تبلیغات
نظرسنجی تبیان
سوال :
در آستانه تغییرات مهم و جذاب صفحه مسابقات، شما کدام نوع جوایز را بیشتر می‌پسندید؟
جذاب‌تر از فیلم‌های مستهجن!
درگذشته روابط پدر و مادرها در حضور فرزندانشان با احتیاط بود که مبادا آنها دچار اختلالات جنسی شوند، اما این روزها خود پدر و مادرها ناخواسته محتوای نامناسب جنسی را تقدیم فرزندانشان می‌کنند.
باشگاه کاربران
با این عادت‌ها به کلیه‌هایتان آسیب می‌زنید
کلیه‌ اندام بسیار مهمی است که فعالیت‌های متعددی دارد. تصفیه خون، تولید هورمون‌ها، جذب مواد معدنی، از بین بردن سموم و خنثی کردن اسیدها از جمله فعالیت‌های این اندام مهم است.
بازی اتومبیلرانی برای اندروید CarX Highway Racing 1.53.2
این بازی زیبا را می‌توان یکی از گرافیکی‌ترین، هیجان‌برانگیزترین و زیباترین بازی‌های اتومبیلرانی دانست که برای اندروید منتشر شده است. اگر از طرفداران و علاقمندان به سری بازی‌های مسابقه‌ای و اتومبیلرانی هستید، این بازی زیبا می‌تواند نیاز شما را در این سبک برطرف کند و ساعت ها سرگرم گیم پلی زیبای آن شوید.
نوجوانی و تجربه اولین نخ سیگار!
شایع‌ترین سن استعمال اولین نخ سیگار، بین 13 تا 19 سالگی است. بعضی از نوجوانان تمایل به تجربه رفتار پرخطر دارند و با وجود تبلیغات، هنوز باور به این که «سیگار کشیدن نشانی از بزرگ شدن است» میان آنان وجود دارد. نوجوان‌‌ها دوست دارند به چشم بیایند و گاه تنها راهی است که در گروه دوستی‌ همسن و سالانشان پذیرفته شوند و برچست بچه ننه بودن نخورند، همین استعمال سیگار است.
پخش کننده فیلم در اندروید MX Player Pro 1.9.11
این نرم افزار، یکی از بهترین و قدرتمندترین پخش کننده‌های مخصوص سیستم عامل اندروید است. با داشتن این پلیر، دیگر نیازی به هیچ ویدیوپلیری نخواهید داشت چرا که تمام انتظاراتی را که از یک پلیر کامل دارید، در MX PLAYER گنجانده شده است.
تبلیغات
گروه فرهنگ
بوی کباب به جای عطر کتاب
یکی بود یکی نبود. یک کتابفروشی در شهر ما بود که نبود. در روزهایی که جای خالی کتابفروشی در بسیاری از شهرها به چشم می‌آید، آنهایی هم که مانده‌اند کسب‌وکار کتابی را به کبابی تبدیل می‌کنند تا فانوس بیکاری بر حجره‌شان آویخته نشود. راستی چرا دیگر کسی سراغ کتاب فروشی نمی‌رود؟
گروه جامعه
خشونت و شهرنشینی
وقتی به مناظر مختلف شهرمان نگاه می‌کنیم و ساختمان‌های تودرتو، ماشین‌ها و صدای بوق!! هجوم افرادی که با سرعت از کنار هم می‌گذرند، تمام اینها این واقعیت را اثبات می‌کند که شهر موجودیتی زنده دارد و تک تک افراد بر آن تاثیر گذارند و این سوال در ذهن‌ها پیش می‌آید آیا شهر نیز بر افراد تاثیرگذار است؟
تبلیغات
مرکز یادگیری
کافه گالری
ما به دنبال پروژه ای بودیم که خلاقانه و خاص باشد، به عبارتی ترکیبی از چند ایده ی ناب! البته بدیهی است که هیچ ایده ای نمی تواند کامل و بی نقص باشد و تمام چالش های خود را برطرف کند...
ساخت آدامس دارویی با استفاده از نانو
در علم نانو دارو به ساختارهای مواد و داروها پرداخته می شود که در زیر شاخه های خود به درمان بیماری های خاص وحرفه ای می پردازد...
چرا خواب می‌ بینیم؟
مغز انسان توپ کوچک اسرارآمیزی از ماده‌ خاکستری است. هر چه باشد، هنوز هم این سال‌ها محققان مبهوت جنبه‌های زیادی از چگونه و چرایی عملکرد مغز می‌باشند. دانشمندان دهه‌ها است بر روی مطالعات خواب و رویا تحقیق می‌کنند. هنوز ۱۰۰ درصد از چگونگی عملکرد خواب مطمئن نیستیم یا اینکه دقیقا چطور و چرا خواب می‌بینیم.
اصل برنولی
یک لوله یا شلنگ باریک مانند خودکار بیک پیدا کنید و یک سر آن را دو نوار باریک کاغذی از روبرو بچسبانید ، به طوری که فاصله آن ها از همدیگر حدود نیم سانتی متر باشد. سپس از سر دیگر فوت کنید. چه انتظاری دارید؟ همین کار را می توانید با فوت کردن میان دو برگ کاغذ یا دو بادکنک سبک که به فاصله کمی از هم جدا شده اند نیز انجام دهید.حس ما این است که فوت ما باعث دوری دو نوار کاغذی از همدیگر می شود، اما واقعیت چیز دیگری است! این دو نوار به هم نزدیک شده و حتی به هم می چسبند! چرا ؟
حوزه و اندیشه
دوره آموزش زبان های فرانسه و آلمانی ویژه طلاب برگزار می شود
دوره های آزاد زبان های فرانسه و آلمانی ویژه خواهران و برادران طلبه و خانواده های آنها به همت دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار می شود.
نگاهی بر پیامدهای زشت تهمت
تهمت مايه نابودى حريم برادرى و روابط انسانى ميان افراد جامعه بشرى است و جو عدم اعتماد و ترس از اطمينان را فراهم مى سازد.
تبیین نسبت میان پاداش بهشتیان و جزای جهنمی‌ها با اعمال آنان
مفسر قرآن کریم با بیان اینکه پاداش بهشتیان به اذن الهی بدون حساب و کتاب است، تاکید کرد: قرآن در مورد جهنمی‌ها نیز فرمود که به میزان گناهشان، عذاب خواهند شد،
نگاهی کوتاه بر حزن مطلوب و شادی نامطلوب
حزنى كه انسان را متوجه خدا، آخرت و مسؤوليت‌هاى شرعى و اجتماعى اش كند، حزنى مطلوب است؛ حزن از اين كه چرا در انجام تكاليف كوتاهى كرده ايم ...
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین