• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

وب سايت سخن که سايت کتاب و نشر الکترونيک ايران مي باشد در واقع پايگاهي جهت جستجو و خريد کتاب مي باشد. بدين ترتيب که از طريق موضوعات بسيارمتنوعي که در اين سايت گردآوري شده است ميتوانيد کتاب مورد نظر خود را جستجو کرده، اطلاعاتي در مورد آن مطالعه نموده، از قيمت آن مطلع شده و در صورت تمايل آن را خريداري نماييد. لازم به توضيح است که کاربران خارج از کشور نيز مي توانند کتابهاي مورد نظرشان را سفارش داده تا از طريق پست هوايي دريافت نمايند. نکته قابل توجه ارسال کتابها در حداکثر دو روز مي باشد.

www.sokhan.com

فارسي,

اين پايگاه مشخصات کتابهاي منتشر شده در کشور را بصورت بانکهاي اطلاعاتي در اختيار عموم قرار ميدهد که اين بانکهاي اطلاعاتي به طور عمده شامل موارد زير مي شوند: - بانک اطلاعاتي کتابهاي منتشر شده در ايران از سال 1369 . - بانک اطلاعاتي فهرست کتابهايي که روزانه منتشر مي شوند. - بانک اطلاعاتي فهرست کتابهايي که روزانه در حال چاپ هستند. - بانک اطلاعاتي ناشران ايران. کاربران عزيز با استفاده از لينک کتابنما ميتوانند به جستجوي کتاب مورد نظر خود بپردازند که اين کار با وارد کردن اطلاعاتي چون عنوان کتاب، نام ناشر، نام مولف، موضوع، زمان نشر، رده سني و يا حتي شماره شابک کتاب ميسر خواهد بود.

www.ketab.ir

فارسي,

در اين پايگاه مي توانيد بر اساس اطلاعاتي چون موضوع، ناشر، نويسنده و غيره کتاب مورد نظرتان را پيدا کنيد و سپس با مراجعه به لينک basket به صورت آنلاين آنرا خريداري نمائيد. وجه کتاب را مي توانيد به وسيله ملي کارت، يا واريز به حساب ويا پرداخت به هنگام تحويل بپردازيد و اگر ساکن تهران هستيد کتاب را ظرف حداکثر 2 روز و در شهرستانها ظرف حداکثر 7 روز دريافت نمائيد. در صورتيکه کتاب مورد نظرتان را نيافتيد ميتوانيد آنرا در لينک order book سفارش دهيد. همچنين امکان خريد کتب خارجي با دلارحداکثر220 تومان نيز وجود دارد ونيز ميتوانيد کتب خارجي موجود در سايتهاي ديگر را هم سفارش دهيد در ضمن با ثبت نام در اين پايگاه ميتوانيد از ساير امکانات مفيد آن نيز استفاده کنيد.

www.e-ketab.com

فارسي

اين پايگاه وابسته به موزه رضا عباسي ( موزه هنر تاريخي ايران ) است که شامل وسايل فلزي ، سفالي ، سنگي ما قبل تاريخ ، نقاشي بر روي پارچه و خوشنويسي زمان اسلام و کتب خطي و جواهرات زمان قبل از اسلام است . همچنين اين موزه کتابخانه اي با بيش از 10000 جلد کتاب در موضوعات هنر تاريخي ايران ، نقاشي کلاسيک و باستان شناسي به زبان هاي فارسي ، انگليسي ، فرانسه و آلماني براي محققين دارد .

www.rezaabbasimuseum.ir

انگليسي,

اين پايگاه درباره موزه هنرهاي معاصر و بخش هاي مختلف آن : کتابخانه ، معماري معاصر ايراني ، گالري نقاشي ، نمايشگاه دو سالانه نقاشي دنياي اسلام ، سينما تک ، کنفرانس بين المللي فلسفه هنر ، فروشگاه کتاب ، بخش عکاسي و ... اطلاعاتي ارائه مي نمايد و به معرفي هنرمندان و نقاشان ايراني و بين المللي و آثار آنها مي پردازد .

www.ir-tmca.com

انگليسي

اين پايگاه وابسته به کانون انديشه جوان است که با هدف کشف نيازمندي هاي فکري جوانان و ارتقاء آگاهي هاي اجتماعي و ديني آنها تاسيس شد و به ارائه مقالات و تحليل هاي فرهنگي ، اجتماعي و سياسي ، پرسش و پاسخ و معرفي آثار کانون مي پردازد . همچنين امکان بهره جستن از کتابخانه اين کانون و نگارخانه را فراهم مي آورد .

www.canoon.org

فارسي

اين پايگاه وابسته به بنياد آفرينش هاي هنري نياوران که در سال 1357 فعاليت خود را آغاز کرده است ، مي باشد و درباره فعاليت ها و بخش هاي مختلف آن ( فروشگاه ، کتابخانه ، فيلم خانه و ... ) اطلاعاتي در اختيار ما قرار مي دهد .

www.nacfiran.com

فارسي,انگليسي

اين پايگاه وابسته به کتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران است که در سال 1290 تاسيس شده است و درباره تاريخچه ، مجموعه کتاب ها ( کتب خطي ، کتب نفيس و ... ) ، موتد غير کتابي ( عکس ، اسلايد ، نگاتيو ، نوارهاي صوتي و ... ) ، خدمات ، شرايط عضويت و ... اين کتابخانه اطلاعاتي ارائه مي نمايد.

www.nli.ir

فارسي