تعداد مطالب : 346
تعداد نظرات : 2
زمان آخرین مطلب : 74روز قبل

همراه اول به عنوان بزرگترین اپراتور دیجیتال کشور، ضمن حمایت‌های یکپارچه در دوره شیوع کرونا، اکنون حامی «ایران همدل» است.
 به گزارش اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هم‌زمان با اجرا و طراحی پویش «#ایران_همدل» که قرار است با فرارسیدن ماه مبارک رمضان به گره‌گشایی و یاری‌رسانی به همنوعان بپردازد، همراه اول نیز به توصیه رهبر معظم انقلاب و همسو و همراه با همه مردم مهربان ایران، به این پویش پیوست.

«رزمایش همدلی برای #ایران_همدل» با هدف مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا آغاز شده که امید می‌رود با توجه به قرار گرفتن در ماه انفاق، به دستاوردهای خوبی منجر شود و خاطره خوشی را از امسال در اذهان باقی گذارد.

در این راستا شرکت ارتباطات سیار ایران در نظر دارد هر مبلغی که مشترکان از طریق سامانه «ستاره ۱۰ ستاره ۱۴۴۱ مربع» کمک کنند، به میزان دو برابر آن به محرومان و نیازمندان عزیز کمک و در این کار خیر شرکت کند.
کلیه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند به میزان مد نظر و تعداد دفعات دلخواه در این طرح مشارکت کنند. مبلغ انتخاب شده توسط مشترک، در صورتحساب مشترکان دائمی لحاظ شده و از شارژ مشترکان اعتباری کسر می شود.

دوشنبه 8/2/1399 - 12:4

همراه اولی‌ها می‌توانند در ماه مبارك رمضان با ۵ دقیقه مکالمه، تا سقف ۵۵ دقیقه در هر تماس رایگان صحبت كنند.

به گزارش تبیان و به نقل از اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در پی استقبال مشتركان همراه اول از طرح ۵۵+۵ در سال‌های گذشته، این طرح در ماه مبارك رمضان امسال نیز اجرا می‌شود.
بر اساس این طرح، در طول ماه مبارك رمضان امسال، مشتركان دائمی و اعتباری می‌توانند با ثبت‌نام رایگان، در تمامی ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبكه(خطوط همراه اول)، پس از گذشت ۵ دقیقه مكالمه طبق تعرفه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه در همان مكالمه، رایگان صحبت كنند.
لازم به ذکر است هدیه درنظر گرفته شده در این طرح شامل مکالمات خارجی، رومینگ بین‌الملل، تماس با سایر اپراتورها و رومینگ داخلی نمی‌شود.
زمان اجرای این طرح از روز شنبه ۶ اردیبهشت ماه تا پایان روز ٣ خردادماه است و مشترکان می‌توانند با فعالسازی این طرح، از مزایای آن بهره‌مند شوند.
براساس این طرح، مکالمه مشترک پس از ۶۰ دقیقه قطع و دوباره با تکرار شرایط مذکور انجام خواهد شد.
همراه اولی ها می توانند از ابتدای ماه رمضان، با شماره‌گیری کد «ستاره ١٠ ستاره ۴٢١ مربع» در این طرح ثبت‌نام كنند.

شنبه 6/2/1399 - 10:15

قوه قضاییه با تست موفقیت‌آمیز «دادگاه‌ آنلاین» روی شبکه امن همراه اول قرار گرفت.

به گزارش تبیان و به نقل از اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، شیوع ویروس کرونا در کشور مانند اقصی نقاط جهان، زمینه ایجاد تحولاتی در نظام اداری را به دنبال داشته است؛ بر مبنای آن اغلب سازمان‌ها، ارگان‌ها و نهادها ترجیح داده‌اند ضمن ایجاد شرایط دورکاری برای کارکنان خود، بیش از پیش از بسترهای دیجیتال برای ارائه خدمت استفاده کنند.
در این راستا شرکت ارتباطات سیار ایران با هدف تسهیل شرایط برگزاری دادگاه‌ها، سرویس برگزاری آنلاین دادگاه‌ها را برای قوه قضاییه به شکل پایلوت و در سطح ملی اجرایی کرده است.
براساس فازهای طرح‌ریزی شده برای این پروژه، قاضی، وکیل، شاکی و متهم به صورت مجازی در دادگاه حاضر خواهند شد.
هم‌اکنون اپراتور اول این امکان را فراهم کرده که در ۵۰ نقطه از شعب مختلف قضایی کشور، دادگاه ها بصورت پایلوت از خدمات این شرکت جهت برگزاری جلسات مجازی استفاده کنند. 
 قوه قضاییه با قرار گرفتن بر بستر شبکه امن «همراه اول»، قادر است دسترسی به تمامی نقاط موردنظر برای برگزاری دادگاه‌ها به شکل آنلاین را از طریق سیم‌کارت‌، دانگل و APN ارائه شده توسط این اپراتور را فراهم کند.

پنج شنبه 4/2/1399 - 12:51

مدیر امور شعب استان های بانک ایران زمین:
ارتباطات تصویری، جایگزین مراودات حضوری شد

🔹مدیر امور شعب استان های بانک ایران زمین، با اشاره به اهمیت رعایت فاصله گذاری اجتماعی اظهار داشت: با ادامه شیوع ویروس کرونا و عدم عادی سازی شرایط کنونی کشور، همگان می بایست جهت حفظ تلاش های صورت گرفته برای مهار انتشار ویروس کرونا، پروتکل های بهداشتی را کاملاً رعایت کنند.

🔹به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، محمد حسینی کناروئی مدیر امور شعب استان ها با بیان این نکته که حافظان سلامت کشور در دو ماهه گذشته تلاش‌های شبانه روزی و بی وقفه ای را در راستای کنترل شیوع بیماری کرونا و بازگرداندن سلامت به جامعه انجام داده اند، گفت : جا دارد قدردانی ویژه ای از کادر درمانی کشور بعمل آوریم و مهم‌ترین اقدام ما در راستای ارج نهادن به تلاش ستاینده این جهادگران عرصه بهداشت، حفظ فاصله گذاری اجتماعی و رعایت بهداشت فردی و عمومی است.
حسینی کناروئی افزود : شعب بانک ایران زمین در تمامی استان‌ها در حال حاضر پروتکل های وزارت بهداشت و نهادهای بهداشتی را در نحوه ارائه خدمات رعایت می کنند.

🔹وی در خصوص اقدامات انجام شده در شعب استانی بانک ایران زمین گفت : ما ملزومات بهداشتی را برای همکاران خود تهیه و آموزش های لازم از طریق برگزاری جلسات متعدد ویدئو کنفرانس به کلیه مناطق ارائه شده و هم چنین جهت دلجویی و احوال پرسی با همکارانی که تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته نسبت به برقراری تماس تلفنی با ایشان و شعب و مدیریت‌های مناطقی که بیشترین آمار شیوع ویروس را داشته، اقدام کرده ایم و تمام تلاش خود را بکار بسته تا ارتباطات حضوری با مشتریان را به ارتباطات مجازی و غیر حضوری از طریق فضای آنلاین تبدیل کنیم.

🔹حسینی کناروئی همچنین با اشاره به پراکندگی شعب بانک ایران زمین در تمامی کشور گفت: خوشبختانه از مدت‌ها قبل از روش‌های مختلف خدمات بانکداری الکترونیک به مشتریان معرفی و آموزش‌های مختلف در این خصوص صورت پذیرفته به طوری‌که حدود 97 درصد تراکنش‌های ما در حال حاضر به این صورت انجام می شود، اما با این وجود به مشتریان به صورت مستمر اطلاع رسانی می شود که تا حد امکان کلیه فعالیت های خود را در قالب بانکداری الکترونیک انجام داده و در راستای حفظ سلامت خود و جامعه به شعب بانک مراجعه نکنند.

