• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

پايگاه اينترنتي و بانک اطلاعات نشريات کشور که در ارديبهشت ماه سال 1380 راه اندازي شده است با هدف ايجاد يک مرجع کامل و کار آمد از نشريات کشور در اينترنت و به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان و معرفي عناوين متنوع و بعضاً مهجور نشريات کشور پا به شبکه جهاني اينترنت نهاد و در حال حاضر خدمات خاص خود را به حدود 750 نشريه در سراسر کشور ارائه مي دهد. کاربران عزيز مي توانند به انتخاب موضوع مورد نظر خود پرداخته و از مجلات موجود در آن زمينه مطلع شوند. همچنين مي توانيد از فهرست مقالات آن نشريه مطلع شده و چکيده اي از آنرا مطالعه نماييد. به علاوه کليه روزنامه هاي کشور در اين پايگاه معرفي شده اند.

www.magiran.com

فارسي

ماهنامه وب يکي از نشريات تخصصي معتبر کشور در زمينه علوم کامپيوتر است که با گذشت بيش از 3 سال فعاليتش، برنده چندين جايزه و لوح در نمايشگاه بين المللي مطبوعات شده است. اين ماهنامه با هدف گسترش علوم انفورماتيک در بين قشر هاي مختلف جامعه، با ارائه مقالات علمي- آموزشي به زباني ساده و شيرين در زمينه علوم کامپيوتر نياز اطلاعاتي خيل عظيمي از اجتماع را مرتفع ساخته و آنها را با فناوريهاي روز دنيا آشنا ساخته است. در صفحه اصلي اين سايت مقالات علمي، آموزشي، اجتماعي، گزارشها و مصاحبه هاي موجود در هر شماره مجله قابل مطالعه مي باشند. همچنين از طريق آرشيو مي توانيد کليه شماره هاي اين مجله را مطالعه کنيد و يا از طريق فرم اشتراک، مشترک اين نشريه شويد. به علاوه مي توانيد از اين طريق پرسشهاي احتمالي خود را مطرح نموده و پاسخ را در mail box خود در يافت کنيد.

www.webeiran.com

فارسي,انگليسي

چنانچه مي دانيد روزنامه جام جم که وابسته به صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران است در ابتداي فعاليت خود بيشتر به مسائل حوزه هنر و به خصوص سينما و تلويزيون مي پرداخت اما در حال حاضر به يک رسانه همه جانبه تبديل شده است و در موضوعات مختلف به ارائه مطالب بسيار متنوع و مفيد مي پردازد. در صفحه اصلي "جام جم آنلاين" مهمترين عناوين خبري به همراه شرح مختصري از هر يک ديده مي شود. همچنين مي توانيد موضوعي را به دلخواه انتخاب کرده و اخبار مربوط به آنرا مطالعه نمائيد. ضمناً در صفحات اصلي هر موضوع، امکان اتصال به صفحات مرجع بين المللي آن نيز وجود دارد.

http://www.jamejamonline.ir

فارسي,

اين پايگاه وابسته به پژوهشکده مطالعات راهبردي است که در سال 1376 فعاليت خود را در حوزه علوم انساني با نگرشي امنيتي و استراتژيک ، به منظور فرهنگ سازي و توسعه ادبيات مطالعات امنيتي و راهبردي در سطوح علمي و اجرائي و همچنين ايفاء نقش موثرتر در تصميم سازي هاي راهبردي در ميدان عمل آغاز نموده است و به ارائه گزارش هاي تحقيقي ، فصلنامه هاي مطالعات راهبردي و انتشارات اين پژوهشکده مي پردازد .

www.risstudies.org

فارسي,انگليسي