• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن نصف جهان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
نصف جهان (بازدید: 11827)
چهارشنبه 21/9/1386 - 20:54 -0 تشکر 19087
رشيد پور و برنامه زنده رود

برنامه زنده رود كه صبح هاي جمعه از شبكه اصفهان پخش مي شود برنامه بسيار جالب و متنوعي است . منتها نمي دانم در اصفهان با اين همه هنرمند مجري وجود ندارد كه آقاي رشيد پور را با هزينه بسيار گزاف از تهران به اصفهان مي آورند. در صورتي كه مي توانند يك مجري اصفهاني مثل آقاي نريماني و... كه خيلي بهتر از آقاي رشيد پور مي توانند اين برنامه را با لهجه شيرين اصفهاني اجراء كنند را  بياورند و البته با هزينه بسيار كمتر. در ضمن اصالت برنامه نيز حفظ مي شود وهمچنين جذابيت آن براي ديگر استانها كه اين برنامه را تماشا مي كنند بيشتر ميشود.

واقعا جاي تاسف دارد.

خوشحال مي شوم نظر شما را هم ببينم.

پنج شنبه 22/9/1386 - 14:25 - 0 تشکر 19111

با سلام به دوستان.

به نظر من مجری با لهجه اصفهانی جالب نیس.

شما برنامه صندلی داغ رو ببینید. احمد نجفی به عنوان یه بازیگر قدیمی و کنونی داره اون برنامه رو مجری گری می کنه. زنده رود هم بهتره که از یکی از بازیگران مشهور اصفهانی به عنوان مجری استفاده کنه.

پولی که باید خرج مردم اصفهان بشه رو ببین چجوری خرج آقای رشیدپور می کنن. 

هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

 

پنج شنبه 22/9/1386 - 15:41 - 0 تشکر 19138

سلام

من هم با نظرت کاملا موافقم

اصفهان به این بزرگی با این همه استعداد و خلاقیت اصلا چه معنی داره برند یکی را از تهران بیارند .کسی که نمی دونم به چه دلیل (؟!!!!!!) از برنامه صبح بخیر ایران بیرونش کردند چرا بایند مسولین صدا و سیما اصفهان برند اونو بیارن . این باعث می شه جوانان شهرمون نتونند در سطح کشور خودشون را مطرح کنند.

««« تبیان »»»

 

پنج شنبه 22/9/1386 - 16:44 - 0 تشکر 19151

با عرض ارادت نسبت به مجريهاي اصفهاني ،اما خوبه يه مقايسه اي بين برنامه هاي اقاي رشيدپور وبرنامه هايي كه اقايون اجرا ميكنند داشته باشيم.مجريهاي اصفهاني متاسفانه به نظر من عليرغم توان بالقوه بالا از عهده اجراي برنامه هاي مستقيم برنمي آيند.البته اين را هم بگويم كه اينگونه هزينه هاي گزاف اصلا درست نيست و مديران شبكه استان بايد به دنبال كشف و پرورش استعداد براي برنامه هاي گوناگون باشند.

پنج شنبه 22/9/1386 - 18:2 - 0 تشکر 19163

سلام به تو دوست عزیز

سعی نکن نظر خودت را بر دیگران تحمیل کنی

برنامه زنده رود فقط به خاطر رشید پور زیبا و جذاب است

اگر به خاطر داشته باشی سال گذشته از مجری اصفهانی هم

استفاده شد ولی برنامه خیلی بیمز ه شده بود.

اگر رشید پور مجری خوبی نبود و مردم به او رای نمیدادند

امسال دعوت نمیشد.

جمعه 23/9/1386 - 2:7 - 0 تشکر 19213

البته که دوستانی که با اجرای آقای رشید پور در برنامه ی زنده رود ابراز مخالفت کرده اند قطعا به چگونگی اجرای ایشون ایرادی نمی گیرن و حتی به قدرت اجرا و بیان زیبای این هنرمند بزرگ اعتراف می کنن

اما مسئاله ای که دقدقه ی ذهن این دوستان شده اینه که یه شبکه ی استانی باید از هم استانی های خودمون برای اجرای برنامه ها استفاده کنه. نه این که تاکید روی آقای نریمانی باشه. چون ایشون هنرپیشه هستن و حرفه ی مجری گری رو زیاد نمی دونن.

اما مسلما در بین اصفهانی های عزیز هستند افراد زیادی که قابلیت اجرای فوق العاده ای دارند که حتی می تونن رو دست خیلی از مجری های فعلی بلند بشن.

این فقط در صورتی ممکنه که در های صدا و سیمای اصفهان به روی جوانان مشتاق این حرفه باز بشه و به اونا میدون بدن تا برنامه ها فقط و فقط به دست کبیری ها اجرا نشه.

با تشکر

جانشین مدیر انجمن نصف جهان

!!!!!!!!!!!!!تبيان !!!!!!!!!!!!

يعني جايي كه امضايت هم ويرايش مي شود

جمعه 23/9/1386 - 12:20 - 0 تشکر 19227

با یاد دوست

سلام دوست عزیز

درست می فرمائید اما برای این کار لازم هست که اول مجریان اصفهانی حداقل پارامترهای جذابیت را در اجراهای خودشان وارد کنند ... 

شما می تونید زنده رود را با برنامه ی سیمای نصف جهان مقایسه کنید ... آیا واقعا قابل مقایسه هست؟!

