• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

رسانه « نبأ پرس» با تفأل به قرآن کریم به معنای خبر عظیم و بزرگ انتخاب شد . این رسانه با علم و آگاهی از این واقعیت روز و یکی از ضروری ترین اقدامات در عرصه وسیع فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی کشور و حضور موثر رسانه‌های انقلابی و همسو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ، با هدف اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی درباره مهمترین رویدادها و همچنین اخبار و گزارشات و موضوعات روز داخلی و بین‌المللی و مقابله با هجمه های جبهه جنگ نرم معاندان ، فعالیت خود را آغاز کرده است.

http://www.nabaapress.ir

فارسي,

پايگاه اطلاع رساني فرهنگي شاهد به منظور ياد آوري فرهنگ ايثارگري و شهادت و نيز قدر شناسي از مجاهدتهاي ايثارگران در عرصه هاي مختلف کشور بنا شده و به ارائه خدماتي در اين رابطه مي پردازد که اين خدمات شامل موارد زير مي باشد: - انتشار کتاب، مجلات، آثار چند رسانه اي و ... - توليد آثار هنري شامل عکس، نقاشي، پوستر، بروشور و ... - توليد آثار صوتي- تصويري شامل فيلم، صوت و نوا و ... - انجام فعاليتهاي علمي و پژوهشي شامل برگزاري سمينارها و همايشها، کارگاههاي آموزشي، فراخوانهاي پژوهشي، پايان نامه هاي دانشجويي و ... - کتابشناسي ايثار و شهادت شامل کتابخانه عمومي و تخصصي همچنين معرفي خدمات فرهنگي اين مرکز شامل پروژه هاي هنري، تربيت بدني، آموزشي، مرکز دانش پژوهان و ...

www.navideshahed.com

فارسي

شوراي عالي مناطق آزاد تجاري- صنعتي ايران با هدف زمينه سازي جهت فراهم آوردن شرايط مناسب براي افزايش توليد و صدور کالاهاي صنعتي از طريق راه يابي به بازارهاي جهاني در سال 1371 تأسيس شد و به مرور با تأسيس مناطق مختلف آزاد يا ويژه تجاري و صنعتي بر دامنه فعاليت خود افزود. کاربران محترم از طريق پايگاه اينترنتي اين مرکز مي توانند به صورت گسترده باکليه مناطق آزاد يا ويژه تجاري و صنعتي کشور آشنا شده و در مورد موقعيت جغرافيايي و اقتصادي اين مناطق، مقررات سرمايه گذاري، صادرات، واردات، امور گمرکي، اشتغال زايي و ... در اين مناطق آشنا شوند. به علاوه کاربران مي توانند از اخبار مربوطه و پروژه هاي مطالعاتي در دست انجام جهت توسعه هر چه بيشتر اين مناطق مطلع گردند.

www.iftiz.org.ir

فارسي,انگليسي

خطوط کشتيراني جمهوري اسلامي ايران قريب به 40 سال است که با هدف تسهيل در امر انتقال و حمل و نقل بين الملل و ورود به عرصه جهاني در اين زمينه شروع به فعاليت کرده است. از طريق پايگاه اينترنتي اين شرکت شما مي توانيد از خدمات خاص آن در ارتباط با حمل و نقل دريايي آگاه شده و با دفاتر و مراکز ارائه خدمات اين شرکت آشنا شويد. همچنين مي توانيد از نرخ سود عوارض گمرگي و برخي تسهيلات مربوطه در اين زمينه مطلع شده و با برخي از طرحها و برنامه هاي اين شرکت در جهت گسترش و بهبود حمل ونقل دريايي آشنا شويد. به علاوه مي توانيد از فعاليتهاي اين شرکت در زمينه تعمير، تجهيز، نگهداري و يا ساخت انواع کشتي مطلع شويد.

