abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13697 ) ( تعداد نظرات : 48 )

مسابقات المپیاد آمادگی جسمانی محلات پایتخت با معرفی نفرات برگزیده در سه رده سنی در بخش مردان به میزبانی منطقه9 به کار خود خاتمه داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9، صالح زمانی سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه9 با اعلام این خبر گفت: این مسابقات با حضور200شرکت کننده در سه رده سنی ۱۳تا ۱۶، ۱۷ تا ۲۰ و ۲۱ تا ۳۱ سال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مناسب در مجموعه ورزشی خوراکیان برگزار شد.
او افزود: در رده سنی ۱۳ الی ۱۶ سال بنیامین زماندار از منطقه ۶، سجاد سجادی مهر از منطقه ۴ و طاها مسعودی از منطقه ۱۰ جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.
سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه9 عنوان کرد: در رده سنی ۱۷ الی ۲۰ سال داود گودرزی منطقه ۲۰، محمد حسین نیک ضمیر منطقه ۹ و نصیر شاهوردی منطقه ۱۰ و همچنین در رده سنی ۲۱ تا ۳۰ سال محمد حسین دانش دوست منطقه۶، احمد زالی مقدم منطقه ۲۱ و آرین صدرایی منطقه ۹ جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 14:40
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13697 ) ( تعداد نظرات : 48 )نشست هم اندیشی فعالان برتر فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت با مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، دکتر علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس،  در این نشست هم اندیشی بر نقش ممتاز رسانه ها در انتقال ارزش های دینی و انقلابی، تاکید کرد و افزود: امروزه ظرفیت های جدید رسانه ای با ظهور شبکه های اجتماعی در فضای مجازی به وجود آمده است که باید از این امکان برای انعکاس و تجلی ارزش های دینی و انقلابی بهره برد.
وی با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس، گفت: با توجه به این موضوع امسال ظرفیت بیشتری برای بیان و روایت رشادت ها، دلاورمردی ها، سبک زندگی مومنانه شهدا و رزمندگان و دست آوردهای هشت سال دفاع مقدس داریم که این مهم همت والای همه مسئولان و دغدغه مندان عرصه ایثار و شهادت به ویژه در حوزه فضای مجازی می طلبد.
مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تصریح کرد: البته همانطور که امسال برنامه های خود را به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ، محدود به هفته دفاع مقدس نکرده ایم و این برنامه ها در طول سال تداوم دارد، از فعالان برتر فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت نیز انتظار داریم، فعالیت های رسانه‌ای خود را بانگاهی میان مدت و بلندمدت دنبال کنند و ما نیز به عنوان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آمادگی داریم از این فعالیت ها پشتیبانی کنیم و ظرفیت های خود را در اختیار بگذاریم.
در پایان این نشست، پیشنهاد باشگاه فعالان رسانه‎ ای عرصه ایثار و شهادت و دفاع مقدس از سوی شرکت کنندگان مطرح که با استقبال مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مواجه شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:48
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13697 ) ( تعداد نظرات : 48 )

عضو و ناظر رئیس شورا در امور محاسبات و پایش عملکرد منطقه ۵، تقدیرنامه و لوح سپاس "تلاش برای تهران "را به فریدون حیدری، شهردار منطقه ۵ اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، مجید فراهانی در جلسه پایش عملکرد شهرداری منطقه ۵ گفت: این تقدیرنامه و لوح سپاس، به دلیل همکاری شهردار منطقه ۵ با شورایاران، فراهم کردن زمینه اجرای بودجه ریزی مشارکتی در اجرای بند ۲ تبصره ۳۵ بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران و استفاده از نظر مشورتی کارگروه‌ برنامه و بودجه شورایاری منطقه در جلسات کنترل پروژه، به شهردار منطقه ۵، اهدا شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:44
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13697 ) ( تعداد نظرات : 48 )

شهردار منطقه ۵ در مراسم افتتاح سمن سرای منطقه ۵ گفت: سمن سراها به تقویت مشارکت اجتماعی کمک می‌کنند.

