• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1128)
جمعه 18/10/1388 - 22:56 -0 تشکر 174947
چند سوال ..فقط چند سوال..لطفا جواب دهید

جناب آقای هاشمی‌رفسنجانی
واقعا این روزها نمی‌دانم شما چه كسی هستید، كسی هستید؟ نمی‌دانم انقلاب بر شما منت گذاشته است و یا شما بر انقلاب منت گذاشته‌اید، شما گذاشته‌اید؟ نمی‌دانم اگر هر كس دیگری هم كه اتفاقی در حلقه‌های اولیه مبارزان در كنار امام‌راحل قرار می‌گرفت، همین روند شما را ادامه می‌داد یا نه؟ چه بسا از شما بدتر عمل می‌كرد و چه بسا از شما بهتر، بدتر؟ یك سوال؛ شما یك جریان هستید و تاثیرگذار و یا یك كارگزار معمولی این انقلاب؟ حاشیه‌ها پیرامون شما جمع شده‌اند یا شما آن‌ها را پیرامون خودتان جمع كرده‌اید؟ شما فرزندان‌تان را بیشتر دوست دارید یا پدری كه صاحب 3فرزند شهید است؟ شما انقلاب را بیشتر دوست دارید یا فرزندان‌تان را؟ اگر همین‌طور كه فرزندان‌تان را مدیریت كرده‌اید، در 8سال ریاست‌جمهوری، ایران را هم همین‌طور مدیریت كرده باشید؛ حفظ ایران تا الان چه معجزه بزرگی بوده است! شما منتظر چه چیزی هستید كه سكوت اختیار كرده‌اید؟ شاید كلا بی‌خیال سیاست شده‌اید و به مطالعه چسبیده‌اید؟ شاید یك استراتژی دارید و می‌خواهید با یك حمله گازانبری ماها را درباره خودتان از اشتباه دربیاورید، اگر این‌طور است، پس خوش بحال‌تان كه از روز و ساعت دقیق فوت‌تان باخبر هستید و با حساب و كتاب برنامه بلند مدت ریخته‌اید! راستی پیر و مرادتان می‌گفت سیاست و دیانت ما عین هم است، ها! از گوشه و كنار، خبرهای اندرونی، جلسات با خواص، سخنان‌تان در تاریخ همگی گواه این است كه شما هیچ مشكلی با رهبری (همین "آقا"ی ماها) ندارید، فقط سوال این‌جا است كه چرا این‌ها را بلند و رسا و در اجتماعات عوام و علنی نمی‌گویید؟ اگر مشكل از حنجره شماست، قول می‌دهیم در تمام ایران بلندگو بكشند، اگر سطح فهم عوام پایین است، شما بگویید، ما دوستانی در زمینه شیرفهم كردن عوام داریم، می‌دهیم آن‌ها با جزواتی گل و بلبلی به دست عوام برسانند! این محكوم نكردن‌های شما از مسببان اعتراضات پس از انتخابات، از طرف مای عوام به حمایت تلقی می‌شود، خواهشا برای از نگرانی درآوردن ما عوام‌الناس هم كه شده موضع‌تان را نسبت به حوادث و  اشخاص مختلف مشخص كنید، آن وقت اگر طرفداران‌تان تنهای‌تان گذاشتند ماها همه طرفدارتان می‌شویم، اگر برای‌تان جوك ساختند برای‌شان جوك می‌سازیم، اگر طردتان كردن به سراغ‌تان می‌آییم، اگر برای‌تان شعار ساختند شعار ما مثل گذشته خواهد شد هاشمی‌هاشمی خدا نگهدار تو ...
 

يا حسين

شنبه 19/10/1388 - 16:49 - 0 تشکر 175054

سلام فاطمه جان دمت گرم چه مطلب تمیزی گذاشتی خیلی لذت بردم بازم از این مطلب ها بزار حال کنیم واقعا که کلت بوی قرمه سبزی میده منم با حرفات موافقم خدانگهدارت

شنبه 19/10/1388 - 20:3 - 0 تشکر 175082

بسیار بسیار زیبا بود

امیدوارم این نوع بحث ها ادامه داشته باشه!

