• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

رسانه « نبأ پرس» با تفأل به قرآن کریم به معنای خبر عظیم و بزرگ انتخاب شد . این رسانه با علم و آگاهی از این واقعیت روز و یکی از ضروری ترین اقدامات در عرصه وسیع فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی کشور و حضور موثر رسانه‌های انقلابی و همسو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ، با هدف اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی درباره مهمترین رویدادها و همچنین اخبار و گزارشات و موضوعات روز داخلی و بین‌المللی و مقابله با هجمه های جبهه جنگ نرم معاندان ، فعالیت خود را آغاز کرده است.

http://www.nabaapress.ir

فارسي,

پايگاه اطلاع رساني فرهنگي شاهد به منظور ياد آوري فرهنگ ايثارگري و شهادت و نيز قدر شناسي از مجاهدتهاي ايثارگران در عرصه هاي مختلف کشور بنا شده و به ارائه خدماتي در اين رابطه مي پردازد که اين خدمات شامل موارد زير مي باشد: - انتشار کتاب، مجلات، آثار چند رسانه اي و ... - توليد آثار هنري شامل عکس، نقاشي، پوستر، بروشور و ... - توليد آثار صوتي- تصويري شامل فيلم، صوت و نوا و ... - انجام فعاليتهاي علمي و پژوهشي شامل برگزاري سمينارها و همايشها، کارگاههاي آموزشي، فراخوانهاي پژوهشي، پايان نامه هاي دانشجويي و ... - کتابشناسي ايثار و شهادت شامل کتابخانه عمومي و تخصصي همچنين معرفي خدمات فرهنگي اين مرکز شامل پروژه هاي هنري، تربيت بدني، آموزشي، مرکز دانش پژوهان و ...

www.navideshahed.com

فارسي

سايت صلاة در سال 1380 راه اندازي و شروع به فعاليت نموده است. اين پايگاه که اساس کار خود را بر پايه نماز بنا گذاشته است در آينده اي نزديک به يکي از بزرگترين پايگاههاي اطلاع رساني مذهبي تبديل خواهد شد که در کنار پرداختن به اين فريضه به ديگر مسائل ديني و مذهبي نيز مي پردازد. در اين پايگاه به طور اخص به اطلاع رساني در مورد نماز در ابعاد مختلف ديني، علمي، فرهنگي، هنري، پژوهشي و ... پرداخته شده و سعي در تبليغ و ترويج فرهنگ نماز در سطوح مختلف ملي و بين المللي دارد. در اين رابطه به ارائه آموزشهاي مرتبط با معارف، احکام، آداب و اسرار عبادت، نماز، ادعيه و ... پرداخته است و پاسخگوي کليه سئولات مختلف کاربران در زمينه هاي مذهبي مي باشد. در اين پايگاه به معرفي منابع علمي اعم از کتاب، مقالات و پايان نامه هايي با محوريت نماز پرداخته شده است که بسياري از کتب معرفي شده در اين زمينه را مي توان به همراه متن کامل آنها دريافت کرد. همچنين در مورد نماز به ارائه مطالبي مفيد از جمله نکات پزشکي در مورد نماز، آموزش قرائت نماز، نمازهاي ويژه، نماز جمعه و ... پرداخته است و احکام و استفتائات علماي مختلف را در اين زمينه بيان کرده است. به علاوه در اين پايگاه به ارائه ادعيه و نيايش هايي با موضوعات مختلف پرداخته شده است و مطالب جالبي در مورد مساجد بيان شده است. همچنين بخش سرگرمي اين پايگاه نيز بسيار جامع بوده و شامل داستان هايي براي کودکان، بانک تصاوير بسيار جامع از اماکن متبرکه و نماز و نيز بانک صوتي کاملي شامل ادعيه، نوحه، تواشيح، اذان، راديو قرآن، راديو معارف و ... مي باشد.

