• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

مرکز تحصيلات تکميلي در علوم پايه در سال1370 تحت نظارت وزارت آموزش عالي شروع به کار کرد. اين مرکز که در حقيقت باعنوان مرکز تحصيلات تکميلي در علوم پايه زنجان فعاليت دارد، به تحقيق و مطالعه در علوم پايه از جمله فيزيک، شيمي، رياضي و علوم انفورماتيک مي پردازد و در اين زمينه از امکانات آموزشي گسترده نيز برخوردار است. از طريق پايگاه اطلاع رساني اين مرکز شما مي توانيد با آخرين تحقيقات انجام شده در رشته هاي فوق در کشور آشنا شده و در جريان امکانات و فعاليتهاي آموزشي اين مرکز قرار گيريد. بخش آموزشي اين پايگاه بسيار جامع بوده و آموزشهاي مفيدي را در زمينه زبان و کامپيوتر به کاربران ارائه ميدهد. کتابخانه اين مرکز نيز در زمينه علوم پايه بسيار غني بوده و از طريق سيستم سيمرغ قابل دسترسي مي باشد. همچنين مي توانيد در مورد شهر زنجان، جاذبه ها، آثار تاريخي و ... آن اطلاعاتي کسب نماييد.

www.iasbs.ac.ir

فارسي,انگليسي

مرکز تحقيقاتي بيو شيمي و بيو فيزيک ايران که قريب به 30 سال از شروع فعاليت آن مي گذرد وابسته به دانشگاه تهران بوده و هم اکنون به يک مرکز مهم تحقيقاتي و علمي در کشور تبديل شده است که البته رتبه بين المللي در خور توجهي را نيز دارا مي باشد. از طريق وب سايت اين مرکز، شما مي توانيد با فعاليتهاي آن بيشتر آشنا شده و در جريان آخرين تحقيقاتي که توسط محققين اين مرکز انجام گرفته قرار بگيريد از جمله مي توانيد با تحقيقات کشور در زمينه بيو شيمي، بيو فيزيک و بيو تکنولوژي آشنا شده و از اهميت بين المللي آنها مطلع شويد. به علاوه امکان دسترسي به پايگاه مراکز مهم تحقيقاتي دنيا در اين زمينه فراهم شده است. همچنين مي توانيد با اعضاي اين مرکز و سابقه علمي تحقيقاتي آنها آشنا شويد.

www.ibb.ut.ac.ir

انگليسي

اين پايگاه يک مجموعه خوشايند از برنامه هاي نمايش علمي است که دانش آموزان مي توانند آنها را در منزل يا مدرسه انجام دهند و شامل مجموعه اي از آزمايشات علمي ( که اکثرا شيميايي هستند ) ، کتاب مکمل ( کتاب کار ) ، معرفي پايگاه هاي مربوط به مجلات مختلف علمي ، راديويي و تلويزيوني اينترنتي که برنامه هاي علمي پخش مي کنند و ... است .

scifun.chem.wisc.edu

انگليسي

اين پايگاه شامل اکتشافات و يافته هاي جديد علمي است که انواع سرگرمي ها و آزمايشات علمي به صورت جذاب به نمايش در آورده شده است . نکته جالب در اين پايگاه انجام سرگرمي ها و آزمايشات با کامپيوتر است . يعني با قرار گرفتن در پشت کامپيوتر مي توانيد تمام سرگرمي ها و آزمايشات را قدم به قدم انجام داده و نتيجه گيري نماييد .

www.exploratorium.edu

انگليسي