• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 3159)
جمعه 7/4/1387 - 16:24 -0 تشکر 45515
" یک خبر "

سلام
وقت همگی بخیر و شادی...
همیشه این نیاز رو توی این انجمن حس میکردم که جای یه خبرگذاری خالیه...
البته قبول دارم که این خبرگذاری نیست، چون نه گزارشگر داره نه مدیر مسئول و نه خیلی چیزای دیگه. اما بد ندیدم که اسمش رو بذارم خبرگذاری...

اینجا رو اختصاص دادم به اخبار مذهبی از سرتاسر دنیا... هرکی هر خبر تازه ای شنید، هرچی که بود، میاد و اینجا به اطلاع عموم میرسونه...
به روز موندن یه همچین جایی برای یک نفر یه خورده مشکله، برای همین از دوستانی که به اینترنت دسترسی دارند و میتونن خبرساز این خبرگذاری باشن،میخوام که حتی یک روز در میون هم که شده، سری به سایت های خبری مذهبی بزنن و خبرهای روزش رو برامون بیارن؛ من هم همین سعی رو دارم، و تا جاییکه بتونم هرروز توی اینترنت جستجو میکنم برای خبرای داغ داغ... اینطوری دوستانی که امکان دسترسی به اینترنت رو ندارن یا نمیتونن توی تک تک سایت های خبری بگردن، میتونن از اهم اخبار مذهبی مطلع باشن...

ممنون و متشکر
یاعلی

در نگاه آنانکه پرواز را نمی فهمند،                                                                        
هرچه اوج بگیری، کوچکتر می شوی...                                         
جمعه 7/4/1387 - 16:43 - 0 تشکر 45519

سلام
برای استارت کار این خبرگذاری ترجیح دادم که با یه خبر شیرین شروع کنم. آخه میگن خبر خوب شوگون داره و امیدوارم که قدمش خوش باشه...
واما خبر...

" افزایش چشمگیر مذهب شیعه در جهان"...
آخرین آمار که از سوی پایگاه الکترونیکی «ویکی پدیا» انتشار یافته، حکایت از روند روبه رشد تعداد شیعیان در سراسر جهان دارد. این روند به ویژه از سال 2005 میلادی و پس از آن بعد از جنگ 33 روزه حزب الله لبنان با رژیم اشغالگر قدس، سرعت بیشتری یافت.
این در حالیست که گسترش تعالیم این مذهب در جهان باعث شده در بسیاری از کشورهای غربی نیز تشیع گسترش یابد. به رغم تبلیغات گسترده دشمنان مذهب تشیع به ویژه وهابیت علیه این مذهب و نیز مشکلات و ضعف‌هایی که در برنامه‌های تبلیغی شیعیان وجود داشته، آمار شیعیان روز به روز در جهان رو به افزایش است.

و اما طبق جدیدترین آمار این پایگاه الکترونیکی، حدود 90 درصد مردم ایران، 85 درصد مردم آذربایجان، 80 درصد مردم بحرین، ۶۵ درصد مردم عراق، اكثریت مردم لبنان (55 درصد)، 45 درصد مردم یمن، 35 درصد مردم پاكستان، ۳6 درصد مردم کویت، ۳6 درصد مردم قطر، 20 درصد مردم تركیه، 18 درصد مردم افغانستان، 17 درصد مردم سوریه، ۱۶ درصد مردم امارات متحده عربی و 10 درصد مردم هند را شیعیان تشکیل می‌دهند.
البته ناگفته نماند به نظر می رسد آمار ذكر شده كمی از حد واقعی پایین‌تر باشد. به عنوان مثال تعداد شیعیان عراق در آماری غیر رسمی 70 درصد و تعداد شیعیان بحرین در آماری رسمی 85 درصد گزارش شده‌اند، ضمن اینكه در كشورمان نیز كه قطب كشورهای شیعه جهان است، بعید به نظر می‌رسد تعداد شیعیان از 95 درصد پایین‌تر باشد. همچنین شواهد حاكی از این است كه تعداد شیعیان افغانستان و سوریه نیز بسیار بیشتر از چیزی است كه در این پایگاه الکترونیکی عنوان شده است.
شایان ذکر است در حال حاضر مطابق آمار رسمی، 15 درصد و مطابق آمار غیررسمی 20 درصد جمعیت عربستان را شیعیان تشكیل می‌دهند، البته از لحاظ جغرافیایی 33 درصد سرزمین‌های اعراب سعودی در اختیار شیعیان است.