فریدون حیدری اظهار داشت: خوشحال هستیم که سمن سرای منطقه ۵ به نام زنده یاد حسین علیمرادی از فعالان اجتماعی چابهار، نام گرفت.

او تاکید کرد: انسان های بزرگ و تاثیرگذار که برای خشنودی و رضایت پروردگار تلاش می‌کنند همواره در یادها خواهند ماند و جاودان خواهند بود.

حیدری گفت: هدف از ایجاد سمن سراها، کمک و حمایت از سازمان ها و‌ موسسه‌های مردم نهاد و خیریه‌های منطقه است. این موسسه‌ها و سازمان‌ها، برای تشریک مساعی، برگزاری جلسات و حل مشکلاتشان نیاز به یک ماوا و مکان امن دارند.

در مراسم افتتاح سمن سرای منطقه ۵، معین الدین سعیدی، نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی، حجت نظری، عضو شورای اسلامی شهر تهران، خانواده مرحوم حسین علیمرادی ، سید حسین دلبری، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۵ و جمعی از فعالان اجتماعی و فرهنگی حضور داشتند.

زنده یاد حسین علیمرادی از فعالان اجتماعی و خیرین مدرسه ساز چابهار بود.

نشانی سمن سرای زنده یاد حسین علیمرادی، خیابان مرحوم‌ ناصرحجازی، خیابان ورزی شمالی، بوستان فردوس است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:40
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13697 ) ( تعداد نظرات : 48 )

سامانه هوشمند فرابانک ملت اعطای تسهیلات آسان و با کمترین مراجعه به شعبه را امکان پذیر کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک خدمت تسهیلات هوشمند فرابانک را با هدف اعطای تسهیلات آسان، سریع و با حداقل مراجعه به شعبه فراهم ساخته است.
برای آشنایی بیشتر با این سامانه و فرآیند درخواست و دریافت تسهیلات از طریق آن این مطلب را بخوانید:
چگونه وارد فرایند دریافت تسهیلات فرابانک ملت شویم؟
شما می‌توانید با مراجعه به سایت بانکداری اینترنتی بانک ملت و ورود به بخش تسهیلات فرابانک نسبت به انتخاب و ثبت درخواست تسهیلاتی که سامانه به شما پیشنهاد می‌دهد، اقدام و صرفاً با یکبار مراجعه به شعبه، آن را دریافت کنید.
تسهیلات نوع اول: بدون ضامن، بدون وثیقه
اگر دارای رتبه اعتباریAبوده و چک برگشتی نیز نداشته باشید، سامانه هوشمند فرابانک با لحاظ نمودن میزان درآمدتان، تسهیلات بهان تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال را بدون ضامن و وثیقه به شما پیشنهاد خواهد داد.
تسهیلات نوع دوم: بدون ضامن، با وثیقه سپرده بلندمدت
اگر تمایل دارید برای دریافت تسهیلات از سپرده بلند مدت به عنوان وثیقه استفاده نمایید، سامانه هوشمند فرابانک، به شما پیشنهاد استفاده از تسهیلات تابش تا سقف یک میلیارد ریال و کارت اعتباری تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال را با لحاظ نمودن میزان پرداخت اقساط، ارائه خواهد نمود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:36
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13697 ) ( تعداد نظرات : 48 )معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: توجه به محلات شهری یکی از شاخص‌های اصلی توسعه شهر به شمار می‌رود، جایی که مشارکت شهروندان در اجرای پروژه‌های محلی با کمک نهادهای محلی امکان‌پذیر می‌شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، حامد مظاهریان در آیین بازدید از پروژه‌های توسعه محلی شهرداری منطقه ۱۳ ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیران منطقه برای آغاز اجرای پروژه‌های توسعه محلی، بر لزوم توجه به وصول مطالبات شهرداری منطقه برای ارتقای وضعیت عمرانی منطقه و انتصاب جوانان و بانوان در مجموعه بر اساس مصوبه شورای شهر تأکید کرد.
وی، توجه به محلات را یکی از شاخص‌های اصلی توسعه شهر دانست و در خصوص ویژگی‌های پروژه‌های توسعه محلی گفت: این پروژه‌ها باید سه شاخص محله‌ای بودن، دخیل بودن شهروندان در انتخاب پروژه و مشارکت آن‌ها در اجرای پروژه را دارا باشند.
مظاهریان، بابیان اینکه مشارکت شهروندان در اجرای پروژه، تضمین گر نگهداشت این پروژه‌هاست، افزود: اعمال نظرات و سلیقه شهروندان در اجرای پروژه‌ها نه‌تنها هزینه اضافه‌ای به شهرداری تحمیل نمی‌کند بلکه توجه به نیازهای آن‌ها، حس مشارکت مردم را در نگهداری از پروژه‌ها تقویت و نهادینه می‌کند.
معاون شهردار تهران، مجموعه اقدامات شهرداری منطقه ۱۳ را در اجرای پروژه‌های توسعه محلی مثبت و رضایت‌بخش توصیف کرد و ادامه داد: نمونه‌هایی از پروژه‌هایی که امروز بازدید داشتیم، نشانگر توجه شهرداری منطقه به فرهنگ مشارکت عمومی است.
مظاهریان ضمن اشاره به روال اداره شهر در طول یک قرن گذشته تصریح کرد: اگر شهرداری در ساختار خود، مدیریت مشارکتی را اعمال نماید، بهتر می‌تواند به اهداف خود در خدمت به شهر و شهروندان برسد، به‌نحوی‌که مردم تعیین‌کننده نیاز و اولویت محله خود باشند.
وی اذعان داشت: پیشرفت خوبی در روند پروژه‌های محلی منطقه ۱۳ حاصل‌شده‌ است که نشانگر بهبود عملکرد منطقه در شش‌ماهه اول سال جاری است.
معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران یادآور شد: مرحله دوم پروژه‌های محلی مناطق در حال جمع‌بندی است و منطقه ۱۳ نیز نسبت به معرفی پروژه‌های محلی اقدام کند.
به گفته مظاهریان، با توجه به فرآیندی که پروژه‌ها در لزوم ارتباط با مردم دارند تعریف طرح و کفایت اسناد، نسبت به سایر پروژه‌های شهری معمولاً از اعتبارات عقب هستند که نیازمند ارتباط تنگاتنگ بین ستاد و منطقه است تا این پروژه‌ها روبه‌جلو برود.
پیگیری قراردادها و اعتبارات شهرداری منطقه ۱۳ و کمک و حمایت در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام از دیگر محورهای صحبت‌های مظاهریان در این نشست بود.


تشریح اقدامات شاخص شهرداری منطقه ۱۳
همچنین مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ نیز در این نشست، ضمن معرفی مشخصات، ویژگی‌ها و موقعیت کلی منطقه ، اماکن شاخص و همچنین نقاط قوت و ضعف منطقه ۱۳، گزارش کامل و جامعی در زمینه فعالیت‌های عمرانی، ترافیکی، شهرسازی، اجتماعی و فرهنگی، خدمات شهری ارائه کرد.
ارتقای عملکرد درآمدی و دستیابی به جایگاه مناسب این منطقه در بین مناطق ۲۲ گانه، ایجاد بستر مناسب برای ارتباط مناسب با شورایاران و ائمه جماعات، نوسازی بافت فرسوده در قالب (پروژه‌های کوچک‌مقیاس ، ایجاد پاتوق محلات، رنگ در شهر، پیاده‌روسازی و آسفالت و جمع‌آوری تیرهای چراغ‌برق و... )، سد معبر اصناف و دست‌فروشان در خیابان شهرستانی، جمع‌آوری پاتوق معتادان در ناحیه یک در راستای زیست پذیر کردن محدوده ، طرح ضربتی ساماندهی جگرفروشی‌ها و دست‌فروشان خیابان پیروزی و دماوند ،اجرای طرح‌های مختلف رنگ در شهر با مشارکت دانش آموزان هنرستان‌ها ، احیای شبکه قنات‌ها و رفع آب‌گرفتگی‌ها به‌صورت زیر بنایی ، احداث میادین میوه و تره‌بار، روکش آسفالت در بوستان جنگلی سرخه‌حصار، سه‌شنبه‌های بدون خودرو و احداث ساختمان‌های دوستدار دوچرخه ، مزین کردن کلیه اصناف منطقه به پرچم تا سال آینده، اجرای طرح موزه نیروی هوایی ، توزیع سی هزار ماسک در بین معلولان شهر تهران و تقدیر از مدافعان سلامت و.. در راستای مقابله با کرونا ، اجرای طرح نانوایی دوستدار محیط‌زیست با توزیع کیسه‌های پارچه‌ای ، ایجاد امکان ساخت پارکینگ مکانیزه در املاک ریزدانه، رسیدگی به پیام‌های مردمی و.... بخشی از محورهای گزارش شهردار منطقه ۱۳ در این جلسه بود.
رحمان زاده در خصوص وضعیت پروژه قطب گردشگری شرق تهران تصریح کرد: باتدبیر شهردار تهران، جلسات متعدد و مختلفی برای تهیه ، تدوین و واگذاری دفترچه مدیریت بهره‌وری پارک به شهرداری برگزار و حدود ۵۶ پروژه تعریف و طراحی شد که در حال حاضر این پروژه‌ها در دست پیگیری و انجام است.
گفتنی است؛ پروژه‌های توسعه محلی منطقه 13 شامل نقاشی دیواری شهیدان افراسیابی، پروژه پیاده‌روسازی و روکش مکانیزه آسفالت خیابان پرواز ، بازار آشتیانی، پروژه مسیر دوچرخه بوستان پیروزی، طی آیینی با حضور مظاهریان معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران و مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ۱۳، روز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه در محلات این منطقه مورد بازدید قرار گرفت.
در این مراسم پنج‌ساعته، مدیران شهری ضمن بازدید چندین پروژه توسعه محلی، از دفتر توسعه محلی و بافت فرسوده، مسیر دوچرخه‌سواری میدان شهدا و اتوبان دوران، کارواش تهرانپارس، ایمن‌سازی مسیل براری، فلکه دوم‌ نیروی هوایی و... بازدید به عمل آوردند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:34
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13697 ) ( تعداد نظرات : 48 )

