• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

سایت مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت (ع) اصفهان با هدف ايجاد امكانات لازم جهت رشد و پرورش فكري و ذوقي كودكان و نوجوانان، راه اندازی شده است و شامل بخش هایی چون: 1- محیط مشاوره ای و گفتگو جهت والدین ، فرزندان و مربیان. 2-بانک اطلاعاتی و کتابخانه دیجیتالی جهت استفاده همه کودکان و نوجوانان. 3-بازی و سرگرمی. 4- آرزوها. 5- خبر. 6- دانستنی ها. 7- سفر و ... می باشد.

http://www.shiachildren.com

فارسي,

سايتي متعلق به كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان که درواقع پورتالی است از كليه وب سايت هاي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان

http://www.kanoonparvaresh.com/84/index.asp

فارسي,

این سایت متعلق به شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی می باشد و شامل مطالبی چون: شامل موسيقي و سرگرمي، دانستنيها، خبر، دريچه، ادبیات، معارف و هنر می باشد.

http://www2.irib.ir/amouzesh/k/index.asp

فارسي,

هدف اصلی از ایجاد چنین سایتی ترويج بهينه مصرف كردن سوخت در بين كودكان و نوجوانان می باشد. و شامل مطالب چون سرگرمی، دانستنی و ... می باشد.

http://kids.ifco.ir/

فارسي,

مجله هدهد، نشریه الکترونیکی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که برای گروههای سنی نوجوان و عمومی(د و هـ) منتشر می‌شود. این نشریه می‌کوشد تا با ارائه مقاله، نقد، داستان و شعر و … به آشنا ساختن نسل امروز با تولیدات فرهنگی ـ هنری مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بپردازد.

http://www.hodhod.ir

فارسي,

سايتي حاوي مقالات پزشكي جالب براي كودكان و والدین، همچنين دارای بخش فروشگاهي محصولات كتاب و سي دي، شعر، بازی و ...

http://www.koodakaneh.com

فارسي,

سايتي مناسب براي نوجوانان در مورد انرژي، چرخه آب، زلزله، آتشفشان، ستاره شناسي، زمين شناسي و ...

http://www.ngdir.ir/SiteLinks/Kids/html/Kids.html

فارسي,

سايتي شامل ساخت ماكتهاي كاغذي زيبا از انواع ماشين، كشتي،و دهها مدل ديگر. همچنین می توانید از طریق سفارش محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید.

http://www.lezzatekardasti.com

فارسي,

نهاد کتابک با این هدف طراحی شده است که راهنما و ترویج کننده مواد خواندنی مناسب برای کودکان فارسی زبان باشد و محتواهای وابسته به این موضوع را در اختیار مادران و پدران، آموزگاران ،‌مربیان،‌کتابداران و مروجان قرار دهد.

http://www.ketabak.org

فارسي,انگليسي,

از جمله اهداف مهم این سایت ارتقاء سطح کیفی برنامه‌سازی برای خردسالان، کودکان و نوجوانان از طریق ایجاد پیوند بیشتر دستاوردهای علمی با گروه‌های برنامه‌سازی کودک و نوجوان شبکه‌ها، فراهم آوردن موجبات توسعه علم با گسترش پژوهش‌های رسانه‌ای در زمینه کودکان و نوجوانان و ... می باشد که از بخش های تازه های کتاب، تازه های خبر و ... تشکیل شده است.

http://rcirib.ir/koodak

فارسي,