با امید موفقیت

شنبه 19/10/1388 - 20:16 - 0 تشکر 175085

2

فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس قوه قضاییه از وی خواستند كه مرجعی صلاحیتدار، مستقل و با اختیارات كامل، و دور از بازیهای سیاسی، رسیدگی به شایعات و اتهامات مطرح شده پیرامون آنها را در دستور كار خود قرار دهد و نتایج را به اطلاع ملت فهیم و رشید ایران اسلامی و مسئولان محترم كشور برساند و با اجرای عدالت، از تكرار این رویه مجرمانه پیشگیری كند

 قسمنتی از آن نامه:

آیت الله آملی لاریجانی
تاكنون نهادهایی همچون وزارت اطلاعات و سازمان بازرسی كل كشور و در یك مورد، هیأتی ویژه كه با موافقت مسئولان عالی نظام تشكیل شد، رسیدگی‌هایی معمول داشته‌اند كه متأسفانه به علل نامعلوم نتایج آن به اطلاع افكار عمومی نرسیده است.
به رغم آن كه دست كم در چهار سال گذشته، دولت محترم به همه اسناد در همه نهادهای اجرایی دست یافته، اما هیچ دلیلی برای اثبات این شایعات كه متأسفانه احیانا مدعای دولتمردان هم واقع شده است، ارائه نشده است.
به گمان ما هم از این روست كه تاكنون، به رغم همه درخواست‌های مكرر و مصرانه قربانیان این اتهامات و انتظار افكار عمومی و الزامات قانونی، از ارجاع موارد به محاكم، به جای تلاش برای اثرگذاری بر افكار عمومی از راه پخش شایعات خودداری شده است.

---

متن کامل نامه در روزنامه آرمان

http://www.armandaily.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=1767:2009-09-20-19-20-28&catid=121:2009-08-22-18-32-00&Itemid=88

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

شنبه 19/10/1388 - 20:19 - 0 تشکر 175086

آیت الله هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با یک شبکه ی خارجی گفت:

وی گفت: دراین مورد در داخل هم كم حرف می زنم و با خبرنگاران داخلی نیز معمولا مصاحبه نمی كنم و گفته هایم را به موقع خودش خواهم زد‏.‏

منبع  http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100926679327

پنج شنبه 10 دی

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

شنبه 19/10/1388 - 20:27 - 0 تشکر 175088

بدلیل اینکه گوش شنوایی وجود ندارد ایشان سکوت پیشه کرده اند .

محمد هاشمی در گفتگو با خبرگزاری مهر عنوان کرد:

رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید برلزوم تقویت بعد نظارتی برنامه پنجم توسعه ، در تشریح مواضع آیت الله هاشمی رفسنجانی در قبال مسائل روز و اتهام های مطرح شده در مورد فرزندانش گفت: حذف آقای هاشمی از نظام و انقلاب یک سناریوی قدیمی است و تاریخ ثابت کرده که ایشان اعتلای نظام را مهمتر از آبرو و جان خود می داند.

...... وی گفت: در اوایل انقلاب منافقین، خارج نشینان ضد انقلاب و سلطنت طلبان معاند آیت الله هاشمی رفسنجانی را مورد هجمه خود قرار می دادند. اما متاسفانه اکنون افرادی که در حکومت ونظام مسئولیت دارند به آیت الله هاشمی رفسنجانی اتهام می زنند و  برخی رسانه ها نیز بدون توجه به توصیه های رهبر معظم انقلاب آنها را بدون هیچ ابایی منتشر می کنند.

 ....

برادرآیت الله هاشمی رفسنجانی درادامه به علت سکوت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در برابر هجمه ها اشاره کرد وگفت: بدلیل اینکه گوش شنوایی وجود ندارد ایشان سکوت پیشه کرده اند . ضمن اینکه ایشان همیشه گفته اند که جان و اعتبار وآبروی من در برابر اعتلای نظام هیچ ارزشی ندارد و آن را حاضرم برای بقای نظام بدهم که تاریخ هم این ادعا را ثابت کرده است. از آن گذشته قرآن هم مومنین را به صبر وسکوت دعوت کرده است.

وی در مورد سکوت رئیس مجمع تشخیص مصلحت در مورد اتهامهایی که علیه فرزندان ایشان مطرح است ، به مهر گفت: هم آیت الله هاشمی رفسنجانی و هم اعضای خانواده ایشان بارها به این تهمتها از راههای گوناگون پاسخ گفته اند ولی عده ای زیربار نمی روند. در حقیقت این سناریویی برای حذف وبدنام کردن آیت الله هاشمی رفسنجانی است.

-----

متن کامل در خبرگزاری مهر:

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1012834

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

شنبه 19/10/1388 - 22:26 - 0 تشکر 175109

مطلب خیلی عالی بودولی خوب سکوت شایددراین شرایط بهترباشه امامطمئن باشیداگه آقای رفسنجانی دلسوزانقلاب باشه که هست سکوت خودشون روخواهندشکوند

سکوتم ازرضایت نیست      دلم اهل شکایت نیست
شنبه 19/10/1388 - 23:10 - 0 تشکر 175130

سلام.

من که سبزم سبر هم خواهم ماند

يکشنبه 20/10/1388 - 8:22 - 0 تشکر 175165

ایشون گفتند به موقع یه سری حرف ها خواهم زد! موقعش کیه؟ منتظر چی هستش؟ 

Ebrahim
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.