تعداد مطالب : 346
تعداد نظرات : 2
زمان آخرین مطلب : 45روز قبل

مدیرعامل همراه اول از برگزاری مجمع عمومی این شرکت در روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه خبر داد.
حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول در جمع خبرنگاران اعلام کرد: مجمع عمومی این شرکت روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
فرهنگ اعلام کرد: در سال گذشته درآمدهای همراه اول به میزان ۲۱درصد رشد و سهم بازار این شرکت نیز افزایش داشته است.
مدیرعامل همراه اول افزود: تمرکز برنامه های  همراه اول روی توسعه تحول دیجیتال و ارائه سرویس های سازمانی است.
وی در ادامه با اشاره به همکاری توسکا و صداوسیما در پاسخ به سؤالی گفت: بزودی در رابطه با قرارداد شرکت توسعه کسب و کار ایرانی (توسکا) با صدا وسیما و اپلیکیشن «روبیکا» در جلسه هیئت مدیره همراه اول تصمیم گیری خواهد شد.
مدیرعامل همراه اول ضمن تکذیب برخی اخبار در رابطه با نقش ستاداجرایی فرمان حضرت امام در مدیریت شرکت توسعه کسب و کار ایرانی(توسکا) و اپلیکیشن «روبیکا» اعلام کرد: علیرغم تبلیغات برخی رسانه ها و اشخاص در شبکه های اجتماعی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام هیچگونه مالکیت، مدیریت و انتفاعی از این شرکت و اپلیکیشن روبیکا نداشته و ندارد و این اخبار و تبلیغات اساساً کذب است.
فرهنگ در پایان با اشاره به اقدامات اپراتور اول در مورد سیل اخیر افزود: همراه اول در روزهای اخیر علاوه بر برقراری مکالمه رایگان در مناطق سیل زده، برخی اقلام امدادی مورد نیاز مردم این مناطق را نیز تامین کرده است.

يکشنبه 8/2/1398 - 16:6

مجمع عمومی عادی سالیانه شركت ارتباطات سیار ایران، روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار می شود.
به گزارش تبیان و به نقل از اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول(سهامی عام) به شماره ثبت ۳۱۷۵۱۲، در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو، واقع در شهرک غرب، بلوار فرحزادی، انتهای بلوار شهید دادمان برگزار می شود.

استماع گزارش هیأت مدیره در خصوص عملكرد مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، بررسی و تصویب ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹، اتخاذ تصمیم در خصوص میزان سود تقسیمی، تعیین حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹، تعیین روزنامه كثیرالانتشار جهت درج آگهی های شركت و سایر مواردی كه در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد، از موارد دستور جلسه ذكر شده است.

همراه اول از سهامداران و یا وكلای قانونی ایشان دعوت كرده است، جهت دریافت برگه حضور در جلسه، در ساعات اداری روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ با در دست داشتن کارت ملی برای اشخاص حقیقی و معرفی‌نامه معتبر و کتبی برای نمایندگان اشخاص حقوقی به آدرس تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، جنب سازمان بورس، پلاک ۱۷، طبقه دوم، واحد ۵ اداره امور سهام شرکت مراجعه کنند.

يکشنبه 8/2/1398 - 16:3

 براساس تصمیم هیئت مدیره بانک ایران زمین، مبلغ هشت میلیارد ریال به امر بازسازی مدارس مناطق سیل زده استان های گلستان، لرستان و خوزستان اختصاص یافت.
 
به گزارش تبیان و به نقل از روابط عمومی، بانک ایران زمین در راستای کمک به هموطنان مناطق سیل زده و اجرای مسئولیت اجتماعی و با توجه به آسیب شدیدی که مدارس این مناطق وارد شده، مبلغ هشت میلیارد ریال به امر بازسازی این مدارس اختصاص داد.
عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین، ضمن اظهار تاسف از حادثه اخیر سیل و مشکلاتی که برای مردم ایجاد شده، بر لزوم همکاری نهادها و بانک ها در بازسازی مناطق سیل زده تاکید و عنوان کرد: در شرایط کنونی با توجه به درگیری مناطق وسیعی از کشور باید با هماهنگی و مدیریت جهادی نسبت به رفع این مسائل اقدام کرد.
پورسعید اقدامات بانک ایران زمین در کمک به بازسازی مدارس مناطق سیل زده را در راستای مسئولیت اجتماعی بانک عنوان کرد و افزود: ما از روزهای ابتدایی تیمی را جهت بررسی موضوع تشکیل دادیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که اقدامات بانک را در جهت بازسازی مدارس این مناطق قرار دهیم.
وی با تقدیر از همکارانی که از روزهای ابتدایی حادثه بصورت خودجوش در امر امداد رسانی به مناطق آسیب دیده مشارکت کردند، گفت: علاوه بر کمک هایی که خود همکاران انجام دادند یک روز از حقوق منابع انسانی نیز به این امر اختصاص یافته است.
وی در انتها بر تلاش هرچه بیشتر بانک ایران زمین برای کمک به هموطنان آسیب دیده تاکید کرد.