تعداد شیعیان در جهان اسلام به سرعت رو به افزایش است و مطابق با آمار غیر رسمی از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به طرز عجیبی افزایش یافته است. اكثریت مطلق شیعیان، "اثنی عشری" (12 امامی) هستند و تعداد كل شیعیان در جهان اسلام نیز در حال حاضر 25 درصد است كه این عدد نیز با نرخ قابل توجهی در حال ازدیاد است.
شایان ذكر است كه آیت‌الله العظمی شیخ "جعفر سبحانی" نیز در مناظره مكتوبی كه با "سلمان العوده" از شیوخ منحرف وهابی داشته‌، به عدد 25 درصد اشاره نمود. طبیعی است یك عالم با این عظمت در جهان اسلام هنگامی كه آماری ارائه می‌دهد و یا مطلبی را بیان می‌كند، با علم كامل اقدام به چنین كاری می ورزد؛ به خصوص هنگامی كه طرف مقابل مناظره وی نیز با سكوت خود این آمار را تایید می‌كند.
حضرت آیت‌الله العظمی بهجت نیز در یكی از بیانات چند سال پیش خود تعداد شیعیان را در جهان بیش از 400 میلیون نفر عنوان كرده بود.
به تمام این مسائل باید تقیه سنی‌های شیعه شده را كه از ترس كشته شدن توسط وهابیون و سلفی‌های تندرو، شیعه شدن خود را پنهان می‌كنند نیز افزود.

رشد چشمگیر تشیع در جهان توسط وهابیون به خوبی احساس شده تا آنجا كه برخی از آنها در كتاب‌های خود به طور واضح به این مساله اشاره كرده‌اند. دكتر "عصام العماد" فارغ‌التحصیل دانشگاه «امام محمد بن سعود» در ریاض و شاگرد بن باز (مفتی اعظم و سابق عربستان سعودی) و امام جماعت یكی از مساجد بزرگ صنعاء و از مبلغان وهابیت در یمن كه پیش از شیعه شدن كتابی نیز در اثبات كفر و شرك شیعه تحت عنوان «اصله بین الاثنی عشریه و فرق الغلاة» نوشته بود، با آشنایی با یكی از جوان‌های شیعه، با فرهنگ نورانی تشیع آشنا شد و از فرقه ضاله وهابیت دست كشید و به مذهب شیعه مشرف شد.
"عصام العماد" به همین مناسبت كتابی با عنوان «رحلتی من الوهابیه الی الاثنی عشریه» تألیف نمود. وی در كتاب دیگر خود می‌نویسد: با مطالعه كتاب‌هایی كه وهابیت در سال‌های اخیر نوشته‌اند، به یقین در می‌یابیم كه آنان احساس كرده‌اند كه تنها مذهب آینده، همان مذهب شیعه امامیه است.(1)
شیخ "عبدالله الغنیمان" از اساتید وهابی دانشگاه «الجامعه الاسلامیه» می‌گوید: وهابیون به یقین دریافته‌اند، تنها مذهبی كه در آینده، اهل سنت و وهابیت را به طرف خود جذب خواهد كرد، همان مذهب شیعه امامی است.(2)
شیخ "ربیع بن محمد" از نویسندگان بزرگ سعودی وهابی نیز در یكی از كتاب‌های خود می‌نویسد: آنچه باعث فزونی شگفتی من شده این است كه برخی از برادران وهابی و فرزندان شخصیت‌های علمی و دانشجویان مصری كه با ما در جلسات علمی شركت می‌كردند و برادرانی كه ما به آن‌ها حسن ظن داشتیم، اخیرا به سراغ این مسیر تازه (تشیع) را پیمودند
و آن تحت تاثیر انقلاب ایران بوده است.(3)
شیخ "محمد المغراوی" از دیگر نویسندگان سرشناس وهابی می‌گوید: با گسترش مذهب تشیع در میان جوان‌های مشرق زمین، بیم آن را دارم كه این فرهنگ در میان جوان‌های مغرب زمین نیز گسترده شود.(4)
دکتر "ناصر القفاری" استاد دانشگاه‌های مدینه در یكی از كتاب‌های خود می‌نویسد: اخیرا تعداد زیادی از اهل سنت به طرف مذهب شیعه گرویده‌اند و اگر كسی كتاب «عنوان المجد فی تاریخ البصره و نجد» را مطالعه كند به وحشت می‌افتد كه چگونه برخی از قبایل عربی به صورت كامل، مذهب شیعه را پذیرفته‌اند.(5)
شیخ "المجدی محمدعلی محمد" نویسنده بزرگ وهابی می‌گوید: یكی از جوان‌های اهل سنت حیرت زده نزد من آمد. وقتی كه علت حیرت او را جویا شدم، دریافتم كه دست یكی از شیعیان به وی رسیده و این جوان سنی تصور كرده است كه شیعیان ملائكه رحمت و شیر بیشه حق می‌باشند.(6)

