تبلیغات
باشگاه کاربران
پخش کننده فایل صوتی و تصویری KMPlayer
این نرم افزار، گستره وسیعی از فرمت‌های صوتی و تصویری را پشتیبانی می‌کند. از قابلیت‌های این برنامه می‌توان به امكان تغییر سایز فیلم و نمایش زیرنویس اشاره کرد.
پویش ارمغان ایرانی
معاونت شبکه‌های اجتماعی تبیان، در سال «حمایت از کالای ایرانی» و با هدف حمایت از تولید داخل و تولیدکنندگان ایرانی، پویش ارمغان ایرانی را اجرا می‌کند.
آنتی ویروس Qihoo 360 Total Security
امروزه با فراگیر شدن رایانه‌ها و استفاده از اینترنت برای انجام امور مختلف، مسئله حفظ امنیت نیز در اینترنت بسیار مهم شده است.
نخستین جشنواره ملی فیلم 110 ثانیه‌ای ما (مردم و امنیت)
نخستین جشنواره ملی فیلم 110 ثانیه‌ای ما به همت معاونت اجتماعي ناجا و با همکاری معاونت شبکه‌های اجتماعی موسسه تبیان و نهادهای مربوطه، برگزار می‌شود.
تبلیغات
گروه زندگی
ورزش باعث مقاومت بدن در برابر بیماری‌ها می‌شود اگر...
تمرینات بدنسازی چه اثری بر سیستم ایمنی دارد؟
عوامل گوناگونی می‌توانند بر عملکرد سیستم ایمنی اثر بگذارند، مثلاً کمبود خواب و استرس می‌تواند موقتاً سیستم ایمنی را سرکوب کند. اما در مورد ورزش چطور؟ یا دقیق‌تر بگوییم، در مورد بدنسازی چطور؟
گروه فرهنگ
نگاهی به فیلم بمب، یک عاشقانه که بتازگی اکران شده است
عشق و حسرت زیر بمباران تهران
فاصله بین دو فیلم پیمان معادی یعنی «برف روی کاج‌ها» و «بمب، یک عاشقانه» هم از حیث محتویی است و هم از حیث زاویه دید و شیوه کارگردانی زیاد است. البته باید عنصر زمان و تاریخ را هم در این قیاس لحاظ کرد.
گروه جامعه
در حاشیه یک تحقیق جدید مطرح شد:
افزایش آمار فقیران نامرئی
نتایج تحقیقات جدید در کشور چین از فقیران جدیدی حکایت دارد. فقری که جوامع مختلف را درگیر خود کرده است، این قشر در جامعه ما نیز حضور داشته و قابل مطالعه‌اند.
مرکز یادگیری
میلاد امام حسن عسکری (ع)
این جهان ندید مثل روی تو از گل و گلاب هم تو برتری ای امام ما ای ولی ما پاک و بی ریا مثل گوهری ای صدای حق پس خدا تو را بر جهانیان داده سروری
میوه تا دانه
معلم چند نوع میوه مختلف مانند سیب، پرتقال، هلو و نیز میوه هایی مانند غلاف لوبیا، نخود، عدس، باقالی در اختیار بچه ها قرار می دهد و سپس می پرسد: بچه ها من امروز می خواستم انواعی از دانه ها را در کلاس به شما نشان دهم، اما گویا فراموش کرده ام. می توانید به من کمک کنید تا همین آلان تعدادی دانه در کلاس پیدا کنیم؟
مدرسه‌ های عمومی
مدرسۀ خصوصی به طرز خوشایندی با گرایش من به ناز پرورده‌کردن بچه‌هایم هماهنگ بود. تعداد دانش‌آموزان در کلاس‌ها بیش از ۱۶ نفر نبود. اگر بچه‌ها مشکل درسی داشتند، معلم با ارایۀ کمک‌های فوق‌العاده و تشویق به دانش‌آموزان کمک می‌کرد. با ورود به مدرسه عمومی، تعداد دانش آموزان در کلاس بچه‌هایم به ۳۰ نفر رسید.
افزایش نمره امتحان
دانش آموزان موفق زمان مطالعه شان را تکه تکه نمی کنند، یعنی اگر می خواهند درس بخوانند کامپیوتر را خاموش می کنند، تلفن جواب نمی دهند، به برنامه های تلویزیون سرک نمی کشند، خوردنی را فراموش می کنند و خلاصه تمام حواس شان به درسی است که می خوانند.
حوزه و اندیشه
ارتقای سواد رسانه‌ای همراه با مسائل فقهی باشد
مدرس سواد رسانه‌ای با تاکید بر اینکه سواد رسانه درک متکی بر مهارت از فضای رسانه و فضای مجازی است، افزود: ارتقای سواد رسانه‌ای هماهنگ با فقه این فضا نیست و اگر متناسب با یکدیگر رشد پیدا نکنند دچار انحطاط و انحرافات در فضای حقیقی و مجازی می‌شویم.
ابن سینا، فیلسوف اسلامی- ایرانی نافذ در غرب و شرق است
ابن سینا که در غرب همگان وی را با نام Avicenne می شناسند، فیلسوف و متفکری بزرگ است که اندیشه وی از سرزمین ایران فراتر رفته و نفوذ حیرت انگیزی در شرق و غرب عالم دارد.
علما الگوی عملی در حمایت از تولید ملی
در نهضت ملی شدن صنعت نفت نیز رگه‌هایی از تفکر اقتصاد مقاومتی به چشم می‌خورد هر چند که متاسفانه سیاسی و غیر مذهبی شدن نهضت ملی شدن نفت و قطع رابطه مصدق با علما باعث تضعیف پشتوانه مردمی آن و در نهایت شکست این نهضت شد.
نظام روحانیت در معرض آسیب‌های طراحی شده قرار دارد؛ کار جهادی در اولویت حوزه علمیه باشد
مدیر حوزه های علمیه، آسیب‌های موجود در مسیر راه روحانیت را موردتوجه قرار داد و گفت: نظام روحانیت در معرض آسیب های سیاسی و اعتقادی قرار دارد که برخی از این امور به صورت برنامه ریزی توسط دشمنان روحانیت پیگیری می‌شود.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x