شنبه 7/2/1398 - 12:57

مدیراستانی بانک ایران زمین مطرح کرد:
گسترش ارتباطات، بازاریابی و تبلیغات اصول مهم جذب منابع
 
گردهمایی روسای شعب استان یزد با حضور مدیر استان با هدف بررسی اهداف بانک در سال جاری برگزار شد.
 
به گزارش تبیان و به نقل از روابط عمومی: پورحسنی مدیر استان ضمن خوش آمدگویی به همکاران، به بررسی عملکرد شعب و ارائه راهکار در خصوص جذب منابع جدید پرداخت.

پورحسنی گفت: گسترش ارتباطات، بازاریابی و تبلیغات برای جذب منابع در بانک به عنوان یک اصل است و عملکرد شایسته شما در این حوزه باعث اعتبار و معرفی مناسب خدمات بانک خواهد شد.

وی با اشاره به پتانسیل های استان تصریح کرد: بهره مندی از ظرفیت های اقتصادی در این استان نیازمند ارتقاء توان، اثربخشی و کارائی مطلوب روسای شعب است.

در ادامه این جلسه حبوباتی معاون استان در خصوص موضوعات بانکداری دیجیتال، وصول مطالبات، انضباط مالی، کنترل نقدینگی، برنامه کاری مطالبی را عنوان کرده و خواستار حساسیت در آمار روزانه، هفتگی و ماهانه شد.

پورحسنی در خاتمه خاطرنشان ساخت: در ارائه خدمات بانکی مناسب تر به مشتریان نیاز به همفکری همه است که از نظرات همکاران نیز به نحو صحیح استفاده می شود و از پیشنهادهایی که سازنده باشند، تقدیر و تشکرخواهد شد.

شنبه 7/2/1398 - 12:56

اولین جلسه معاونین شعب استانهای البرز، قزوین و زنجان با حضور کلیه کارکنان ستادی و معاونین شعب برگزار شد.
 
به گزارش تبیان و به نقل از روابط عمومی: رئیسی مدیراستان ضمن قدردانی و تشکر از عملکرد کارکنان در سال گذشته در راستای پیشبرد اهداف بانک، بیان کرد: همانگونه که همگی می دانیم سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید نامگذاری شده و امید است با تلاش و مساعی همکاران گرامی بتوانیم در راستای تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران و در دستیابی به اهداف و تعالی بانک ایران زمین سهم بسزایی داشته و گام های موثری برداریم.
وی با اشاره به نقش بانکها در رونق اقتصادی، اذعان داشت که هر جایی که بنگاه اقتصادی وجود دارد، مطمئناً بانک نیز به عنوان نهاد مالی حضور دارد.
وی ضمن تأکید مدیریت بر آموزش هدفمند همکاران و افزایش دانش وآگاهی آنها، نقش خودباوری و اعتماد به نفس را در پیشرفت و تعالی بانک و نیز جذب مشتریان جدید، بسیار حائز اهمیت دانست.
در ادامه عملکرد سال گذشته کلیه شعب در تمام شاخص های مدنظر مورد بررسی قرار گرفت و ضمن تشکر از شعبی که به اهداف تعیین شده خود دست یافته بودند، دلایل عدم رشد شعبی که نتوانسته بودند به اهداف مورد نظر دست یابند، مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به شرایط و امکانات ، توانمندی پرسنل و تلاش و مساعی بیش از پیش کلیه همکاران، انتظار است که این شعب بتوانند در سال جاری علاوه بر جبران عملکرد سال گذشته، اهداف تعیین شده خود را محقق نمایند.
در پایان معاونین شعب به بحث و تبادل نظر در خصوص کلیه موارد مطرح شده در جلسه پرداختند.

شنبه 7/2/1398 - 12:55

ھمراه اول حامی ویژه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتابھمراه اول بھ عنوان تنھا اپراتور تلفن ھمراه و حامی ویژه نمایشگاه کتاب در طول برگزاری این رویداد، بھ بازدیدكنندگان خدمات ارائھ می کند.
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تھران بھ ارائھ خدمات ویژه بھ بازدیدکنندگان از این نمایشگاه خواھد پرداخت. بھ گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن ھمراه کشور امسال ھم با برپایی 3 غرفھ در
ھمراه اول بھ عنوان تنھا اپراتور حامی نمایشگاه کتاب، در این دوره از رویداد نمایشگاه کتاب علاوه بر اینکھ در ھر سھ
غرفھ محیطی خود خدمات مشتریان، فروش سیم کارت دانشجو، تعویض سیم کارت ھای معمولی با یوسیم، معرفی ھمراه
من، معرفی و ارائھ خدمات مربوط بھ انارستان و مبین نت را خواھد داشت، آخرین دستاوردھا و سرویس ھای نوین خود
را در معرض دید بازدیدكنندگان قرار می دھد.
ھمراه اولی ھا برای استفاده از خدمات این شرکت، می توانند بھ غرفھ ھای شرکت ارتباطات سیار ایران در نمایشگاه کتاب،
واقع در ورودی شبستان مصلی، روبروی غرفھ ھای دانشگاھی و محوطھ حوض آب کھ حدود 150 مترمربع را بھ خود
اختصاص داده اند، مراجعھ کنند.
تنھا اپراتور حاضر در نمایشگاه امسال، با افزودن 4 سایت سیار، علاوه بر توسعھ ظرفیت موجود شبکھ، سعی در پوشش
ھر چھ بھتر فضای نمایشگاھی دارد.
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تھران با شعار «خواندن توانستن است» از 4 تا 14 اردیبھشت ماه در مصلی امام
خمینی(ره) برگزار می شود.

سه شنبه 3/2/1398 - 12:31

حضور همراه اول در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
همراه اول در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه مشارکتی فعال خواهد داشت
به گزارش تبیان و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه(فاینکس ۲۰۱۹) که با هدف توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری صحیح در دارایی‌های مالی از روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه تا  روز پنجشنبه ۵ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های  بین المللی تهران برگزار می شود، مشارکتی فعال خواهد داشت. 

مهم‌ترین هدف شرکت ارتباطات سیار ایران از شرکت در این رویداد، فراهم کردن زمینه انجام تعاملات مناسب با سهامداران به عنوان یکی از مهم‌ترین ذی‌نفعان شرکت عنوان شده است. 

همراه اول به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های بورسی کشور، با هدف فراهم کردن زمینه انجام تعاملات مناسب با سهامداران، تحلیل‌گران و فعالان بازار سرمایه با حضور مدیران مرتبط با حوزه مالی و سرمایه‌گذاری در  سالن۴۱ و B۴۱ این نمایشگاه حضور داشته و آماده پاسخگویی به سؤالات سهامداران است. 

همچنین شرکت کسب‌وکارهای نوپای «حرکت اول» به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکت ارتباطات سیار ایران در این نمایشگاه حضور داشته و علاوه بر معرفی و ارائه برنامه های شرکت در ارتباط با سرمایه‌گذاری روی کسب‌و‌کارهای نوپا، آماده دریافت طرح های دارای قابلیت سرمایه‌گذاری(به ویژه در حوزه فین تک) خواهد بود. 

دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای مالی کشور از ۲ الی ۵ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. 