www.irisl.net

انگليسي

سازمان بازنشستگي کشوري دومين سازمان بزرگ مسوؤل امور بازنشستگان و يکي از سازمانهاي مستقل در مجموعه سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور مي باشد و چنانچه مي دانيد متولي پرداخت حقوق جمع کثيري از بازنشستگان و موظفين صندوق بازنشستگي کشور مي باشد. از طريق پايگاه اينترنتي اين سازمان شما مي توانيد در جريان آخرين اخبار و تصميم گيريهاي دولت در رابطه با نحوه پرداخت مستمري به بازنشستگان و مستمري بگيران دولت قرار گيريد. همچنين مي توانيد با ساختار اقتصادي اين سازمان و شرکتهاي وابسته آشنا شويد. امکان ارزشمندي که از طريق اين پايگاه براي بازنشتگان خارج از کشور فراهم شده است نيز حائز اهميت است و اين دسته از کاربران مي توانند به صورت آنلاين جهت دريافت مستمري خود اقدام نمايند.

www.cspf.ir

فارسي,انگليسي,

دفتر برنامه ريزي و تأليف کتب فني و حرفه اي و کارودانش از سال 1363 با هدف برنامه ريزي هاي درسي براي آموزش هاي فني حرفه اي و کارو دانش و نيز ارزشيابي کتب درسي و تأليف کتابهاي درسي و کمک درسي جديد مورد نياز اين رشته ها تأسيس شد. در کنار اهداف فوق اين مرکز به مطالعه و بررسي در جهت گنجاندن رشته هاي جديد مورد نياز جامعه و نيز کنترل و نظارت بر چگونگي انجام فعاليتهاي جاري هم مي پردازد. در پايگاه اينترنتي اين دفتر در مورد تأليفات رشته هاي فني حرفه اي و کارو دانش به تفکيک رشته اطلاع رساني شده است و کاربران در مورد هر کتاب شرح مختصري را مي توانند مطالعه نمايند. به علاوه در اين پايگاه به ارائه اطلاعات تکميلي و معرفي رشته هاي موجود در شاخه هاي فني حرفه اي و کارو دانش پرداخته شده است. همچنين علاقمندان مي توانند از اخبار اين دفتر در مورد تأليف کتابهاي جديد و يا تغييرات آنها و آخرين تصميم گيريها در اين زمينه اطلاع پيدا کنند.

www.tvoccd.sch.ir

فارسي,انگليسي

پايگاه اينترنتي شبکه ملي مدارس ايران با نام رشد در تير ماه 1379 توسط سازمان پژوهش و برنامه ريزي درسي وزارت آموزش و پرورش با هدف رشد و توسعه علمي- فرهنگي دانش آموزان، علي الخصوص دانش آموزان دبيرستاني راه اندازي شد. اين شبکه که مخاطبينش را دانش آموزان، اوليا، مربيان و مديران آموزش وپرورش تشکيل مي دهند پايگاهي بسيار غني بوده و حاوي مطالبي جامع در بسياري از موضوعات مي باشد. به عنوان مثال کليه دروس مقطع متوسطه به صورت صوتي و تصويري در اين پايگاه آموزش داده مي شوند که کارگاههاي مهيج الکترونيکي، آزمونهاي هفتگي و ... را نيز دارا مي باشد. همچنين اگر کنکوريهاي عزيز وقت خريد کتابهاي کمک درسي مورد نيازشان را ندارند، مي توانند به کمک اين پايگاه آن را جستجو کرده و به صورت آنلاين خريداري نمايند. به علاوه کليه اخبار قابل تأمل در زمينه درس، دانشگاه، کتاب، کنکور، کامپيوتر، ورزش، سينما و ... در بخش "اخبار" جمع آوري شده اند. بخش offline اين مجموعه نيز بسيار جذاب بوده و حاوي آرشيوي غني از موسيقيهاي سنتي، کلاسيک و پاپ و نيز اطلاعات، اخبار و نقدهاي سينمايي مي باشد. بخش ورزشي اين پايگاه نيز بسيار گسترده بوده و به اطلاع رساني در مورد بسياري از ورزشها، اخبار، شخصيتها و تيمهاي ورزشي مي پردازد. علاوه بر موارد فوق امکانات فراوان ديگري نيز در اين مجموعه فراهم شده است که بر حسب علاقه مي توانيد از آنها استفاده نماييد.