یکی از مهمترین عواملی که موجب شده زنده رود هنوز بیننده داشته باشه حضور شخص آقای رشیدپور هست ... البته از نظر صحنه آرایی، کیفیت پخش و عوامل دیگر مشخص هست که تیم سازنده ی زنده رود مجموعا اکیپ خوش ذوق و فراتر از شبکه ی اصفهان هستند اما اگر معدود برنامه های زنده رود را که با حضور مجریان اصفهانی اجرا شده دیده باشید متوجه می شوید که مجریان ما هنوز توانایی اجرای چنین نشست های صمیمانه ای را ندارند ... نمونه اش روزی که جواد رضویان آمده بود ...  

خوشبختانه در سری جدید پخش زنده رود از حضور کارشناسان و روحانیون شهر اصفهان هم دعوت می شه و اتفاقا گفتگوی رشیدپور با شخصی مثل حاج آقا معمار منتظرین بسیار قابل توجه بود ... سوالاتی که مطرح می کرد و طرز بیان ایشان را کمتر در کار مجریان دیدیم!

در عوض برنامه ی سیمای نصف جهان که موازی با زنده رود هست چقدر تونسته نظر شهروندان را به خودش جلب کنه؟!

بابت صرفه جویی در هزینه ها هم مشکلی نیست ... یه کم پول بیشتر خرج کنند تا لااقل ملت صبح جمعه را یه برنامه  به دلخواه ببینند فکر نمی کنم اسراف شده باشه!  

Je suis un etre de dialogue et non point d'affirmation

من گفتگو می کنم ، نه تأیید !  

 

جمعه 9/12/1387 - 16:47 - 0 تشکر 93993

....وخدایی که در این نزدیکی است.

سلام دوستان

اینو میگن زنده کردن تاپیک های مرده .... ههههه

من فکر میکنم دوستان درست میگن مگه ما مجری اصفهانی کم داریم ؟ شاید خیلی ها نتونستن خودشون رو نشون بدن . به نظرم کلا صدا و سیمای اصفهان ضعف های زیادی داره .... البته اخیرا چند تا برنامه خوب پخش میکنه . بقیه اش همه ساخته شبکه های دیگر هست ....

زنده رود هم در کل برنامه جالبی هست . رشید پور هم خیلی خوب اجرا میکنه ولی من فکر میکنم مجری های اصفهانی هم هستن که مثل رشید پور و چه بسا بهتر اجرا کنند ......

در جواب دوست عزیزی که میگن زیر آفتاب و ....کی حاضره بره برنامه اجرا کنه خوب به منم اگه این پول های گزاف داده میشد میرفتم !!!!!!!

اخیرا هم یه خورده برنامه بی مزه شده چون مجریش یکم بی مزه تر از قبل شده . البته شوخی خوبه ولی در حدش نه بیش از اندازه .........

در کل نظرم اینه که اصفهانی هایی که استعدادهاشون شکوفا نشده و هنوز راه پیدا نکردن به صدا و سیما ولی میتونن خیلی بهتر از مجری های دیگه باشن هستن که باید شناخته بشن ....... ولی تا زمانی که شناخته نشدن همین رشید پور باشه بهتره ... چون تابحال از مجری هایی اصفهانی که شناخته شدن کسی بهتر از ایشون شاید نتونه اجرا کنه .....

كاش معشوق ز عاشق طلب جان میكرد

تا كه هر بی سر و پایی نشود یار كسی

کد بازاریاب :424322

شنبه 10/12/1387 - 9:58 - 0 تشکر 94106

داداهمه مشکلا مال لهجه اصفانیه بعضی حضرات مشکل اصلی مجری های اصفانی رو در برنامه زنده رودداشتن لهجه اصفانی دونستند نه چیزی دیگه

جمعه 4/10/1388 - 8:17 - 0 تشکر 171948

به نظر من شما دارید کاملا اشتباه می کنید اقای رشیدپور فقط قاد به اوردن مجری هستند.درسته ایشان لهجه ی اصفهانی ندارند ولی مجری خوبی در زنده رود هستند.ولازم به ذکر است که مجری های اصفهانی بهنظر من اصلا استعداد مجریگری ندارند.وما مردم اصفهان از اینکه این چند وقته برنامه بخاطر حرف خانم"ملیکا ریفی نیا"دیگه پخش نمیشه کاملا احساس تاسف میکنیم.

جمعه 11/10/1388 - 6:43 - 0 تشکر 173360

سلام دوستان. درسته که موفقیت آقای رشیدپور در امر اجرا جای تحسین داره ولی ایشون و بقیه کسانی که در زیر لوای صدا و سیما به محبوبیت و موفقیت دست پیدا میکنند باید بدونند که نباید برای اجرای چنین برنامه هایی طلب پولهای آنچنانی داشته باشند که صدای مردم در بیاد. برای پیشرفت مجریان اصفهانی آمدن اینگونه مجریان موفق کشور لازمه تا اونها نکات لازم برای اجرا رو توی کار ببینند. به هر حال اجرای ایشون واقعا دلچسب و جذابه. راستی یه نکته: بعد از اجرای برنامه ای که دختر آقای شریفی نیا آبروی هنرمندان رو زیر سوال بُرد دیگه خبری از زنده رود نشد با اینکه هنوز چند هفته ای به محرم مونده بود و عید بزرگی مثل غدیرخم رو داشتیم. به نظرم یه جورایی شده.....

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.