تعداد مطالب : 549
تعداد نظرات : 287
زمان آخرین مطلب : 2353روز قبل    نامه جمعی از شیعیان بحرین به رهبر معظم انقلاب

نامه جمعی از شیعیان بحرین به رهبر معظم انقلاب: «رنج این آلام و مصیبت ها را که از اطراف ما را احاطه کرده، جز با حضرتعالی با چه کسی در میان بگذاریم؟!»

جمعی از شیعیان بحرین در نامه ای به رهبر معظم انقلاب نوشتند: «از شما درخواست می کنیم برایمان نزد خدا دعا کنید، زیرا اطمینان به استجابت آن داریم.»

به گزارش گرداب به نقل از نسیم متن کامل نامه جمعی از شیعیان بحرین به رهبر معظم انقلاب به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرّحیم
محضر مبارک ولی امر مسلمین جهان
حضرت آیت‌ الله العظمی سید علی خامنه ‌ای مدظله العالی
سلام علیکم 

با سلام و صلوات بر خاتم انبیاء محمد مصطفی(ص)،‌ او که پیامبر بود و از ایشان رسالت بر دوش داشتن را آموختیم، بر علی(ع) که از ایشان عدالت وار بودن را یاد گرفتیم، بر سیده دو عالم که در ایشان ولایتمداری را یافتیم، بر سبْطیْ شباب اهل الجنّه که از ایشان صبر و فرهنگ سرخ شهادت را به ارث بردیم، ‌بر ائمّه‌ طاهرین علیهم‌ السّلام که از ایشان جهاد در راه حقّ را آموختیم و بر تک سوار آخر الزّمان (عج) که از ایشان انتظار اصلاح را به تعلم نشستیم.

سلام ما بر آن امامی که در عرصه‌ تاریک تاخت و تاز طاغوتیان قیام نمود و درود فراوان بر حضرتعالی که پرچمدار فعلی انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین جهان هستید.

ما گروهی از شیعیان بحرین هستیم که از حضرتعالی تقلید می کنیم و سیرت و سنت جنابعالی برای ما حجت است. واقعیت این است که اکنون از ظلم و ستم آل خلیفه نزد جنابعالی شکایت می کنیم. فشار بر ما سنگین شده به حدی که برادران و خواهران و عائله ما را در مقابل چشممان می کشند، فریادرسی کمک نمی کند ما را. اجتماع می کنیم برای رضای خدا و در راه عزت مسلمین و شیعیان اما کشته می شویم.

از شما درخواست می کنیم برایمان نزد خدا دعا کنید، زیرا اطمینان به استجابت آن داریم و در ثانی کوچک تر از آنیم که درخواستی کنیم، مع ذلک رنج این آلام و مصیبت ها را که از اطراف ما را احاطه کرده، جز با حضرتعالی با چه کسی در میان بگذاریم؟! هر طور که صلاح می دانید ما مقلدان و فرزندان خود در بحرین را یاری دهید. سخنرانی عربی جنابعالی در خصوص انقلاب مصر، برادران مصری ما را منصور گردانید و موجب توفیق و نصرت آنان شد، ما نیز در رنج و عذابیم و جز مقاومت و آمادگی برای شهادت چیزی نداریم و خداوند متعال فتح و نصرت را مسئلت می کنیم. والنصر قادم إنشاءالله

جمعی از مقلدان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در بحرین

انتشار: 1389/12/25

www.antidevil.net
پنج شنبه 26/12/1389 - 17:50    اعتراف فاكس‌نیوز به ناتوانی در برابر قدرت سایبری ایران

محسن سازگارا به فاکس نیوز می‌گوید: «متخصصین رایانه‌ای ایرانی برنامه های بسیار پیچیده‌ای می نویسند كه حتی خبرگان رایانه‌ای خارجی از درك آن عاجز هستند.»

شبكه خبری آمریكایی فاكس نیوز با اذعان به توانمندی متخصصان رایانه‌ای ایرانی تاكید كرد كه دیری نخواهد پائید از ارتش سایبری ایران بیشتر بشنویم و باید اذعان داشت كه راه خاصی برای مقابله با نبردهای سایبری آنها نیست.

به گزارش گرداب، یك شبكه خبری آمریكایی وابسته به پنتاگون در گزارشی به نقل از برخی مخالفان جمهوری اسلامی و یك كارشناس بین المللی، ارتش سایبری ایران را غیرقابل كنترل نامید.

شبكه خبری فاكس نیوز در پایگاه اینترنتی خود می نویسد: ایران در حال مهیا نمودن ارتش سایبری خود برای مقابله با هرگونه منازعه ای در این زمینه است تا بدین وسیله با دشمنانش مقابله نماید.

بنابراین گزارش، رضا كهلیلی (خلیلی)، جاسوس آمریكایی در گفتگویی اعلام داشت: «بسیاری از جوانان هوادار نظام در ایران با سواد بالا و متخصص در امور رایانه‌ای هستند و همچنین متخصصین رایانه ای دیگری كه بسیار توانمندند.»

كهلیلی همچنین گفت: «حملات سایبری، بی خطر و آنچنان هزینه بر نیست و نیاز به موشك و ناو جنگی و از این قبیل ندارد.»

محسن سازگارا، فراری مقیم آمریكا مستقر در واشنگتن دی سی، نیز دراین باره به فاكس نیوز می‌گوید: «متخصصین رایانه‌ای ایرانی برنامه های بسیار پیچیده‌ای می نویسند كه حتی خبرگان رایانه‌ای خارجی از درك آن عاجز هستند. بنابراین دست دولت ایران برای استخدام چنین افرادی بسیار باز است.»

دوید آلبرایت، رئیس موسسه امنیت علوم بین المللی نیز گفت: «ایران قادر به ایجاد یگان نبرد سایبری خواهد بود و آمریكا باید منتظر حمله سایبری ایران باشد.»

فاكس نیوز در خاتمه نوشت: دیری نخواهد پایید كه از ارتش سایبری ایران بیشتر بشنویم و باید اذعان داشت كه راه خاصی برای مقابله با نبردهای سایبری آنها نیست.

گفتنی است ارتش سایبری ایران یک گروه مردمی و خودجوش بوده و فعالیت‌های آن با مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سپاه ارتباط ندارد.

انتشار: 1389/12/25

www.antidevil.net
پنج شنبه 26/12/1389 - 17:41


    اسلام بخشی از آلمان است

«کریستیان وولف» رییس جمهور آلمان در مصاحبه با فرستنده عربی الجزیره دوباره بر این كه\"اسلام یک بخش از آلمان است\"تاكید كرد.

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ  اینکه آیا اسلام به آلمان تعلق دارد یا خیر، موضوعی است که این روزها سیاست مداران آلمانی را سخت به خود مشغول داشته است. حتی در داخل «حزب اتحادیه» (Die Union)، نظرات گوناگونی در این باره وجود دارد. رییس جمهور آلمان نیز مانند گذشته بر آنست که اسلام بخشی از آلمان است.

«کریستیان وولف» (Christian Wulff) رییس جمهور آلمان روز دوشنبه 28 فوریه در مصاحبه با فرستنده ی عربی الجزیره جمله ی معروفش درباره ی همگرایی مسلمانان در آلمان، مبنی بر اینکه «اسلام یک بخش از آلمان است» را تکرار کرد و این مصاحبه روز شنبه پنجم مارس 2011 پخش شد.

در این میان تنها سیاست مداران و دولتیان نیستند که درباره ی نقش اسلام در آلمان با هم منازعه می کنند، حتی در داخل حزب اتحادیه (حزب حاکم) نیز نظرهای متفاوتی در این باره در جریان است.

«فُلکر کاودر» (Volker Kauder)، عضو «حزب دمکرات مسیحی» (CDU) و رییس فراکسیون حزب اتحادیه در مجلس فدرال آلمان از سخنان وزیر کشور جدید آلمان مبنی بر اینکه اسلام از دیدگاه تاریخی به آلمان تعلق ندارد حمایت کرد.

وی در مصاحبه با «پاساوئر نویِن پرسه» (Passauer Neuen Presse) اظهار داشت: «با آنکه مسلمانان به آلمان تعلق دارند، اما اسلام جامعه ما را نقش نداده و امروز نیز نقش نمی دهد، بدین لحاظ اسلام به آلمان تعلق ندارد.»

اما «روپرشت پُلنتس» (Ruprecht Polenz)، عضو «حزب دمکرات مسیحی» (CDU) و رییس کمیسیون خارجی مجلس فدرال آلمان، از سخنان رییس جمهور این کشور پشتیبانی کرد.

«پُلنتس» در مصاحبه با «نویِن ازنابروکر سَیتونگ» (Neuen Osnabrücker Zeitung)  گفت: «این مناسب نیست که گفته می شود یک دین جهانی به آلمان تعلق ندارد، در این صورت چهار میلیون مسلمان [مقیمِ آلمان] این احساس را خواهند داشت که دینشان به رسمیت شناخته نشده است. بر اساس قانون اساسی، یک بیطرفی خوشایند درباره ی ادیان وجود دارد. «وولف» با اظهارات صحیح خود مبنی بر تعلق اسلام به آلمان، به هیچ وجه این منظور را نداشت که بگوید اسلام به همان قوتِ مسیحیت بر این سرزمین تأثیر گذاشته است.»

«تُماس اُپرمان» (Thomas Oppermann) رییس امور پارلمانی فراکسیون «حزب سوسیال دمکرات» (SPD) در مجلس فدرال آلمان، از آغاز به کار غلط «فریدریش» در منصب جدیدش سخن راند.

وی روز شنبه پنجم مارس در برلین اظهار داشت: «بعنوان وزیر کشور این کفایت نمی کند که آلمان را از دید «اُبرفرانکی ها» ببینیم. رییس جمهور آلمان حق دارد که گفته اسلام به آلمان تعلق دارد.»

حزب سبزها و همچنین حزب چپهای آلمان نیز «فریدریش» را به شدت مورد انتقاد قرار دادند.


انتشار : 1389/12/25

www.antidevil.net 

پنج شنبه 26/12/1389 - 17:37    عربستان به نمایندگی از غرب و آمریكا با مسلمانان بحرین می‌جنگد

خبرگزاری فارس: یك كارشناس مسائل سیاسی ‌با اشاره به اینكه ‌غرب و آمریكا نه تنها با ‌تجاوز و لشكركشی سعودی‌ها و امارتی‌ها به بحرین ‌مخالفت نكردند ‌بلكه آن‌را ‌توجیه كردند، گفت: عربستان به نمایندگی از غرب و آمریكا با مسلمانان بحرین می‌جنگد.

‌یدالله جوانی كارشناس مسائل سیاسی ‌در گفت‎وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به لشكركشی و دخالت نظامی عربستان و امارت در بحرین‌ اظهار داشت: عربستان به نمایندگی از غرب و آمریكا با مسلمانان بحرین می‌جنگد. 

وی ادامه داد: غرب و آمریكا به‌رغم تجاوز و لشكركشی سعودی‌ها و امارتی‌ها به بحرین نه تنها برای مخالفت واكنش جدی از خود نشان ندادند بلكه این اقدام را نیز توجیه كردند كه این رویكرد پس از سفر رابرت گیتس‌ وزیر دفاع آمریكا به بحرین صورت گرفت. 


این كارشناس مسائل سیاسی ‌تأكید كرد: عربستان با چراغ سبز آمریكا به بحرین لشكركشی كرده و در حال حاضر مشغول سركوب وحشیانه مسلمانان این كشور است. 


جوانی خاطرنشان كرد: حكومت‌هایی اقدام به كشتار ملت خود می‌كنند كه فاقد پایگاه مردمی بوده و در برابر ملت بیدار خود قرار دارند؛ از سویی دیگر این نظام‌های مستبد و دیكتاتور تأمین‌كننده منافع غربی‌ها هستند و از این رو غرب به آنها اجازه می‌دهد برای حفظ خود از سیاست‌‌‌‌‌‌‌‌های مشت آهنین و سركوب استفاده كنند. 


وی با بیان اینكه اقدامات نظامی پایه‌های این حكومت‌ها را مستحكم نمی‌كند، افزود: برخوردهای وحشیانه و جنایت‌هایی كه در حال انجام است پایه‌ حكومت‌‌های دیكتاتور را متزلزل می‌كند و این حكومت‌ها یكی پس از دیگری فرو خواهد ریخت. 


این كارشناس مسائل سیاسی ‌در خصوص نقش مجامع بین‌المللی برای محكوم كردن اقدامات عربستان و بحرین‌‌ اضافه كرد: این مجامع تحت تأثیر قدرت‌های غربی قرار دارند و آنها در تصمیمات نهایی مجامع بین‌المللی تعیین كننده هستند لذا تحرك لازم در آنها دیده نمی‌شود. 


جوانی ادامه داد: مجامع بین‌المللی، سازمان ملل و شورای امنیت پس از حمله عراق به كویت بلافاصله وارد عمل شده و با اتخاذ تصمیماتی برای خارج كردن عراق به كویت لشكركشی كردند اما امروز این تحركات در آن سطح دیده نمی‌شود. 


وی ضمن بیان اینكه كشورهای ذی‌نفوذ در مجامع بین‌المللی خواهان سركوب حركت‌های رهایی‌بخش و آزادبخش مردم در منطقه خاورمیانه هستند، اظهار داشت: ایران همواره حامی ملت‌های منطقه بوده و از حركت‌های آزادی‌خواهانه آنها حمایت كرده است. 