آری، وهابیت هنگامی كه دید چگونه عقاید محكم شیعه با كمترین تبلیغات مثبت و بیشترین تبلیغات منفی همه حقیقت‌جویان را مجذوب خویش ساخته است، به گونه‌ای كه حتی كسانی كه در اوج خفقان یعنی در دانشگاههای ریاض فارغ التحصیل شده‌اند، به این سو كشیده می‌شوند، حربه خود را انتساب القابی چون مشرك و كافر به شیعیان قرار داد! و هنگامی كه دید این حربه نیز جواب نداد، دست به ترور و قتل و خونریزی زد! این‌‌ها همه نشان‌گر گسترش جهانی و بی‌سابقه مذهب تشیع در جهان و به خصوص در جهان اسلام است. بی شک تعالیم و آموزه‌های اهل‌بیت(ع) و فقه پویای این مذهب باعث افزایش پیروان آن شده و به تبع آن مسوولیت سنگینی را بر دوش شیعیان برای نشان دادن واقعیت‌ها و حقایق و مقابله با خرافات و خرافه‌ پرستی‌ها و در نهایت اعتلای این مذهب که با ظهور قائم آل محمد(ص) به کمال نهایی خود خواهد رسید، به همراه خواهد داشت.


1- (1) المنهج الجدید و الصحیح فی الحوار مع الوهابیین، ص 178
2- (2) همان
3- (3) مقدمه كتاب «الشیعه الامامیه فی میزان الاسلام»، ص 5
4- (4) مقدمه كتاب «من سب الصحابه و معاویه فامه هاویه»، ص 4
5- (5) مقدمه كتاب «اصول مذهب الشیعه الامامیه الاثنی عشریه»، ج 1، ص 6- انتصار الحق، ص 11 و 14


منبع من؛ موسسه تحقیقاتی ولی عصر

- - -

به امید اینکه روزی بیاد که خبر اومدن منجی توی دنیا بپیچه... 

یاحق

مجتبی 

در نگاه آنانکه پرواز را نمی فهمند،                                                                        
هرچه اوج بگیری، کوچکتر می شوی...                                         
جمعه 7/4/1387 - 16:50 - 0 تشکر 45521

- - -

در ادامه خبر بالا بهتره که یه خبر دیگه رو هم به اطلاعتون برسونم؛ خبری با عنوان

" شیعه و مهندسی معکوس"...

