باشگاه کاربران
علی بود و خدا و رستگاری
شعر کاربر تبیانی به مناسبت سالروز شهادت امام علی(ع): چه صبحی بود آن صبح غم انگیز* نمازی ناتمام و ضرب شمشیر* علی بود و خدا و رستگاری* علی بود و رضا بودن به تقدیر ...
صفحه کلید گوگل برای اندروید Google Keyboard
صفحه کلید گوگل با استفاده از سیستم پیش‌بینی کلمه و با توجه به متن تایپ شده، میزان تایپ کلمات توسط کاربر را کاهش داده و سرعت نوشتن متن را افزایش می‌دهد.
نرم افزار ویرایشگر عکس در اندروید PicsArt Photo Studio
با استفاده از این نرم افزار، به راحتی می‌توانید عکس‌های خود را در تلفن‌های همراه اندرویدی ویرایش کنید و در آن‌ها تغییرات دلخواه خود را ایجاد کنید.
آنتی ویروس اندرویدی 360Mobile Security Antivirus
این آنتی ویروس قوی، برای محافظت از تلفن هوشمند و اطلاعات شما در مقابل جدیدترین ویروس‌ها، بدافزارها و ویروس‌ها ساخته شده است.
تبلیغات
گروه دین
حداقل مقدار قرآنی که باید در ماه رمضان بخوانیم
تا امروز چقدر قرآن خوانده‌اید؟
برای پیدا کردن انس با قرآن اولین مرحله خواندن قرآن است. از حفظ یا در راه یا در حال نشستن. قرآن کریم و همچنین روایات به ما می‌گوید در هر حالی، تا می‌توانید با قرآن در ارتباط باشید و قرآن بخوانید.  
گروه زندگی
عادت ماهانه‌های سنگین!
علل طولانی شدن قاعدگی و کنترل آن
عادت ماهانه‌هایی که هشت روز یا بیشتر طول می‌کشند باید مورد بررسی قرار بگیرند. پریودهای سنگین که نیاز به چند بار تعویض پد طی یک روز دارند، یا پریودهایی که بیشتر از پنج هفته با هم فاصله دارند نیز باید ارزیابی پزشکی شوند.
گروه جامعه
تفریح و گردش به‌وقت ماه رمضان
در ماه رمضان برای گردش و تفریح کجا برویم؟
این روزهای طولانی و گرم تابستان که با ایام رمضان مصادف شده، توان گشت‌وگذار در طول روز را از انسان سلب می‌کند، اما از زمان افطار تا سحر فرصت خوبی است برای گشت‌وگذار، تفریح و شبگردی.
مرکز یادگیری
اصطلاحات انتخاب رشته
رشته‌هایی هستند که ملاک ارزشیابی شما و راهیابی به آن‌ها، منحصر به آزمون سراسری نیست، بلکه آزمون‌‌های علمی، عملی، عقیدتی و یا معاینات پزشکی مرحله بعدی و نهایی گزینش در آن‌ها را شکل می‌‌دهد.
فنون صحیح امتحان دادن
در امتحانات هم شاگرد و هم معلم پیشرفت خویش را می‌آزمایند و از آنجا كه امتحانات اساس كار ارزشیابی تحصیلی است و از آن برای تعیین موارد قدرت و ضعف تحصیلی دانش آموزشان خواه و ناخواه هنوز نمره های امتحانی به كار می رود
خواندن درس انگلیسی
برای هر کدام تکنیکی ساده وجود دارد که با تمرین و ادامه دادن آن بی‌ شک به موفقیت چشم گیری خواهید رسید. با قسمت قواعد شروع کنیم؛ قسمت قواعد این درس بسیار ساده و کوتاه است فقط کافی است بعد از مطالعه‌ آن قسمت برای تثبیت اولیه در ذهن چند تست قواعد بزنید.
امتحان موفق
یك ساعت قبل از امتحان مطالعه را رها كنید تا با ذهنی آرام و آسوده وارد جلسه شوید ضمنآ بحث های بی مورد در شما استرس ایجاد می نماید.
حوزه و اندیشه
ثبات سیاسی به معنای چشم پوشیدن از مقاومت و روحیه انقلابی نیست
عضو هیئت علمی فرهنگستان علوم اسلامی: نقش آفرینی مردم، مسئولان، نخبگان و رسانه‌های جمعی از عوامل کلیدی رونق تولید است.
افسران رسانه‌ای در حوزه تربیت شوند
با آمدن رسانه‌های مجازی به سختی می‌توان خبری به مخاطب رساند که قبل از ما نشنیده باشند، از همین رو نکته مهم، تحلیلی است که رسانه درباره اخبار انجام می‌دهد و مهندسی فکری و وزن و ضریب دهی به اخبار بسیار حائز اهمیت است، برای این منظور اتاق فکر و شورای دبیران تشکیل شد
مراجع به اجرای نادرست قانون بانکداری اسلامی انتقاد دارند
عضو شورای فقهی بانک مرکزی گفت: با استفاده از تجربیات نظام بانکی ایران و سایر بانک‌های بدون ربا، قانون عملیات بانکی بدون ربا را نقد و بررسی و نسبت به اصلاح و تکمیل آن اقدام کنیم.
فضای مجازی برای کشور اسلامی به یک بلا مبدّل شده است
حضرت آیت الله سبحانی با اشاره به جایگاه دانشمندان و فقهای ایرانی پس از اسلام بیان کردند: این سخن ما از بهر نژادپرستی نیست، بلکه ایرانیان از زمانی که ایمان ‌آورده اند همواره خادم اسلام بوده اند.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
8787073854
افراد آنلاین
3329