ثبت نام در طرح جذب دستیار مدیران شهرداری تهران تا فردا شب تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، با توجه به استقبال متقاضیان، شرکت در طرح بکارگیری دستیار مدیران شهرداری تهران تا پایان  روز 30 شهریور ماه 1399 تمدید شد.
داوطلبان تا ساعت 24 روز سی ام شهریور ماه مهلت دارند برای ثبت نام در این طرح به سایت سازمان سنجش مراجعه فرمایند.

فارغ التحصیلان ارجمند در رشته های موردنظر و همکاران گرامی شهرداری تهران برای مطالعه شرایط و ثبت نام به لینک زیر در سایت سازمان سنجش مراجعه فرمایید.
Sanjeshserv.ir

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:32
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13697 ) ( تعداد نظرات : 48 )


 شهردار منطقه 2 گفت: حفظ و اشاعه ارزش های دوران دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت، حماسه های  این دوران  با برنامه های خلاقانه و تاثیرگذار به تصویر کشیده می شود
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2، رسول کشت پور، شهردار منطقه در نشست هماهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با تاکید بر اجرای برنامه های خلاقانه و نوآورانه در به تصویرکشیدن  این حماسه بزرگ به ویژه برای نسل جوان گفت: دوران دفاع مقدس اتفاقی بس عظیم و ارزشی در تاریخ ایران است،برهمین اساس حفظ و اشاعه ارزش های دوران دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف مهم ماست.
وی افزود:  این هفته فرصتی  فراهم شده است تا بتوانیم با اجرای برنامه های خلاقانه ،حماسه آفرینی و رشادت رزمندگان دوران دفاع مقدس را برای  نسلی که جنگ تحمیلی را ندیده اند تداعی کنیم.
وی در ادامه نقش فرهنگ و هنر را در تبیین و انتقال مفاهیم ارزشی نظام، به ویژه ارزشهای دفاع مقدس به نسل فعلی، کلیدی دانست و بر استفاده از ظرفیت های و پتانسیل های هنری موجود در منطقه برای اجرای برنامه های  هفته دفاع مقدس تاکید کرد.
براساس این گزارش  بیش از 120 عنوان برنامه فرهنگی و هنری در قالب برپایی نمایشگاه یاد یاران، نمایشگاه بزرگ تصاویر نقش بانوان در دفاع مقدس، اجرای تئاتر خیابانی، پرفورمنس و پخش  سرودهای  حماسی و دفاع مقدس در معابر ومیادین ، اکران فیلم های حماسی با موضوع دفاع مقدس ،برگزاری مانور رهایی گروگان، راه اندازی کاروان های اعزام دفاع مقدس ، اجرای زنگ شاهد در مدارس منتخب منطقه ۲، برگزاری مانور بزرگ موتوری اقتدار از میدان سردار شهید حسن طهرانی مقدم تا بهشت زهرا ، تجلیل و تکریم از خانواده معظم شهدا، عطر افشانی گللزار شهدای گمنام، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری ، فضا سازی محیطی و ... پیش بینی و اجرا می شود.
لازم به ذکر است این برنامه ها با همکاری شهرداری منطقه2، ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، بنیاد حفظ اثار و ارزش های دفاع مقدس ، موسسه فرهنگی شهید باکری ، سازمان بسیج شهرداری تهران و ..  در محلات منطقه و با رعایت الزامات بهداشتی اجرا می شود

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:30
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13697 ) ( تعداد نظرات : 48 )


معاون شهردار تهران جزئیاتی از جلسه اش با اعضای مجمع نمایندگان تهران را تشریح کرد و گفت: با دوستانی که از شهرداری و شورا به مجلس رفته اند ارتباط خوب و مستمری داریم.
به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درخصوص دیدار روز چهارشنبه خود با اعضای مجمع نمایندگان تهران گفت: مجمع نمایندگان تهران جلسه ای داشتند که فرماندار شهر ری هم در آن دیدار حضور داشتند.
