• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

در پايگاه اينترنتي سيد شهيدان اهل قلم، شهيد آويني به طور اختصاصي به بازتاب زندگينامه و فعاليتهاي ايشان پرداخته شده است. در اين پايگاه زندگينامه و خاطرات برگزيده شهيد از زبان همرزمان و نزديکان وي جمع آوري شده و همچنين ديدگاههاي شخصيتها و علماي بزرگ در مورد شهيد آويني ونيز افکار و عقايد ايشان در مسائل مختلف منعکس شده است. کاربران مي توانند از فعاليتهاي شهيد آويني در عرصه هاي مختلف از جمله مطبوعات، فيلمسازي و ... مطلع شده و در صورت علاقه به تماشاي فيلمها و يا شنيدن صداي وي در قالب دکلمه بپردازند. علاوه بر موارد فوق در مورد کتابهاي منتشر شده و آثار شهيد آويني در اين پايگاه اطلاعات مناسبي گردآوري شده است و هر يک از آنها به طور مجزا معرفي شده اند. يکي ديگر از بخشهاي جالب توجه اين پايگاه قسمت " گپ شهدا" مي باشد که در اين بخش به انعکاس ديدگاهها و افکار شهيد آويني و جمعي ديگر از شهدا در مورد مسائل مختلف اعم از جبهه، شهادت، نماز، شهدا، شيطان، انقلاب اسلامي و ... پرداخته شده است.

www.avini.com

فارسي,

اين پايگاه وابسته به موزه رضا عباسي ( موزه هنر تاريخي ايران ) است که شامل وسايل فلزي ، سفالي ، سنگي ما قبل تاريخ ، نقاشي بر روي پارچه و خوشنويسي زمان اسلام و کتب خطي و جواهرات زمان قبل از اسلام است . همچنين اين موزه کتابخانه اي با بيش از 10000 جلد کتاب در موضوعات هنر تاريخي ايران ، نقاشي کلاسيک و باستان شناسي به زبان هاي فارسي ، انگليسي ، فرانسه و آلماني براي محققين دارد .

www.rezaabbasimuseum.ir

انگليسي,

اين پايگاه درباره کاخ موزه سعد آباد : مجموعه موزه ها ( موزه سبز ، موزه هنرهاي زيبا ، موزه فرشچيان و ... ) ، امکانات آن ( کتابخانه ، سالن کنفرانس ، سينما و ... ) ، برنامه هاي آموزشي ( موسيقي ، هنرهاي تجسمي و ... ) و نمايشگاه هاي برگزار شده ، اطلاعاتي در اختيار ما قرار مي دهد .

www.saadabadpalace.org

فارسي,انگليسي

اين پايگاه وابسته به مجموعه فرهنگي _تاريخي کاخ گلستان ، يادگاري به جاي مانده از ارگ تاريخي تهران است که شامل مجموعه هاي مختلف ( تالار عاج ، نگارخانه ، تالار آيينه ، شمس العماره و ... ) ، آلبوم عکس ، فروشگاه محصولات فرهنگي و ... است .

www.golestanpalace.ir

فارسي,انگليسي,

اين پايگاه درباره موزه هنرهاي معاصر و بخش هاي مختلف آن : کتابخانه ، معماري معاصر ايراني ، گالري نقاشي ، نمايشگاه دو سالانه نقاشي دنياي اسلام ، سينما تک ، کنفرانس بين المللي فلسفه هنر ، فروشگاه کتاب ، بخش عکاسي و ... اطلاعاتي ارائه مي نمايد و به معرفي هنرمندان و نقاشان ايراني و بين المللي و آثار آنها مي پردازد .

www.ir-tmca.com

انگليسي

اين پايگاه وابسته به کانون انديشه جوان است که با هدف کشف نيازمندي هاي فکري جوانان و ارتقاء آگاهي هاي اجتماعي و ديني آنها تاسيس شد و به ارائه مقالات و تحليل هاي فرهنگي ، اجتماعي و سياسي ، پرسش و پاسخ و معرفي آثار کانون مي پردازد . همچنين امکان بهره جستن از کتابخانه اين کانون و نگارخانه را فراهم مي آورد .

www.canoon.org

فارسي

اين پايگاه وابسته به بنياد آفرينش هاي هنري نياوران که در سال 1357 فعاليت خود را آغاز کرده است ، مي باشد و درباره فعاليت ها و بخش هاي مختلف آن ( فروشگاه ، کتابخانه ، فيلم خانه و ... ) اطلاعاتي در اختيار ما قرار مي دهد .

www.nacfiran.com

فارسي,انگليسي

اين پايگاه وابسته به پژوهشکده مطالعات راهبردي است که در سال 1376 فعاليت خود را در حوزه علوم انساني با نگرشي امنيتي و استراتژيک ، به منظور فرهنگ سازي و توسعه ادبيات مطالعات امنيتي و راهبردي در سطوح علمي و اجرائي و همچنين ايفاء نقش موثرتر در تصميم سازي هاي راهبردي در ميدان عمل آغاز نموده است و به ارائه گزارش هاي تحقيقي ، فصلنامه هاي مطالعات راهبردي و انتشارات اين پژوهشکده مي پردازد .

www.risstudies.org

فارسي,انگليسي