• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

نوع فعاليت ستاد، غيردولتي، داوطلبانه و غيرانتفاعي است و حوزه فعاليت آن بين المللي است و مدت فعاليت، از تاريخ تأسيس نامحدود است. مركز اصلي آن در تهران میباشد.موضوع فعاليت ستاد، بازسازي عتبات عاليات و اماكن مذهبي عراق و ديگر كشورها و انجام خدمات علمي، فرهنگي، آموزشي، بهداشتي، عمراني و فعاليتهاي انسان دوستانه مي باشد .منابع مالي و دارايي هاي ستاد از طريق قبول كمك هاي مالي داوطلبانه از سازمان هاي دولتي و غير دولتي و ساير اشخاص خيّر و عاشقان بازسازی حرمهای مطهر تأمين مي شود. ستاد در طول فعاليت خود اهداف زير را دنبال مي كند: 1- بازسازي و توسعه حرم هاي مطهر ائمه معصومين عليهم السلام و رسيدگي به اماكن مذهبي در كشور عراق و ديگر كشورها. 2- انجام فعاليتهاي انسان دوستانه به مردم عراق و ديگر كشور ها در صورت نياز و وجود منابع مالي با اولويت كشورهاي اسلامي.

http://atabat-tehran.ir

فارسي,

پايگاه اطلاع رساني دستاوردهاي انقلاب اسلامي به همت جمعي از طلاب حوزه ی علميه ی قم با هدف دفاع، تبيين و تبليغ دستاوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي راه‌اندازي شده است. دست‌اندركاران اين پايگاه تلاش مي‌كنند با نگاهي كلان و خارج از محدوده ی گرايش‌هاي معمول و متعارف سياسي، به دفاع از دستاوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي بپردازند و عملكرد ادوار مختلف نظام اسلامي را با تكيه بر آمار و منابع اطمينان‌آور علمي مورد بررسي و تحليل قرار دهند.

http://www.dastavardha.com

فارسي,

در این پایگاه اخبار حوزوی، مقالات، اطلاعات و منابع المپیاد علمی حوزوی، لینک پایگاههای مربوط به علما و مراجع شیعه و بخش های دیگری در دسترس کاربران است.

http://www.ebnolkarim.ir/

فارسي,

درباره ما، پيشينه روابط فرهنگي، مشترکات فرهنگی، مقاله هاي فرهنگي، انتشارات، خدمات کتابخانه اي، بانک نسخ خطي فارسي، مشاهير ادب فارسي، آلبوم تصاوير

http://sarajevo.icro.ir

فارسي

درباره ي مؤسسه، معرفي، اهداف، مقالات، پرسش و پاسخ، كتابخانه، خدمات، انجمن ها و ثبت نام ازدواج

http://www.aifci.com

فارسي

معرفي مؤسسه فرهنگي رواق حكمت، كتاب، مقاله و انتشارات

http://www.ravaqhekmat.ir

فارسي

معرفي مركز، مطالب فرهنگي و اجتماعي، معارف اسلامي و قرآني، مقاللات متنوع، تحليلات سياسي، اخبار، تالار گفتگو

http://www.aladwaa.nl

عربي

معرفي مركز بين المللي تبليغ اسلامي، دوره هاي آموزشي، خدمات و محصولات اسلامي (كتاب، ادبيات و فيلم)، آرشيو و خبرنامه

http://www.ahmed-deedat.co.za

انگليسي

مقالات اسلامي، تالار گفتگو، پايگاه هاي اسلامي

http://www.alozair.net

عربي

معرفي مركز، اخبار، نماز جمعه، گفتار تازه، پخش زنده، برنامه ها و فعاليت ها، كتابخانه و انتشارات، اوقات شرعي اروپا، آلبوم تصاوير، خدمات مركز، وجوهات و خيريه، مراكز اسلامي اروپا، پرسش و پاسخ، پيوندها، مجله والفجر، آكادمي اسلامي آلمان، گروه جوانان مركز، گروه بانوان مركز

http://www.izhamburg.com

تركي,آلماني,عربي,فارسي,انگليسي