• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
آرشیو

«شورای هم‌افزایی فعالیت‌های مجازی دستگاه‌های قرآنی» تشکیل شد
رئیس حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن گفت: ضرورت هم‌افزایی میان دستگاه‌های قرآنی برای گسترش و ساماندهی فعالیت‌های قرآنی در فضای مجازی، عاملی شد تا «شورای هم‌افزایی فعالیت‌های مجازی دستگاه‌های قرآنی» تشکیل شود.

قرآن تنها خط‌‌ نوشته‌ای میان دو جلد نیست
نویسنده کتاب «فرهنگ‌آفرینی قرآنی» گفت: باید برای فرهنگ‌سازی در جامعه‌ اسلامی به فرهنگ و آموزه‌های قرآن توجه کرد، چرا که قرآن تنها یک خط نوشته میان دو جلد نیست، بلکه دستوری برای هدایت بشر است.

رفتار قرآنی عامل گرایش مردم به قرآن/ مسابقه قرآن یعنی عمل به آن
مشاور امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه مسابقه اصلی عمل به قرآن کریم است، گفت: رفتار قرآنی است که سبب گرایش مردم به سمت آموختن و تلاوت قرآن کریم خواهد شد.

رقابت های سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد
رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: رقابت 103 شرکت کننده دختر در سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مقطع شکوفه ها از امروز پنجم بهمن ماه آغاز می شود.

مؤسسات قرآنی بازوی توانمند نظام اسلامی هستند
رئیس هیئت مدیره اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور گفت: مؤسسات قرآنی اکنون به بازویی توانمند برای نظام اسلامی تبدیل شده‌اند.

مسابقات ملی قرآن کریم ویژه نوجوانان از روز شنبه آغاز می شود
سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم در مقطع شکوفه ها با حضور برترین های قرآنی نوجوان کشور از روز شنبه پنجم بهمن ماه در تهران آغاز می شود.

ائتلاف ۸ نهاد قرآنی کشور در فضای مجازی/ بقیه هم بیایند
مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن از آغاز به کار شورای هم‌افزایی قرآن و فضای مجازی با حضور ۸ نهاد قرآنی کشور خبر داد و نسبت به پیوستن سایر دستگاه‌های قرآنی کشور به این شورا اظهار امیدواری کرد.

مسابقه "گفت آیه" با محوریت فرازهای قرآنی از رادیو قرآن پخش می شود
مسابقه "گفت آیه " با محوریت حفظ فرازهای قرآنی به مناسبت سالروز تاسیس رادیو قرآن، روزهای پنجشنبه و جمعه 3 و 4 بهمن ماه از شبکه رادیویی قرآن پخش می شود.

کسانی که هرگز به بهشت نمی روند!
درآیات و روایات درباره کسانی که وارد بهشت نمی‌‌شوند، سخن به میان آمده است

ششمین دوره مسابقات تفسیر قرآن «نورالهدی» برگزار می شود
ششمین دوره مسابقات تفسیر قرآن «نورالهدی» در حالی در ۱۸۰ مرکز استانی و شهرستانی کشور برگزار می‌شود که بالغ بر ۱۰ هزار نفر از ۱۳ هزار شرکت‌کننده آن را بانوان تشکیل می‌دهند.

  • تعداد رکورد ها : 2598