www.roshd.ir

فارسي

پايگاه اطلاع رساني دادگستري کل استان تهران در سال 1380 با ماهيت حقوقي، آموزشي، خبري جهت استفاده حقوقدانان، قضات و عموم مردم راه اندازي شده است. کاربران عزيز مي توانند از طريق اين پايگاه با قوه قضائيه، مسوؤلين و وظايف هر يک از آنها آشنا شده و در مورد انواع دادگاهها، قوانين حقوقي وکيفري، قوانين حمايت از خانواده و ... اطلاعاتي کسب نمايند. بخش عمده مطالب اين پايگاه تخصصي بوده و راجع به قضاوت و حقوق مي باشد به طوريکه قضات جوان و دانشجويان رشته حقوق مي توانند با مباني قضاوت در اسلام آشنا شده، به مطالعه مقالات حقوقي بپردازند و يا از مصوبات جديد قانوني در قوه قضائيه مطلع گردند. جهت استفاده عموم مرم نيز مطالبي در اين پايگاه گنجانده شده است از جمله اينکه کاربران مي توانند با قانون اساسي ديگر کشورها آشنا شده و يا از آموزشهاي از راه دور اين پايگاه استفاده نمايند. همچنين گزيده اي از قوانين مهم کشور در اين پايگاه منعکس شده و در مورد مجتمع هاي قضايي تهران نيز اطلاع رساني شده است.

http://www.tehranjudiciary.ir

فرانسوي,عربي,فارسي,انگليسي,

سازمان پارکها و فضاي سبز شهر تهران که در سال 1342 تأسيس شده است وابسته به شهرداري تهران بوده و متولي امور پارکها وفضاي سبز در شهر تهران مي باشد. از طريق وب سايت اين سازمان شما مي توانيد در جريان اهم اخبار، پروژه ها و فعاليتهاي اين سازمان در جهت بهبود فضاي شهري قرار گيريد. همچنين مي توانيد اطلاعات جامعي در مورد طرحهاي تحقيقاتي اين سازمان، مقالات علمي و طرحهاي فضاي سبز تهران در آينده کسب نماييد. امکان مفيد ديگر اين پايگاه اطلاع رساني در زمينه دوره هاي آموزشي اين سازمان براي کارگران فضاي سبز شرکتها و سازمانها مي باشد. همچنين بخش معرفي گل و گياه اين پايگاه بسيار متنوع بوده و حاوي اطلاعات عمومي قابل استفاده زيادي مي باشد. از اين طريق مي توانيد با نحوه تکثير گياهان، بيماريها، نياز آبي و ... آنها آشنا شويد. امکان مفيد ديگر اين پايگاه معرفي کليه پارکهاي شهر تهران، به همراه بيان امکانات آنها و نحوه دسترسي محلي به آن پارک مي باشد.

www.tehranparks.org

فارسي

ايران يکي از پيشگامان عرضه خدمات پستي در جهان مي باشد به طوريکه سابقه فعاليت هاي پستي در ايران به هزاران سال پيش باز مي گردد تا اينکه شرکت پست جمهوري اسلامي ايران در قالب يک شرکت دولتي در سال 1367 سازماندهي شد. در پايگاه اينترنتي اين شرکت انواع خدمات پستي به همراه مقررات و تعرفه هاي پستي اين شرکت جهت اطلاع کاربران ارائه شده است. بخش تمبرشناسي اين پايگاه يکي از زيباترين قسمتهاي آن است که از طريق آن تاريخچه تمبر ايران را ميتوانيد مطالعه کنيد و از گالري تمبر آن بازديد نماييد. همچنين مي توانيد به دلخواه تمبر مورد نظر خود را جستجو کرده و در صورت تمايل آنرا خريداري نماييد. از طريق اين پايگاه همچنين مي توانيد مرسوله پستي خود را بدون مراجعه به باجه ارسال نموده و يا آنرا رهگيري نماييد.

www.irpost.com

انگليسي,فارسي