وی ادامه داد: دو یا سه موضوع مهم در این جلسه مطرح شد نظیر ورودی باقرشهر و پل کهریزک و زیرگذری که در باقرشهر در حال اجرای آن هستم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: توضیحاتی ارائه شد و از نظر اعتبارات و بودجه لازمه و میزان پیشرفت کار موضوعات به سمع و نظر اعضای مجمع رسید.
صفا صبوری دیلمی گفت: همانطور که می دانید ما وعده داده بودیم که زیرگذر باقرشهر را تا پایان دی ماه بسازیم و به بهره برداری برسد که در این جلسه هم تأکید کردیم که این وعده محقق خواهد شد.
وی افزود: یک تقاطع غیرهم سطحی هم در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب وجود دارد که قرار بود با توجه به مشارکتی اجرا شدن ادامه ساخت پروژه شهر آفتاب این تقاطع هم مشارکتی ساخته شود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: نمایندگان محترم مجلس نظرشان این بود که این پروژه از مشارکتی بودن خارج شود و شهرداری خودش پول بگذارد و آن را اجرا کند.
صفا صبوری دیلمی افزود: ما هم قول دادیم که در اذر ماه و در فصل بودجه ریزی برای اختصاص بودجه برای ساخت این پروژه غیرهم سطح در سال 1400 درخواست بودجه کنیم.
وی ادامه داد: دوستان و نمایندگان گفتند که این امکان وجود دارد که با یک دسترسی موقت بتوانند فعلا مشکل شهروندان در این منطقه را برطرف کنند که ما هم وعده دادیم که با همکاری فرمانداری شهر ری بررسی لازمه برای ایجاد این دسترسی موقت را انجام دهیم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: البته گاهی این ایجاد دسترسی ها با اجرای پروژه اصلی مغایرت و تداخلاتی دارد که باید این بررسی ها به دقت انجام بگیرد.
صبوری دیلمی گفت: اگر بررسی ها موفق باشد و معارضی در مسیر اجرای پروژه وجود نداشته باشد و بتوان ایمنی مردم منطقه و استفاده کنندگان را فراهم کرد حتما کار اجرایی آن آغاز می شود.
وی افزود: این دسترسی از نقطه ای ایجاد می شود که خروجی اتوبان خلیج فارس است و از این جهت موضوع ایمنی این دسترسی از هر لحاظ اهمیت بیشتری خواهد داشت.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: توضیحاتی در رابطه با پروژه های در حال اجرای تهران و همچنین کارهای صورت گرفته در سال های 97 تا 99 هم به اطلاع نمایندگان رسید.
صبوری دیلمی خاطرنشان کرد: من فکر می کنم این جلسات باید به طور مستمر برگزار شود زیرا هم اعضای مجمع نمایندگان از اقدامات انجام شده مطلع می شوند و هم کارها به سرعت پیش می رود.
وی افزود: در این جلسه من از طرف شهرداری به همراه یک تیم حضور داشتم البته صحبت هایی هم در خصوص نحوه دفن پسماند شهر تهران مطرح شد که قرار شد جلسه ای هم با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران برگزار شود.
صبوری دیلمی درخصوص نگاه اعضای مجمع نمایندگان به اقدامات شهرداری و گره گشایی از مشکلات شهرداری تهران هم گفت: موضوعات شهرداری از جنس موضوعات اجرایی است و معتقدیم که سیستم شهرداری مثل دو میدانی می ماند و باید در هر دوره کاری صورت گیرد و بعدی ها بیایند و ادامه کار را اجرا کنند.
معاون شهردار تهران گفت: ما ارتباط خوبی با دوستانی که پیش از این در شهرداری و شورای شهر فعال بوده اند و امروز به مجلس رفته اند داشته ایم و بارها با یکدیگر جلسات مشترکی برگزار کرده ایم.
وی افزود: نگاه این عزیزان همواره مثبت بوده است و ارتباط مستمری داشته ایم و آن ها هم نگاهشان کمک به حل مشکلات شهری بوده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:27
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13697 ) ( تعداد نظرات : 48 )