🔹در پایان وی ضمن آروزی سلامتی برای کلیه همکاران و خانواده محترمشان، از همکاران صف به عنوان خط مقدم ارائه خدمات که بیشترین تلاش را در شرایط حساس فعلی دارند، تقدیر و تشکر کرد.
https://t.me/izbank

چهارشنبه 3/2/1399 - 19:10

مدیر آموزش بانک ایران زمین:
دوره های آموزشی تنها به صورت مجازی برگزار می شود

🔹مدیر آموزش بانک ایران زمین با اشاره به شیوع بیماری کووید -19 و رعایت مسائل بهداشتی که در رأس آن عدم حضور در مکان هایی که تجمع در آنها باعث شیوع بیشتر این بیماری می شود، بیان کرد: که این بیماری باعث شده است تا آموزش های حضوری کمرنگ شود و توجه به برگزاری کلاسهای آموزشی به صورت مجازی در اولویت برنامه های آموزش بانک ایران زمین قرار گیرد .

🔹به گزارش روابط عمومی، اصغر امیر شکری مدیر آموزش بانک ایران زمین با بیان این نکته که بخش زیادی از آموزش های کارکنان بانک ایران زمین از سالهای گذشته به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود، اظهار داشت: برگزاری کلاس های آموزشی به صورت مجازی دارای ویژگی خاص است که لزوم توجه به آنها در کیفیت برگزاری دوره های آموزشی بسیار حائز اهمیت خواهد بود .

🔹وی افزود: از جمله این ویژگی ها می توان به پنج مولفه اصلی زیرساخت های لازم برای آموزش مجازی، محتوای آموزش مجازی، سازمان نیروی انسانی، منابع مالی و پشتیبانی و فرهنگ سازی و اطلاع رسانی اشاره کرد.

🔹امیر شکری با اشاره به این نکته که در بانک ایران زمین زیر ساختهای سخت افزاری آموزشهای آنلاین از سالهای قبل آماده شده بود، گفت: یکی از نکات مهم در کیفیت آموزش از راه دور توجه به زیر ساختها و شبکه های رایانه ای است که با توجه به پراکندگی شعب بانک در اقصی نقاط کشور، این پیش بینی از سالها پیش انجام شده بود.

🔹مدیر آموزش بانک ایران زمین محتوای آموزشی در آموزش های آنلاین را بسیار مهم ارزیابی کرد و تصریح کرد: ما برای اثر گذاری بهتر آموزش های مجازی از دو گروه پشتیبان سامانه مدیریت محتوا و گروه تولید محتوا در حال حاضر استفاده می کنیم.

🔹وی در پایان فرهنگ سازی و اطلاع رسانی را به عنوان مهمترین مولفه راه اندازی آموزش مجازی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه موضوع آموزش های مجازی و مسائل مرتبط و فرهنگ استفاده از این فضا با توجه به جوانی نیروی انسانی بانک ایران زمین به راحتی در میان همکاران پذیرفته شده است و بازدهی آن در موارد بسیاری بیشتر از آموزش های حضوری است.

سه شنبه 2/2/1399 - 12:40

همراه اول از ثبت نام اینترنتی و دریافت غیرحضوری سیم‌کارت رایگان ویژه سرپرست خانوارهایی خبر داد که سیم‌کارتی به نام خود ندارند.

 
به گزارش اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در پی ازدحام متقاضیان در برخی مراکز فروش و خدمات تلفن همراه، اپراتور اول اعلام کرد تا هر زمان که مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی تمدید شود، طرح اهدای سیم‌کارت رایگان توسط همراه اول نیز تمدید خواهد شد. 
همچنین با توجه به ضرورت حفظ سلامت شهروندان، همراه اول تاکید کرده متقاضیان دریافت سیم‌کارت، از طریق فروشگاه اینترنتی همراه اول به نشانی shop.mci.ir، نسبت به ثبت‌نام سیم‌کارت اعتباری رایگان خود اقدام و از مراجعه حضوری به دفاتر فروش پرهیز کنند. 
گفتنی است طبق اعلام شرکت پست، سیم‌کارت‌های ثبت نام شده در اسرع وقت تحویل خواهد شد.

