• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

از طريق وب سايت فدراسيون بسکتبال ايران شما مي توانيد در جريان آخرين اخبار جامعه بسکتبال کشور قرار گرفته و نيز از برنامه هاي اين فدراسيون در جهت رشد و بهبود کيفيت بسکتبال در کشور آگاه شويد. همچنين فهرست کليه باشگاههاي کشور به همراه آدرس آنها در اين پايگاه به چشم مي خورد. به علاوه مي توانيد در مورد کليه مسابقات رسمي داخلي و بين المللي کشور، تاريخ و محل برگزاري آنها اطلاعاتي را کسب نماييد. از امکانات خوب اين سايت آموزش جديدترين تکنيکهاي بسکتبال مي باشد که به وسيله فيلم مي توانيد آنها را فراگيريد.

www.iranbasketball.org

فارسي

وب سايت فدراسيون اسکي ايران به بازتاب فعاليتها و نيز آخرين اخبار اسکي ايران و جهان مي پردازد. علاقمندان به اسکي مي توانند در مورد تاريخچه اسکي در ايران مطالبي را بخوانند و نيز در مورد پيستهاي اسکي کشور و امکانات هر يک مطالبي را مطالعه نمايند. همچنين از طريق اين سايت مي توان به فدراسيونهاي اسکي ديگر کشورها دست يافت، از آلبوم عکس زيباي آن استفاده کرد، فيلمهاي کوتاهي در مورد پيستهاي اسکي ايران ديد و يا جديدترين تکنيکهاي روز دنيا را در اين رشته ورزشي به صورت فيلم آموخت. همچنين امکانات سرگرم کننده ديگري مثل بازي اسکي و ... در اين سايت فراهم شده است.

www.skifed.ir

انگليسي,فارسي

سازمان تربيت بدني رسمي ترين نهاد دولتي کشوردر زمينه ورزش است و در وب سايت آن مي توان از اهم فعاليتهاي اين سازمان مطلع شد. همچنين تمام فدراسيونهاي ورزشي کشور ونيز کميته ملي المپيک در اين سايت داراي لينکي مي باشند که بدين ترتيب مي توان به صورت اختصاصي از فعاليتهاي هر يک مطلع شد. به علاوه اخبار ورزشي کشور در اين پايگاه به طور وسيع پوشش داده شده و آلبوم عکس آن نيز بسيار غني مي باشد.

http://www.sport.ir

فارسي,انگليسي,

اين پايگاه به صورت تخصصي به بازتاب اخبا ر و وقايع جاري جامعه فوتبال کشور پرداخته است. همچنين به معرفي ساختار تشکيلاتي و اداري فدراسيون فوتبال مي پردازد. به علاوه به طور کامل تيمهاي ليگ برتر، دسته يک و دسته دو کشور و همچنين تيمهاي ملي بزرگسالان، اميد، المپيک و ... معرفي شده اند.

http://www.ffiri.ir

فارسي,انگليسي,

اين پايگاه به صورت بسِار گسترده اي به انعکاس اخبار ورزشي کشور براي رده هاي مختلف سني و اجتماعي جامعه مي پردازد و در رشته هاي مختلف ورزشي کار اطلاع رساني را انجام مي دهد. همچنين بخش اخبار بين الملل اين پايگاه نيز بسيار پر محتوا است و اکثر اخبار ورزشي بين المللي را پوشش مي دهد. به علاوه قسمت عکس و گزارش تصويري اين پايگاه نيز بسيار زيبا و جالب مي باشد.

www.ipna.ir/

فارسي

در اين سايت روزنامه ايران ورزشي بطور کامل همراه با امکان انتخاب صفحه مورد نظر و مشاهده 7 شماره قبل آن ارائه گرديده است .

www.iran-varzeshi.com

فارسي