• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
تعداد مطالب : 14564
تعداد نظرات : 49
زمان آخرین مطلب : 915روز قبل
ایرانگردی

 

"دیان وینجوریت" سفیر اندونزی در همایش خانوادگی که با حضور 6 سفیر و کاردار از 6 کشور عضو آ سه آن(ASEAN) در مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس صورت گرفت، گفت: « مجموعه دریاچه، بسیار زیبا، قابل توجه و بی نظیر است و امیدواریم باز هم بتوانیم برنامه هایی در این مجموعه برگزار کنیم.»

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22،  سید کامران هاشمیون مدیر روابط عمومی منطقه با اعلام این خبر گفت: « انجمن ملل آسیای جنوب شرقی که بیشتر با نام اختصاری آسه‌آن شناخته می‌شود، یک سازمان بین‌المللی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در آسیای جنوب شرقی است. سفیران و کارداران 6 کشور اندونزی، تایلند، فیلیپین، ویتنام، برونئی و مالزی با همراهی اعضای خانواده خود در جمعی بیش از 50 نفره در دریاچه شهدای خلیج فارس حضور یافتند تا طی برگزاری همایشی صمیمانه، روابط دوستانه شان را در این مجموعه زیبای تفریحی گردشگری تحکیم کنند.»

گفتنی است این برنامه با اجرای بازیهای ویژه بزرگسالان و کودکان و ارائه و معرفی خوراکیهای خاص و سنتی ویژه هر کشور در فضای باز دریاچه همراه بود و حاضران از هر کشور لباسهایی با رنگ مشخص با رنگهای زرد، سفید، قرمز، سبز و آبی به تن کرده بودند.

پنداریان مشاور عالی اجرایی شهردار منطقه 22 که در این مراسم حاضر شده بود، ضمن خوشامدگویی و ارائه توضیحاتی در خصوص دریاچه شهدای خلیج فارس گفت: « این پروژه از سوی هیات داوران مترو پلیس جزو 20 پروژه برتر کلان شهرهای جهان در سال 2014 شناخته شد و با اهدای لوحی از سوی رییس مترو پلیس و شهرداران برلین، پاریس، ژوهانسبورگ، و حیدرآباد هند به معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران به عنوان نماینده شهرداری پایتخت از این پروژه تقدیر شد. »

در این مراسم صمیمانه "دیان وینجوریت" سفیر اندونزی نیز با تقدیر از شهرداری منطقه 22 برای میزبانی و تقدیم هدیه ای به رسم یادبود، گفت: « مجموعه دریاچه، مجموعه ای بسیار زیبا و قابل توجه است و خوشحالیم این برنامه موجب شد این مجموعه زیبا را از نزدیک ببینیم. امیدواریم این برنامه موجب نزدیکی بیش از پیش کشورهای ایران و اندونزی بوده و نظایر این برنامه فقط بمنظور بازدید از دریاچه نبوده و مقدمه ای برای برنامه های آتی باشد. این برنامه سال گذشته به نحوی دیگر برپا شده بود اما این بار با هدف ارتباط بیشتر خانواده های کشورهای عضو آ سه آن برگزار شده و تنها برای رقابت نیست. خواستم با برپایی این همایش روح آ سه آن را احساس کنیم. »

همایش خانوادگی کشورهای عضو آ سه آن با اتمام ماموریت سفیر تایلند و مراسم خداحافظی وی همراه بود. "ادی سورندج سوخواستی" سفیر تایلند در این برنامه با تشکر از شهرداری منطقه 22 برای میزبانی این همایش خانوادگی در فضای زیبای مجموعه دریاچه گفت: « در 11 ماهی که در ایران ماموریت داشتم خاطرات بسیار خوبی از ایرانی ها در ذهن دارم. ایران کشور زیبایی است که مردم مهمان نوازی هم دارد و ما بسیار از ایرانی ها یاد گرفتیم. به اینکه در ایران فعالیت کردم افتخار می کنم و رفتن از این کشور زیبا و بزرگ برایم سخت است. امیدوارم بتوانم باز هم ایران را ببینم. آینده خوبی در روابطمان با ایران پیش بینی می کنم.
يکشنبه 4/8/1393 - 13:44
ایرانگردی


در نشست صمیمی با شهردار منطقه 10، اصحاب قلم و رسانه با حضور در سوله بحران منطقه 10، مانور واقعی زلزله را در کارگاه زلزله آزمای تجربه کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، در این جلسه که با حضور فرامرز عظیمی شهردار منطقه، معاونان، مدیران، شهرداران نواحی و اصحاب قلم و رسانه در ستاد بحران منطقه 10 برگزار شد. احمد شهیدیان مدیر روابط عمومی منطقه با اشاره به جایگاه خوب منطقه در بحث اطلاع رسانی و خبر، دغدغه مدیریت شهری منطقه را خدمات رسانی بهینه به شهروندان و آگاه سازی آنان از وقایع منطقه برشمرد که حاصل این تلاش ها با همکاری رسانه های جمعی منعکس می شود.

در ادامه این جلسه فرامرز عظیمی شهردار منطقه حرفه خبرنگاری را کار مهم، دشوار و طاقت فرسایی دانست که مستلزم صداقت در نشر اخبار است و کوچکترین اشتباه موجب تغییر ماهیت و بازتاب خاص، آثار و تبعات اجتماعی آن خواهد شد.

وی با اشاره به ابعاد عظیم واقعه قیام عاشورا پس از گذشت 1376 سال افزود: با نگاه به واقعه عاشورا و خطبه حضرت زینب (س) در می یابیم که آن حضرت با تبدیل زمان و مکان به خبر، این واقعه را همیشگی و جاوانه کردند و بر همین اساس خون سید الشهدا (ع) و یاران با وفایش در جوشش است و قشر خبرنگار نیز باید با تاسی از آن حضرت در بحث الگوسازی و اطلاع رسانی وقایع را همانطور که هست به قلم و تصویر بکشند و بازتاب آن آگاه سازی شهروندان و جلب مشارکت آنان در امور باشد.

در ادامه سید جواد حسینی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه خبرنگاران را پیشگامان خط مقدم در عرصه رخدادهای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور برشمرد و گفت: یکی از ضرورت های جوامع بشری بحث شفاف سازی امور و فعالیت ها است و اعتقاد داریم مردم باید در جریان امور قرار گیرند و حق دارند از مدیران خود در عرصه های مختلف گزارش ها را شفاف دریافت کنند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با بیان این که  اطلاع رسانی در خصوص پروژه ها، هزینه ها، فرایند اجرای پروژه ها و نیازهای آتی از ضروریاتی است که موجب مشارکت و مداخله بیشتر شهروندان در عرصه های مختلف می شود افزود: به این موضوع در دین مبین اسلام تاکید فراوان شده همچنان که مسئولین باید پاسخگوی مردم باشند که یکی از ضروریات آن ارتباط چهره به چهره و بدون لکنت است و آنچه که امروز در جامعه ما رقم می خورد مصداق همین مطلب است که مسئولین در قبال اصحاب قلم و اندیشه پاسخگو هستند.

در ادامه این برنامه اصحاب قلم و رسانه زلزله 8/7 ریشتری را در دستگاه زلزله آزما  واقع در ستاد بحران تجربه کردند.

يکشنبه 4/8/1393 - 13:41
آشپزی و شیرینی پزی

 

با ارایه بیش از 500 غذا و پیش غذا در نخستین جشنواره غذا و سفره های رنگین، نمایشی زیبا از توانمندی بازنشستگان شهرداری تهران و خانواده هایشان به تصویر کشیده شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، این جشنواره با حضور بیش از 300 بازنشسته و خانواده ایشان در سالن شهید ریزه وندی منطقه 5 برگزار و در مجموع، بیش از 500 غذا و پیش غذا در 10 رشته غذاهای ایرانی، ملل، بومی و محلی، دریایی، رژیمی، انواع مرباها، ترشیجات، شیرینی ها و دسر و بستنی ها ارایه شد  تا در کنار فضای رقابتی جشنواره، زمینه مناسبی برای خلق ساعاتی شاد برای کنار هم بودن اعضای خانواده، میسر شود.

