abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13698 ) ( تعداد نظرات : 48 )

ورودی اصلی در ضلع جنوب غربی و همچنین سالن اصلی فروش بلیت خطوط ۳ و ۷ در ایستگاه تقاطعی مهدیه در هفته جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) علی امام مدیرعامل شركت مترو از بهره‌برداری از ورودی اصلی ایستگاه مهدیه واقع در ضلع جنوب غربی تقاطع خیابان‌های مولوی و ولیعصر (عج) در هفته جاری خبر داد و عنوان كرد: سالن اصلی فروش بلیت خطوط ۳ و ۷ در این ایستگاه نیز همزمان به بهره‌برداری می‌رسد.

او در ادامه گفت: با بهره‌برداری از این ورودی، دسترسی شهروندان به هر دو سکوی خط ۷ تسهیل می‌شود؛ این در حالی است که پیش‌ازاین شهروندان تنها از طریق ورودی جنوب شرقی، امکان دسترسی به سکوی قائم در خط 3 و سکوی بسیج در خط ۷ را داشتند و برای دسترسی به سکوی آزادگان در خط ۳ و سکوی میدان صنعت در خط 7 باید با استفاده از پله‌برقی به سالن اصلی فروش بلیت مراجعه می‌کردند.

مدیرعامل شركت مترو خاطرنشان كرد: با افتتاح این ورودی، تعداد ۱۰ دستگاه پله‌برقی ( شامل 8 دستگاه در ورودی و 2 دستگاه در دسترسی به سالن اصلی فروش بلیت) به سمت سکوها افتتاح خواهد شد. با بهره‌برداری از ورودی ضلع جنوب غربی ایستگاه مهدیه، امكان بهره‌برداری از سالن اصلی فروش بلیت خطوط ۳ و ۷ در این ایستگاه نیز فراهم خواهد شد.

گفتنی است ایستگاه مهدیه با مساحت سرپوشیده ۱۸۴۰۰ مترمربع، یك ایستگاه تقاطعی میان خطوط ۳ و ۷ متروی تهران است كه در ضلع جنوب شرق چهارراه امیریه، تقاطع خیابان‌های مولوی و ولی‌عصر (عج) قرار دارد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:25
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13698 ) ( تعداد نظرات : 48 )انتظار 12 ساله اهالی محله شهید کاظمی در دسترسی به خیابان شبنم با تخریب زواید فیزیكی و دیوارهای انتهایی کوچه های صبا محقق شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی شهردار منطقه گفت: تخریب دیوارهای انتهایی کوچه های صبا از درخواست های مکرر اهالی و شورایاران محله شهید کاظمی برای ایجاد دسترسی به خیابان شبنم بوده و به همین دلیل نیز در اولویت طرح های اجرایی توسعه محله ای شهرداری این منطقه قرار گرفت.

او افزود: به منظور سرعت بخشی به این اقدام ضمن انجام بازدیدهای میدانی از وضعیت کوچه ها، در نهایت به همت عوامل شهرداری ناحیه 3  این منطقه دیوارهای انتهایی کوچه های صبا كه به صورت غیرقانونی و خودسرانه ساخته شده بود، تخریب و دسترسی به خیابان شبنم میسر شد.

به گفته توکلی پیش از این دسترسی به این خیابان به دلیل وجود دیواره های انتهایی کوچه های صبا غیرممكن و باعث نارضایتی شهروندان شده بود.

او افزود: اجرای این اقدام ضمن سهولت تردد و تسریع دسترسی به خیابان شبنم ، رضایت شهروندان این محله را در پی داشته ضمن اینکه باعث زیباترشدن نمای بصری محله به دلیل حذف زواید فیزیکی شده است.