www.salat.ir

فارسي

مرکز اطلاعات و آمار زنان ايران که وابسته به شوراي فرهنگي اجتماعي زنان مي باشد با هدف ارزيابي مستمر وضعيت زنان در ابعاد مختلف فرهنگي، اجتماعي، آموزشي، بهداشتي و ... و نيز شناسايي مشکلات، کمبودها و احياناً نقاط قوت موجود در وضعيت زنان در زمينه هاي مختلف و اولويت بندي نيازهاي اصولي آنان شروع به کار کرد. در پايگاه اينترنتي اين مرکز به ارائه آمار، اخبار، احکام و استفتائات شرعي مربوط به زنان در رشته هاي مختلف اعم از علمي، آموزشي، فرهنگي، سياسي، قضائي، بهداشتي، اجتماعي، ورزشي و ... پرداخته شده است. همچنين آيات و روايات و نيز سخنان بزرگان مذهبي و سياسي کشور در مورد زنان در اين پايگاه منعکس شده است. به علاوه اطلاعات جامعي در مورد زنان نام آور کشور در رشته هاي مختلف علمي، ورزشي، تحقيقي و ... در اين پايگاه گرد آوري شده است. همچنن تحقيقات انجام شده و مقالات علمي ارائه شده در مورد مسائل زنان در اين پايگاه جمع آوري شده و نشرياتي که در کشور به امور زنان مي پردازند معرفي شده اند. کتابها و قوانين مورد نياز زنان در زمينه هاي مختلف نيز جهت استفاده عموم در اين پايگاه گردآوري شده اند.

www.iranwomen.org

فارسي

سازمان دامپزشکي کشور که پيشينه آن به سال 1303 برمي گردد از سال 1372 به عنوان سازماني مستقل زير نظر تشکيلات وزارت جهاد سازندگي فعاليت مي کند. از طريق پايگاه اينترنتي اين سازمان مي توانيد بيشتر با آن آشنا شده واز قوانين و فعاليتهاي اين سازمان در زمينه پرورش زنبور عسل، دام، طيور، آبزيان و نيز توليد دارو، واکسن، مکملهاي غذايي و ... مطلع شويد. همچنين مي توانيد با طرحهاي اين سازمان در جهت تشخيص بيماريها، توليد دارو و مواد بيولوژيک و نيز برگزاري دوره هاي آموزشي تخصصي در زمينه کليه امور دامي آشنا شويد. بخش اطلاعات عمومي در اين پايگاه اطلاعات جامعي را در خصوص بهداشت وبيماريهاي مشترک بين انسان و دام و کليه بيماريهاي شايع در ميان دام و طيور در اختيار کاربران قرار مي دهد ضمن اينکه موارد لازم در مورد پيشگيري را نيز گوشزد مي نمايد.

www.ivo.org.ir

فارسي,انگليسي

مرکز اسناد انقلاب اسلامي، مؤسسه اي غير دولتي است که در سال 1361 جهت گرد آوري و تدوين اسناد مربوط به انقلاب اسلامي تأسيس شد. اين مرکز اهداف گسترده اي را دنبال مي کند که از اين ميان مي توان به مواردي نظير ثبت واقعيت تاريخ انقلاب اسلامي در زمان وقوع، تشريح چگونگي قيام مردم عليه اسلام آمريکايي و تجهيز مرکز به امکانات ضبط صدا و تصوير جهت مستند سازي اسناد از زبان توده مردم و افرادي که شاهد مستقيم وقايع انقلاب اسلامي بوده اند و ... اشاره کرد. در پايگاه اينترنتي اين مرکز ساختار سازماني آن و واحد هاي مربوطه از جمله انتشارات، واحد پژوهشي، واحد اطلاع رساني و ... به طور کامل معرفي و فعاليتهاي هر يک به صورت کامل تشريح شده است. همچنين فهرست کتابهاي منتشر شده و پژوهشهاي انجام شده در اين مرکز منعکس شده و چکيده اي از هر يک را مي توانيد مطالعه نماييد. همچنين روز شمار انقلاب از سال 1340 تا بهمن 1357 در اين پايگاه به چشم مي خورد. به علاوه برخي از اسناد نوشتاري و تصويري انقلاب اسلامي در اين پايگاه گرد آوري شده است.

