• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 1801)
چهارشنبه 14/12/1387 - 1:20 -0 تشکر 95242
استاد دانشگاه زنجان حین ارتکاب جرم دستگیر شد

پیداشردم کلی گشتم تا اینو به دست اوردم بخونین و حالشو ببرین،واقعا داغه

خبر موثق دریافتی از دانشگاه زنجان حاکیست چند شب گذشته به دنبال متهم شدن یکی از معاونان این دانشگاه به تصمیم به برقراری ارتباط نامشروع اجباری با یکی ازدانشجویان دانشگاه، این دانشگاه در التهابی بی سابقه به سر می برد.

“دکتر حسن مددی، عکس بالا، از اساتید گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه زنجان و معاون دانشجویی دانشگاه زنجان، پس از آنکه یکی از دانشجویان دختر دانشگاه زنجان به کمیته انضباطی احضار شده بود، او را تحت فشار قرار داده بود تا به خواسته های بی شرمانه وی تن دهد. ساعت هفت بعد از ظهر روز گذشته این دانشجوی دختر در حالی که یک ضبط صوت نیز با خود به همراه داشت، با دکتر مددی معاون دانشجویی در دفتر وی قرار گذاشت و هنگامی که معاون دانشگاه برای انجام این عمل ننگ آور در حال درآوردن پیراهنش بود، دانشجویان به دفتر وی یورش برده و ضمن جلوگیری از این عمل شرم آور از این اقدام فیلمبردای و پس از آن اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند. به دنبال افشای این مساله و تهدیدات معاون دانشجویی دانشگاه زنجان، بیش از ۳۰۰۰ نفر از دانشجویان شب گذشته تجمع کرده و خواستار استعفای دکتر مددی معاونت دانشجویی، و دکتر نداف، رئیس دانشگاه زنجان شدند. مددی پیش از این نیز از سال ۱۳۷۴ تا ۱۳۷۶ ریاست دانشکده ادبیات دانشگاه زنجان را بر عهده داشته است”.

خبر دریافتی حاکیست که امروز رییس دانشگاه توسط دانشجویان مضروب شده و دانشجویان طی شب گذشته اقدام به شکستن شیشه های دانشگاه کرده اند. دانشجویان همچنین از کارمندان دانشگاه خواسته اند محل کار خود را ترک کنند و احتمال این که خسارت وارده به دانشگاه طی ساعات آینده گسترش یابد، بالاست. امتحانات کلا لغو و دانشگاه عملا تعطیل شده است. در عین حال یک منبع خبری دیگر اعلام کرد که انتشار این خبر با توجه به سوابق دکتر مددی، همه را متحیر کرده است. خبر دیگری حاکیست فیلم تهیه شده توسط دانشجویان از طریق بلوتوث در حال انتشار می باشد گفتنی است دانشگاه زنجان به عنوان قدیمی ترین مرکز آموزش عالی استان زنجان در کیلومتر شش جاده زنجان به تبریز واقع شده است و انجمن اسلامی این دانشگاه که چند روز قبل به طور غیرمنتظره ای لغو مجوز شد، فعالترین تشکل مستقل دانشجویی استان می باشد. مجوز این انجمن پس از دعوت به سخنرانی از وزیر کشور دولت اصلاحات، موسوی لاری، لغو شده است.

دفتر تحکیم وحدت بزرگ ترین تشکل دانشجویی در همین رابطه بیانیه شدید الحنی صادر کرده است و خواستار استعفای وزیر علوم شده است . دفتر تحکیم وحود در بیانیه خود علاوه بر این حادثه به موارد مشابه در دانشگاه سهند تبریز و دانشگاه کرمانشاه که دانشجویان دختر توسط حراست و یکی از مسئولان دانشگاه مورد هتک حرمت قرار گرفته اند اشاره کرده است . دانشجویان این موارد را کارنامه افرادی دانسته اند که به نام دفاع از ارزش ها با فعالیت تشکلهای دانشجویی مخالفت می کنند و اقدام به انحلال این تشکل ها می کنند .

دو هزار دانشجو دانشگاه زنجان بعد از این ماجرا در سالن اجتماعات دانشگاه تحصن کردند و خواستار برکنار رئیس دانشگاه شدند.

M
چهارشنبه 14/12/1387 - 11:42 - 0 تشکر 95302

سلام

کنترل کننده های محترم انجمن عمومی

چکار می کنید.حواستون کجاست..چرا باید موضوعی که 9 ماه پیش اتفاق افتاده به عنوان مطلب روز در سایت قرار داده بشه؟؟؟؟!!!!