این كارشناس مسائل سیاسی ‌در خصوص درخواست‌های معترضین بحرینی برای حضور ایران و كمك به مردم این كشور‌ تصریح كرد: لشكركشی و وارد كردن نیرو به بحرین از اساس كار اشتباهی است و تعیین‌كننده اصلی تصمیمات مردم بحرین هستند لذا نوع حمایت ایران از این كشور معنوی خواهد بود. 


جوانی یادآور شد: دیپلماسی كشورمان باید با فعال كردن مجامع بین‌المللی و سازمان كنفرانس اسلامی جلوی كشتار شیعیان و مسلمانان بحرینی را بگیرد.

انتشار : 1389/12/25

 
www.antidevil.net 
پنج شنبه 26/12/1389 - 17:33


    جلسه فرقه ای برای ایجاد ناامنی در کشور

گفته می شود در این جلسه پیام یکی از مقامات بلند پایه اسرائیل در حمایت از ضدانقلابیون توسط یکی از اعضا جلسه قرائت گردید.

بهاییت از زمان پیدایش تاکنون کمتراز 170 سال سابقه دارد.این فرقه از زمان پیدایش تاکنون، بدون پشتیبانی خارجی هیچگاه زنده و فعال نبوده است و به ترتیب ، روسیه ،انگلیس، آمریکا و اسرائیل در این مدت از این فرقه حمایت کرده اند.ایجاد ادیان و فرق ساختگی، یکی از ترفندهای مرسوم دولت های استعمارگر برای به انحراف کشیدن جریان صحیح دینداری بوده است. در حقیقت هدف کلی این بوده که فرق دست ساز در نهایت جایگزین ادیان الهی شده یا حداقل چهرۀ ادیان الهی را مشوش سازند.
به گزارش « جوان آنلاین» به تازگی تعدادی از افراد بهائی که از کشورهای آمریکا و ترکیه وارد کشور شده بودند در یکی از شهرستانهای شرق کشور ضمن برگزاری جلساتی به مدت چهار روز در این منظقه به سر بردند. 
افراد بهائی در جلسات خود از اغتشاشات تهران و دیگر شهرهای بزرگ کشور صحبت کرده و از سران فتنه حمایت نمودند و خواستار حضور اکثر جامعه بهائیان در راهپیمایی ها شدند.
گفته می شود در این جلسه پیام یکی از مقامات بلند پایه اسرائیل در حمایت از ضدانقلابیون توسط یکی از اعضا جلسه قرائت گردید.

انتشار : 1389/12/25

www.antidevil.net 

پنج شنبه 26/12/1389 - 17:27    موضع گیری آموختنی از اردوغان:نمی خواهیم حادثه کربلا تکرار شود

مردم بحرین با دخالت نظامیان آل سعود و مزدوران عربستان به خاک و خون کشیده شدند.آخرین گزارش ها از زخمی شدن ۵۰۰ تن و شهادت ۶ شیعه بحرینی حکایت دارد.

به گزارش جهان شبكه خبری پرس‌تی‌وی گزارش داد كه شمار شهدای حملات به مردم بی‌‍دفاع بحرین به ۶ شهید و بیش از ۵۰۰ مجروح رسیده است. این شبكه خبر داد كه نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه به بیمارستان سلمانیه حمله ور شده‌اند. 

پرس‌تی‌وی گزارش داد كه نیروهای رژیم آل خلیفه به ۵ روستای شیعه نشین این كشور نیز حمله كرده‌اند. از سوی دیگر، این شبكه انگلیسی زبان اعلام كرد كه مردم بحرین ۶ نظامی عربستانی را در شهر ستره به اسارت در آوردند. 

رژیم آل سعود برای سركوب تظاهرات مردم بحرین بیش از ۱۰۰۰ نفر را به بحرین اعزام كرده است. امارات متحده عربی نیز بیش از ۵۰۰ نظامی را برای سركوب تظاهرات مردم بحرین به این كشور اعزام كرده است. 

خبرها حاكی از حملات وسیع نیروهای رژیم آل خلیفه و عربستان سعودی به مردم بی دفاع بحرین است. 
در همین رابطه به گزارش شبکه تلویزیونی العالم، رجب طیب اردوغان در موضع گیری انقلابی و اسلامی و شیعی گفت: ما خواهان کربلای دیگر در منطقه نیستیم و حوادث اخیر در بحرین احتمالا شبیه عواقب کربلا خواهد بود.

اردوغان افزود:ما دخالت خارجی در بحرین را محکوم می کنیم و درباره پیامدهای خطرناک این مسئله هشدار می دهیم. 

در همین حال جوانان عربستانی در اعتراض به اقدامات سركوبگرانه رژیم حاكم و درخواست برای اصلاحات سیاسی چهارشنبه سوار بر موتورسیكلت ها اقدام به برگزاری تظاهرات می كنند. 

به گزارش خبرگزاری فرانسه هزاران معترض بحرینی كفن‌پوش در اعتراض به اعزام نیروهای نظامی از كشورهای عربی حوزه خلیج فارس بویژه عربستان به بحرین برای سركوب قیام مردم این كشور در برابر سفارت عربستان در منامه تظاهرات كردند. 

تظاهر كنندگان بحرینی با حمل پرچم بحرین و پوشیدن كفن از میدان منامه كه در آن معترضین بحرینی اعتصاب نموده و خواستار سرنگونی رژیم بحرین هستند، به سوی سفارت عربستان در این شهر تظاهرات كردند. 
از سوئی پرس تی وی نوشت: در حالی كه نیروهای عربستانی در حال كشتار مردم بحرین هستند، انقلابیون ۶ نظامی عربستانی را به اسارت در آوردند 

اما دبیركل جنبش حق، با اشاره به سفر اخیر وزیر دفاع آمریكا به منطقه، تاكید كرد جنایت های نیروهای بحرینی و سعودی ضد ملت بحرین با چراغ سبز آمریكا صورت گرفته است. 

"حسن مشیمع " عصر سه شنبه در گفت و گو با شبكه العالم اظهار داشت: دولت بحرین در انتظار چراغ سبز آمریكا برای سركوب معترضان بود كه سرانجام این موافقت را كسب كرد. 


گزارش دیگر حاکی است پس از احضار سفرای بحرین ، عربستان و سوئیس به وزارت امورخارجه جهت ابلاغ اعتراض جمهوری اسلامی ایران به اشغال بحرین توسط عربستان سعودی ، علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه سه ‌شنبه با " بان کی مون" دبیرکل سازمان ملل متحد در خصوص وضعیت حساس بحرین مذاکره کرد. 

علی‌اکبر صالحی در این گفتگوی تلفنی از اعمال خشونت در برخورد با حرکت مسالمت آمیز مردم بحرین و دخالت نیروهای خارجی در این سرکوب ابراز نگرانی کرد.

انتشار : 1389/12/25

www.antidevil.net 

پنج شنبه 26/12/1389 - 17:19    تظاهرات مختلط حرام است!/ اسلام با دموکراسی مخالف است!

یک مفتی وهابی الجزایری در منشوری ضمن اعلام ناسازگار دموکراسی با اسلام، تظاهرات مختلط میان زنان و مردان را باطل و حرام اعلام کرده است!

به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ عبدالمالک رمضانی رهبر معنوی وهابیون الجزایر که در حال حاضر مقیم سعودی است، در فتوایی 48صفحه‏ای با عنوان "احکام تظاهرات مسلمانان" نظرات شخصی خود را درباره انقلابات جاری د کشورهای عربی بیان کرده است!

به نوشته رویترز، رمضانی همچنین در نامه‏ای به عبدالعزیز بوتفلیقه دیکتاتور الجزایر به او گوشزد کرده که مراقب تظاهرات مردم باشد.

رمضانی در منشور احکامی خود دموکراسی را مخالف با روح اسلام معرفی کرده و گفته است: تا زمانی که حاکم یک کشور اسلامی در اسلام خود باقی است، بر مسلمانان واجب است تا از او تبعیت کنند؛ چراکه پیامبر(ص) گفته است منازعه با حاکم مسلمان تا زمانی که بر اسلام خودش باقی است، حرام است.

رمضانی که گفته می‏شود بیشتر مردم الجزایر پیرو او هستند، در "احکام تظاهرات مسلمانان" خود آورده، تظاهرات به صورت مختلط و با حضور مشترک زنان و مردان با یکدیگر حرام و مخالف اسلام است.

برخی از فعالان اسلامی و فرهیخته الجزایری گفته‏اند فتوای اخیر رمضانی نشان‏دهنده حمایت او از دیکتاتوری است.

انتشار : 1389/12/25

www.antidevil.net 

پنج شنبه 26/12/1389 - 17:15

  بسم الله
   
   
  چهار ذکر الهی در چهار حالت بحرانی
   
   
  حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام ) فرموده است: در شگفتم برای کسی که از چهار
  چیز بیم دارد، چگونه به چهار کلمه پناه نمی برد!
   
