• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

اين پايگاه به طور عمده در مورد فعاليتهاي صدا و سيما اطلاع رساني مي کند، به عنوان مثال مي توان از برنامه هاي پخش زنده راديو و تلويزيون و يا آرشيو فيلم و موسيقي سازمان استفاده کرد و... اما در عين حال اين پايگاه حاوي مطالب مفيد و گسترده در حوزه هاي مختلف ديگر نيز مي باشد. از جمله بخش قرآن و عترت اين سايت حاوي مطالب جامع و کاملي در مورد ائمه مي باشد. همچنين در اين قسمت مي توان اخبار مذهبي کشور، بعضي از ادعيه و زيارات و ... را مطالعه کرد و به هر قسمت از قرآن به دلخواه گوش داد. همچنين مي توان در مورد شهرهاي تاريخي و آثار باستاني کشور اطلاعاتي بدست آورد و يا در صورت نياز از آموزش علوم رايانه، زبان انگليسي و... بهره برد. علاقمندان به زبان و ادبيات فارسي مي توانند مطالب مفيدي را در اين زمينه فراگيرند. همچنين در مورد علوم پزشکي و بهداشت مطالب گسترده اي به چشم مي خورد. به علاوه اين سايت حاوي مطالب متنوع ديگري از جمله پيش بيني وضع هوا، فال حافظ و... نيز مي باشد.

www.irib.ir/

فارسي,انگليسي,عربي

اين پايگاه بانك جامع اطلاعات سينماي ايران است و در آن گزيده اي از كليه فيلمهاي ساخته شده در سينماي ايران به چشم مي خورد. در اين پايگاه امكان جستجوي كليه اطلاعات در حوزه سينما وجود دارد مواردي از جمله عوامل سازنده هر فيلم، سوابق هنري كليه سينما گران و بازيگران ايراني از سال پيروزي انقلاب تا كنون و ... . همچنين اگر به بخش اخبار اين پايگاه مراجعه كنيد امكان دسترسي به بزرگترين شبكه خبري سينماي ايران و جهان فراهم مي شود.علاوه بر موارد فوق در اين پايگاه امكان جستجوي كليه اطلاعات در مورد جشنواره هاي داخلي اعم از فيلم فجر، رشد، دفاع مقدس و ...نيز وجود دارد. همچنين در اين سايت مجموعه بسيار كاملي از عكسهاي سينمايي اعم از عكسهاي پشت صحنه، پوستر هاي فيلمها و ...وجود دارد.

www.sourehcinema.com/

فارسي

اين پايگاه درباره موزه هنرهاي معاصر و بخش هاي مختلف آن : کتابخانه ، معماري معاصر ايراني ، گالري نقاشي ، نمايشگاه دو سالانه نقاشي دنياي اسلام ، سينما تک ، کنفرانس بين المللي فلسفه هنر ، فروشگاه کتاب ، بخش عکاسي و ... اطلاعاتي ارائه مي نمايد و به معرفي هنرمندان و نقاشان ايراني و بين المللي و آثار آنها مي پردازد .

www.ir-tmca.com

انگليسي

اين پايگاه وابسته به بنياد آفرينش هاي هنري نياوران که در سال 1357 فعاليت خود را آغاز کرده است ، مي باشد و درباره فعاليت ها و بخش هاي مختلف آن ( فروشگاه ، کتابخانه ، فيلم خانه و ... ) اطلاعاتي در اختيار ما قرار مي دهد .

www.nacfiran.com

فارسي,انگليسي