                          این نیز بگذرد.....
چهارشنبه 14/12/1387 - 13:13 - 0 تشکر 95323

عجب خبر دسته اولی

فقط با 9 ماه تاخیر 

چهارشنبه 14/12/1387 - 13:14 - 0 تشکر 95324

سلام می کنم به دوست خوبم مجتبی سون

پیداشردم کلی گشتم تا اینو به دست اوردم بخونین و حالشو ببرین،واقعا داغه

من نمی دونم این خبر بد کجاش لذت بخشه از بچه ها اگر کسی فهمید به من هم بگه 

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
چهارشنبه 14/12/1387 - 13:40 - 0 تشکر 95331

سلام

بله بنده هم این خبرو چندماه پیش شنیدم.. از سیما هم بهش اشاراتی شد.. خلاصه اینکه خبرش سوخته و قدیمی بود.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

چهارشنبه 14/12/1387 - 13:57 - 0 تشکر 95342

سلام

کنترل کننده های محترم انجمن عمومی

چکار می کنید.حواستون کجاست..چرا باید موضوعی که 9 ماه پیش اتفاق افتاده به عنوان مطلب روز در سایت قرار داده بشه؟؟؟؟!!!!

در پاسخ به این دوست عزیز باید عرض کنیم که این مطلب توسط مدیر انجمن در سایت قرار نمیگیره. این کاربران هستند که مطلب رو در سایت قرار میدن! مدیران انجمن تایید کننده ی مطلب هستند نه وارد کننده ی مطلب!

چهارشنبه 14/12/1387 - 15:45 - 0 تشکر 95369

سلام


مثل اینكه خیلی زحمت كشیدین تا این مطالب رو گیر بیارین ولی خب دوستان مثل اینكه این خبر یكم زیادی براشون كهنه شده. ولي خوشبختانه به درد من خورد چون هرچند من هم اين خبر رو شنيده بودم ولي از از جزئياتش و خيلي چيزاي ديگه در موردش خبر نداشتم كه با خوندن مطالب شما ازشون مطلع شدم.

برزخ عزیز من فكر نمیكنم كهنه بودن خبر علت قانع كننده ای برای عدم تائید باشه. جایی هم توی اساس نامه نیومده كه خبر های كهنه تائید نمیشن.

به آینده امیدوار باشیم كه همیشه روشنه...


♫♫ باغچه ♫♫(کلیک کنید)

هر آمدنی رفتنی هم دارد...

ولی ایکاش رفتن ها زیباتر از آمدن ها بودند.....

خدانگهدار همگی

چهارشنبه 14/12/1387 - 16:54 - 0 تشکر 95386

" به پیر میکده گفتم که:چیست راه نجات؟/بخواست جام می و گفت:راز پوشیدن "

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

چهارشنبه 14/12/1387 - 16:54 - 0 تشکر 95387

 با سلام...با خوندن این خبر،به یاد این جمله ی "سعدی" در کتاب "گلستان"،افتادم که :" خداوند تعالی،می بیند و می پوشد و همسایه،نمی بیند و می خروشد.«نعوذ بالله،اگر خلق غیبب دان بودی/کسی به حال خود از دست کس نیاسودی " واقعاً جای تأسّفه،چرا این قدر راحت و بی خیال،آبروی دیگرانو می ریزیم و شخصیّت افرادو زیر سؤال می بریم.اصلاً از کجا معلوم این خبر ساختگی نباشه؟ سلّمنا؛خبر موثّقیه،دیگه کی گفته حقّ دارید در همه جا انتشارش بدید؟...یه جا می خوندم یه آدم زناکار،نزد حضرت علی(علیه السّلام) اومد و تقاضای اجرای حدود-برای پاک شدن از گناهش-کرد.حضرت فرمودند:"چرا آمدی و به من گفتی؟!کاش اینکار را نمی کردی.بروبا خدای خودت خلوت کن،معذرت بخواه،توبه کن.خدا تو را خواهد بخشید... "(نقل به مضمون) اینه اخلاق اسلامی و انسانی که در جامعه ی ما مسلمین! بسیار کمرنگ شده.روز قیامت معلوم میشه کی گناهکارتره؟ اصلاً شاید گناه این آقا و أمثالهم پاک بشه و عاقبت به خیر بشن(مثل فضیل عیاض و حرّ بی یزید و حاج رسول ترک و...)؛ولی بدا به حال کسانی که به این قبیل ماجراها-از هر نوعش- دامن می زنند،و مثلاً با بلوتوث کردن چنین فیلم هائی قصد رسوائی آدمارو دارن.خدا می دونه چه گناه بزرگیه ای کارا؛در حدیث است:* الغیبة اشدّ من الزّنا * یعنی:* غیبت کردن،بدتر از زنا است!* حالا عدّه ای با انجام عملی بدتر سعی در نهی از منکرها!!! دارن،هر سال هم شبهای قدر دست به آسمون بلند کرده،فریاد یا ستّار،یا ستّارشان،به هفت آسمان می رود.گویا نخوانده اند این بیت شاعر رو:" ستر کن تا بر تو ستّاری کنند/ تا نبینی ایمنی بر خود،مخند"         

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

چهارشنبه 14/12/1387 - 21:6 - 0 تشکر 95479

سلام

لطفا این تایپک رو حذف کنید

من خودم در دانشگاه زنجان هستم و از نزدیک در ارتباط با این موضوع بوده ام و میدانم که مطلب از چه قرار بوده است و چه دسیسه هایی که انجام نشد... اگه فقط از خدا می ترسید این تایپک را حذف کنید.

به هیچ وجه مهم نیست . وقتی ما فاتح شدیم هیچ کس در این باره سوالی نخواهد کرد

آدولف هیتلر

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.