و اما متن خبر...
فرانسیس فوکویاما پژوهشگر و تاریخ‌نگار ژاپنی‌الاصل تبعه‌ی آمریکاست. وی با شخصیتی نیمه سیاسی - نیمه فلسفی دارای سابقه‌ی کار در اداره‌ی امنیت آمریکا و نیز تحلیل‌گر نظامی شرکت «رند» از شرکت‌های وابسته به پنتاگون می‌باشد.
جالب آنکه در سال‌های پس از جنگ این استاد و استراتژیست آمریکایی بعنوان جامعه‌شناسی هلندی با روادید این کشور به ایران می‌آید و پس از 8 ماه اقامت در ایران نسخه‌ای برای عوامل استکبار در ایران می‌پیچد.
او سال‌های 70 الی 72 را سال‌های اندلسیزه کردن(ترویج فساد اخلاقی)، سال‌های 72 الی 74 را سال‌های ترویج سکولاریسم، سال‌های 74 الی 76 را سال‌های واتیکانیزه کردن(عدم دخالت روحانیون در سیاست)، سال‌های 76 الی 78 را مقطع بالکانیزه کردن ایران یعنی تکرار سرنوشت جمهوری‌های یوگوسلاوی و شوروی برای ایرانیان بر می‌شمرد. این استراتژیست سال‌های 78 الی 80 را سال‌های شعار اصلاحات، سال‌های 80 الی 82 را سال‌های حقوق بشر، سال‌های 82 الی 84 را زمان طرح شعار لیبرالیسم و سال‌های 84 الی 86 را زمان آمادگی برای نبرد نهایی می‌داند. نبردی که به گفته‌ی فوکویاما در سال 2007 اتفاق می‌افتد.
فوکویاما در کنفرانس اورشالیم(واقع در فلسطین اشغالی) با عنوان «باز شناسی هویت شیعه» می‌گوید: شیعه پرنده‌ای است که افق پروازش خیلی بالاتر از تیر‌های ماست. پرنده‌ای که دو بال دارد: یک بال سبز و یک بال سرخ، او بال سبز این پرنده را مهدویت و عدالت‌خواهی و بال سرخ را شهادت‌طلبی که ریشه در کربلا دارد و شیعه را فنا ناپذیر کرده معرفی می‌کند. فوکویاما معتقد است شیعه بعد سومی هم دارد که اهمیتش بسیار است و می‌گوید: این پرنده زرهی به عنوان ولایت پذیری به تن دارد و قدرتش با شهادت دو چندان می‌شود. شیعه عنصری است که هر چه او را از بین ببرند بیشتر می‌شود. فوکویاما مهندسی معکوس را برای شیعه و مهندسی صحیحی را برای خودشان تعریف می‌کند و می‌گوید: مهندسی معکوس شیعیان این است که ابتدا ولایت فقیه را را خط بزنید تا این را خط نزنید نمی‌توانید به ساحت قدسی کربلا و مهدویت تجاوز کنید. برای پیروزی به یک ملت باید میل مردم را تغییر داد ابتدا ولایت فقیه را خط بزنید در گام بعد، شهادت‌طلبی به رفاه‌طلبی تغییر می‌کند. اگر این دو تا را خط زدید خود به خود اندیشه‌های امام زمانی از جامعه‌ی شیعه رخت بر‌می‌بندد. شما بیایید برای غرب هم یک امام زمان و کربلا و ولی‌فقیه بتراشید. فوکویاما برای این کار مکتب جدیدی به نام «اوانجلیسم» عرضه کرد. مکتبی که طرفداران او معتقدند عیسی ناصری خواهد آمد. فوکویاما به آنها توصیه می‌کند در فیلم‌هایشان هر چه را شیعیان درباره‌ی امام زمان می‌گویند بر شخصیت عیسی ناصری تطبیق دهند.
همچنین باید تبلیغات گسترده‌ای را بر ضد مراجع و رهبران دینی شیعه صورت دهیم تا آنها مقبولیت خود را در میان مردم از دست بدهند. یکی دیگر از مواردی که باید روی آن کار کنیم موضوع فرهنگ عاشورا و شهادت‌طلبی است که هر ساله شیعیان با برگزاری مراسمی این فرهنگ را زنده نگه می‌دارند و ما تصمیم گرفتیم با حمایت‌های مالی از برخی سخنرانان و مداحان و برگزارکنندگان اصلی این‌گونه مراسم عقاید و بنیان‌های شیعه و فرهنگ شهادت‌طلبی را سست و متزلزل کنیم و مسایل انحرافی در آن بوجود آوریم بگونه‌ای که شیعه یک جاهل خرافاتی در نظر آید.
در مرحله‌ی بعد باید مطالب فراوانی بر ضد مراجع شیعه جمع‌آوری شده و بوسیله‌ی مداحان و نویسندگان سودجو انتشار دهیم و تا سال 1389 مرجعیت را که سد راه اصلی اهداف ما هستند تضعیف و آنان را بدست خود شیعیان و دیگر مذاهب اسلامی نابود کنیم و در نهایت تیر خلاص را بر این فرهنگ و مذهب بزنیم.
منبع من؛ پخش (پایگاه خبری شیعه) – 20خرداد87

