• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
آرشیو

ویژگی کسانی که مواد آتش‌زای دوزخ می شوند/ در قيامت انسان عمل خودش را می‌چشد
آیت الله جوادی آملی با تشریح آیات ناظر به تجسم عمل در قیامت، تصریح کرد: در قيامت انسان عمل خودش را مي‌چشد مي‌بيند تلخ است، آن روز است كه دادش درمي‌آيد؛ يا مي‌چشد مي‌بيند شيرين است، آن روز است كه لذت مي‌برد.

اعتبار تخصیص یافته به سازمان دارالقرآن‌، به اندازه جابجایی یک بازیکن فوتبال نیست
معاون طرح و برنامه سازمان دارالقرآن‌ گفت: درد ما این است که اعتبار تخصیص یافته به این سازمان که باید حامی شبکه عظیمی با ۶ هزار تشکل، موسسه و دارالقرآن‌های متعدد در شهرستان‌ها باشد، به اندازه جابجایی یک بازیکن فوتبال نیست.

لزوم تجدید نظر در زمان برگزاری مسابقات قرآن شکوفه‌ها/ تیم کارشناسی تشکیل دهید
قاری بین‌المللی قرآن کریم با تأکید بر اینکه تغییرات در مسابقات قرآن شکوفه‌ها باید توسط تیم کارشناسی صورت پذیرد گفت: گنجاندن مسائل تفریحی در این مسابقات پیش از هر چیز نیازمند تجدید نظر در زمان و مکان برگزاری است.

تلاوت و قرائت، مقدمه‌ای برای تدبر و عمل به قرآن کریم است
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: ما علاوه بر تدبر، تذکر را نیز باید در رفتارمان جلوه‌گر کنیم و برای بیدار شدن از غفلت و بی‌توجهی نیازمند تذکر هستیم. تلاوتی که تدبر داشته باشد و تدبری که تذکردهنده باشد، ارزش حقیقی پیدا می‌کند.

پخش مستقیم «محفل انس با قرآن» امروز با حضور مهدی عادلی
محفل انس با قرآن امروز با عنوان «کرسی تلاوت» امروز شنبه 12 بهمن‌ماه ساعت 11:30 با حضور مهدی عادلی، قاری بین‌المللی قرآن کریم به صورت زنده از شبکه رادیویی قرآن پخش می‌شود.

استعدادهای مردمی در عرصه قرآن قابل تکیه است/ دولت حمایت می‌کند
معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد، نگاه هنری به فعالیت‌های قرآنی را یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نمایشگاه دستاوردهای مؤسسات قرآنی کشور دانست و گفت: استعدادهای مردمی در عرصه قرآن قابل تکیه است و دولت باید از آن حمایت کند.

سازمان دارالقرآن بانك اطلاعات قرآن آموزان كشور را تهيه مي‌كند
مدیر آموزش سازمان دارالقرآن الکریم در مورد اهمیت بانک اطلاعات قرآن آموزان گفت: بانك اطلاعات قرآن آموزان كشور می‌تواند علاوه بر ارتقای فعالیت‌های قرآنی، سازمان دارالقرآن را در برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های آموزشی در حوزه قرآن یاری رساند.

درس‌هایی از قرآن؛ استقلال و آزادی در سایه انقلاب اسلامی
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی: در آستانه سالگرد انقلاب هستیم. برای نسل نو لازم است، راجع به انقلاب صحبت کنیم. ذکر و تذکر لازم است. شعار مردم این بود: استقلال، آزادی، جمهوری‌اسلامی. قرآن راجع به استقلال چه دارد؟

رسیدن به آرمان‌ها در فعالیت‌های قرآنی با پیروی از منویات رهبری ممکن است
استاد پیشکسوت قرآن با بیان اینکه با نقطه آرمانی در فعالیت‌های قرآنی فاصله داریم، گفت: رسیدن به آرمان‌ها در فعالیت‌های قرآنی با پیروی از منویات رهبری ممکن است.

پسران برگزیده مسابقات سراسری قرآن شکوفه‌ها معرفی شدند
مراسم اختتامیه سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن در مقطع شکوفه‌ها ویژه برادران امروز شنبه ۱۲ بهمن‎ماه در تالار فرهنگ در حال برگزاری است. نفرات برتر این دوره از مسابقات قرآن شکوفه ها ویژه برادران اعلام شد.

  • تعداد رکورد ها : 2598