www.irdc.org

فارسي,انگليسي

شوراي عالي مناطق آزاد تجاري- صنعتي ايران با هدف زمينه سازي جهت فراهم آوردن شرايط مناسب براي افزايش توليد و صدور کالاهاي صنعتي از طريق راه يابي به بازارهاي جهاني در سال 1371 تأسيس شد و به مرور با تأسيس مناطق مختلف آزاد يا ويژه تجاري و صنعتي بر دامنه فعاليت خود افزود. کاربران محترم از طريق پايگاه اينترنتي اين مرکز مي توانند به صورت گسترده باکليه مناطق آزاد يا ويژه تجاري و صنعتي کشور آشنا شده و در مورد موقعيت جغرافيايي و اقتصادي اين مناطق، مقررات سرمايه گذاري، صادرات، واردات، امور گمرکي، اشتغال زايي و ... در اين مناطق آشنا شوند. به علاوه کاربران مي توانند از اخبار مربوطه و پروژه هاي مطالعاتي در دست انجام جهت توسعه هر چه بيشتر اين مناطق مطلع گردند.

www.iftiz.org.ir

فارسي,انگليسي

خطوط کشتيراني جمهوري اسلامي ايران قريب به 40 سال است که با هدف تسهيل در امر انتقال و حمل و نقل بين الملل و ورود به عرصه جهاني در اين زمينه شروع به فعاليت کرده است. از طريق پايگاه اينترنتي اين شرکت شما مي توانيد از خدمات خاص آن در ارتباط با حمل و نقل دريايي آگاه شده و با دفاتر و مراکز ارائه خدمات اين شرکت آشنا شويد. همچنين مي توانيد از نرخ سود عوارض گمرگي و برخي تسهيلات مربوطه در اين زمينه مطلع شده و با برخي از طرحها و برنامه هاي اين شرکت در جهت گسترش و بهبود حمل ونقل دريايي آشنا شويد. به علاوه مي توانيد از فعاليتهاي اين شرکت در زمينه تعمير، تجهيز، نگهداري و يا ساخت انواع کشتي مطلع شويد.

www.irisl.net

انگليسي

درسال1334 هجري شمسي اداره کل آمار عمومي وابسته به وزارت کشور تأسيس شد و هدف از تأسيس آن سروسامان دهي، جمع آوري و متمرکز کردن آمارهاي مربوط به سرشماري کشاورزي، نفوس، صنعت و ... است تا بدين ترتيب دولت بتواند در تصميم گيريهاي خود بهتر و دقيقتر عمل نمايد. از طريق پايگاه اينترنتي اين مرکز امکان دريافت آمار در بسياري از زمينه ها از جمله کشاورزي، صنعت و معدن، نفت وگاز، بهداشت و درمان، امور قضائي، آموزشي و ... فراهم است. همچنين در مورد هر استان اطلاعات جامع آماري ارائه شده است. به علاوه اطلاعات گسترده اي در مورد ايران، فرهنگ و آداب و رسوم مردم و نيز وضعيت بازرگاني و اقتصادي کشور، سطح آموزش، بهداشت و ... ارائه شده است.

http://www.sci.org.ir

فارسي,انگليسي,

سازمان بازنشستگي کشوري دومين سازمان بزرگ مسوؤل امور بازنشستگان و يکي از سازمانهاي مستقل در مجموعه سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور مي باشد و چنانچه مي دانيد متولي پرداخت حقوق جمع کثيري از بازنشستگان و موظفين صندوق بازنشستگي کشور مي باشد. از طريق پايگاه اينترنتي اين سازمان شما مي توانيد در جريان آخرين اخبار و تصميم گيريهاي دولت در رابطه با نحوه پرداخت مستمري به بازنشستگان و مستمري بگيران دولت قرار گيريد. همچنين مي توانيد با ساختار اقتصادي اين سازمان و شرکتهاي وابسته آشنا شويد. امکان ارزشمندي که از طريق اين پايگاه براي بازنشتگان خارج از کشور فراهم شده است نيز حائز اهميت است و اين دسته از کاربران مي توانند به صورت آنلاين جهت دريافت مستمري خود اقدام نمايند.

www.cspf.ir

فارسي,انگليسي,