یا علی مدد

مجتبی 

در نگاه آنانکه پرواز را نمی فهمند،                                                                        
هرچه اوج بگیری، کوچکتر می شوی...                                         
شنبه 8/4/1387 - 5:42 - 0 تشکر 45590

سلام.

منم یه خبر تازه بدم.

پارسال(!!) در تهران چهار هزار جوان مسلمان؛که مسلمانی از خانواده به اونها رسیده بود؛رسما مسیحی شدند.

این برای این بود که تلنگری به خودمان بزنیم.

ای کسانی که داعیه ی اسلام دارید؛

شما هم در گناه اونها شریک هستید!! اگر شما حزب اللهی ها درست مسلمانی میکردید؛اونها از اسلام فراری نبودند.

یا علی.


 

 

سه شنبه 11/4/1387 - 11:42 - 0 تشکر 46033

سلام

یه خبر دیگه که ترجیح دادم اینم از اخبار خوب خوب بردارم... انشاالله از این به بعد بازتر و بی پرواتر به اخبار میپردازیم...

نماز مشترک شیعیان و اهل تسنن عربستان در قطیف

اهل‌تسنن قطیف عربستان در اقدامی بی‌سابقه با هدف ترویج و استحکام وحدت در نماز جمعه شیعیان این شهر حضور یافتند و نماز عبادی سیاسی جمعه را همراه با شیعیان برگزار کردند.
اهل‌تسنن قطیف هدف خود از شرکت در نماز جمعه شیعیان که توسط حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ حسن صفار برگزار شد عملی کردن نتایج کنفرانس مکه، اعتراض به بیانیه 22 عالم سلفی‌گرا و افراطی مبنی بر ایجاد دشمنی بین مذاهب و استحکام وحدت ملی و مذهبی عنوان کردند.
آنها همچنین بر حضور در نماز جمعه شیعیان در هفته‌های آینده نیز تأکید کردند و خواستار حضور متقابل شیعیان در نماز جمعه اهل تسنن شدند.

پخش (پایگاه خبری شیعه) – 26خرداد87

- - -
یاحق
مجتبی

در نگاه آنانکه پرواز را نمی فهمند،                                                                        
هرچه اوج بگیری، کوچکتر می شوی...                                         
پنج شنبه 21/6/1387 - 15:48 - 0 تشکر 57004

سلام دوستان
عجب سوت و کوره این خبرگذاری...!!! نه خبری نه خواننده ای، نه هیچی؛ منو باش که منتظر تجدید چاپ تک تک شماره هاش بودم...
نمیدونم اصلا کسی میخونه این چیزایی رو که اینجا می نویسیم یا نه؛ اما دلم خوشه که شاید به گوش اونیکه باید برسه، برسه...
واما جدید؛ که البته جدید و داغ نیست اما...

