تبلیغات
نظرسنجی تبیان
سوال :
در آستانه تغییرات مهم و جذاب صفحه مسابقات، شما کدام نوع جوایز را بیشتر می‌پسندید؟
جذاب‌تر از فیلم‌های مستهجن!
درگذشته روابط پدر و مادرها در حضور فرزندانشان با احتیاط بود که مبادا آنها دچار اختلالات جنسی شوند، اما این روزها خود پدر و مادرها ناخواسته محتوای نامناسب جنسی را تقدیم فرزندانشان می‌کنند.
باشگاه کاربران
بازی فکری Unblock Me برای اندروید
شما در این بازی باید با حرکت دادن بلوک ها، راه را برای خروج بلوک قرمز باز کنید و به مرحله بعد صعود کنید. شما باید سعی کنید با حرکت های هرچه کمتر راه را برای بلوک قرمز باز کنید.
میوه‌های خشک شده به جای هله هوله!
میوه‌های خشک و برگه‌ها، یکی از میان وعده‌های سالم، مغذی و مفید برای تمام گروه‌های سنی است و می‌توان آن‌ها را جایگزین خوبی برای چیپس و پفک به خصوص در کودکان به شمار آورد.
۸ اشتباهی که سلامت چشم را به خطر می‌اندازد
آیا تا به حال به سلامت چشمان خود فکر کرده‌اید؟ آیا مراقبت لازم را از چشمان خود انجام می‌دهید؟ در این مقاله قصد داریم ۸ مورد از اشتباهاتی که شما در مورد چشمان خود انجام می‌دهید را بیان کنیم.
هوای همدیگر را داشته باشیم
رفتم یک فروشگاهی مجهز که تخم مرغ بخرم. گفت: نداریم، ولی مغازه روبرویی داره. گفتم: چرا خودتون نمیارید. گفت: بعضی چیزها رو نیاوردیم تا صاحب مغازه روبرویی ...
تبلیغات
گروه دین
عالمی که هیچ وقت برای دنیا ننوشت
ایشان بعد از این داستان شدیدا گریه می کردند و فریاد می کشیدند و من هم ناراحت بودم که چه شده است و از ایشان می خواستم که گریه نکند. ولی آنچنان گریه شدید شده بود که اشک از محاسن ایشان می چکید. گریه که تمام شد به من گفتند: برو به حرم و از امام رضا (علیه السلام) تشکر کن که وسط عمرت فهمیدی که مخلص نیستی من امروز که 80 سال دارم می گویم که دم درب باید به من تعارف کنند.
گروه زندگی
دو گل نشکفته سر سفره عقد
ازدواج دختر و پسر امری که در متون و احادیث زیادی به آن توصیه شده است. کنار هم قرار گرفتن زن و مردی که تا کنون شناختی از یکدیگر نداشته اند و می خواهند برای سالیان سال کنار هم زندگی کنند نیاز به اطلاعاتی دارد که تا قبل از یادگیری آن ازدواج هایی با مسائل و مشکلات زیاد به همراه دارد.
گروه جامعه
متخصص کُشی اقتصادی
امروزه صرف هزینه‌های گزاف بر پیروزی افراد و کسب جایگاه خاص اجتماعی تاثیرات فراوانی دارد و این روندی است که مشکلات فراوانی را در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی ایجاد کرده است.
تبلیغات
مرکز یادگیری
جوراب درمانگر
در ورﯾﺪ ﻫﺎ درﯾﭽﻪ ﻫﺎى ﯾﮏ ﻃﺮﻓﻪ اى ﻗﺮار دارﻧﺪ ﮐﻪ ﮐﺎر آﻧﻬﺎ ﭘﯿﺸﮕﯿﺮى از ﺑﺎزﮔﺸﺖ ﺧﻮن ﺑﻪ ﻋﻘﺐ اﺳﺖ. اﮔﺮ اﯾﻦ درﯾﭽﻪ ﻫﺎ ﮐﺎر ﺧﻮد را ﺑﻪ ﺧﻮﺑﻰ اﻧﺠﺎم ﻧﺪﻫﻨﺪ، ﺧﻮن ﺑﻪ ﻋﻘﺐ ﺑﺎزﻣﯽ ﮔﺮدد و در ورﯾﺪ ﻫﺎ ﺗﺠﻤﻊ ﻣﯽ ﯾﺎﺑﺪ و ﺳﺒﺐ ﺗﻮرم آﻧﻬﺎ ﻣﻰ ﺷﻮد. ورﯾﺪ ﻫﺎى ﻣﺘﻮرم و ﺑﺎدﮐﺮده ﺑﻪ دو ﺷﮑﻞ دﯾﺪه ﻣﻰ ﺷﻮﻧﺪ...
تراکم بالای کلاس‌ از عوامل مشق شب زیاد
معاون آموزش ابتدایی وزیرآموزش و پرورش گفت: معلم باید به تکالیف تمام دانش‌آموزان رسیدگی کند و بتواند زمانی برای رسیدگی فرد به فرد اختصاص بدهد اما تراکم بالای کلاس‌های درس مانع انجام این فعالیت‌هاست.
چرا گاهی زمان پرواز می کند؟
چرا وقتی که کسل هستیم زمان با سرعتی بسیار پایین می‌گذرد اما بقیه وقت‌ها به سرعت می‌گذرد؟
به دنبال ِ منشاء گرانش
آیا تحقیقات اخیر ما را به درک بهتر گرانش نزدیک تر کرده است؟ آیا به درک دلیل ریشه اى گرانش بین اشیا با جرم نزدیک تر شده ایم؟ آیا می توانیم اطلاعات به تازگى کشف شده از ذرات بنیادى بوزون هیگز یا امواج گرانشى را براى نفى جرم و یا خنثى کردن/ساختن گرانش به کار ببریم؟
حوزه و اندیشه
ماجرای فیش یادداشت تبلیغی که غذای بُز شد
هنوز خوابم سنگین نشده بود که دریافتم کسی وارد کپر شده؛ اما نخواستم که آن لحظه های شیرین خواب را برای کنجکاوی به شناختن آن فرد هدر دهم و چشمانم را باز کنم؛
آثار مخرب ترویج بی ‎حیایی ـ آیت الله آقا مجتبی تهرانی
یکی از بزرگ‎ترین مشکلات جامعه ما ترویج بی‎حیایی در سه رابطه دیداری، گفتاری و رفتاری است.
مقدس اردبیلی و جمع بین نماز قصر و اتمام در سفر کربلا
مرحوم محقق اردبیلى هرگاه از نجف اشرف به کربلا براى زیارت قبر منور امام حسین علیه‌السلام می‌آمد، در کربلا نماز خود را از روى احتیاط، جمع می‌خواند، (یعنى هم تمام می‌خواند و هم شکسته).
شهید مجید عسگری طلبه ای سرفراز و معلمی فداکار بود
طلبه شهید مجید عسگری جمکرانی، بسیجی اعزامی به سوریه در دفاع از حریم اهل بیت(ع) در یکی از روزهای پاییزی سال ۹۶ به خیل شهیدان مدافع حرم پیوست.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین