تعداد مطالب : 138
تعداد نظرات : 122
زمان آخرین مطلب : 3003روز قبل
 

سلام.

بعد از یه دوری طولانی دوباره برگشتم.دلم برای همه دوستای تبیانیم تنگ شده، مخصوصا دوست تبیانی ناشناسم که مدتیه سراغی ازم نمی گیره.راستش امروز اصلا حالم خوب نیست.داغونم.کلافه و سردرگمم.نمی خوام زیاد پرحرفی کنم فقط می خوام تلخی نوشته هامو ببخشید و برام دعا کنید.

دوستون دارم.

 

چهارشنبه 13/4/1386 - 12:52

آيا ميدانستيد که: اديسون از تاريکي مي ترسيده است ؟

جمعه 11/3/1386 - 14:28
5) زوج هاي موفق با هم رشد مي كنند. مسلماً فردي كه امروز با او ازدواج مي كنيد،10 سال آينده متفاوت خواهد بود. شما هر دو تغيير مي كنيد. به ويژه در شرايط سخت زندگي مانند از دست دادن والدين . زوج هاي موفق مي دانند كه يكي يا هر دو در طول زندگي تغيير مي كنند و قواعد عوض مي شود. پس لازم است تغيير كنيد تا بتوانيد روابط در حال تغيير را عوض كنيد.
جمعه 11/3/1386 - 14:25

در گذرگاه زمان

خیمه شب بازی دهر

با همه تلخی و شیرینی خود می گذرد

عشقها می میرند

رنگها رنگ دگر می گیرند

و فقط خاطره هاست که چه شیرین و چه تلخ

دست نا خورده به جا می ماند...

جمعه 11/3/1386 - 14:23
  4) زوج هاي موفق روش هاي حل اختلاف را مي آموزند. "جان گاتمن" روانشناس كه 20 سال زندگي زوج ها را مطالعه كرده، عامل اصلي موفقيت يا شكست ازدواج را توانايي، يا عدم توانايي حل اختلافات مي داند. حتي اگر همسرتان و شما كاملاً با هم يكي باشيد ، گاهي با نظر هم موافق نيستيد و اين مخالفت باعث ناراحتي مي شود. نبايد به اعتياد، خشونت و ... رو بياوريد. اگر خواسته شما و همسرتان با هم فرق دارد، بايد آن را حل كنيد. زوج هاي موفق با هم صحبت مي كنند، حتي اگر احساس بدي نسبت به هم دارند. آنان در مورد اختلافات و مخالفت ها با هم مذاكره مي كنند تا به نتيجه عادلانه برسند. آنان از يكديگر حمايت مي كنند و غـُر نمي زنند. آنان مي پذيرند در مواردي عشق ، برتر از پيروزي است.
پنج شنبه 10/3/1386 - 12:18
  من با خنده های تو دیوونه بازی می کنم

تو بگو دوست دارم من تو رو راضی می کنم

من می خوام قد یه دنیا منو دوست داشته باشی

چون می میرم اگه تو یه روز ازم جدا بشی

من میتونم موهاتو شونه کنم با گریه هام

تو فقط بگو دوسم داری همین بسه برام

من می تونم لالایی بگم برات از راه دور

بشمرم ستاره هاتو از یکی تا صد کرور

تو بگی دوسم داری دیوونه بازی می کنم

بگو آره عسلم من تو رو راضی می کنم

شاید این خیلی زیاده که دوسم داشته باشی

می تونی بذاری گریم بگیره رها بشی

من می خوام بااسب بالدارقشنگ قصه ها

دو تایی با هم بریم از سرزمین آدما

پس بگودوسم داری تامن بیام ازراه دور

دور بشیم از آدما هزار هزار کرور کرور...

 

پنج شنبه 10/3/1386 - 12:15
 بدی ما آدما اینه که دلمون میخواد،دیگران هروقت که ما وقتشونو داریم به ما نیاز پیدا کنن و بدی دیگران اینه که همیشه درست وقتی ما وقت نداریم به ما نیاز پیدا می کنن.
پنج شنبه 10/3/1386 - 12:3
 

3) زوج هاي موفق همديگر را مركز توجه قرار مي دهند.

آنان همديگر را دست كم نمي گيرند و هميشه به فكر خوشبختي همسر خود و خانواده هستند. معمولاً افراد چند سال پس از ازدواج مانند سال هاي اول به هم توجه نمي كنند. ولي زوج هاي موفق، كارهاي كوچك نظير اولويت قرار دادن نيازها و كارهاي همسر و كارهاي بزرگ نظير احترام و گوش كردن به حرف هاي هم را مدنظر قرار مي دهند. ازدواج درياي تغييرات است. شما اغلب فراموش مي كنيد همسرتان مهم است و به او توجه نمي كنيد. درعوض به كار، سرگرمي و دوستان اهميت مي دهيد ولي زوج هاي موفق همديگر را مركز توجه قرار مي دهند.

چهارشنبه 9/3/1386 - 13:4

خیلی جالب است، آدمها چه سریع می توانند همه چیز را فراموش کنند . شاید هم وقتی یکی می شود همه چیز زندگیت، چشمهایش کور می شود وکارهایی را که برایش انجام دادی فراموش می کند. انگار که اصلا اتفاقی نیفتاده است. بیایید  چشمهایمان را باز کنیم و ببینیم برای چه کسی دل می سوزانیم. برای چه کسی عمرمان را صرف می کنیم و برای چه کسی همه زندگیمان رامفت می بخشیم...

 

چهارشنبه 9/3/1386 - 13:1
 

ای که دور از منی و یاد منی

 با خبر باش که دنیای منی

 شادیت شادی من

 غصه ات غصه ی من

 قلب من خانه تو 

خانه ات قبله ی من
سه شنبه 8/3/1386 - 11:3