تعداد مطالب : 43
تعداد نظرات : 367
زمان آخرین مطلب : 1729روز قبل

http://www.askquran.ir/gallery/images/5405/1_72203661433907303935.jpg

ميلاد با سعادت مولود كعبه مولي الموحدين ،اميرالمومنين، امام علي (ع) رو به محضرمقدس امام زمان، حضرت حجت ابن الحسن العسكري  " عج "  وتمام عاشقان حضرت تبريك و تهنيت باد !

به خصوص کاربران عزيز و محترم

http://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/05865156586497290023.gif

 
پنج شنبه 26/3/1390 - 19:41

شبکه اجتماعي تبيان فرصتي براي کاربران

شبکه اجتماعي تبيان شما هم بياييد

دوستان و همراهان تبياني سلام.

همان طور که مستحضريد شبکه اجتماعي تبيان در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها) رونمايي شد. اين سرويس براي اعضا تاييد نهايي تبيان آماده شده است. شايد براي بسياري از شما دوستان عزيز اين سوال پيش آمده که چرا اعضاء تاييد نهايي؟ چرا مانند ساير سايت ها فقط با يک ايميل نمي توان عضو شد؟

پاسخ ما: اختصاص شبکه اجتماعي به اين سطح از کاربري، براي صيانت از حريم خود شما و تامين امنيت و پاکي آن است و وجه تمايز اين شبکه با ساير شبکه ها نيز در همين است و گرنه کم نيستند شبکه هاي آزاد که هرگونه فعاليتي در آن مي توان انجام داد. شبکه اجتماعي تبيان، سراي پاک ايرانيان است.

و اما امکاناتي که اين شبکه در اختيار کاربران تبياني قرار مي دهد چيست؟

- امکان آپلود تصوير: کاربراني که در بخش هاي ثبت مطالب اعضا، وبلاگ ها و انجمن هاي تخصصي تبيان فعاليت دارند مي توانند تصاوير مورد نظر خود را در صفحه شبکه اجتماعي آپلود و به اشتراک بگذارند و لينک تصوير مورد نظر را در مطلب خود در هر يک از بخش هاي کاربري ثبت نمايند.

براي مشاهده اطلاعات بيشتر به اين آدرس مراجعه نماييد:

- با فعاليت در بخش هاي کاربري تبيان (انجمن ها، وبلاگ، ثبت مطالب) امکان نمايش مطالب ثبت شده در اين شبکه به سرعت براي ساير اعضا وجود دارد و شما از اين طريق مي توانيد اطلاع رساني سريع تري نسبت به مطالب خود داشته و آن را در معرض ديد ساير دوستان و همراهان خود قرار دهيد.

دوستان خود را پيدا کنيد

- با يافتن دوستان خود در شبکه اجتماعي مي توانيد تعاملات بهتر و مفيدتري در اين شبکه پاک برقرار نماييد و همچنين همراهان آنلاين خود را مشاهده نماييد.

براي عضويت در سايت تبيان اينجا کليک کنيد

براي عضويت در شبکه اجتماعي تبيان اينجا کليک کنيد

براي مطالعه راهنما اينجا کليک کنيد

براي مطالعه قوانين در شبکه اجتماعي اينجا کليک کنيد

چهارشنبه 25/3/1390 - 12:22

ديروز حدود ساعت 2 يا کمي ديرتر، مشغول کار بودم که تلفن همراهم به صدا درآمد. براي اينکه مزاحم کار دوستانم در بخش نباشم به راهروي طبقه رفتم و کنار پنجره شروع  کردم به صحبت.

 

http://img.tebyan.net/Big/1390/03/21316113722518820924322116423222720320622152181.jpg

مکالمه خيلي طول نکشيد شايد کمتر از 1 دقيقه. ولي به اندازه چندين دقيقه جلوي پنجره ميخکوب شده بودم چرا که صحنه اي آزار دهنده توجهم را جلب کرد. آقايي کهنسال را ديدم که يک گوني بزرگ برروي شانه اش بود و به سمت سطل زباله ي نبش خيابان مي آمد. چهره اي بسيار نحيف و خسته داشت.

کيسه خود را کنار گذاشت و شروع به زير و رو کردن ظرف هاي غذايي که داخل سلطل ريخته شده بود کرد. از 4 گوشه تا جايي که دستش مي رسيد ظرف ها را برمي داشت و داخل آنها را نگاه مي کرد؛ ظرف ها شکسته بود و يا مقداري که بتواند شکمش را سير کند وجود نداشت. آخرش هم نااميد کيسه را بر دوشش گذاشت و رفت. چند دقيقه اي به اين فکر مي کردم چقدر گرسنگي به او فشار آورده که حاضر است حتي لقمه ناني را از چنين جاي کثيفي تناول کند. در حالي که شايد هر کدام از ما هنگام عبور از کنار اين سطل ها مراقبيم حتي گوشه لباسمان نيز برخورد نکند. در همان لحظه ياد اين جمله افتادم که مي گويند "گرسنه از سير خبر ندارد و سير از گرسنه". اي کاش مي شد هر کدام از ما، از غذاي روزانه خود، قبل از اينکه دست خورده شود مقداري را کنار گذاشته  و به نحوي به دست اين افراد برسانيم. يعني آيا اين کار عملي است؟! اين تنها فکري بود که در اون لحظه به ذهنم رسيد. و بعد به اين فکر مي کردم که اين تلفن و اين صحنه باعث شد که دستم را به قلم ببرم و بنويسم چرا که شايد اين صحنه را شما نيز مانند من ديده باشيد. شايد ايده ي خوبي نيز يکي از ما داشته باشيم و بتوانيم عملي کنيم.

با اميد آن که هيچ گرسنه اي نباشد 

از کليه شما دوستان وهمراهان عزيز که در اين بخش فعاليت داريد نهايت تشکر را دارم.

سه شنبه 24/3/1390 - 12:22