• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
Maxthon 2.1.5.1250
Maxthon 2.1.5.1250
به روز رسانی : 1387/09/26
سیستم عامل : Windows
حجم : 5.31 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 831
تعداد بازدید : 1806
دسته : مرورگر وب
0 0

توضیحات
MAXTHON یکی از توانمندترین مرورگرهایی است که دارای ویژگی TAB است. محیط ظاهری MAXTHON کاملاً انعطاف پذیر است و ویژگی های خاص این مرورگر آن را از دیگر مرورگر های وب متمایز می سازد. MAXTHON بر پایه موتور INTERNET EXPLORER کار می کند و این بدان معناست که شما سایت ها را در MAXTHON همان گونه خواهید دید که در INTERNET EXPLORER مشاهده می کنید ولی همراه با امکانات و توانایی های بیشتر.
از قابلیت های نرم افزار:
- TABBED BROWSING INTERFACE مرور همزمان چند صفحه وب در یك پنجره:
MAXTHON از یک رابط جدولی قوی برای مرور اینترنت استفاده می کند توسط این رابط شما می توانید بدون شلوغ کردن نوار وظیفه ویندوز چند سایت را با هم و در یک پنجره باز کنید. دراین حالت مرورکردن آنها آسان تر می شود چرا که اطلاعات مربوط به مقدار فضای بارگذاری شده از سایت در بالای جدول دیده می شود.
- MOUSE GESTURES حرکات بیانگرموس:
با فعال کردن ویژگی حرکات بیانگر موس می توانید توسط گرفتن یک کلید موس و حرکت دادن آن به یک سو به مرورگر دستور بدهید. حرکات بیانگر موس انقلابی دیگر در صنعت مرور اینترنت است. بعضی از مردم می گویند که این کار شبیه به انجام کونگ فو با موس است.
- SUPER DRAG & DROP کشیدن و رها کردن ویژه:
ماکستون انقلابی جدید در افزایش سرعت مرور صفحات وب به وجود آورده، به این ترتیب که شما کافی است یک پیوند را بکشید و بیندازید تا در جدولی جدید باز شود، شما می توانید پیوند را به هر جای صفحه که بخواهید بیندازید همین طور اگر متنی را انتخاب کرده و به هر جای صفحه بیندازید توسط موتور جستجو گر پیش فرض شما در اینترنت به دنبال آن می گردد.
- PRIVACY PROTECTION محافظت ازاطلاعات شخصی شما:
شما می توانید با چند کلیک گذشته ها؛ COOKIEها وصفحاتی که توسط برنامه ضبط شده اند ؛رمزها و.. را پاک کنید همین طور می توانید اینهارا به گونه ای تنظیم کنید که با آغاز شدن یا بسته شدن ماکستون پاک شده تا اثری از اعمال شما به جای نماند
- نوار علاقه مندی ها:
ماکستون یک نوار علاقه مندی ها را به محیط برنامه شما اضافه می کند که توسط آن می توانید به پوشه پیوندها که در پوشه علاقه مندی های شما قرار دارد یا هر پوشه ای که بخواهید دسترسی داشته باشید.
- AD HUNTER - شکارچی تبلیغات آزار دهنده اینترنتی
صفحات ناگهانی صفحات شناور تصاویر تبلیغاتی فلاش های تبلیغاتی....همه وهمه چیزهای آزار دهنده ای هستند اما با شکارچی تبلیغات از همه آنها راحت شوید.این برنامه تمامی تبلیغات (حتی درون سایت)را می تواند مسدود کند وشما را از شرشان راحت کند.
- SUPPORT GOOGE LBAR پشتیبانی كامل از نوار ابزار گوگل:
آیا نوار ابزار گوگل را می توانید بروی مرورگر دیگری جز کاوشگر اینترنت اكسپلورر نصب كنید؟ جواب خیر است، اما برای ماکستون جواب آری است چرا که ماکستون از نوار ابزار گوگل به طور کامل پشتیبانی می کند. نوار برنامه های خارجی با ماکستون شما می توانید با چند کلیک ساده برنامه ای از سیستم خودتان را اجرا کنید وحتی می توانید آنها را طوری تنظیم کنید که با ماکستون شروع و اجرا شده و همچنین با ماکستون بسته شوند.
- SKINS تعویض پوسته های مرورگر:
ماکستون از پوسته های انعطاف پذیری استفاده می کند تا زیباتر به نظر برسد همراه با پوسته ها آیکون ها نیز عوض می شود طراحان این مرورگر بیش از 300 پوسته در این وب سایت قرار داده اند و به كاربران امكان انتخاب و تغییر پوسته مورد نظرشان را به سلیقه خود می دهد.
- پررنگ کنندهَ کلید واژه های پیدا شده توسط نوار جستجوگر:
با استفاده از این قابلیت پس از اتمام عملیات جستجو كلیه واژه های مربوط به واژه جستجو شده در وب سایت ها به صورت رنگی در آمده و به كاربر در رسیدن به جواب خود كمك بسیاری می كند.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس