• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

شوراي عالي مناطق آزاد تجاري- صنعتي ايران با هدف زمينه سازي جهت فراهم آوردن شرايط مناسب براي افزايش توليد و صدور کالاهاي صنعتي از طريق راه يابي به بازارهاي جهاني در سال 1371 تأسيس شد و به مرور با تأسيس مناطق مختلف آزاد يا ويژه تجاري و صنعتي بر دامنه فعاليت خود افزود. کاربران محترم از طريق پايگاه اينترنتي اين مرکز مي توانند به صورت گسترده باکليه مناطق آزاد يا ويژه تجاري و صنعتي کشور آشنا شده و در مورد موقعيت جغرافيايي و اقتصادي اين مناطق، مقررات سرمايه گذاري، صادرات، واردات، امور گمرکي، اشتغال زايي و ... در اين مناطق آشنا شوند. به علاوه کاربران مي توانند از اخبار مربوطه و پروژه هاي مطالعاتي در دست انجام جهت توسعه هر چه بيشتر اين مناطق مطلع گردند.

www.iftiz.org.ir

فارسي,انگليسي

خطوط کشتيراني جمهوري اسلامي ايران قريب به 40 سال است که با هدف تسهيل در امر انتقال و حمل و نقل بين الملل و ورود به عرصه جهاني در اين زمينه شروع به فعاليت کرده است. از طريق پايگاه اينترنتي اين شرکت شما مي توانيد از خدمات خاص آن در ارتباط با حمل و نقل دريايي آگاه شده و با دفاتر و مراکز ارائه خدمات اين شرکت آشنا شويد. همچنين مي توانيد از نرخ سود عوارض گمرگي و برخي تسهيلات مربوطه در اين زمينه مطلع شده و با برخي از طرحها و برنامه هاي اين شرکت در جهت گسترش و بهبود حمل ونقل دريايي آشنا شويد. به علاوه مي توانيد از فعاليتهاي اين شرکت در زمينه تعمير، تجهيز، نگهداري و يا ساخت انواع کشتي مطلع شويد.

www.irisl.net

انگليسي

شرکت کمک رسان ايران اولين و تنها شرکت کمک رساني ايراني و بزرگترين شرکت کمک رساني در نوع خود در خاورميانه است. اين شرکت که از سال 1371 شروع به کار کرده است به ارائه خدماتي در زمينه کمکهاي امدادي به شهروندان مي پردازد. اين خدمات شامل درمان و امداد پزشکي، خدمات درمان گروهي، بيمه و کمک رساني عمومي، خدمات دندانپزشکي و ... مي شود. بانک اطلاعات پزشکي کمک رسان دربرگيرنده مشخصات نزديک به 3000 پزشک متخصص، 370 بيمارستان و مرکز درماني در بيش از 190 شهر ايران است و اطلاعات لازم از جمله نام پزشک متخصص، تلفن، نشاني و امکانات را در اسرع وقت در اختيار اعضا قرار مي دهد. کمک رسان براي استفاده سريع اعضا از بهترين خدمات، از يک شبکه خدماتي سراسري و بين المللي استفاده مي نمايد. اين شبکه شامل بيمارستان ها و مراکز پزشکي منتخب، مؤسسات انتقال پزشکي زميني و هوايي و جت آمبولانس، داروخانه ها، مراکز تشخيصي پزشکان و دندانپزشکان، مؤسسات انتقال و تعمير اتومبيل، فروشندگان قطعات يدکي اتومبيل وصدها مرکز خدماتي ديگر در تهران و سراسر ايران است.

www.iranassistance.com

فارسي,انگليسي

سازمان پارکها و فضاي سبز شهر تهران که در سال 1342 تأسيس شده است وابسته به شهرداري تهران بوده و متولي امور پارکها وفضاي سبز در شهر تهران مي باشد. از طريق وب سايت اين سازمان شما مي توانيد در جريان اهم اخبار، پروژه ها و فعاليتهاي اين سازمان در جهت بهبود فضاي شهري قرار گيريد. همچنين مي توانيد اطلاعات جامعي در مورد طرحهاي تحقيقاتي اين سازمان، مقالات علمي و طرحهاي فضاي سبز تهران در آينده کسب نماييد. امکان مفيد ديگر اين پايگاه اطلاع رساني در زمينه دوره هاي آموزشي اين سازمان براي کارگران فضاي سبز شرکتها و سازمانها مي باشد. همچنين بخش معرفي گل و گياه اين پايگاه بسيار متنوع بوده و حاوي اطلاعات عمومي قابل استفاده زيادي مي باشد. از اين طريق مي توانيد با نحوه تکثير گياهان، بيماريها، نياز آبي و ... آنها آشنا شويد. امکان مفيد ديگر اين پايگاه معرفي کليه پارکهاي شهر تهران، به همراه بيان امکانات آنها و نحوه دسترسي محلي به آن پارک مي باشد.

www.tehranparks.org

فارسي

در وب سايت سازمان منطقه آزاد قشم جزيره قشم که بزرگترين جزيره خليج فارس مي باشد به طور کامل معرفي شده و پتانسيلهاي صنعتي، تجاري و سرمايه گذاري اين منطقه به طور کامل بيان شده اند. همچنين در مورد فرهنگ، آداب و رسوم وهنرهاي مردم اين جزيره، امکانات زير بنايي و نيز امکانات تفريحي و توريستي آن از قبيل مراکز اقامتي، آژانسهاي مسافرتي، رستورانها، مراکز تفريحي، ورزشي و فرهنگي و نيز بازارهاي اين جزيره و ديگر مراکز خدماتي به طور کامل اطلاع رساني شده است. به علاوه به منظور رفاه حال سرمايه گذاران اطلاعاتي در مورد مزايده ها ومناقصه هاي اين سازمان، قوانين و مقررات گمرکي، شرکتهاي سرمايه گذار داخلي و خارجي و... در اين منطقه ارائه شده است.

www.qeshm.ir

انگليسي,فارسي

چنانچه مي دانيد شرکت هواپيمايي ماهان از بزرگترين شرکتهاي هواپيمايي خصوصي کشور است که در سال 1991 تأسيس شد و در سالهاي اخير توسعه زيادي به فعاليتهاي خود داده است به طوريکه در زمره يکي از مطرح ترين شرکتهاي هواپيمايي خاورميانه قرار گرفته است. از طريق وب سايت اين شرکت شما مي توانيد از فعاليتهاي آن آگاه شده و در جريان آخرين اخبار و تحولات آن قرار گيريد. همچنين مي توانيد از وجود نمايندگيهاي اين شرکت در ديگر کشورها مطلع شده و در مورد کليه پروازهاي اين شرکت اطلاعاتي کسب نماييد. به علاوه مي توانيد در جريان فعاليتهاي مهندسين اين شرکت در زمينه ساخت ويا تعمير هواپيما قرارگرفته و با کادر کارمندان، خلبانان، مهمانداران و ... آشنا شويد.

www.mahanairlines.com

انگليسي

چنانچه مي دانيد شرکت هواپيمايي آسمان يکي از بزرگترين شرکتهاي هواپيمايي کشور است که چيزي در حدود 45 سال از فعاليت آن مي گذرد. از طريق وب سايت اين شرکت بيشتر مي توانيد با پيشينه و فعاليتهاي آن آشنا شويد. همچنين از طريق اين پايگاه مي توانيد پرواز مورد نظر خود را رزرو نماييد يا از ورود و خروج کليه پرازهاي داخلي کشور در هر شهري که توسط اين شرکت انجام مي گيرد مطلع شويد. همچنين مي توانيد از فعاليتهاي اين شرکت در امر توليد يا تعمير هواپيما آگاه شده و يا در مورد سرويسهاي ويژه اي که توسط اين شرکت به مشتريان ارائه مي شود اطلاعاتي کسب نماييد. به علاوه در اين سايت خدمات ويژه اي از جمله امکان جستجوي کليه آژانسهاي مسافرتي کشور، ارائه چشم اندازي از ايران و ... وجود دارد.

www.iaa.ir

فارسي,انگليسي

از طريق پايگاه بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران که با سابقه ترين بانک کشور محسوب مي شود مي توانيد در جريان آخرين سياستهاي مالي کشور قرار گرفته و از اخبار بازار ارز ايران مطلع شويد. همچنين مي توانيد با تاريخ بانکداري در ايران و تحولات آن آشنا شده و يا به سايت ديگر بانکهاي خصوصي يا دولتي کشور دست يابيد. به علاوه مي توانيد از امکانات کتابخانه اين بانک استفاده نماييد. يکي از جالبترين قسمتهاي اين پايگاه گنجينه جواهرات ايران است که بدين ترتيب مي توانيد با اشياء موجود در اين گنجينه آشنا شده و از سابقه تاريخي و ارزش آنها مطلع شويد.

www.cbi.ir

انگليسي

پايگاه اطلاع رساني بانک رفاه به انعکاس اخبار مالي کشور پرداخته است. از طريق اين پايگاه شما مي توانيد در مورد انواع خدمات اين بانک ازجمله انواع سپرده هاي سرمايه گذاري، کارت اعتباري ارزي، خدمات ارزي، صندوق امانات، تسهيلات فروش اقساطي خانه و ... اطلاعاتي کسب نماييد. همچنين کليه شعب اين بانک در داخل و نيز بانکهاي خارجي طرف قرارداد بانک رفاه معرفي شده اند. به علاوه در مورد طرحهاي توسعه اي و پروژه هاي بهبود ارائه خدمات اين بانک در آينده اطلاع رساني شده است.

www.bankrefah.ir

فارسي,انگليسي

چنانچه مي دانيد بانک تجارت يکي از با سابقه ترين بانکهاي کشور است که در سال 1358 پس از ادغام 11 بانک خصوصي شروع به کار کرد. اين بانک در سال 2001 توانست در زمره 287 بانک برتر جهان قرار گيرد. از طريق وب سايت اين بانک کاربران عزيز مي توانند با اين بانک بيشتر آشنا شده و از خدمات مختلف آن از جمله انواع حسابهاي سپرده گذاري، تجارت کارت، تلفنبانک، صندوق امانات، پست صوتي و ... مطلع شوند. همچنين مي توانيد از کليه شعب اين بانک در سراسر کشور آگاه شده واطلاعات جزيي در مورد آنها بدست آوريد.

www.tejaratbank.ir

فارسي