توکلی حذف نقاط بی دفاع شهری و افزایش امنیت اجتماعی شهروندان و ساکنین این محل را از دیگر نتایج مهم این اقدام اعلام کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:21
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13698 ) ( تعداد نظرات : 48 )

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از آغاز به کار ساختمان جدید اسکان کارگران خدمات شهری خبر داد و گفت: با هدف تکریم و تامین آسایش این قشر زحمتکش سیزدهمین خانه کارگری منطقه 4 آماده اسکان شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "حمیدرضا فرخی"  با بیان اینکه کارگران حوزه خدمات شهری از ارکان اصلی عرصه خدمت رسانی به شهروندان در امور مرتبط با حوزه نگهداشت شهری هستند، گفت: به منظور تامین شرایط رفاهی، بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی کارگران و با هدف بهینه سازی مجموعه خدماتی که در حوزه امور شهری به شهروندان ارائه می شود، ساختمان اسکان کارگران خیابان شهید کرد تاسیس شد.

او ادامه داد: استراحتگاه مذکور با مساحت 1800 متر مربع بنا در زمینی به مساحت 3000 مترمربع و چهار طبقه با نوع اسکلتLFF  برای استقرار کارگران خدمات شهری ناحیه 2 و 3 برای افتتاح در حال تجهیز است.

معاون خدمات شهری منطقه4  گفت: این خانه با تجهیز 250 تخت، تشک، بالشت و 500 پتو برای کارگران آماده شده است.

فرخی افزود:  ساختمان های اسکان کارگران خدمات شهری منطقه 4 دارای ضوابط ایمنی و بهداشتی هستند تا کارگران زحمتکش اوقات استراحت خود را در آسایش سپری کنند.

او با اشاره به استراحتگاه های کارگری در سایر نقاط منطقه گفت: تا به امروز  12 خانه کارگری در منطقه فعالیت می کند که در مواقع مورد نیاز به خصوص بارش های ناگهانی برف و باران سرعت خدمت رسانی را افزایش می دهد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 در پایان خاطر نشان کرد: افزایش نظم اجتماعی شهری، رضایت شغلی کارگران، رضایت شهروندان از نحوه ارائه خدمات شهری و همچنین در دسترس بودن دائمی و کاهش هزینه های شخصی نیروی کار از مهمترین ویژگی های خانه اسکان کارگری به شمار می رود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:18
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13698 ) ( تعداد نظرات : 48 )

محله های منطقه 15 با اجرای  ویژه برنامه های  فرهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس  از 31  شهریور حال و هوای دفاع مقدس به خود می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحیدرضامحمدی شهردار منطقه  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس گفت: بیشتر برنامه های این هفته در مساجد و سرای محله به صورت مجازی برگزار می شود.

به گفته او، در این راستا غبارروبی وعطر افشانی مزار شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس با رعایت پروتکل های بهداشتی به اجرا در می آید.

محمدی به تشریح دیگر برنامه های این هفته پرداخت و گفت:  تجلیل از خانواده و مادران  معظم شهدا،  جاویدالاثر و جانبازان دفاع مقدس با عنوان « بوی پیراهن یوسف»، برگزاری شب شعر با موضوع دفاع مقدس با حضور شاعران برگزیده محلات وعلاقمندان ، برگزاری  مجموعه مسابقات مجازی  با موضع دفاع مقدس و در قالبهای مقاله ، نقاشی ، خاطره نویسی ، عکس با عنوان « بر بال فرشتگان» و  پخش و معرفی فیلم های برگزیده دفاع مقدس با عنوان « روایت عشق» از جمله برنامه های انجام شده است.

شهردار منطقه اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه مجازی از وصایا ، زندگینامه وعکس شهدا  با عنوان «تصویر ماندگار»،  بازپیرایی و بر طرف سازی مشکلات قابل حل ساختمان منازل شهدا،  پخش نواهای حماسی از اماکن تحت پوشش شهرداری با عنوان « نواهای ماندگار» ، برپایی نمایشگاه مجازی دفاع مقدس در قالب عکس و کتاب دفاع مقدس و فعالیتهای سالهای گذشته نواحی ، برپایی ایستگاه سلامت در فضاهای  فرهنگی ومعابر پرتردد،  برگزاری نمایشگاه وصایا و آثار نمادین شهدا و سیمای مقاومت با عنوان « شهید سمبل ایثار»، اجرای تئاترخیابانی و پر فورمنس در فضای باز با موضوع دفاع مقدس  در مساجد منتخب سطح نواحی هفتگانه و سرای محلات از دیگر برنامه های گرامیداشت این هفته خواهد بود.

برپایه این گزارش؛ با هدف هویت بخشی سیمای بصری شهر،پوستر و بنر های تبلیغاتی هفته دفاع مقدس با بهره گیری از آموزه های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تهیه و در معابر و ساختمان های منطقه نصب می شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:16
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13698 ) ( تعداد نظرات : 48 )

شهردار منطقه 16 با اعلام ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس این منطقه تصریح کرد: بیش از 40 ویژه برنامه در این منطقه به همت شهرداری منطقه ،سایر نهاد ها و ارگان ها اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16، پیمان پورنصر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، هدف از بزرگداشت هفته مقدس را بازخوانی آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی دانست و گفت: مراسم های گرامیداشت این هفته در منطقه متناسب با ظرفیت های موجود و بهره برداری از امکانات و همکاری تمامی سازمان ها و نهادهای مرتبط برگزار می شود.

وی در جلسه هماهنگی که با حضور سرهنگ اکبری فرمانده سپاه ناحیه شهید رجایی، معاونین و شهرداران نواحی شش گانه با موضوع برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های این ایام برگزار شد، افزود: فضاسازی و هویت بخشی جلوه بصری با استفاده از نمادها و المان های هشت سال دفاع مقدس، شهدای دفاع مقدس، وصایا و یادمان ها و.... با بهره مندی از ظرفیت های تبلیغی از جمله پرتابل ها، بیلبوردها و ... با محوریت آموزه های امام راحل (ره) ومقام معظم رهبری ، برگزاری مسابقه غیر حضوری حماسه آفرینی رزمندگان 8 سال دفاع مقدس از طریق فضای مجازی (فراخوان خاطرات) و اهداء جوایز به برترین ها و ... بخشی از برنامه هایی است که در این هفته اجرا می شود.

شهردار منطقه 16 در ادامه مراسم نواختن زنگ حماسه و همچنین برگزاری مسابقه نقاشی میان دانش آموزان با موضوع دفاع مقدس با حضور مسئولین شهرداری، برگزاری همایش با حضور پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت ،خانواده معظم شهدا جانبازان و ایثارگران با رویکرد انقلاب اسلامی مردم سالاری دینی بیداری اسلامی و استکبار ستیزی، برگزاری مراسم میدانی و تجلیل و تکریم اصناف و کسبه محله با سوابق ایثارگری، دیدار و تجلیل از خانواده های معظم شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و ایثارگران با حضور مدیران شهرداری، برگزاری مراسم شب شعر و خاطره در منطقه با حضور فرماندهان، رزمندگان ، جانبازان و آزادگان در اماکن فرهنگی ، سرای محلات را از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس ذکر کرد.

سرهنگ اکبری فرمانده سپاه ناحیه شهید رجایی به همکاری و هم افزایی مناسب و قابل تقدیر سپاه در کنار شهرداری اشاره کرد و گفت: برای بکارگیری تمام ظرفیت های سازمانی و تشکیلاتی برنامه ریزی های لازم انجام شده است.

ابوذر اله کرمی سرپرست اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ جهاد و شهادت در خصوص برنامه های فرهنگی و هنری در هفته دفاع مقدس نیز گفت: عطر افشانی مزار شهدا و مقبره شهدای گمنام بوستان بهمن و بوستان خزانه شهید بخارایی با حضور مدیران و پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت و خانواده معظم شهدا، تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس، تجلیل از خانواده شهدای مفقودالاثر منطقه، تجلیل از خانواده 5 شهید مدافع حرم، برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس با 4 غرفه معرفی شهدا، امر به معروف و مشاوره و برگزاری شب خاطره، توزیع اقلام فرهنگی ماسک و مواد ضد عفونی، اجرای برنامه هایی نظیر راه اندازی پویش معرفی کتاب و مسابقات کتابخوانی با موضوع دفاع مقدس و... از دیگر برنامه های پیش بینی شده در هفته دفاع مقدس است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3دقيقه قبل
جمعه 28/6/1399 - 16:47
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13698 ) ( تعداد نظرات : 48 )


معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بازدید از میدان مرکزی میوه و تره بار، لزوم تبدیل پسماند تولید شده در میادین میوه و تره بار به خوراک دام و کود کمپوست را مورد تاکید قرار داد و گفت: این طرح در دست بررسی نهایی است که به محض اتمام بررسی‌های کارشناسی، عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ مهندس مجتبی یزدانی در این بازدید از بخش‌های مختلف ساختمان جدید این سازمان دیدن کرد و گفت: این ساختمان با نگاه کاملاً اقتصادی ساخته شده است و هدف از احداث آن، تجمیع ساختمان‌های پراکنده سازمان مدیریت میادین در یک ساختمان واحد و جلوگیری از هزینه‌های اضافی است.

وی در ادامه این بازدید از کارخانه خوراک دام میدان مرکزی نیز دیدن نمود و تاکید کرد: طرحی را در دست بررسی نهایی داریم که به موجب آن، علاوه بر میدان مرکزی که در حال حاضر پسماند آن بازیافت می‌شود، پسماند ۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار نیز به این کارخانه و سایر مراکز بازیافت منتقل شده و به خوراک دام و کود کمپوست تبدیل خواهد شد.

یزدانی با بیان اینکه بازگرداندن پسماند میادین میوه و تره بار به چرخه مصرف، هم از نظر اقتصادی و هم از نظر محیط زیستی مقرون به صرفه بوده و از اهمیت و ضرورت ویژه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: تحقق این مهم از کارهای شاخص مدیریت شهری و گام مهمی در جهت کاستن از حجم دفن پسماند شهر تهران خواهد بود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران، تحقق طرح بازیافت پسماند تولید شده در میادین میوه و تره بار را که مراحل نهایی بررسی‌های کارشناسی خود را می‌گذراند به عنوان اقدام ماندگار و کار شاخص مدیریت شهری در حوزه پسماند نام برد و خاطرنشان کرد: از مشارکت بخش خصوص در اجرای این طرح استفاده خواهد شد.

گفتنی است، سید سعید راد مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران نیز در جریان این بازدید، گزارشی از دلایل و مراحل ساخت ساختمان جدید این سازمان و همچنین، اقداماتی که به منظور آغاز به کار مجدد کارخانه خوراک دام میدان مرکزی به عمل آمده است، ارائه کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3دقيقه قبل
جمعه 28/6/1399 - 14:3
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13698 ) ( تعداد نظرات : 48 )
در راستای توسعه همکاری های بانک پارسیان با واحدهای تولیدی، مدیرعامل و دیگر مدیران بانک پارسیان همزمان با سالروز تاسیس این بانک از شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران دیدن کردند.
بانک پارسیان که پیش از این با پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای متضرر از ویروس کرونا و اختصاص بخش عمده ای از منابع خود به بنگاه های تولیدی و طرح های زیربنایی کشور در مسیر بهبود اوضاع اقتصادی قدم برداشته، همچنان با تامین مالی و صدور ضمانت نامه های بانکی قصد دارد به جهش تولید در این حوزه و تحقق شعارهای اقتصاد مقاومتی کمک کند.