  ۱- در شگفتم برای کسی که ترس بر او غلبه کرده، چگونه به ذکر «حسبنا الله و نعم
  الوکیل» (آل عمران ایه ۱۷۱) پناه نمی برد. در صورتی که خداوند به دنبال ذکر یاد
  شده فرموده است: پس (آن کسانی که به عزم جهاد خارج گشتند، و تخویف شیاطین در
  آنها اثر نکرد و به ذکر فوق تمسک جسند) همراه با نعمتی از جانب خداوند (عافیت)
  و چیزی زاید بر آن (سود در تجارت) بازگشتند، و هیچگونه بدی به آنان نرسید.
   
  ۲- در شگفتم برای کسی که اندوهگین است چگونه به ذکر «لا اله الا انت سبحانک انی
  کنت من الظالمین» (سوره انبیاء آیه ۸۷) پناه نمی برد. زیرا خداوند به دنبال این
  ذکر فرموده است: «پس ما یونس را در اثر تمسک به ذکر یاد شده، از اندوه نجات
  دادیم و همین گونه مومنین را نجات می بخشیم.» (سوره انبیاء آیه ۸۸)
   
  ۳- در شگفتم برای کسی که مورد مکر و حیله واقع شده، چگونه به ذکر «افوض امری
  الی الله، ان الله بصیر بالعباد» (سوره غافر آیه ۴۴) ... پناه نمی برد. زیرا
  خداوند به دنبال ذکر فوق فرموده است: «پس خداوند (موسی را در اثر ذکر یاد شده)
  از شر و مکر فرعونیان مصون داشت.» (سوره غافر آیه ۴۵)
   
  ۴- در شگفتم برای کسی که طالب دنیا و زیباییهای دنیاست چگونه به ذکر «ماشاءالله
  لاحول و لاقوة الا بالله» پناه نمی برد، زیرا خداوند بعد از ذکر یاد شده فرموده
  است: «مردی که فاقد نعمتهای دنیوی بود، خطاب به مردی که از نعمتها برخوردار
  بود) فرمود:
  اگر تو مرا به مال و فرزند، کمتر از خود می دانی امید است خداوند مرا بهتر از
  باغ تو بدهد.»
   
   
   
  التماس دعا - یا علی مدد
   
   
   
پنج شنبه 26/12/1389 - 16:47    امام خمینی (ره):پادشاه اردن داوطلب جنگ با اسلام و قرآن است

امام خمینی(ره) ضمن رد ملاقات با حسین اردنی (پدر دیكتاتور فعلی اردن)، فرمودند: پادشاه اردن از خواب خرگوشی برنخاسته و داوطلب جنگ با اسلام و قرآن است.

به گزارش خبرگزاری فارس، بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی حسین اردنی پادشاه سابق و پدر دیكتاتور فعلی اردن را (كه دنباله‌رو پدرش است) فردی نامناسب برای حكومت در كشور اسلامی می‌دانست و بر همین اساس مقابله جدی ملت‌های منطقه را با حكومت‌های دست‌نشانده غرب مطالبه می‌كرد به‏طوری كه ایشان در مصاحبه‌ با روزنامه "تمپو " در پاسخ به سؤالی درباره دیدار با پادشاه اردن فرمودند: "چنین ملاقاتی انجام نشده است ".

گزیده‌ای از نظرات امام راحل درباره پدر دیكتاتور فعلی اردن به شرح زیر است:

* حسین اردنی در كشور خودش رسوا است
. . . حسین اردنی همچه عرضه‌ای ندارند. آنها كه با سرنیزه می‌خواهند حكومت كنند و با سرنیزه در جبهه ها ارتش بفرستند، آنها عرضه این را كه با یك ملتی كه با شجاعت خود و تعهد خود به اسلام و روی گشاده به طرف مرگ می‎رود، به طرف شهادت می‌رود، تا مرز شهادت می‌رود، نمی‌توانند مقابله كنند. صدام خودش را با دست خودش برای حماقتی كه داشت، به هلاكت رساند و حالا نوبت حسین اردنی است. اینها در كشورهای خودشان و در بین ملت خودشان رسوا هستند.
(صحیفه امام ج۱۶ص۱۵)

* پادشاه اردن از خواب خرگوشی برنخاسته و داوطلب جنگ با اسلام و قرآن است
حسین اردنی است كه پس از تجربه برادر جنایتكارش، از خواب خرگوشی برنخاسته و داوطلب جنگ با اسلام و قرآن كریم شده و پیش‏قدم برای نام‎نویسی در این جنایت و خیانت بر ملت و ارتش خود گردیده است. غافل از آنكه علاوه بر آنكه ملت اردن مسلمان است و هرگز با اسلام به جنگ برنخواهد خاست و در این اسم‏نویسی توفیقی پیدا نخواهد كرد.