سه شنبه 3/2/1398 - 12:27

همراه اول در راستای حمایت هر چه بیشتر از سیل زدگان، ۱۵۰ میلیارد ریال صرف ارایه خدمات و تأمین اقلام اساسی این خانوارها کرد.
به گزارش تبیان و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در ادامه اقدامات حمایتی خود از سیل زدگان و در چارچوب مسؤولیت اجتماعی خود، مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال به ارایه خدمات و تأمین اقلام اساسی خانوارهای مناطق سیل زده اختصاص داد.
این اقلام اساسی شامل یخچال، فرش، ظروف منزل و دیگر کالاهای ضروری خانواده های آسیب دیده از سیل می شود.
پیش از این همراه اول با تکیه بر توان ارتباطی خود و در راستای اقدامات مسؤولیت اجتماعی، برقراری مکالمه در مناطق سیل زده را رایگان اعلام کرده بود.
این اقدامات هم زمان با اعزام نیروها و کارشناسان فنی به مناطق سیل زده برای حصول اطمینان از پایداری شبکه صورت گرفت.
با گسترش آسیب ها و دامنه خسارات وارده به خانوارها، اقدامات حمایتی همراه اول با نیازهای واقعی مردم همسو شد و به سمت تأمین مایحتاج ضروری سیل زدگان رفت و اقدامات مختلفی نظیر تأمین غذای گرم، ارسال ۱۰۰۰ تخته پتو، ارسال دو وانت پوشک بچه و اقلام بهداشتی، ارسال ٦٠٠ شارژر گوشی تلفن همراه، تأمین بیش از ۵۰ پمپ کف کش و لجن کش برای پاکسازی منازل، و نیز اعزام تیم های جهادی متشكل از كاركنان داوطلب این شركت انجام شد.
همچنین كاركنان همراه اول یك روز حقوق خود را به مناطق سیل زده اهدا كردند.

سه شنبه 3/2/1398 - 12:26

همراه اول این ماه هم در قالب طرح «دوشنبه سوری» به مشترکین خود تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.
به گزارش تبیان وبه نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکانش، آخرین دوشنبه هر ماه با ارائه هدایایی در طرح «دوشنبه سوری»، به استقبال آنها می رود.
همراه اولی ها می توانند جهت شرکت در این طرح فراگیر و منتفع شدن از مزایای بسته های اینترنت رایگان یک روزه در دوشنبه پایان هر ماه با شماره گیری #۵۴*۱۰۰* از پیشنهادهای «دوشنبه سوری» همراه اول، بهره مند شوند.
در همین راستا چهارمین دوشنبه سوری اپراتور اول روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه برگزار می شود؛ هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری نیز بسته های دیتا یک مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یک روزه (۵ صبح تا ۵ عصر) است که به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری با شماره گیری کددستوری فوق الذکر، به صورت تصادفی تعلق می گیرد.
لازم به ذکر است تمامی مشترکین از ساعت ۰۰:۰۰ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه فرصت دارند با شماره گیری کددستوری مذکور بسته خود را فعال کنند.

يکشنبه 25/1/1398 - 14:45

در بیانیه‌ای، با گرامی داشت سوم شعبان فرخنده میلاد حضرت امام حسین (علیه السلام) و روز پاسدار ، اقدام غیرقانونی و خصمانه آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی را نشانه بن بست راهبردی و ماجراجویی شکست خورده دولتمردان کاخ‌سفید دانست.