بدون شک جهش تولید و کاهش وابستگی به خارج بدون حمایت های مالی نظام بانکی و بانک هایی همچون پارسیان و تلاش سازندگان تجهیزات داخلی و شرکت هایی همچون شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران ممکن نیست.
بر این اساس تفاهم نامه ای میان بانک پارسیان و شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران منعقد شده و قرار به تامین مالی 400 میلیارد ریال و صدور ضمانت نامه به ارزش یک هزار میلیارد ریال شده است.
دکتر پرویزیان در نشستی با مدیرعامل و معاونین این شرکت با اشاره به نقش مهم شرکت در زیرساخت تامین برق، تعمیر، بازسازی و تولید قطعات موردنیاز نیروگاهی کشور گفت: بانک پارسیان با داشتن زنجیره کاملی از خدمات، افتخار دارد که در راستای تحقق" جهش تولید" به واحدهایی که کاملا تولید داخلی هستند و همچنین مجموعه های ملی و استراتژیک کشور سرویس و خدمات دهد.
به گفته او، در حوزه برق به همت مجموعه هایی مثل شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران، مردم احساس خلا نمی کنند و چرخه اقتصاد کشور بدون وجود و تلاش این شرکت ها امکانپذیر نیست.
قدردانی از بانک پارسیان
عین اله صالحی، مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران نیز در این نشست با قدردانی از بانک پارسیان گفت: بانک پارسیان رتبه بالایی در خدمات دهی دارد و سبد خدمات این بانک بسیار کامل است. وی افزود : بانک پارسیان از حامیان اصلی ما در پیشبرد و پیشرفت شرکت به شمار می رود و بی تردید موفقیت های این شرکت مرهون حمایت ها و تلاش های این بانک است.
در این بازدید، حسین فرزان معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی، عباس خسروانی، معاون شعب و پشتیبانی، مریم وحیدنیا، مدیر روابط عمومی، غلامعباس ترابی، مدیر بانکداری شرکتی، محمدرضا خسروی راد مدیر امور شعب و فروش محصولات و داریوش سلیمیان رییس منطقه کرج، دکتر پرویزیان را همراهی کردند.
گفتنی است شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران با بیش از ربع قرن سابقه اجرایی در زمینه تعمیرات تخصصی و اساسی، بازسازی، نوسازی، ساخت قطعات و تجهیزات اصلی نیروگاهی و نگهداری و بهره برداری از تاسیسات نیروگاهی و صنعتی فعالیت دارد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3دقيقه قبل
جمعه 28/6/1399 - 13:48
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13698 ) ( تعداد نظرات : 48 )


بانک ملت در هفتمین دوره جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، برند محبوب بانکی شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در هفتمین دوره جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، بانک ملت به عنوان برند محبوب در ارایه خدمات بانکی شناخته شد.
این ارزیابی در جشنواره ملی برند محبوب و از طریق آراء مردمی در شبکه های اجتماعی صورت گرفته است.
بر اساس این گزارش،شرکت به پرداخت ملت، زیرمجموعه بـورسـی بانک ملت هم دراین دوره از جشنواره، درگروه پایانه های فروشگاهی، به عنوان برند محبوب مشتریان و کاربران انتخاب شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3دقيقه قبل
جمعه 28/6/1399 - 13:38
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13698 ) ( تعداد نظرات : 48 )


جلسه تشریح فعالیت های فرهنگی مربوط به سال جاری سازمان زیباسازی شهر تهران ، صبح امروز (26 شهریور ماه) با حضور دکتر محمدجواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ، دکتر الهام فخاری عضو شورای شهر تهران و دکتر ضرغامی مدیر عامل سازمان زیباسازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران در ابتدای این جلسه طالبی معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در دو حوزه نقاشی های دیواری و احجام سازمان پرداخت و با توجه به اینکه گرامیداشت هفته دفاع مقدس را در پیش رو داریم به برنامه هایی که در این هفته از سوی سازمان برای گرامیداشت اجرا میشود اشاره نمود .