ورودی اصلی در ضلع جنوب غربی و همچنین سالن اصلی فروش بلیت خطوط ۳ و ۷ در ایستگاه تقاطعی مهدیه در هفته جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) علی امام مدیرعامل شركت مترو از بهره‌برداری از ورودی اصلی ایستگاه مهدیه واقع در ضلع جنوب غربی تقاطع خیابان‌های مولوی و ولیعصر (عج) در هفته جاری خبر داد و عنوان كرد: سالن اصلی فروش بلیت خطوط ۳ و ۷ در این ایستگاه نیز همزمان به بهره‌برداری می‌رسد.

او در ادامه گفت: با بهره‌برداری از این ورودی، دسترسی شهروندان به هر دو سکوی خط ۷ تسهیل می‌شود؛ این در حالی است که پیش‌ازاین شهروندان تنها از طریق ورودی جنوب شرقی، امکان دسترسی به سکوی قائم در خط 3 و سکوی بسیج در خط ۷ را داشتند و برای دسترسی به سکوی آزادگان در خط ۳ و سکوی میدان صنعت در خط 7 باید با استفاده از پله‌برقی به سالن اصلی فروش بلیت مراجعه می‌کردند.

مدیرعامل شركت مترو خاطرنشان كرد: با افتتاح این ورودی، تعداد ۱۰ دستگاه پله‌برقی ( شامل 8 دستگاه در ورودی و 2 دستگاه در دسترسی به سالن اصلی فروش بلیت) به سمت سکوها افتتاح خواهد شد. با بهره‌برداری از ورودی ضلع جنوب غربی ایستگاه مهدیه، امكان بهره‌برداری از سالن اصلی فروش بلیت خطوط ۳ و ۷ در این ایستگاه نیز فراهم خواهد شد.

گفتنی است ایستگاه مهدیه با مساحت سرپوشیده ۱۸۴۰۰ مترمربع، یك ایستگاه تقاطعی میان خطوط ۳ و ۷ متروی تهران است كه در ضلع جنوب شرق چهارراه امیریه، تقاطع خیابان‌های مولوی و ولی‌عصر (عج) قرار دارد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 13:25
  • تعداد رکورد ها : 18760