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

گزارشی از وضعیت زنان در عراق
به گزارش مردمیار و به نقل از جهان ، زنان عراق از آسیب پذیرترین اقشار این کشور در خلال تجاوز و اشغال 5 ساله سرزمین بین النهرین به شمار می روند. هر چند که تا کنون گزارش های تکان دهنده ای در این زمینه منتشر شده است ، اما عمق فاجعه ای که متوجه زنان و دختران عراقی در طول سال ها شده است، به قدری دردناک است که آنرا می توان هم ردیف با جنایات نظامیان آمریکایی در ژاپن و یتنام علیه زنان این كشورها توصیف کرد.
این گزارش می افزاید : بحران عدم ازدواج دختران عراقی که در سال های پایانی حکومت صدام به فراتر از یک میلیون دختر ازدواج نکرده رسیده بود، اکنون از مرز دو میلیون دختر ازدواج نکرده گذشته است و این در حالیست که 35 درصد دختران عراقی مدرسه و تحصیل و بیش از 20 درصد نیز دانشگاه رابه دلیل اشغال کشور شان و تبعات ناشی از آن ها ترک کرده اند
کشتار هاو خشونت های 5 سال اخیر عراق ، سرپرست های بسیاری از خانواده های عراقی را به قبرستان فرستاد و بسیاری از زنان عراقی را وادار کرد تا بار سنگین تامین معاش خانواده خود را به دوش بکشند. آمار ها حکایت از آن است که 35 درصد از زنان عراقی که خانواده های خود را از دست داده اند ، مجبور بوده تن به کار داده تا معاش خود را تامین نمایند. آنان مجبورند از کودکان خود نیز به عنوان کارگر یا دستفروش استفاده نمایند.
برخی خانواده های عراقی که توان تامین معاش زندگی خود را ندارند به‌ناچار دختران خود را به راحتی شوهر می دهندو برخی از کشور های عربی با استفاده از همین معضل دختران عراقی را از چنگ خانواده هایشان خارج می نمایند

--- ادامه در پست بعدی

در نگاه آنانکه پرواز را نمی فهمند،                                                                        
هرچه اوج بگیری، کوچکتر می شوی...                                         
پنج شنبه 21/6/1387 - 16:2 - 0 تشکر 57010

---ادامه از پست قبل

آمار فحشا و فساد اگرچه در عراق مشخص نیست اما به خوبی معلوم است که فساد و فحشا در عراق پس از اشغال آن رشد فزاینده یافته است و این موضوع در مناطق مرکزی این کشور به ویژه بغداد بیشتر دیده می شود.
متاسفانه به دلیل عدم امنیت آمار تجاوز به عنف نیز افزایش یافته است و راه به انحراف کشیدن زنان و دختران را در عراق هموار می کند.
این موضوع حتی به نیروهای آمریکایی نیز سرایت کرده و آنان بدون در نظر گرفتن معیارهای حاکم بر عراق به کارمندان و زندانیان زن عراقی تجاوز کرده اند.این موضوع مورد به تایید صلیب سرخ نیز رسیده است.
یکی از پرسنل صلیب سرخ که نخواست نامش فاش شود گفت: در عراق زندانیان زن حتما مورد تجاوز قرار می گیرند که در راس آن بازجویان آمریکایی قرار دارند.
وی گفت: خشونت در خانواده های عراقی نیز پس از اشغال این کشور افزایش یافته و تنبیه بدنی زنان و یا تن دادن به ازدواج های اجباری تشدید شده است.
وی خاطرنشان ساخت: سال ها طول می کشد تا رنج و عذابی که پس از اشغال عراق بر زنان این کشور تحمیل شده است زدوده شود .بیماری های عصبی، عدم امید به زندگی ، فکر کردن به خودکشی نمره تلخ اشغال عراق برای زنان عراقی است.

.. به نقل از سایت خبری تحلیلی داور ...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
منتظر خبرها و مواردی که میخواین به چشم و گوش بقیه برسونین هستیم...
یاحق مدد
مجتبی


در نگاه آنانکه پرواز را نمی فهمند،                                                                        
هرچه اوج بگیری، کوچکتر می شوی...                                         
دوشنبه 8/7/1387 - 22:4 - 0 تشکر 61579

بسم رب المهدی 

به تازگی فرقه ای نوظهور در ترکیه پا به میدان گذاشته که برای جذب مخاطب ، خود را منتسب به شیعیان اعلام کرده است .
به گزارش سرویس دریافت خبر برنا ، این گروه تازه تاسیس انحرافی به رهبری فردی به نام "الله وردی.گ" كه خود را منتسب به شیعه می كند، به تازگی در قالب تورهای زیارتی به کشورمان نیز سفر كرده است تا به اشاعه دیدگاه های خود بپردازد و هوادارانی نیز برای خود دست و پا کند .
این گروه كه منابع مالی و حامیان اصلی آن نیز نامعلوم است ، گویا هزینه های هنگفتی نیز برای جذب جوانان و به خصوص طلاب جدید الورود تركیه ای به حوزه های علوم دینی این کشور انجام داده است .
برخی از اعتقادات این گروه عبارت است از اینكه "اعضای فرقه اگر گناه هم كنند باز اهل بهشتند"، "تجاوز به مال، جان و ناموس برخی فرق اسلامی مباح است و آنها از كفار بدترند"، "عقل حجت نیست"، "مراسم عاشورا ساختگی و جعلی است"، "كسی كه 2 نفر از برخی فرق را بكشد، بهشت بر او واجب است"!

