• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

نوع فعاليت ستاد، غيردولتي، داوطلبانه و غيرانتفاعي است و حوزه فعاليت آن بين المللي است و مدت فعاليت، از تاريخ تأسيس نامحدود است. مركز اصلي آن در تهران میباشد.موضوع فعاليت ستاد، بازسازي عتبات عاليات و اماكن مذهبي عراق و ديگر كشورها و انجام خدمات علمي، فرهنگي، آموزشي، بهداشتي، عمراني و فعاليتهاي انسان دوستانه مي باشد .منابع مالي و دارايي هاي ستاد از طريق قبول كمك هاي مالي داوطلبانه از سازمان هاي دولتي و غير دولتي و ساير اشخاص خيّر و عاشقان بازسازی حرمهای مطهر تأمين مي شود. ستاد در طول فعاليت خود اهداف زير را دنبال مي كند: 1- بازسازي و توسعه حرم هاي مطهر ائمه معصومين عليهم السلام و رسيدگي به اماكن مذهبي در كشور عراق و ديگر كشورها. 2- انجام فعاليتهاي انسان دوستانه به مردم عراق و ديگر كشور ها در صورت نياز و وجود منابع مالي با اولويت كشورهاي اسلامي.

http://atabat-tehran.ir

فارسي,

پايگاه اطلاع رساني دستاوردهاي انقلاب اسلامي به همت جمعي از طلاب حوزه ی علميه ی قم با هدف دفاع، تبيين و تبليغ دستاوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي راه‌اندازي شده است. دست‌اندركاران اين پايگاه تلاش مي‌كنند با نگاهي كلان و خارج از محدوده ی گرايش‌هاي معمول و متعارف سياسي، به دفاع از دستاوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي بپردازند و عملكرد ادوار مختلف نظام اسلامي را با تكيه بر آمار و منابع اطمينان‌آور علمي مورد بررسي و تحليل قرار دهند.

http://www.dastavardha.com

فارسي,

يكي از پژوهشگاه هاي مستقل و زير نظر وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ايران است. اين پژوهشگاه از سه پژوهشكده علوم اسلامي، علوم رفتاري و علوم اجتماعي تشكيل شده‌است.پژوهشگاه حوزه و دانشگاه مركزي است پژوهشي - آموزشي و بر اين باور است كه شناخت انسان و ارزش هاي انساني از مهم ترين مباني تمدن هاي بشري و تمدن اسلامي است. با اين باور فلسفه حيات پژوهشگاه چنين است:«نظريه پردازي در مناسبات دين و علوم انساني وتوسعه مرزهاي علوم انساني ـ اسلامي و بومي ». پژوهشگاه مي كوشد در آفاق جهاني، قطب علمي در حوزه علوم انساني ـ اسلامي باشد. پژوهشگاه بر آنست تا در دو دهه پيش رو، با بهره گيري از توان دانش حوزه و دانشگاه، بانظر داشت به معارف اهل بيت عليهم السلام در نظريه‏پردازي گام هايي بلند بردارد و تصويري درخور از خود بنماياند. پژوهشگاه از روش ها و ابزارهاي نو در قلمرو پژوهش و فرآوري اطلاعات، بيشترين بهره را خواهد برد تا ژرفاي دانش را با پهناي فناوري پيوند زند. پژوهشگاه روح اخلاق، معنويت و تعهد را در همراهان و همدلان خود مي گسترد تا ضمن حفظ محققان و كاركنان، توان علمي و مهارتي ايشان در پرتو معرفت بالنده تر شود.

http://www.rihu.ac.ir

عربي,فارسي,انگليسي,

پايگاه اسلامي شيعه در سال 1384 در راستاي ترويج و تبليغ فرهنگ تشيع تاسيس گرديد . اين پايگاه داراي مقالات متنوعي با موضوعات اسلام ، تشيع و اهل بيت عليه السلام و... مي باشد . اين پايگاه داراي بخش هاي ديگري همچون بانك صوتي ، بانك نرم افزاري ، گالري عكس ، پاسخ به سوالات و... ميباشد

http://www.shiah.ir

فارسي,

در این پایگاه اخبار حوزوی، مقالات، اطلاعات و منابع المپیاد علمی حوزوی، لینک پایگاههای مربوط به علما و مراجع شیعه و بخش های دیگری در دسترس کاربران است.

http://www.ebnolkarim.ir/

فارسي,

معرفي سازمان، خدمات، مساجد فيلادلفيا، خبر، گزارش، فروشگاه هاي اسلامي، آلبوم تصاوير، خبرنامه، پايگاه هاي اسلامي* و...

http://www.sista2sista.org

انگليسي

معرفي مؤسسه آموزشي و پژوهشي اسلامي، آموزش از راه دور، مناسبت ها، محصولات، منابع، نشريه، گزارش سالانه، شغل يابي، پرسش و پاسخ و نقشه سايت

http://www.irti.org

عربي,انگليسي

معرفي موسسه، معرفي شهدا، فعاليت ها و تصاوير عناوين در حال ساخت مي باشد

http://www.shuhadaa.org

عربي

معرفي مركز سكينه

http://www.sakeenah.org

انگليسي

درباره آكادمي ازهر و فروش محصولات آموزشي، نرم افزار، كتاب، صوت، وسايل الكترونيكي، لباس، عطر و....

http://www.azharacademy.com

انگليسي