تعداد مطالب : 138
تعداد نظرات : 122
زمان آخرین مطلب : 3000روز قبل
و عشق صدای فاصله هاست...
دوشنبه 18/6/1387 - 1:9

زیبا سلام.

امروز بعد ماهها به صفحه دلتنگیام برگشتم. میخوام برات بنویسم، میدونم که نمیدونیو نمیخونی، برای همینم اینجا مینویسم!

از پنج شنبه شروع شد،از روزی که فهمیدم می خوای بری. میدونستم که میری، به همین زودیا اما نمی خواستم باور کنم. می خواستم فکر کنم که خوابم و دارم خواب می بینم ولی افسوس...

حالا انگار اون روزا خواب بودن،روزای خوب با هم بودن...

کاش می شد تا ابد می خوابیدم و خواب خوب با تو بودنو می دیدم.

يکشنبه 17/6/1387 - 0:49
 

قسمت نمیشه انگار دست تورو بگیرم

برای آخرین بار برای تو بمیرم

گریه نکن که اشکات،برای من یه درده

تحمل غم تو،منو دیوونه کرده

هیچکی مثل من تو رو دوست نداره

اینو از تو چشام می تونی بخونی

تو بودی جونم و عمرم و

کسی که می خواستمو

قسم راستمو که می خوای بدونی

واسه عشق تو همه چی دادمو

به جز غرورمو که اونم رفته به باد

بودو نبودمو،همه وجودمو

واسه تو دادمو تو میگی منو نمیخوای...

 

شنبه 16/4/1386 - 13:31
 

یعنی باید باور کنم دیگه نیستی؟یعنی باید باور کنم؟

چه جوری میتونم اونهمه خاطراتتو یه شبه پرپر کنم؟

یکی دو روز نیست آخه،صحبت یه عمره که برای تو می میرم

می دونم محاله،بدون تو نمی تونم یه لحظه هم سر کنم

مگه منو دوسم نداری که اینجوری میذاری میری بی خیال ما می شی

مگه فکر کردی من بازیچم که یه روز میگی دوسم داری فرداش میری

آخه چه جوری باور کنم رفتن تو برام مرگه بدون تو نمی تونم

بگو کی اومد به جای من افتادم از چشمای تو نگو لایق تو نبودم

شنبه 16/4/1386 - 13:27
 

گلابي

چنانچه فكر خود را معطوف به انجام كاري مي كنيد مي توانيد آن را با موفقيت به انجام برسانيد.شما دوست داريد كه نتيجه تلاش هايتان را به سرعت ببينيد. از انگيزه هاي مفيد ذهني لذت برده و دنباله رو آن هستيد كمي خجالتي به نظر  ميرسيد و در بيان احساسات خود چندان راحت نيستيد.

 زماني كه به دنبال شريك زندگي هستيد به هوش سرشار ديد وسيع و دل دريايي اش بيش از ديگر موارد اهميت  ميدهي

 

شنبه 16/4/1386 - 13:20
 

هلو

درست مانند هلو شما از عصاره زندگي لذت ميبريد. فردي رك گو و صريح اللهجه بوده و روشي دوستانه داريد و اين نكات به جذابيت روحتان مي افزايد.در بخشش و فراموش كردن نظير نداريدو براي دوستيها ارزش زيادي قائل هستيد. حس استقلال طلبي در شما بسيار قوي است و اين امر از شما فردي راستگو ساخته است. عاشقي ايده آل صبور صميمي و يكرنگ هستيد.. با اين حال به هيچ وجه دوست نداريد احساسات  خود را در ملا ء عام بروز دهيد.

شنبه 16/4/1386 - 13:19
 

انگور سياه

به طور كلي آدمي مودب و خوشرو هستيد اما گاهي اوقات سريع و به شدت عصباني مي شويد هر چند به همان سرعت عصبانيت شما فرو كش مي كند.از زيبايي ها به هر شكل كه باشند لذت ميبريد.بسيار محبوب و مورد علاقه ديگران هستيد و اين محبوبيت به علت طبيعت گرم شماست.شور و شوق فراواني به زندگي داريد و از هر كاي كه مي كنيد لذت ميبريد اعم از لباس پوشيدن خوردن و خوابيدن. شريك شما بايد در تمام شور و  علاقه شما سهيم باشد تا بتواند از همه آچه كه به او مي دهيد لذت ببرد.

شنبه 16/4/1386 - 13:17
 

گيلاس

چننچه گيلاس ميوه محبوب شماست زندگي هميشه به شيريني كه در نظر داريد خود را به شما نشان نمي دهد.فراز و فرود در زندگيتان زياد است.بويژه در موقعيت هاي حرفه اي و كاري. شما هميشه و در هر پروژه ايكمي پول به دست مي آوريد و نه به مقدار زياد.ذهني فعال و خلاق داشته و غالبا به دنبال چيزهاي نو هسيد.شما شريكي صميمي و وفادرا هستيداما اثر گذاشتن بر  احساسات شما كار ساده اي نيست. خانه تان براي شما به منزله بهشت است و هيچ چيزي را بيشتر از اين دوست نداريدكه در منزل باشيد و دوستان افراد خانواده و آشنايان شما را دوره كنند.

شنبه 16/4/1386 - 13:16
 

انبه

اگر انبه را دوست داريد به راحتي ميشود به شما اتكا كرد.شخصي هستيد با ايده هاي روشن و غالبا درست و اثر گذار. از اينكه درگير مسائلي بشويد كه نياز به تلاش ذهني شديد دارد لذت مي بريد و با شريك خود به ملايمت و آرامي رفتار مي كنيد.سعي مي كنيد با زندگي خود بسازيد و چنانچه نياز به قوي بودن را احساسا مي كنيد آن را در جايي ديگر مي جوييد.

شنبه 16/4/1386 - 13:15
 

نارگيل

شما دوستاران اين ميوه سنگين و كمياب افرادي جدي با فكر و شعور هستيد.از روابط اجتماعي لذت مي بريد و بويژه روي همراهانو دوستان خود حساسيت خاصي داريد.ممكن است كمي خود خواه به نظر بياييد اما لزوما چنين صفتي در شما بر جسته نميشود.. شما فردي سريع الانتقال آگاه و گوش به زنگ  هستيد و ديگران مطمئن هستند كه در زمينه شغلي هميشه در بالا ترين رده قرار داشته و به بهترين نحو كارها را انجام ميدهيد.شما نياز به شريك عاقلي داشته و عقل و احساس را با هم در اين مسئله دخالت مي دهيد.

شنبه 16/4/1386 - 13:13