تبلیغات
باشگاه کاربران
پویش ارمغان ایرانی
معاونت شبکه‌های اجتماعی تبیان، در سال «حمایت از کالای ایرانی» و با هدف حمایت از مشاغل خانگی و تولیدکنندگان ایرانی، پویش ارمغان ایرانی را اجرا می‌کند.
مسابقه خاطرات تبیانی
معاونت شبکه های اجتماعی تبیان در آستانه شانزدهمین سال تأسیس سایت تبیان، قصد دارد تا خاطرات کاربران خود را در قالب یک مسابقه اینترنتی گردآوری نماید.
مسابقه مهربانو
باشگاه کاربران تبیان همزمان با آغاز دهه پرخیر و برکت کرامت و سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) مسابقه مهربانو را در شبکه اجتماعی و سامانه تبلاگ تبیان برگزار می‌نماید.
منتخبین سومین دوره مسابقات روزهای مهمانی
بخش مسابقات تبیان، در ماه مبارک رمضان 1397، سومین دوره مسابقات قرآنی روزهای مهمانی را با هدف مطالعه و تدبر در آیات قرآن کریم برگزار کرد.
تبلیغات
گروه دین
مدیریت در اقتصاد علوی
فاکتورهای اقتصادی راه‌گشا در شیوه حکومتی امام علی (ع)
بدون شک هدف عالی هر نظام اقتصادی و دین‌مداری که بهره ای از ارکان اخلاقی دارد، رساندن آحاد جامعه به رفاه عمومی است. نظام اقتصادی علوی نیز از این هدف مستثنی نبوده
گروه زندگی
تصمیم مهم فرزند آوری
پای نفر سومی در میان است
یکی از تصمیمات مهم در زندگی مشترک ، تصمیم به فرزند آوری است . انتخاب اینکه چه زمانی جمع دو نفره تان ، بیشتر شود و نقش های تان در کنار «زن» و «شوهر» ، «مادر» و «پدر» راهم شامل شود ، چیزیست که باید در مورد آن خوب فکر کنید
گروه فرهنگ
درباره سه دهه بازیگری کیانیان
آقا رضا آکتور سینما
«دلم می خواد» تازه ترین فیلمی است که با بازی رضا کیانیان روی پرده رفته است. به این بهانه کارنامه سینمایی این بازیگر را مرور کرده ایم.
گروه جامعه
نگاهی به گذار از دوران خاص سیاسی، اقتصادی
حاکمان منفعل در بحران‌های ایران
تاریخ ایران بیشتر از اینکه حاکمانی دلسوز و جوابگو در دوران سخت و بحرانی را دیده باشد، بی‌تفاوتی و ندیده گرفتن سختی‌ها و رنج‌های مردم را به چشم خود دیده است، در این میان حاکمان قجری در این موضوع سنگ تمام گذاشته‌اند!
مرکز یادگیری
سلول های بنیادی همه توان
سلول های بنیادی همه توان سلول هایی هستند که علاوه بر قابلیت خود نوزایی (یعنی تولید یک سلول بنیادی دیگر مثل خود)، می توانند نه تنها تمام سلول های تمایز یافته موجود در بدن را بسازند
کارشناسی علوم و صنایع غذایی
علوم و صنایع غذایی به علوم و صنایعی اطلاق می‌شود که طی آن مواد خام غذایی گیاهی و حیوانی، تولید، برداشت و فرآوری شده، برای مصرف آماده می‌گردند.
ساقه نعنا به عنوان آنتی باکتریال
امروزه اغلب باکتری‌ها در مقابل آنتی بیوتیک‌ها مقاومت می‌کنند، پس در آینده نیاز به جایگزینی آنتی یوتیک‌ها با مواد جدید دارای خاصیت آنتی باکتریال است.
بازی پرتاب توپ
نی های رنگی را از حفره ها عبور دهید.سپس مهره ها را روی آن ها قرار دهید.نی ها را به دقت قرار دهید تا مهره ها نریزند. وقتی که نی ها را برداشتید، مهره ها را روی میز بگذارید. برنده بازی کسی است که پایان بازی مهره های کمتری داشته باشد.
حوزه و اندیشه
«نقش علما و مراجع بزرگ شيعه در مبارزه با استعمار»
استعمار اصولاً يك پديدة اروپايي است و توسعه جهانگشائي غرب تقريباً از اواسط قرن پانزدهم ميلادي آغاز گرديد. از آغاز سدة دهم هجري ـ شانزدهم ميلادي ـ به تدريج استعمارگرن اروپايي به سرزمين‌هاي اسلامي وارد شدند و به تحكيم مواضع و بسط نفوذ تجاري، سياسي و نظامي خود پرداختند.
«شبهات سود معین در مضاربه‌های بانکی»
یکی از ویژگی‌های اساسی عقد مضاربه اشاعه طرفین در سود و زیان حاصل از فعالیت تجاری است، به نحوی که هر کدام از آنها به نسبتی که در ابتدای عقد بر آن توافق می‌کنند، در سود به دست آمده شریک باشند و عامل به عنوان امین مالک تمام تلاش خویش را به کار ببندد تا سرمایه وی را در عملیاتی سودآور به کار گیرد.
فراخوان نام نویسی شناسایی استعدادهای برتر حوزه های علمیه در عرصه تبلیغ و پژوهش
فراخوان ثبت نام شناسایی عرصه تبلیغ و امور فرهنگی همچنین عرصه پژوهش از سوی امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه اعلام شد.
مهارت های طلبگی «روش بحث با پیروان ادیان و مذاهب دیگر»
با توجه به رشد شبکه های اجتماعی در چند سال اخیر، زمینه بحث و گفتگو با پیروان ادیان و مذاهب دیگر بیشتر فراهم شده است. حال در چنین شرایطی بحث ها چگونه می تواند نتیجه بخش باشد؟
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x