آقا جان اگر قرار باشد من هم مثل ژول ورن دور دنيا را درهشتاد روز بچرخم ،
ترجيح ميدهم دور تو بچرخم
چون تو هم دنياي مني هم عقبي مني
شنبه 4/8/1387 - 22:58 - 0 تشکر 67376

""سالروز شهادت مظلومانه ی رئیس مذهب جعفری حضرت امام جعفر صادق تسلیت باد ""

همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت امام صادق (ع)، حضرات آیات صافی گلپایگانی و وحید خراسانی به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) پیاده‌روی كردند.

به گزارش « شیعه نیوز» به نقل از فارس ، در سالروز شهادت امام جعفرصادق (ع)، آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی با حزن و اندوه، از دفتر خود واقع در كوچه 6 خیابان انقلاب قم به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) پیاده‌روی كرد.
آیت‌الله حسین وحید خراسانی هم بر اساس سنت هر ساله، برای عرض تسلیت شهادت رئیس مذهب به حضرت معصومه (س)، مسیر منزل خود واقع در كوچه 23 خیابان صفاییه را تا حرم كریمه اهل بیت (ع) به صورت پیاده طی كرده است.

بر اساس این گزارش، در این مراسم نمادین تعداد زیادی از عزاداران امام صادق (ع) با گریه و زاری بر سر و سینه می‌زدند و این دو مرجع تقلید را تا حرم حضرت معصومه (س) همراهی كردند


آقا جان اگر قرار باشد من هم مثل ژول ورن دور دنيا را درهشتاد روز بچرخم ،
ترجيح ميدهم دور تو بچرخم
چون تو هم دنياي مني هم عقبي مني
دوشنبه 20/8/1387 - 21:23 - 0 تشکر 69946

   بسم رب المهدی

دوستان به این خبر توجه کنید:


"" رادیو قرآن جمهوری اسلامی ایران ، ساعت 7 بعد از ظهر یکشنبه ، در دعای پایانی ، خدا را به ...فاروق (خلیفه دوم) قسم داد. حتما زنگ بزنید و اعتراض کنید . 02122043017 ""


نمیدونم چی بگم !!!
افتخار میکنیم کشورمون علوی هست و ولایت امیرالمومنین از سر و روی اون میباره!
البته این مطلبی که الان نوشتم اس ام اسی هست که توی گوشیها پخش شد . اما سندیت اون رو توی کوچه و بازار اصفهان به در و دیوار مساجد هم زدند .امیدوارم معذرت خواهی شایسته ای انجام بشه!

علی علی

آقا جان اگر قرار باشد من هم مثل ژول ورن دور دنيا را درهشتاد روز بچرخم ،
ترجيح ميدهم دور تو بچرخم
چون تو هم دنياي مني هم عقبي مني
جمعه 13/10/1387 - 19:19 - 0 تشکر 80939

بسم رب الحسین

سیده هاشمی نژاد (خواهر شهید هاشمی نژاد ) ، همسر آیه الله سید حسن ابطحی به دیار باقی شتافت .

انشاالله روح این اولاد حضرت زهرا(س) ، در ایام محرم الاحرام همنشین جد عزیزش باشد . برای خانواده محترم ایشان بالاخص آیه الله ابطحی ، از خدای مهربون صبر و پایداری جذیل از این دنیای وا نفسا ، خواستاریم .

روحش شاد و قرین الطاف جده اش فاطمه زهرا(س) باد .

(دوستان یک حمد و سه قل هوالله فراموش نشود)

آقا جان اگر قرار باشد من هم مثل ژول ورن دور دنيا را درهشتاد روز بچرخم ،
ترجيح ميدهم دور تو بچرخم
چون تو هم دنياي مني هم عقبي مني
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.