به گزارش معاونت روابط عمومی و تبلیغات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس درابتدای این بیانیه آمده است: با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی و ابتکار فرخنده، تاریخی و معجزگون حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) در تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،حافظه تاریخی ملت ایران گواهی می دهد این نهاد مردمی و برخاسته از متن انقلاب با اقتدا به حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و تمسک به فرهنگ و ارزش‌های عاشورا، چگونه پیشتازانه، مشتاقانه، فداکارانه و مجاهدانه با هوشمندی و زمان شناسی در همه عرصه های نیاز انقلاب و کشور افتخارات بزرگی را برای ایرانیان عزیز رقم زده است به گونه ای که به اعتراف دوست و دشمن اگر تلاش‌های ممتاز پاسداران انقلاب اسلامی نبود چه بسا سرنوشت انقلاب و نظام اسلامی به گونه ای دیگر رقم می خورد.
این بیانیه می افزاید: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر دستاوردها و نقش آفرینی های داخلی به ویژه در عرصه مقابله با ضدانقلاب و توطئه های امنیتی و تروریستی در ماه‌ها و سال‌های اولیه انقلاب و در ادامه، درخشش در هشت سال دفاع مقدس و مصاف با فتنه ها و چالش سازی های نظام سلطه و مزدوران داخلی آن و حماسه سازی های حیرت آور در حوزه سازندگی و محرومیت زدایی و مردم یاری در مناطق کم‌برخوردار؛ به اقتضای آرمان‌های انقلاب و الزامات فراروی کشور در شرایط پرخطر و پرتهدید معاصر، طرح پلید نظام سلطه و صهیونیسم و ارتجاع منطقه در پیگیری جنگ های نیابتی و تروریستی در سوریه و عراق و توهم دسترسی به ایران اسلامی را با شکست خفت باری مواجه ساخته است.
این بیانیه، امنیت و آرامش تدریجی در نقاط پیرامونی کشور در ماه ها و یکی ـ دو سال اخیر را محصول نقش و اقدام راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمایت و همراهی با جبهه مقاومت اسلامی منطقه قلمداد و با یادآوری کلام جاودانه حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) که "اگر سپاه نبود کشور هم نبود" و "ای کاش من هم یک پاسدار بودم" تصریح کرده است: امروز هم مشارکت و حضور باشکوه، مجاهدانه و صادقانه پاسداران انقلاب با همراهی سایر نیروهای مسلح، مردمی، جهادی و دولتی در صحنه امداد و خدمت‌رسانی به مردم عزیز سیل زده استان‌های خوزستان، لرستان، کرمانشاه و گلستان، نماد معنادار و الهام بخشی از تکلیف محوری و مردمی بودن این نهاد مقدس و سرداران غیرتمند، انقلابی و ولایی آن که همواره در زمره اهداف ترور دشمن و سرویس های جاسوسی بیگانه و ضد انقلاب کوردل بوده است را در معرض دوستان و دشمنان انقلاب و میهن اسلامی قرار داده است.
این بیانیه اقتدار، صلابت، قاطعیت و موفقیت های سرنوشت ساز و تعیین کننده سپاه و محبوبیت ملی آن به رغم هجمه‌های ناجوانمردانه جبهه دشمن برای تخریب این نهاد و ایجاد شکاف و فاصله بین مردم با آن را عامل عصبانیت اردوگاه سلطه و استکبار و در رأس آن آمریکا و روسای منفور و پلید کاخ‌سفید از پاسداران انقلاب اسلامی، قلمداد و با اشاره به اقدام غیرقانونی و خصمانه ایالت متحده آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی؛ تصریح کرده است: حقایق و واقعیات تاریخ معاصر نشان می‌دهد برخلاف آمال و دروغ پروازی های آمریکا و حاکمان خبیث واشنگتن که پدیدآورندگان تروریسم و گروه‌های تکفیری هستند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نه تنها همواره در خط مقدم مقابله با تروریسم در منطقه بوده و نقش آفرینی آن در عرصه مقابله داعش و دیگر گروه های تروریستی مورد تقدیر و تجلیل دولت ها و
ملت های منطقه غرب آسیا واقع شده است، بلکه در این راه خطیر شهدای گرانقدر و فراوانی را تقدیم امنیت و آرامش غرب آسیا و ملت های مستقل و آزادی خواه منطقه کرده است.

این بیانیه در پایان با تبریک این روز خجسته به پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده بزرگ سپاه و تعظیم به مقام شامخ شهیدان این نهاد انقلابی و مردمی و با محکومیت شدید اقدام شیطانی ترامپ و کاخ سفید برضد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرده است: تردیدی نیست که پاسداران انقلاب اسلامی به اقتضای رسالت و ماموریت های خطیر ذاتی و فلسفة وجودی خود، تحت تدابیر، توصیه ها و رهنمودهای امامین انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) و حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)، دفاع غیرمحافظه کارانه از انقلاب و حمایت ازمقاومت اسلامی و ملت‌های حق‌طلب و مقابله با دشمنان امت اسلامی را راهبرد مسلم و خدشه¬ناپذیر خود تلقی و حماقت و اقدام سخیف اخیر آمریکایی¬ها که نشان از بن‌بست راهبردی و ماجراجویی مفتضحانه و از پیش شکست خورده کاخ سفید دارد را با قاطعیت در خور مواجه و متناسب با سیاست های نظام و ابزارهای در اختیار، در زمان و مکان دلخواه به آنان خواهد فهماند که دیگر در منطقه غرب آسیا امنیت و آرامشی نخواهند داشت.

سه شنبه 20/1/1398 - 12:29