از نکات ارزنده این جشنواره حضور کارشناسان متبحر تغذیه و داوران و سرآشپزان مطرح کشور به عنوان داوران این جشنواره بزرگ خانوادگی برای بازنشستگان بود که بر اساس آیتم هایی همچون نحوه آرایش و تزئین غذا ،عطر و طعم غذا، مواد غذایی به کاررفته، میزان اطلاعات آشپز از غذا و تاریخچه آن و در نهایت، ارایه غذاهای متناسب با وضعیت سالمندان، به ارزیابی غذاهای ارایه شده پرداختند.

در این جشنواره، مهندس مصطفی منتظرالمهدی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، برگزاری برنامه های فرهنگی را به عنوان رویکرد اصلی این سازمان در سال جاری عنوان کرد و افزود: پس از برگزاری پر شور چندین برنامه فرهنگی در سال جاری، از جمله نخستین مسابقات قرآنی، همایش پیاده روی خانوادگی، جشنواره تقدیر از بازنشستگان با نیم قرن زندگی مشترک با عنوان عاشقانه تورا می خوانم، در نخستین جشنواره غذا و سفره های رنگین، میزبان بازنشستگانی هستیم که در تهیه غذا مهارت و تمایل به رقابت با یکدیگر را دارند.

به گفته مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، بازنشستگان به دلیل فراغت ناگهانی که در دوران بازنشستگی برای ایشان ایجاد می شود، با مشکلات متعدد روحی و روانی مواجه خواهند شد؛ حال آنکه با برپایی چنین برنامه هایی می توان آنها را به سمت فعالیت های اجتماعی و جنبی سوق داد و از بروز بسیاری از بیماری های روحی و روانی با گسترش فرهنگ نشاط میان این عزیزان، جلوگیری کرد.

وی گسترش فرهنگ سلامت، ورزش ، تندرستی و شادابی را از دیگر اهداف اجرایی این جشنواره دانست و گفت: بدون شک چنین برنامه هایی می تواند ضمن گسترش فرهنگ سلامت و ورزش، موجب کاهش هزینه های درمانی میان بازنشستگان به عنوان اقشار سالمند شود.

منتظرالمهدی، حضور خانواده ها در کنار بازنشستگان در جشنواره غذا را به عنوان نقطه قوت این جشنواره عنوان و تصریح کرد: این امر، علاوه بر آنکه شان بازنشسته را میان خانواده خود افزایش خواهد داد و نشان می دهد که بازنشسته پس از دوران کار و فعالیت، هنوز هم مورد توجه سازمان متبوع خود خواهد بود، زمینه را برای گسترش فرهنگ همدلی، همبستگی و همنوایی میان اعضای خانواده، فراهم خواهد ساخت.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، در پایان ابراز امیدواری کرد که با حضور پرشور بازنشستگان، شاهد اجرای هر چه موفق تر این برنامه ها برای این قشر عزیز و فرهیخته باشیم.

از نکات قابل توجه در این جشنواره، حضور قابل توجه بازنشستگان مرد به عنوان آشپز در این مسابقه بود که نشان از توانمندی ایشان در پخت انواع غذاها را دارد.

علی اصغر فقیهی، زهرا دربندی، طاهره پروندی، فاطمه کوهسری، زهره اصغر دوست، طاهره حدادی و حمیده تاج ور، به عنوان نفرات برتر بخش غذاهای بومی و محلی، فریبا کاظمی، فریماه حقیریان و بهروز سلیمان زاده به عنوان نفرات برتر بخش غذاهای ملل، راضیه اصغری زاده و زری حجت پور به عنوان نفرات برتر بخش غذاهای دریایی ، اسماعیل کازرانی به عنوان نفر برتر بخش غذاهای رژیمی، حسین علی تبار به عنوان نفر برتر بخش نوشیدنی ها، فاطمه دهقانی پور و فاطمه شیخ به عنوان نفرات برتر بخش شیرینی ها، بهنوش قلعه شاهی، سیمین خردمند و زهرا گتمیری به عنوان نفرات برتر بخش مرباها، زرین تاج حیاتی، فریبا قریش و نرگس خاوه به عنوان نفرات برتر بخش دسر و بستنی، روح انگیز صفردوست، ابوالقاسم سید صدر، عصمت توکلی زاده و علی اصغر باعقل به عنوان نفرات برتر بخش ترشیجات و علی اکبر تاج فر، محسن باقیان، ژیلا حاتمی، نیره السادات محمدی، مهری خسروی فر، اشرف علی محمدی، روح انگیز شمس، ژیلا گورانی، شکوه السادات آقا بزرگ لواسانی و اشرف السادات موسوی به عنوان نفرات برتر بخش غذاهای ایرانی، 36 فرد منتخب بخش های ده گانه نخستین جشنواره غذا و سفره های رنگین بودند که مورد تقدیر مسئولان حاضر در برنامه قرار گرفتند.

برپایی جشن خانوادگی با حضور طنز پردازان، خوانندگان و هنرمندان و پوشش رسانه ای گسترده این برنامه با حضور اصحاب جراید و شبکه های مختلف رسانه ملی، از بخش های جنبی قابل توجه در نخستین جشنواره غذا و سفره های رنگین بازنشستگان شهرداری تهران بود.

 

سه شنبه 29/7/1393 - 12:38
آشپزی و شیرینی پزی

منتظر‌المهدی مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در اولین جشنواره غذا و سفره‌های رنگین گفت:‌اعتقاد داریم این گونه جشنواره‌ها باعث شادی و شادابی در بین همکاران و دوستان می‌شود.
منتظر المهدی مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران افزود: حضور در این جشنواره یاد و خاطره را در بین همکاران و دوستان زنده می‌کند.

مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران بیان داشت: امیدواریم در سال‌های آینده شاهد برگزاری این جشنواره‌ها به صورت علمی‌تر باشیم و بتوانیم شادی و نشاط را در بین مردم ببینیم.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری تهران تا پایان سال برنامه‌های هم چون کنگره خانواده شهدا در آذر ماه، و المپیاد ورزشی را در ایام دهه مبارک فجر برگزار می‌کند.
سه شنبه 29/7/1393 - 11:4
ایرانگردیحوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 22 ، جشن بزرگ هفته جهانی کودک را در مجموعه اجتماعی و فرهنگی امام علی (ع) برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22، حسین هوشیار معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: « این جشن بزرگ ویژه کودکان از سوی اداره تربیت بدنی منطقه و با مشارکت ادارات آموزش های شهروندی، سلامت، فرهنگی، امور بانوان، مرکز خدمات اجتماعی و ادارات اجتماعی نواحی 4 گانه به مناسبت هفته جهانی کودک در مجموعه اجتماعی و فرهنگی امام علی (ع) برگزار خواهد شد.»

وی در ادامه خاطر نشان کرد:« اجرای برنامه گروه هنری، اجرای موسیقی زنده کودک، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز به کودکان از جمله برنامه هایی است که برای برگزاری این مراسم تدارک دیده شده است. »

هوشیار از دیگر برنامه های جشن بزرگ کودک را برپایی غرفه های ورزشی، غرفه خانه کودک، غرفه صنایع دستی کودکان منتخب منطقه، غرفه فراموز با موضوع حقوق و تکالیف شهروندی، غرفه مشاوره کودک، غرفه غذای کودک، غرفه کتاب و ...  در لابی مجموعه اجتماعی و فرهنگی امام علی(ع) عنوان کرد و افزود: « این جشن بزرگ طی 2 روز متوالی، در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در تاریخ های 22 و 23  مهر ماه  از ساعت 10 تا 12 در مجموعه اجتماعی و فرهنگی امام علی (ع) با حضور مدیران ادارات کل معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و معاونان حوزه های مختلف و دیگر مسئولان شهرداری منطقه برگزار خواهد شد.
يکشنبه 20/7/1393 - 12:31
ایرانگردی


 فاز دوم دریاچه شهدای خلیج فارس آماده بهره برداری است


فاز دوم مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس با حدود 20 هکتار مساحت در راستای تکمیل این پردیس زیبای تفریحی گردشگری آماده بهره برداری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22، قاسم مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: « سال گذشته، همزمان با افتتاح این مجموعه زیبا و بی نظیر تفریحی گردشگری، ضلع غربی آن با 250 هکتار مساحت شامل 130 هکتار حوزه آبگیر و 120 هکتار حوزه ساحلی، به بهره برداری رسید. با تکمیل بخش دیگری از این مجموعه در ضلع شرقی و شمالی، فاز دوم دریاچه شهدای خلیج فارس آماده بهره برداری است و بزودی برای استفاده در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت. »

وی افزود: « سینما 6 بعدی هرمی، 7480 متر معبر اصلی و پیاده راه، زمین بازیهای کابلی، سرسره بادی، چرخ و فلک، نمازخانه، 5920 متر پیست دوچرخه همچنین باغ صخره ای، 64 چشمه سرویس بهداشتی، فضاهای ساحلی شن ریزی شده، استیج روباز، فضاهای تجاری، آبنمای زیر سطحی و فضاهای گسترده درختکاری و گلکاری شده از جمله کابری های تعیین شده فاز دوم دریاچه شهدای خلیج فارس است که پیش بینی می شود بهره برداری از فاز دوم با توجه به این کاربریها، گردشگران و مراجعه کنندگان این مجموعه را 2 برابر خواهد کرد.

يکشنبه 20/7/1393 - 12:27
اخبار

عصر دیروز در همایش "عاشقانه تو را می خوانم" از 300 بازنشسته شهرداری تهران با بیش از نیم قرن زندگی مشترک تقدیر شد.

در "همایش عاشقانه تو را می‌خوانم" که عصر دیروز به منظور تجلیل از 300 بازنشسته با بیش از نیم قرن زندگی مشترک به همت سازمان بازنشستگی شهرداری تهران و با حضور داریانی معاون توسعه منابع انسانی شهرداری، شریفی قائم مقام معاونت توسعه و منابع انسانی، جناب‌زاده رئیس کانون بازنشستگان شهرداری  در سالن اجلاس سران برگزار شد، منتظر المهدی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با بیان اینکه همه ساله اول ذی الحجه و سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا (س) به عنوان روز ازدواج انتخاب می‌شود، اظهار داشت: در جامعه امروزی که زندگی مشترک و تداوم ازدواج از اهمیت بسزایی برخوردار است سبب شد تا امروز از الگو‌های موفق سازمان بازنشستگی با بیش از نیم قرن زندگی مشترک تقدیر شود.

وی تقدیر از بازنشستگان را تقدیر و تکریم از دو نگاه خانواده و جامعه دانست و افزود: چرا که نگاه نسل جوان به تکریم و احترام نسلهای قبلتر است و خدمت بهتر و بیشتر به نسلهای پیشین سبب الگو‌برداری و تکرار آن برای نسل امروز و فردا خواهد شد.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران ادامه داد: هر چند این برنامه امسال و برای نخستین بار اجرا می‌شود اما طراحی سه ساله و یا پنج ساله آن سبب تداوم و تکرار آن در سالهای آتی خواهد می‌شود.

منتظر المهدی از ارسال شش نوبت سبد کالا به درب منازل بازنشستگان و نیز برپایی تورهای زیارتی و سیاحتی به عنوان برنامه‌های مستمر سازمان بازنشستگی در ایام سال نام برد و تصریح کرد: در حوزۀ فرهنگ اجتماعی نیز با تأکید شهردار تهران از سال گذشته اقدامات مؤثری صورت پذیرفته که از آن جمله می‌توان به برگزاری نخستین دورۀ المپیاد‌های ورزشی با حضور 700 بازنشسته شهرداری در هفت رشته اشاره نمود.

وی از برگزاری دومین دوره المپیاد‌های ورزشی بازنشستگان همزمان با آغاز دهۀ فجر خبر داد و اظهار داشت: 27 مهرماه نیز برنامه دیگری با محوریت جشنواره آشپزی برای بازنشستگان اجرا می‌شود که البته طراحی دومین پیاده‌روی خانوادگی که نخستین دورۀ آن 1.5 ماه پیش به انجام رسید تا پیش از پایان سال عملی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد:‌ جمع‌آوری خاطرات و بزرگداشت کنگره خانواده شهدای جانباز و بازنشسته شهرداری تهران نیز از دیگر برنامه‌های آتی سازمان بازنشستگی شهرداری است که به تدریج اجرا خواهد شد.

 باشگاه خبرنگاران،

 

 

 

 

 

چهارشنبه 9/7/1393 - 12:14
ایرانگردی

زنگ مجتمع آموزشی استثنایی دخترانه رجاییه با حضور دکتر انجمنی شهردار منطقه 15 روز اول مهر نواخته خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری  منطقه 15، دکتر انجمنی شهردار منطقه گفت: در راستای اجرای طرح "باز باران"، امسال در مجتمع آموزشی استثنایی دخترانه رجاییه واقع در ناحیه دو آغاز سال تحصیلی جدید را جشن خواهیم گرفت.
وی افزود: با هماهنگی آموزش و پرورش روز اول مهر در سه مقطع تحصیلی جشن های ورود به مدرسه برای سال اولی ها و جشن بزرگ مهر را برای سایر مقاطع تحصیلی برگزار خواهیم کرد. ضمن آنکه از آیین ها و برنامه های شروع تحصیلی در حوزه های علمیه و دانشگاهها غافل نبوده و آنها را در برپایی مراسم حمایت کرده ایم.
شهردار منطقه در ادامه گفت: جشن ورود دانش آموزان کلاس اول به مدرسه با اجرای برنامه های شاد و با همراهی اولیای کودکان اجرا می شود و در آن مسئولان شهرداری و مدیران  مدارس در 8  مدرسه (هر ناحیه یک مدرسه) حضور خواهند داشت.
دکتر انجمنی درباره جشن بزرگ مهر در 8 مدرسه از نواحی هشتگانه منطقه خاطر نشان کرد: این برنامه با حضور شهرداران نواحی، شورایاران، مدیران محلات و مدیران مدارس در روز اول مهر برگزار می شود.
به گفته وی آیین بازگشایی حوزه علمیه مشکات در ناحیه 4، دانشکده فنی دخترانه ولی عصر در ناحیه 3 و دانشگاه آزاد اسلامی قیامدشت ناحیه 7 نیز با مسئولان مربوطه برپا خواهد شد.
يکشنبه 30/6/1393 - 12:36
ایرانگردی

                                                                 

شهرداری منطقه 10 برای دومین بار موفق به کسب گواهینامه نظام های مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) و محیط زیست (ISO 14001:2004) شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، با تلاش معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری، برنامه ممیزی نهایی (شخص ثالث) با هدف اخذ گواهینامه های نظام های مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) و محیط زیست (ISO 14001:2004) برگزار شد. در این برنامه که با دعوت از شرکت ممیزی و صادر کننده گواهینامه مودی اینترنشنال (MIC) برگزارشد، تمامی فعالیت حوزه های اجرایی و ستادی این منطقه در زمینه محیط زیست و کیفیت مورد بررسی و ارزیابی نهایی قرار گرفت. بنابر نظرات کارشناسی ممیزان شرکت فوق و مطابق با نتایج حاصله از برنامه ممیز ، منطقه با دارا بودن نقاط قوت در راستای اجرای الزامات نظام های مدیریتی و تسلط کامل مسئولین ادارات در ارائه مستندات مربوط به فعالیت های کاری خود، موفق به اخذ تاییدیه برای کسب گواهینامه های نظام های مدیریتی شد.

