• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

رسانه « نبأ پرس» با تفأل به قرآن کریم به معنای خبر عظیم و بزرگ انتخاب شد . این رسانه با علم و آگاهی از این واقعیت روز و یکی از ضروری ترین اقدامات در عرصه وسیع فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی کشور و حضور موثر رسانه‌های انقلابی و همسو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ، با هدف اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی درباره مهمترین رویدادها و همچنین اخبار و گزارشات و موضوعات روز داخلی و بین‌المللی و مقابله با هجمه های جبهه جنگ نرم معاندان ، فعالیت خود را آغاز کرده است.

http://www.nabaapress.ir

فارسي,

انجمن " خیرین کتابخانه ساز ایرانیان" یک انجمن غیرسیاسی و غیرانتفاعی است که به منظور جذب، ساماندهی منابع، امکانات و جلب مشاورکت های مردمی در ار مقدس کتابخانه سازی، توسعه فرهنگ کتابخوانی و همکاری در اداره کتابخانه های عمومی تشکیل شده است.

http://www.ketabkhanesaz.ir/

فارسي,

نوع فعاليت ستاد، غيردولتي، داوطلبانه و غيرانتفاعي است و حوزه فعاليت آن بين المللي است و مدت فعاليت، از تاريخ تأسيس نامحدود است. مركز اصلي آن در تهران میباشد.موضوع فعاليت ستاد، بازسازي عتبات عاليات و اماكن مذهبي عراق و ديگر كشورها و انجام خدمات علمي، فرهنگي، آموزشي، بهداشتي، عمراني و فعاليتهاي انسان دوستانه مي باشد .منابع مالي و دارايي هاي ستاد از طريق قبول كمك هاي مالي داوطلبانه از سازمان هاي دولتي و غير دولتي و ساير اشخاص خيّر و عاشقان بازسازی حرمهای مطهر تأمين مي شود. ستاد در طول فعاليت خود اهداف زير را دنبال مي كند: 1- بازسازي و توسعه حرم هاي مطهر ائمه معصومين عليهم السلام و رسيدگي به اماكن مذهبي در كشور عراق و ديگر كشورها. 2- انجام فعاليتهاي انسان دوستانه به مردم عراق و ديگر كشور ها در صورت نياز و وجود منابع مالي با اولويت كشورهاي اسلامي.

http://atabat-tehran.ir

فارسي,

مؤسسه فرهنگی دارالاکرام، برای خدمت به کودکان و نو جوانان از طریق تامین و اعطای بورسیه های تحصیلی رو به سوی حقیقتی دارد که با عشق به خداوند و توکل به او معنا یافته است تا آنها را به مهربانی خداوند بیش از پیش امیدوار ساخته و این گل های باغ هستی را با علم، معرفت و فرهنگ طراوتی تازه بخشد. باور بر این است که با یاری خداوند، همتی کامل و نیتی صادقانه، دستان و آغوش های بی شماری برای رسیدن به این هدف برتر گشوده خواهد شد. زیرا که توانمند سازی کودک امروز، تولد انسانی توانا و خوشبخت برای فردای جامعه است.

http://www.darolekram.com

فارسي,

پايگاه اطلاع رساني دستاوردهاي انقلاب اسلامي به همت جمعي از طلاب حوزه ی علميه ی قم با هدف دفاع، تبيين و تبليغ دستاوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي راه‌اندازي شده است. دست‌اندركاران اين پايگاه تلاش مي‌كنند با نگاهي كلان و خارج از محدوده ی گرايش‌هاي معمول و متعارف سياسي، به دفاع از دستاوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي بپردازند و عملكرد ادوار مختلف نظام اسلامي را با تكيه بر آمار و منابع اطمينان‌آور علمي مورد بررسي و تحليل قرار دهند.

http://www.dastavardha.com

فارسي,

يكي از پژوهشگاه هاي مستقل و زير نظر وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ايران است. اين پژوهشگاه از سه پژوهشكده علوم اسلامي، علوم رفتاري و علوم اجتماعي تشكيل شده‌است.پژوهشگاه حوزه و دانشگاه مركزي است پژوهشي - آموزشي و بر اين باور است كه شناخت انسان و ارزش هاي انساني از مهم ترين مباني تمدن هاي بشري و تمدن اسلامي است. با اين باور فلسفه حيات پژوهشگاه چنين است:«نظريه پردازي در مناسبات دين و علوم انساني وتوسعه مرزهاي علوم انساني ـ اسلامي و بومي ». پژوهشگاه مي كوشد در آفاق جهاني، قطب علمي در حوزه علوم انساني ـ اسلامي باشد. پژوهشگاه بر آنست تا در دو دهه پيش رو، با بهره گيري از توان دانش حوزه و دانشگاه، بانظر داشت به معارف اهل بيت عليهم السلام در نظريه‏پردازي گام هايي بلند بردارد و تصويري درخور از خود بنماياند. پژوهشگاه از روش ها و ابزارهاي نو در قلمرو پژوهش و فرآوري اطلاعات، بيشترين بهره را خواهد برد تا ژرفاي دانش را با پهناي فناوري پيوند زند. پژوهشگاه روح اخلاق، معنويت و تعهد را در همراهان و همدلان خود مي گسترد تا ضمن حفظ محققان و كاركنان، توان علمي و مهارتي ايشان در پرتو معرفت بالنده تر شود.

http://www.rihu.ac.ir

عربي,فارسي,انگليسي,

این پرتال با هدف ترویج سیره نظری و عملی امام (ره) در عرصه شبکه جهانی (اینترنت)؛ در قالبی نو آغاز به کار کرده است. امکانات ارائه شده در این پرتال در قالب سرویس هایی در حوزه های پژوهشی، اطلاع رسانی و عمومی در اختیار مخاطبان قرار گرفته است . این سرویس ها از طریق سامانه های متعددی تغذیه می شوند وبه صورت مستقیم یا از طریق درگاه هایی که در صفحات مختلف سایت قرار گرفته قابل استفاده می باشند.

http://www.imam-khomeini.ir/FA/Default

فارسي,انگليسي,

شبکه اجتماعی چارباغ ؛ شبکه اجتماعی جوان پسندی است که در تابستان 1390 راه اندازی شده است و امکانات ویژه ای نظیر ساخت صفحه شخصی ؛ امکان ساخت گروه ؛ راه اندازی مراسم ؛ آپلود فیلم و موسیقی و تصویر ؛ اتاق های گفتگو و شرکت در مباحث انجمن ها و ارسال آگهی را دارد .

http://www.charbagh.com

فارسي,انگليسي,

سایت شبکه العالم با هدف تقویت اطلاع رسانی، توسعه حوزه نفوذ و دسترسی هر چه بیشتر مخاطبان عرب و غیر عرب در آبان ماه سال 82 شمسی تاسیس و راه اندازی گردید. این وب سایت امکان دسترسی به آخرین و مهتمرین رویدادهای خبری دنیا را به زبان های فارسی و عربی برای مخاطبان امکان پذیر ساخته و کاربران می توانند با مراجعه به سایت، برنامه های شبکه و آخرین بخشهای خبری را مشاهده نمایند.

http://fa.alalam.ir/

فارسي,

پایگاه جامع اطلاع رسانی شهدای ایران؛ شامل مصاحبه ، گزارش و ......

http://shohadayeiran.com

فارسي,