• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
آرشیو

برگزاری جشن‌های انقلاب با تأسی به قرآن و با محوریت انسان‌سازی باشند.
حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی در بخشی از سخنان خود گفت: لازم است جشن‌های دهه فجر انقلاب با تأسی به دستورات قرآنی و بر محوریت انسان‌سازی و تربیت‌مداری باشند.

دستاوردهای فاخر علمی و قرآنی حوزه به دنیا مخابره شود
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) با تاکید بر اینکه دستاوردهای علمی و قرآنی حوزه باید به دنیا مخابره شود، گفت: بسیاری از فعالیت‌های علمی فاخر حوزه از قم خارج نمی‌شود و حتی علمای نجف از این پژوهش‌ها بی‌اطلاع هستند.

امروز، معرفی برترین شکوفه‌های قرآنی دختر/ ۱۵۴شکوفه پسر در راه تهران
مسابقات شکوفه‌های قرآنی در مقطع پسران در حالی از روز چهارشنبه ۹ بهمن‌ماه در تالار فرهنگ تهران برگزار می‌شود که امروز برترین شکوفه‌های دختر پس از 2 روز رقابت معرفی می‌شوند.

مؤسسات قرآن و عترت در انتظار تخصيص اعتبارات هستند
بودجه‌اي از اعتبار 300 ميليارد تومان مصوب منشور فعاليت‌هاي قرآني سال 1392 به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي تخصيص نيافته است و 40% اعتبار جاري معاونت نيز در انتظار تخصيص است.

قرآن در عرصه فرهنگ از همه مظلوم‌تر است
مسوول کمیته قرآنی ستاد بزرگداشت دهه فجر گفت: ما هنوز هیچ مبلغی از بودجه قرآنی سال جاری در اختیار سازمان‌های قرآنی قرار نگرفته و این مساله نشانمی‌دهد قرآن در عرصه فرهنگ از همه مظلوم‌تر است.

نتایج آزمون کتبی مفاهیم تخصصی قرآن کریم در سایت سازمان اوقاف اعلام شد
اسامي نفرات برتر سي و ششمين دوره مسابقات مفاهيم تخصصي قرآن کريم 1392 در سایت سازمان اوقاف و امور خیریه به نشانی www.awqaf.ir اعلام شد.

فرهنگ انس با قرآن کریم دربرنامه قرآن و زندگی بررسی می شود
برنامه "قرآن و زندگی" رادیو قرآن روز سه شنبه 8 بهمن ماه موضوع فرهنگ انس با قرآن کریم را مورد بررسی قرار می دهد.

برگزاری ۲ هزار برنامه قرآنی در دهه فجر/۲۵۰ خانواده شهید قرآنی تجلیل می‌شوند
مسئول کمیته قرآن ستاد دهه فجر گفت: دستگاه‌ها و ارگان‌های مختلف فرهنگی مجموعاً ۲۰۰۰ عنوان برنامه قرآنی در دهه فجر برگزار می‌کنند. تجلیل و تکریم ۲۵۰ خانواده شهید قرآنی از جمله برنامه‌هایی است که توسط کمیته در ایام دهه فجر صورت می‌گیرد.

تلاوت از حفظ قرآن را نهادینه کنید/ از سرخوردگی قاریان نوجوان جلوگیری کنید
استاد قرآن کریم با اشاره به ضرورت برگزاری مسابقات تلاوت تحقیق از حفظ برای قاریان نوجوان به برگزارکنندگان مسابقات شکوفه‌ها پیشنهاد داد تا با طیف‌بندی این قاریان از سرخوردگی ناشی از رتبه‌بندی جلوگیری کنند.

جهاد مؤسسات قرآنی با دست خالی/ توانمندی مردمی در امور قرآنی فوق‌العاده است
رئیس سازمان دارالقرآن با بیان اینکه توانمندی مردمی عرضه شده در نمایشگاه دستاوردهای مؤسسات قرآنی کشور فوق‌العاده است، گفت: مؤسسات قرآنی با دست خالی در حال جهادند.

  • تعداد رکورد ها : 2598