انتشار : 1389/12/24

www.antidevil.net 

چهارشنبه 25/12/1389 - 17:26    ملك عبدالله دوم شاه اردن كیست؟

شایعه سفر شاه اردن به ایران واكنش های زیادی به دنبال داشته و اكنون این سئوال برای بسیاری از مخاطبان وجود دارد كه ملك عبدالله دوم كیست؟

ملك عبدالله دوم كیست؟
به گزارش جوان آنلاین ، ملک عبدالله، در تاریخ 30 ژانویه سال 1962 میلادی به دنیا آمد. عبدالله دوم فرزند ملک حسین پادشاه اردن و آنتونیت آوریل گاردنر می باشد. مادر ملک عبدالله که نام اصلی آن آنتونیت گاردنر می باشد، در کشور اردن با نام مستعار شاهزاده مونا الحسین شناخته می شود.

خانم گاردنر دختر یک افسر انگلیسی بود که در جریان فیلمبرداری فیلم « لورنس عربستان » که بخش هایی از آن در کشور اردن فیلمبرداری شده بود، با ملک حسین آشنا شد که این آشنایی منجر به ازدواج وی با ملک حسین گشت.

به نوشته وعده صادق ، نحوه ی تولد عبدالله و اینکه مادر او زنی انگلیسی است، همواره یکی از نکات بحث برانگیز درباره ی پادشاهی وی بوده است؛ چرا که به نظر تعدادی از صاحب نظران و حتی افراد عادی، ملک عبدالله به دلیل ن‍ژاد دورگه ی عربی – انگلیسی، حافظ منافع بریتانیا و سایر دول غربی در منطقه می باشد. عبدالله دوم پس از گذراندن دوران ابتدائی در اردن، برای تحصیل به انگلستان رفت و پس از آن دوران دبیرستان خود را در آمریکا گذارند و در نهایت تحصیلات خود را در دانشکده ی پمبورک آکسفورد به پایان رساند.

وی در سال 1980 به عوان دانشجوی دانشگاه افسری سلطنتی سند هرست وارد این دانشکده شد؛ عبدالله سپس به درجه ی ستوان دوم سواره نظام سلطنتی انگلیس نایل گشت و پس از آن، درجات نظامی خود را در ارتش انگلستان ارتقاء داد؛ این امر تا آنجا رسید که وی در نهایت به مقام سرهنگی و جانشین فرمانده ی سواره نظام سلطنتی انگلستان که یک هنگ زرهی است، رسید. در عرصه ی تحصیلات سیاسی نیز وی در دانشکده ی روابط بین الملل ادموند ای. والش دانشگاه جرج تون انگلستان تحصیل کرده و با درجه ی کارشناسی ارشد از آنجا فارغ التحصیل شده است.

عبدالله با رانی الیاسین متولد کویت و شهروند فلسطین که اصلیت اردنی دارد و اکنون ملکه رانی عبدالله نامیده می شود، ازدواج کرده و از او صاحب 4 فرزند می باشد.(42) نحوه ی به حکومت رسیدن عبدالله نیز بسیار جالب و بحث برانگیز بوده است. زیرا در آخرین سالهای زندگی ملک حسین پادشاه سابق اردن و در هنگامی که ملک حسین آخرین روزهای زندگی اش را سپری می کرد و با سرطان دست و پنجه نرم می نمود، یک خبر جهان عرب را شگفت زده کرد. این خبر چنین بود: شاهزاده حسن برادر ملک حسین که سالهای زیادی مقام ولیعهدی اردن را در اختیار داشت، در تاریخ 24 ژانویه سال 1999 میلادی از سمتش بركنار شد و شاهزاده عبدالله بن حسین (عبدالله دوم) به جای وی منصوب گشت.عجیب اینکه دو هفته بعد ملک حسین فوت کرد و عبدالله به پادشاهی رسید.

این تغییر و تحول ناگهانی در صحنه ی سیاسی کشور اردن، به مذاق اردنی ها خوش نیامد. چرا که این تغییر ساختار سیاسی در اردن به وضوح حکایت از دسیسه های پنهانی انگلستان و آمریکا در به قدرت رساندن عبدالله دوم داشت. زیرا عبدالله مادری انگلیسی داشت و به حکومت رسیدن وی در اردن، از دید آنان به مثابه نمایندگی وی ازطرف دولت انگلستان در منطقه بود. البته این دیدگاه مردم اردن کاملاً صحیح بوده و ملک عبدالله نیز عملاً به جدی ترین متحد غرب در سرزمین های عربی تبدیل گشته است. در مورد جانشین ملک عبدالله نیز باید بگوییم که وی تا قبل از سال 2004 میلادی، برادر ناتنی خود شاهزاده حمزه را به این امر گماشته بود، اما از آن سال به بعد، اردن فاقد ولیعهد می باشد که البته بسیاری از صاحبنظران معتقدند عبدالله قصد دارد پسرش شاهزاده حسین را در آینده ای نزدیک به این مقام منسوب کند.

متحد غرب ،هم پیمان اسرائیل
عبدالله در حال حاضر نزدیک ترین متحد کشورهای غربی در منطقه بوده و سازشکارترین دولت عربی در مواجه با اسراییل می باشد. فضاحت اعمال او تا بدانجا است که حتی بسیاری از اعراب ساکن سایر کشورها نیز او را به عنوان عامل انگلیس و آمریكا می شناسند و برای او ارزشی قایل نمی شوند.

ملک عبدالله پادشاه اردن طی اظهارات خود از اینکه دولت شیعی در عراق به روی کارآمده است، اظهار نگرانی کرده و آن را در راستای تشکیل هلالی از سرزمینهای شیعه اعم از ایران، بخش اعظم عراق، بخشهایی از سوریه، لبنان و مناطق نفت خیز عربستان دانست. این سخنان ملک عبدالله نشان از کینه ی وی نسبت به شیعیان داشته و در حالی که هر روزه شیعیان بسیاری در عراق و نقاط دیگر جهان توسط گروههای تکفیری به شهادت می رسند، سخن او تلاشی در جهت آسیب بیشتر به شیعیان می باشد.

عبدالله دوم و تز شیعه هراسی
بعد از بیان عبارت « هلال شیعی » توسط ملک عبدالله اردن، بسیاری از رهبران منطقه نیز از سخنان وی استقبال کرده و بیش از پیش به ایراد اتهام علیه شیعیان مبادرت ورزیدند. دامنه ی این سخنان حتی از منطقه فراتر رفته و عبارت مذکور مورد پسند آمریکاییها و اروپاییها نیز قرار گرفت و آنها از این مسئله به عنوان ابزاری در جهت آزار شیعیان استفاده کردند.

متأسفانه رسانه های کشور ما گوینده ی اصلی این سخن را فراموش کردند و امروزه نیز اردن در سکوت خبری به سر می برد؛ حال آنکه این کشور مرکز بسیاری از فتنه های منطقه می باشد. ترور « شهید مغنیه » نیز که با همکاری عوامل اطلاعاتی اردن، عربستان، موساد و سیا شکل گرفت، خبر از اعمال شیطانی دولتمردان اردن علیه شیعیان می دهد. همچینین اردن هر از چند گاهی به عنوان کشور حد واسط برای فرستادن گروههای مخالف حزب الله لبنان به اسرائیل عمل کرده و احتمالاً نقش واسطه را بین اسراییل و گروههای مخالف حزب الله بازی می کند.

کشور اردن از دیرباز دشمنی آشکاری با كشور عزیزمان ایران نیز داشته است. هموطنان عزیزمان فراموش نمی کنند که پدر ملک عبدالله یعنی ملک حسین در روزهای آغازین جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، دست در دست صدام ملعون، گلوله ی توپی رابه سمت کشورمان شلیک کردند. در آن زمان اردن به عنوان اولین کشور عربی و به نمایندگی از سایر اعراب حمایت خود را از کشتار مردم مظلوم و بی دفاع کشورمان توسط ارتش بعثی اعلام کرد. 

از زمان روی کار آمدن ملک عبدالله نیز هر از چندگاهی خبرهایی از دسیسه ی این پادشاه علیه جمهوری اسلامی ایران به گوش می رسد. حمایت عبدالله دوم از منافقین، پناه دادن و حمایت از خانواده ی صدام،استفاده از عبارت « هلال شیعی » و متهم کردن ایران به استفاده از این هلال برای قدرت طلبی، از جمله مهمترین اقداماتی است که عبدالله دوم علیه ایران عزیز انجام داده است.

انتشار : 1389/12/24

www.antidevil.net
چهارشنبه 25/12/1389 - 17:9