• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

کتابخانه تخصصي اميرالمومنين علي عليه السلام در سال 1372 و در تقارن با سال امام علي عليه‌السلام، در مشهد و در جوار بارگاه ملكوتي حضرت رضا عليه‌السلام جهت كاوش دقيق انديشمندان و محققان براي فعاليتهاي علمي ـ تحقيقي گشايش يافت. کتب اين کتابخانه در 6 موضوع کلي فرمايشات، زندگاني حضرت علي (ع)، فضائل و مناقب حضرت، امامت، شيعه و غدير تقسيم بندي شده اند که اين 6 موضوع خود به بيش از 100 زير شاخه طبقه بندي شده اند که اهم آنها عبارتند از حضرت علي و اهل بيت عليهم السلام، علي (ع) در کتب اهل تسنن، مستبصرين يا شيعه شدگان، کتبي به زبانهاي ديگر، کودک و نوجوان، نويسندگان غير مسلمان، ادعيه و زيارات، شعر و ادبيات، تاريخ صدر اسلام و ... . محققين مي توانند از طريق مرکز اطلاعات و مدارک اين پايگاه، در کتابخانه اين مرکز که بالغ بر6400 جلد کتاب دارد به جستجوي موضوعي کتاب مورد نظر خود بپردازند. جستجوي ناشرين و نويسندگان و همچنين جستجو ميان پايان نامه ها، مقالات، نسخ خطي و نيز جستجو به ديگر زبانها هم از طريق اين پايگاه فراهم شده است. به علاوه کاربران مي توانند با فعاليتهاي جنبي ديگر بخشهاي اين کتابخانه از قبيل سمعي- بصري، تحقيقاتي، رايانه و اطلاع رساني، انتشارات و ... آشنا شوند.

www.imamalislib.com

فارسي

اين پايگاه وابسته به دانشکاه شهيد بهشتي (ملي )مي باشد واطلاعات جامعي درباره اين دانشگاه ارائه مي نمايد .(اين دانشگاه در شمال تهران ، دامنه کوه البرز قرارگرفته است ودر سال 1960تاسيس شده است وتاسطح دکترا دانشجو مي پذيرد.)

www.sbu.ac.ir

انگليسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه اصفهان بوده ، اطلاعات جامعي از تمام فعاليتها وبخش هاي مختلف اين دانشگاه که در سال 1946 تاسيس شده وتا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد ، در اختيار مي گذارد ، همچنين در مورد دانشگاه مجازي اصفهان ( تحصيل از طريق اينترنت ) ، مسابقات استاني ، نشريه هاي متنوع و تيم روبات اين دانشگاه توضيحاتي (عمدتا به زبان انگليسي) ارائه مي دهد .

www.ui.ac.ir

فارسي,انگليسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه تبريز است واطلاعات جامعي از تمام فعاليتها وبخش هاي مختلف اين دانشگاه که در سال 1946 تاسيس شده و تا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد ، در اختيار ما قرار مي دهد ؛ همچنين به معرفي نشريات الکترونيکي اين دانشگاه مي پردازد .

www.tabrizu.ac.ir

انگليسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه خواجه نصير طوسي است و اطلاعات جامعي از تمام فعاليت ها و بخش هاي مختلف اين دانشگاه ، همچنين کتابخانه غني آن در اختيار ما قرار مي دهد . اين دانشگاه يکي از مهمترين دانشگاه هاي مهندسي در ايران است که در سال 1928 در تهران تاسيس شد و تا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد .

www.kntu.ac.ir

انگليسي

اين پايگاه وابسته به کتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران است که در سال 1290 تاسيس شده است و درباره تاريخچه ، مجموعه کتاب ها ( کتب خطي ، کتب نفيس و ... ) ، موتد غير کتابي ( عکس ، اسلايد ، نگاتيو ، نوارهاي صوتي و ... ) ، خدمات ، شرايط عضويت و ... اين کتابخانه اطلاعاتي ارائه مي نمايد.

www.nli.ir

فارسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه بوعلي سينا همدان است که در سال 1353 شروع به کار کرد و تا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد و اطلاعات جامعي از تمام فعاليت ها و بخش هاي مختلف اين دانشگاه ( دانشکده ها ، کتابخانه ، بخش تحقيق و ... ) و شهر تاريخي همدان ( تاريخچه ، جاهاي ديدني ، شهرستان ها و ... ) در اختيار ما قرار مي دهد .

www.basu.ac.ir

انگليسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه شيراز است که در سال 1946 تاسيس شده است و تا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد و درباره شهر شيراز و استان فارس ( آب و هوا ، آثار باستاني ، شهرستان ها و ... ) دانشکده ها ( هنر و معماري ، کشاورزي ، حقوق ، ادبيات و علوم انساني و ... ) ، مراکز تحقيقاتي ، موزه ها و کتابخانه ها ، رشته هاي تحصيلي ، نحوه پذيرش ، معرفي اعضاي هيئت علمي اين دانشگاه ، يازدهمين کنفرانس مهندسي برق ايران ، چهارمين کنفرانس هيدروليک ايران و ... اطلاعاتي در اختيار ما قرار مي دهد .

www.shirazu.ac.ir

فارسي,انگليسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه گيلان است و درباره استان گيلان ، دانشکده ها ( علوم انساني ، علوم پايه ، معماري ، هنرهاي زيبا و ... ) کتابخانه ، بخش تحقيق ، فعاليت هاي فوق برنامه ، گزارش بازديد هيات اعزامي دانشگاه آلمان ، راه اندازي خط اينترنت ماهواره اي دانشگاه گيلان و ... اطلاعاتي ارائه مي نمايد .

www.gu.ac.ir

انگليسي