این گزارش می افزاید در مراسم اختتامیه که با حضور فرامرز عظیمی شهردار، عباس ندرلو قائم مقام و دیگر مسئولین برگزار شد، فرامرز عظیمی شهردار منطقه و مدیر نظام های مدیریتی، بر نگاه سیستمی به تمامی فعالیت های شهرداری در راستای ارائه خدمات بهینه به ذینفعان تاکید کرد و گفت: مدیریت شهری منطقه با نگرش دستیابی به توسعه پایدار و بهبود وضعیت حفظ و صیانت از نیروی انسانی، ارتقای سطح سلامت جامعه و ... برنامه های مختلفی را در دست اجرا دارد.

وی ضمن تاکید بر همکاری حوزه ها، نظارت و مدیریت بر اجرایی شدن این مهم را برعهده معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری محول کرد.

همچنین در ادامه سعید ابریشمی راد معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و نماینده مدیریت در اجرای نظام های مدیریتی در سطح منطقه ضمن ابراز خرسندی از عملکرد حوزه ها در پیاده سازی الزامات نظام های مدیریتی و  همکاری همه جانبه با این معاونت در راستای کسب این موفقیت گفت: روند بازنگری بر فرآیندهای جاری در سطح منطقه و شناسایی نقاط ضعف و  مدیریت و برنامه ریزی برای بهبود عملکرد سازمان به عنوان برنامه های آتی واحد استقرار سیستم ها می باشد
يکشنبه 30/6/1393 - 12:34
ایرانگردی

 

به منظور ارتقای ایمنی دانش آموزان در سفرهای درون شهری، رانندگان سرویس مدارس جنوب غرب تهران موظف به دریافت گواهینامه ویژه آموزشی شدند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 17، بهروز محمدزاده شهردار منطقه 17 با اعلام این خبر گفت : در جلسه مشترک ستاد استقبال از مهر شهرداری منطقه  که با اداره آموزش و پرورش و  با الویت نظارت و ساماندهی سرویس مدارس برگزار شد ، طرح ضرورت ارائه گواهینامه آموزشی به رانندگان سرویس مدارس مطرح و بررسی شد.وی با اشاره به اقدامات این ستاد گفت: «130 فضای آموزشی به ویژه در مقطع ابتدایی درخواست تامین سرویس مدرسه از ما داشتند که این مسئله در تعامل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه با سازمان تاکسی رانی پیگیری و انجام و رانندگان سرویس ها موظف شدند در دوره آموزشی نیم روزه ای شرکت کنند. همچنین در این دوره آموزشی رفتارهای ترافیکی و اخلاق حرفه ای به رانندگان این سرویس ها آموزش داده می شود. لازم به ذکر است هیچ یک از رانندگان سرویس مدارس بدون این گواهینامه مجوز ارائه خدمات به مدارس را نخواهند داشت.»شهردار منطقه 17در پایان افزود: «رسیدگی به وضعیت عمرانی و ایمنی مدارس همچون ترمیم آسفالت، خط کشی، نرده گذاری و نصب علائم ترافیکی در محدوده منتهی به مدارس هم از دیگر مواردی است که در دستور کار ستاد بازگشایی مدارس و استقبال از مهر منطقه قرار گرفته است.»
يکشنبه 30/6/1393 - 12:30
مورد توجه ترین های هفته اخیر
فعالترین ها در ماه گذشته
(0)فعالان 24 ساعت گذشته