يکشنبه 31/1/1399 - 9:39

همراه اول از ارائه سیم‌کارت رایگان به سرپرست خانوارهایی خبر داد که سیم‌کارتی به نام خود ندارند.
 به گزارش تبیان و به نقل از اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پیرو اعلام دولت برای ارائه تسهیلات یک میلیون تومانی بصورت وام به سرپرست خانوارهای یارانه بگیر و با توجه به اینکه یکی از شرایط ثبت نام جهت دریافت این وام، داشتن سیم‌کارت به نام سرپرست خانوار عنوان شده است؛ همراه اول در راستای مسؤولیت اجتماعی و یاری رسانی به این افراد، تسهیلاتی فراهم کرده که سرپرستان خانوار که سیم‌کارتی به نام خود ندارند می‌توانند به راحتی از طریق شبکه گسترده فروش و خدمات همراه اول، نسبت به ثبت نام و دریافت سیم‌کارت اعتباری خود بصورت رایگان، اقدام کنند.

شنبه 30/1/1399 - 10:37

مدیر عامل بانک ایران زمین تاکید کرد:
ضرورت حمایت از تولید برای گذر از رکود پساکرونا

🔹️گسترش اپیدمی کرونا، اقتصادهای بزرگ جهانی را در ماه‌های اخیر به شدت تحت تاثیر قرار داده، به نحوی که صندوق بین المللی پول تحلیل های خود را از اقتصاد جهان در سال جاری تغییر داده و رکود را برای اکثر کشورهای درگیر با این بیماری غیر قابل انکار می داند.

🔹️عبدالمجید پورسعید مدیر عامل بانک ایران زمین، در تشریح شرایط کنونی اقتصاد کشور در دوران کرونا و پس از آن اظهار داشت: رکود اقتصادی پس از کرونا شاید غیر قابل انکار باشد، اما اقتصاد کشور ما فقط با کرونا درگیر نیست و در واقع عوامل بسیاری ما را به یک کشور استثنایی در شرایط فعلی جهان تبدیل کرده است.

🔹️ تحریم های ظالمانه نفتی، پتروشیمی، بانکی، صنایع فولادی و تقریبا همه بخش های اقتصادی کشور ما احتمالا در طول تاریخ کم نظیر است.

🔹️وی افزود: در این شرایط از نیمه اسفند کسب و کارهای خرد و خدماتی تقریبا تعطیل شده‌اند و بسیاری از فعالین این حوزه‌ها با مشکلات زیادی مواجه هستند. بانک‌ها در همین راستا در گروه‌های اعلامی توسط بانک مرکزی دریافت اقساط تسهیلات خود را به تعویق انداختند تا شاید بخشی از مشکلات در این شرایط، حاد و غیر قابل حل نشود.

🔹️پورسعید با بیان این نکته که فعالیت‌های اقتصادی کشور بالطبع در شرایط فعلی در سمت عرصه و تقاضا با مشکلاتی مواجه خواهد شد، گفت: شرایط امروز کشور کمتر از جنگ نیست. تحریم‌ها از یک سو توان ارز آوری صنایع کشور را کاهش داده و از سمت دیگر هزینه های این بیماری بودجه کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد. تعطیلی مقطعی برخی از کسب و کارها نیز فشار زیادی را بر اقتصاد کشور وارد خواهد کرد که لزوم مدیریت آن و همت تمامی فعالین این عرصه را برای کنترل شرایط دو چندان می کند.

🔹️مدیرعامل بانک ایران زمین گفت: شرایط سخت امروز کشور علاوه بر تهدید، فرصت بزرگی را برای بخش‌های تولیدی ایجاد کرده است. امروز فعالین عرصه تولید با تمام مشکلات پای کار ایستاده‌اند و تلاش دارند اوضاع را مدیریت و تولید را ادامه دهند. از نشانه‌های آن برخلاف کشورهای دیگر این است که امروز کمبودی در کالای اساسی مشاهده نمی‌شود و با تمهیدات اندیشیده شده شرایط رو به بهبود است. در حال حاضر بسیاری از نیازهای کشور در داخل تأمین می شود و این موضوع باید ادامه دارد باشد.

🔹️وی ادامه داد: اما شرایط اقتصادی واقعا سخت است و این شرایط می طلبد که بانک‌ها در کنار تولید کنندگان باشند و ضمن حمایت از آن‌ها بخش بیشتری از تسهیلات خود را در سال جاری به بخش تولید به خصوص کسب و کارهای کوچک که از شرایط فعلی بیشترین صدمه را دیده اند اختصاص دهند.

