عضویت در خبرنامه

سایت مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت (ع) اصفهان با هدف ايجاد امكانات لازم جهت رشد و پرورش فكري و ذوقي كودكان و نوجوانان، راه اندازی شده است و شامل بخش هایی چون: 1- محیط مشاوره ای و گفتگو جهت والدین ، فرزندان و مربیان. 2-بانک اطلاعاتی و کتابخانه دیجیتالی جهت استفاده همه کودکان و نوجوانان. 3-بازی و سرگرمی. 4- آرزوها. 5- خبر. 6- دانستنی ها. 7- سفر و ... می باشد.

سايتي متعلق به كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان که درواقع پورتالی است از كليه وب سايت هاي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان

این سایت متعلق به شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی می باشد و شامل مطالبی چون: شامل موسيقي و سرگرمي، دانستنيها، خبر، دريچه، ادبیات، معارف و هنر می باشد.

هدف اصلی از ایجاد چنین سایتی ترويج بهينه مصرف كردن سوخت در بين كودكان و نوجوانان می باشد. و شامل مطالب چون سرگرمی، دانستنی و ... می باشد.

http://kids.ifco.ir/

فارسي,

مجله هدهد، نشریه الکترونیکی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که برای گروههای سنی نوجوان و عمومی(د و هـ) منتشر می‌شود. این نشریه می‌کوشد تا با ارائه مقاله، نقد، داستان و شعر و … به آشنا ساختن نسل امروز با تولیدات فرهنگی ـ هنری مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بپردازد.

http://www.hodhod.ir

فارسي,

سايتي حاوي مقالات پزشكي جالب براي كودكان و والدین، همچنين دارای بخش فروشگاهي محصولات كتاب و سي دي، شعر، بازی و ...

سايتي مناسب براي نوجوانان در مورد انرژي، چرخه آب، زلزله، آتشفشان، ستاره شناسي، زمين شناسي و ...

سايتي شامل ساخت ماكتهاي كاغذي زيبا از انواع ماشين، كشتي،و دهها مدل ديگر. همچنین می توانید از طریق سفارش محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید.

نهاد کتابک با این هدف طراحی شده است که راهنما و ترویج کننده مواد خواندنی مناسب برای کودکان فارسی زبان باشد و محتواهای وابسته به این موضوع را در اختیار مادران و پدران، آموزگاران ،‌مربیان،‌کتابداران و مروجان قرار دهد.

http://www.ketabak.org

فارسي,انگليسي,

از جمله اهداف مهم این سایت ارتقاء سطح کیفی برنامه‌سازی برای خردسالان، کودکان و نوجوانان از طریق ایجاد پیوند بیشتر دستاوردهای علمی با گروه‌های برنامه‌سازی کودک و نوجوان شبکه‌ها، فراهم آوردن موجبات توسعه علم با گسترش پژوهش‌های رسانه‌ای در زمینه کودکان و نوجوانان و ... می باشد که از بخش های تازه های کتاب، تازه های خبر و ... تشکیل شده است.

  • وبگردی