دکترحق شناس با اشاره به اهمیت هنرهای شهری ، به ضرورت برگزاری مراسم رونمایی از آثار نقاشی دیواری و سردیس مشاهیر با حضور مدیران ارشد شهری تاکید داشت و دعوت از خانواده های هنرمندان مربوط را اقدام مناسبی در این راستا دانست .

دکتر فخاری ، عضو شورای شهر تهران به ضرورت برگزاری 2 مورد فراخوان برای طراحی نماد حجمی در سطح شهر در خصوص : 1- ترور و خشونت ، 2- کرونا اشاره کرد .

فخاری به آمار بالای افرادی که در ابعاد تروریستی به شهادت رسیده اند تاکید کرد و گفت آثار طراحی شده میباید جایی در سطح شهر نصب شوند تا در معرض دید گردشگران و شهروندان قرار بگیرد .

وی در خصوص موضوع مهم این دوران ، کووید 19 ، که تمام دنیا به آن دچار شده اشاره کرده و گفت فراخوانی وسیع از طریق دبیرخانه مجامع بین الملل اعلام شود تا حدود 30 – 40 پایتخت آسیایی به صورت مشترک در آن شرکت کرده و آثار انتخاب شده به عنوان نماد حجمی به یاد این دوران در پایتخت های آسیایی اجرا شود .زمان آخرین مطلب این کاربر: 3دقيقه قبل
چهارشنبه 26/6/1399 - 23:31
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13698 ) ( تعداد نظرات : 48 )


آثار راه‌یافته به مرحله دوم جشنواره گوینده شو ۲ با حضور مسعود فروتن، الهه رضایی و میرطاهر مظلومی داوران این جشنواره مورد ارزیابی قرار گرفته و نفرات برتر اعلام شدند.
به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، در دومین مرحله جشنواره گوینده‌ شو آثار منتخبین مرحله اول مورد ارزیابی داوران قرار گرفتند و در نهایت ده نفر به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند که 4 نفر از آنان در مرحله بعدی برای انتخاب گوینده برتر رقابت می‌کنند.

لازم به ذکر است انتشارات سوره مهر، سال گذشته و در روزهای نمایشگاه کتاب، اولین جشنواره گوینده‌شو را برگزار کرد و امسال با پیگیری‌ مخاطبان، دوره دوم آن برگزار شد که با استقبال علاقمندان به این هنرو فن، آثاری از سراسر کشور و در رده‌های سنی مختلف در اینستاگرام منتشر و ارسال گردید.

در مرحله اول این آثار مورد ارزیابی قرار گرفتند وافراد برگزیده، به دلیل شرایط همه‌گیری بیماری کرونا به صورت مجازی از آموزش‌های گویندگی بهره‌مند شدند و پس از پایان دوره آثاری را در سه حوزه خبرخوانی، شعرخوانی و کتاب‌خوانی برای شرکت در دومین مرحله جشنواره به دبیرخانه ارسال کردند که پس از ارزیابی داوران 10 نفر به عنوان نفر برتر انتخاب شدند و 4 نفر اول که با علامت ستاره (☆) مشخص شده‌اند، در نظر داوران امتیاز مشابه کسب کرده و برای رسیدن به نشان گوینده برتر در مرحله سوم به رقابت می‌پردازند.

10 نفر برگزیده داوران جشنواره گوینده‌شو به ترتیب ذیل اعلام شد:
۱- آرمان حکیم علوی (☆)
۲- زینب شهباز علوی (☆)
۳- شهلا قاسمشاهی (☆)
۴- شیما سیدهندی (☆)
۵- الهه نژادکریم
۶- ایمان امیری
۷- سید محمد عبادی
۸- مینا علینقیان
۹- حسام حیدرزاده
۱۰- مهدی جمالی

#سوره_مهر
#گوینده_شو
@sooremehr

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3دقيقه قبل
چهارشنبه 26/6/1399 - 22:35
  • تعداد رکورد ها : 18761