🔹️وی در پایان گفت: برای اینکه چرخ‌های اقتصاد نخوابد و تولید از حرکت باز نایستد لازم است همگان تلاش کنیم با حمایت از تولید، اقتصاد کشور را از رکودی که ممکن است دامن گیر ما شود، خارج کنیم.

سه شنبه 26/1/1399 - 11:33

اگر 20 سال پیش به مشتریان بانکی گفته می شد، شما می‌توانید با رفتن کنار یک دستگاه و زدن چند دکمه پول بگیرد، احتمالا با تعجب شما را نگاه می کردند و یا اینکه حاضر به انجام این کار نمی شدند.

این یعنی دقیقا اتفاقی که از حدود سال 1381 در کشور ما رخ داد، و بسیاری از مردم حاضر به استفاده از امکانات جدید شبکه بانکی نبودند و یا به آنها اطمینان نداشتند. هرچند تجربیات بانکداری الکترونیک به سال 1350 بر می‌گشت، اما حافظه تاریخی و عملیاتی ما احتمالاً همان حدود دهه 80 را یادآوری می کند.

در ابتدای این دوران جدید همه ما که آن زمان را یادمان می‌آید با موضوعاتی مثل گرفتن تمام پول از دستگاه‌های خودپرداز، نبود فرهنگ استفاده از این امکان جدید، فراموشی رمز، نوشتن رمز و قراردادن آن کنار کارت، گم کردن مداوم کارت و بسیاری مشکلات دیگر روبرو بودیم.

رفته رفته مردم به استفاده از بانکداری الکترونیک و پرداخت‌هایی از این دست عادت کردند. بانک‌ها شروع به ارائه خدمات متنوعی در همین راستا کردند به نحوی که امروز شاید کمتر کسی صف‌های آخر ماه پرداخت قبوض و گرفتن حقوق را به یاد بیاورد. این امکانات در حال حاضر به قدری افزایش یافته که نه‌تنها ما را از رفتن به بانک بی نیاز کرده، بلکه شاید خیلی از ما فقط در موارد اندکی نیاز به پول نقد پیدا می کنیم.

 اما در این میان موضوع امنیت همواره به عنوان امری حیاتی برای شبکه بانکی مطرح بوده است. بانک‌ها نهادهایی اجتماعی‌اند که به دلیل ماهیت کاری که انجام می دهند همواره به دنبال کسب و تایید اعتماد مشتریان خود هستند و موضوع امنیت در صدر اقدامات آنها قرار دارد.

اما گاهی کلاهبرداران به اطلاعات مشتریان دست پیدا می‌کنند و چالش‌هایی را در این حوزه ایجاد می کنند. به طور مثال شبکه بانکی در سال 1398 با موضوع رمزهای پویا دست و پنجه نرم کرد و با وجود مشکلاتی که در این حوزه به جهت عدم وجود یک رویه ثابت در تمامی بانک‌های کشور بود، توانست تا حدود زیادی بر موضوع فائق بیاید.

در حال حاضر ابزارهای الکترونیک زیادی در اختیار مشتریان برای انجام امور مالی قرار گرفته که برخی از آنها از سوی بانک‌ها و برخی دیگر از سوی شرکت‌های پرداخت و حتی برخی شرکت‌های واسط ارایه شده، که مشتریان به آنها را به یک چشم می‌بینند.

بله دقیقا به یک چشم!!! اما واقعیت اینست که موضوع امنیت در همه آنها به یک چشم دیده نشده است!!! در واقع مشتریان باید به نکاتی امنیتی بیشتر توجه کنند تا مورد سوء استفاده از کلاهبرداران قرار نگیرند.

استفاده کنندگان از بانکداری الکترونیک باید به نکات کلیدی امنیت در هر کدام از نرم افزارها توجه کنند. برخی از آن‌ها رمز عبور ندارند، برخی برخلاف دستورالعمل های موجود بخشی از اطلاعات شما را به ظاهر برای راحتی کار ذخیره می کنند و برخی راحت هک می شوند.

توصیه کارشناسان این حوزه استفاده از نرم افزارهای امن، ارتقاء امنیت شخصی و گوشی، بالا بردن اطلاعات امنیتی و دقت به هشدارهایی است که از سمت بانک‌ها و نهادهای مسئول به طور مداوم به عموم داده می شود، است.

