزینه‌ی تعویض آن را ندارید، بهترین راهکار، تهیه‌ی یک روکش زیبا برای میز و صندلی‌هاست. در ادامه نمونه‌های متنوعی از روکش میز و صندلی ناهارخوری را برای شما قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.

گربه های بامزه در حال انجام حرکات یوگا گربه های بامزه در حال انجام حرکات یوگا
در این مطلب ما، براتون یه سری عکس در نظر گرفته از گربه های بانمکی که در حال انجام حرکات یوگا هستند امیدواریم مورد پسندتون قرار بگیره

گردشگری 10 گورستان تسخیر و طلسم شده جهان / تصاویر گردشگری 10 گورستان تسخیر و طلسم شده جهان / تصاویر
مجموعه مقالات گردشگری سایت نت گردی به معرفی بهترین‌های دنیای ترس و هیجان پرداخته و بدون هیچ‌گونه پیشداوری، تنها به بیان مدارک و مستندات موجود در رابطه با این مکان‌ها می‌پردازد. ما صحت و سقم این داستان‌ها را تأیید نکرده و تنها در مقام معرفی، داستان هر کدام را برای شما بازگو می‌کنیم. قضاوت با شماست که این داستان‌ها را بپذیرید یا خیر. شاید از قبل آوازه‌ی گورستان‌هایی که در ادامه به حضورتان معرفی خواهند شد را شنیده باشید. البته موارد ذکر شده در این فهرست تنها مکان‌های تسخیر شده این چنینی نیستند، اما به هر حال آنها از ویژگی و امتیازات مثبتی برای جلب توجه و نظر عاشقان دنیای ترس و ارواح بهره برده‌اند. پس سخن کوتاه کرده و به سراغ این ده گورستان ترسناک و مورد توجه دنیای گردشگری وحشت می‌رویم.

پربحث ترین عناوین

تغییرات دفتر رهبری طی 14 سال تغییرات دفتر رهبری طی 14 سال
دو تصویر زیر یکی مربوط به دیدار نخست وزیر عراق با رهبر انقلاب در تاریخ (۱۳۹۲/۰۹/۱۴) و دیگری مربوط یه ديدار نلسون ماندلا رئيس جمهور سابق آفريقاى جنوبى با رهبر انقلاب در تاریخ (۱۳۷۸/۰۷/۲۵) می باشد که تنها تغییر در مبلمان دفتر رهبر معظم انقلاب رنگ شدن و عوض کردن روکش آن میباشد.

صندلی های زیبا با طراحی شیک و مدرن صندلی های زیبا با طراحی شیک و مدرن

خانه ای زیبا از جنس طبیعت خانه ای زیبا از جنس طبیعت
اگر به دره های اطراف شهر Mill Valley در کالیفرنیا سفر کنید، در میان طبیعتی بکر خانه ای زیبا خواهید دید. این خانه در سال 2012 توسط معماری به نام Feldman ساخته شده است. در این خانه استدیو های هنری و فضایی برای یوگا هم ساخته شده است.

زندگی سرخپوستان امریکا از نگاه آلفردو رودریگز زندگی سرخپوستان امریکا از نگاه آلفردو رودریگز

تصاویری شگفت انگیز از بزرگترین غار دنیا تصاویری شگفت انگیز از بزرگترین غار دنیا

تصاویری دیدنی از برج شیطان تصاویری دیدنی از برج شیطان

باغ وحشی که در آن می توان به حیوانات نزدیک شد باغ وحشی که در آن می توان به حیوانات نزدیک شد

نقاشی در آسمان نقاشی در آسمان
در اين تصاوير زيبا و بی نظرير پرواز دسته جمعی پرندگان را مي‌بينيم که گويی در آسمان خطوطی مثل نقاشی می‌کشند، اين پرواز دسته جمعی در آسمان رودآیلند يکی از ايالات آمريکا صورت گرفته است.

گزارش تصویری: بهار درکشورهای مختلف دنیا، آلمان گزارش تصویری: بهار درکشورهای مختلف دنیا، آلمان

بالا رفتن از 762 متر کوه راست بدون اسباب و اساس بالا رفتن از 762 متر کوه راست بدون اسباب و اساس
کوهنوردی حرفه ای به نام الکس هانولد، بدون استفاده از هیچ گونه اسباب و اساسی، از دیواره عمودی کوهی 762 متری به نام قله ال تورو در مکزیک به بازی-گوشی و سرخوشی بالا رفته است و در این راه فقط از کفش کوهنوردی و پودر گچ بهره برده است!

یادی از آیت الله فاضل لنکرانی یادی از آیت الله فاضل لنکرانی

ایستگاهی زیبا برای استراحت ایستگاهی زیبا برای استراحت
در یکی از خیابان های مدرن سئول ، ایستگاه چوبی بسیار زیبایی برای استراحت رهگذران خسته ساخته شده است.این ایستگاه نمایی زیبا و چوبی دارد و داخلش راه رو هایی جذاب و دلنشین برای رفع خستگی ساخته شده است.

نسل جدیدی در تولید راکتهای عظیم فضایی نسل جدیدی در تولید راکتهای عظیم فضایی

منزل امام خمینی(ره) در شهر نجف-عراق منزل امام خمینی(ره) در شهر نجف-عراق
دولت شاهنشاهی ایران در 13 مهر 1344 به دلایل داخلی و خارجی از جمله تظاهرات دانشجویان مسلمان، فشارهای مجامع مذهبی و معضلات امنیتی در ایران و ترکیه، امام خمینی(ره) را از ترکیه به عراق و سپس شهر نجف تبعید نمود.