برای دانستن میزان امنیت نرم افزارهای بانکی به سراغ شهرام سامت رئیس اداره امنیت بانک ایران زمین رفتم، وی در خصوص موضوع فوق عنوان کرد: امنیت اپلیکیشن‌های حوزه بانکی و صنعت پرداخت که در آن ها اطلاعات حساس مشتری مبادله می شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است، لذا الزامات و ملاحظات امنیتی در اکثر اپلیکیشن ها در نظر گرفته شده است، ولی تمامی این اپلیکیشن ها لزوما قابل اعتماد نیستند.

وی افزود: درصدی از آنها می تواند دارای آسیب پذیری‌های امنیتی باشند، که در استفاده از فناوری‌های جدید در اکو سیستم بانکی همچون بانکداری باز و خدمات فینتکی، به‌صورت بالقوه و بالفعل حاصل می شوند، بنابراین می‌بایست برای اپلیکیش‌هایی که از اینگونه خدمات استفاده می نمایند تمهیدات امنیتی لازم را برقرار شود.

سامت گفت:جدا از لحاظ کردن امنیت در اپلیکیشن‌های بانکی، آنچه که بسیار قابل اهمیت است، فرهنگ امنیتی مشتری است، که یکی از سه عامل اصلی در حوزه امنیت اطلاعات، است. در واقع آگاهی رسانی، ارتقای دانش سایبری و آگاهی مشتریان بانک از الزامات عمومی امنیت در استفاده از خدمات و اپلیکیشن های بانکی امری ضرروری است؛ تا زنجیره برقرای امنیت اطلاعات کامل شود و کلید امنیت در فضای مجازی است.

وی ادامه داد: برای در امان ماندن مشتری در قبال ترفندهای مجرمان سایبری مانند فیشینگ و اسکمینگ بهترین راه کار ارتقای دانش سایبری مشتری است، که بتواند از اطلاعات حساس آگاهی داشته و خطر افشای آنها را لمس و‌ در محافظت از آنها کوشا باشد.

در پایان باید گفت هرچند تمهیدات اندیشیده شده توسط بانک مرکزی و اجرای طرح رمز پویا توسط بانک ها، میزان سرقت‌های اینترنتی را به شدت کاهش داد، اما اشاره به این نکته ضروری است، که کلاهبرداران همواره مترصد یک فرصت هستند، تا امنیت شما را از بین ببرند.

چهارشنبه 20/1/1399 - 12:19

وزارت کشور در ایام شیوع کرونا، با قرار گرفتن بر بستر شبکه امن همراه اول اقدام به پیاده‌سازی سرویس نوین دورکاری خود کرد.

به گزارش تبیان و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، شیوع ویروس کرونا در کشور مانند اقصی نقاط جهان، زمینه ایجاد تحولاتی در نظام اداری را به دنبال داشته است؛ بر مبنای آن اغلب سازمان‌ها، ارگان‌ها و نهادها ترجیح دادند شرایط دورکاری را برای کارمندان خود فراهم کنند.

وزارت کشور هم در این راستا با استفاده از بستر گسترده ارتباطی نخستین اپراتور تلفن همراه کشور، سرویس دورکاری را کلید زده تا با تکیه بر بسترهای ایجاد شده مبتنی بر شبکه ملی اطلاعات، سلامتی را برای پرسنل دولت در این بخش به ارمغان آورد.

این وزارتخانه با قرار گرفتن بر بستر شبکه امن «همراه اول»، دسترسی به تمامی نقاط مورد نظرش را از طریق سیم‌کارت‌های همراه اول، دانگل و APN برای برقراری ارتباطات همگرا و همه جانبه فراهم آورده است.

با توجه به ایجاد این ظرفیت در راهکار شبکه امن، تمامی متقاضیان راهکارهای سازمانی می‌توانند از این بستر با هدف ارتقای هر چه بیشتر امنیت در تبادل اطلاعات سازمانی بهره برده و درخواست خود را به بخش کسب و کار سازمانی در اپراتور اول تلفن همراه کشور ارائه کنند.

شنبه 16/1/1399 - 14:2
مورد توجه ترین های هفته اخیر
فعالترین ها در ماه گذشته
(0)فعالان 24 ساعت گذشته